Топ объявлений Виднева

93 000 $
465 $/м²
Батівка
200 / 178 / 20 м²
2 этажа
24 сот
4 комнаты
сегодня
Продається сучасний будинок з унікальною круглою формою та ексклюзивним дизайном від Cherry Estate.
Ділянка: 24 сотки (2400 м²)
Будинок: 200 м² підвал 30 м² та горище
Вода: свердловина 62 м
Інтернет
Утеплення: екоізол
Вікна: металопластикові з двокамерними склопакетами
Локація: лише 15 хвилин до Львова по асфальтованій дорозі
Краєвид: панорама Львова та мішаний ліс
Цей будинок — ідеальний вибір для тих, хто цінує простір, природу та сучасний стиль життя.
Дзвоніть — покажемо сьогодні!

65 000 $
325 $/м²
Шевченка
200 / 100 / 50 м²
2 этажа
25 сот
3 комнаты
1 нед. назад
Продаж окремостоячого будинку для безпечного проживання, або під інвестицію, бізнес - відпочинковий котедж з унікальною архітектурою на короткострокову оренду сторона на Жовкву
Площа будинку - 200 м2
Площа ділянки - 24 сотки
На 1 поверсі - простора кухня-вітальня, ізольована кімната, комора, котельня, санвузол та передпокій
На 2 панорамному поверсі - на разі суцільний оупен спейс, за планом має бути 3 спальні, санвузол
Побудовано з бутового каменю, доїзд нормальний, з центральної дороги 500 м щебенева дорога - хороша. Свердловина 40 м2.
Все коттеджные городки