Ориентиры Киева, которые начинаются на "Г"
Топ объявлений Киева
336 000 $
3 818 $/м²
Николая Пимоненко ул., 19
2 комнаты
88 / 40 / 35 м²
этаж 14 из 26
2021 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу сучасна видова дизайнерська квартира в ЖК бізнес класу Greenville Park
Адреса: ЖК Greenville Park м. Київ вул. Миколи Пимоненка, 19, Шевченківський район
Поверх: 14 із 24
Площа: 88 м²
Квартира виконана з дизайнерським ремонтом із використанням високоякісних матеріалів, сучасних технічних рішень та систем автоматизації. Ремонт робився не на продаж, житло створювалося для власного проживання, тому кожна деталь продумана з максимальною увагою до якості, комфорту та естетики, з вкладеною душею
Квартира укомплектована меблями та технікою від провідних світових виробників: фурнітура Blum, сантехніка Gessi, кухня Franke, техніка Bosch, матрац King Koil, диван Blanche. Для...
96 220 $
1 700 $/м²
Яслинская ул., 3
2 комнаты
56.6 / 24.2 / 24.1 м²
этаж 2 из 4
2025 год постройки
сегодня
Клубний будинок на Солом’янці, вул. Яслинська, 3.
Будинок введений в експлуатацію у 2025 році. Це важливо для ЄОселі: будинок молодший трьох років.
Право власності на квартиру оформлене. Документи готові до угоди.
Квартира №8
Площа - 56,6 м².
Поверх - другий із чотирьох.
Планування - кухня-вітальня, дві окремі спальні, балкон із виходом з обох спалень.
Стан - після будівельників, під ремонт для себе.
Для родини з однієї-двох осіб ця площа проходить у межах дозволених 52,5 м² + 10%. Тобто квартира може розглядатися під програму ЄОселя.
Чому це важливо
У багатьох покупців є власні кошти, але після купівлі ще потрібен ремонт. А ремонт сьогодні - це окремий бюджет.
Тому робочий сценарій...

310 000 $
1 555 $/м²
Лукʼянівський пер., 2
3 комнаты
199.3 / 120 / 35 м²
этаж 2 из 5
2023 год постройки
сегодня
Найкраща пропозиція на ринку! Квартира та два паркомісця в підземному паркінгу у клубному будинку за 310 000$!
Квартира унікальна за своїми характеристиками, зі стелями від 3,4м до 4,8м, двома великими балконами-терасами та французським балконом у тихий затишний двір.
Будинок введений в експлуатацію, активно заселяється. Преміальна якість забудови - від оздоблення фасаду травертином, цегляних стін до мармурових підлог у підіздах. Ліфт йде у підземний паркінг, одразу до сімейного машиномісця яке входить у вартість!
Такі пропозиції бувають раз на життя, перегляд у зручний час, телефонуйте прямо зараз!

140 000 $
1 096 $/м²
Катерини Білокур ул., 8
3 комнаты
127.7 / 54.8 / 30.4 м²
этаж 3 из 3
1954 год постройки
сегодня
Унікальна пропозиція в тихому і затишному куточку Печерська біля Ботанічного саду Гришка.
Дворівнева сталінка за найкращою ціною. Перший рівень кухня- вітальня і санвузол, балкон у тихий двір. Другий рівень під ремонт. Можна розпланувати на 3 окремі кімнати, гардеробну і просторий санвузол. Був повністю замінений дах у будинку у 2024 році. Мансардні вікна які були раніше в наявності, але потребують повторного монтажу у дах. Обʼєкт унікальний за технічними характеристиками і ціною, хоч і потребує коштів щоб до остаточної реновації.
В цьому будинку розташована бібліотека ім. Катерини Білокур, поруч бомбосховище, 2 школи, дитячий садок, лікарня, метро Звіринецька (Дружби Народів) і ботанічний...

135 000 $
1 795 $/м²
Владимира Ивасюка просп. (Героїв Сталінграду), 2-Д
2 комнаты
75.2 / 31.4 / 28.3 м²
этаж 19 из 23
2017 год постройки
сегодня
Цікава пропозиція в ЖК парк стоун на Оболонській набережній.
З 18 поверху на 19 потрібно підніматись один поверх пішки. Житловий фонд, статус квартири як і усіх інших. Стан квартири дозволяє зайти і жити, певні косметичні деталі можна оновити. Ця квартира ідеально підійде для проживання сімʼї з дитиною або для перенесення доходу від оренди. Наразі проживає орендар який з задоволенням залишиться.
Квартира обладнана меблями та технікою. Функціональне планування з великою кухнею - вітальнею. Вид в сторону Блокбастера і історичного центра.
Якщо ви вже дивились варіанти і знаєте ринок - то ексклюзивність пропозиції говорить сама за себе.
Продаємо швидко тому не зволікайте і записуйтесь на пер...
195 000 $
1 948 $/м²
Гарматная ул., 38-А
3 комнаты
100.1 / 51.6 / 12.9 м²
этаж 10 из 19
2016 год постройки
сегодня
Продам видову 3-кімнатну квартиру в ЖК “Козацький”, вул. Гарматна, 38-А.
Власник. Без комісії.
10 поверх із 19
Загальна площа — 100,1 м²
Планування:
3 окремі кімнати
кухня — 12,9 м²
лоджія — 7 м² + 0,8 м²
гардеробна — 2,4 м²
видова квартира
вікна з кімнат і кухні виходять на парк Орлятко
гарний відкритий простір без забудови
Переваги:
будинок з резервним живленням
ліфт, вода і тепло працюють навіть при відключеннях
Опалення:
індивідуальний облік тепла
тепла підлога (ванна + лоджія)
кондиціонери в кожній кімнаті та кухні
Додатково:
система очищення...

385 000 $
5 347 $/м²
Ломаковская ул. (Мичурина), 56/2
1 комната
72 / 20 / 30 м²
этаж 2 из 5
2014 год постройки
сегодня
Ці апартаменти в елітному клубному будинку Regent Hill на Печерську — це втілення розкоші та гармонії, розташовані на другому поверсі одразу біля ботанічного саду.
Пропонуються розкішні апартаменти площею 72 м², виконані у сучасній класичній стилістиці з використанням дорогих та якісних матеріалів.
Високі стелі у 4 метри створюють відчуття повітряності та світла. Простора кухня-студія оснащена приточно-витяжною системою, великими люстрами та повністю укомплектованою кухнею. Простір грамотно зонований на спальну зону, зону відпочинку та кухонну частину — усе виконано з преміальних матеріалів.
В апартаментах облаштовано великий функціональний гардероб і простору світлу ванну кімнату. З вікон...

875 000 $
5 303 $/м²
Мечникова ул. (Кловский), 11-А
4 комнаты
165 / 100 / 30 м²
этаж 5 из 11
2022 год постройки
сегодня
Комплекс Signature є неповторним за всіма критеріями.
Технології будівництва, архітектурні рішення, зовнішній та внутрішній дизайн відповідають останньому слову найкращих світових традицій.
Дизайн фасаду житлового комплексу Signature виділяється м'якими, плавними лініями, що перетікають з одного рівня на інший. Ці природні та пластичні контури - найважливіша частина архітектурного ансамблю, виконана в параметричному стилі.Апартаменти Signature відрізняються ідеальним місцем розташування, а транспортна доступність дозволяє швидко дістатися ділового центру столиці, урядового кварталу, кращих брендових магазинів, парків, ресторанів, театрів та галерей в історичній частині міста.
На відстані не...

3 299 000 $
9 164 $/м²
Ивана Мазепы ул. (Январского Восстания), 11-Б
4 комнаты
360 / 200 / 20 м²
этаж 8 из 21
сегодня
Квартира на 8 поверху в одному з найкращих компексів Київа, з діючим басейном та спа та приголомшливим видом на Дніпро. У квартирі 4 окремі спальні та кабінет. Простора вітальня їдальня та кухня. Багато місць зберігання і є пральна. Ремонт високого класу з використанням кращих матеріалів, техніка та сантехніка провідних виробників. Також є розумний будинок, для зручності проживання. Квартира повністю готова для комфортного проживання великої родини, а вид з вікон та безпека проживання не залишать вас байдужими.

72 000 $
847 $/м²
Ревуцкого ул., 44
3 комнаты
85 / 42 / 8.5 м²
этаж 1 из 16
1995 год постройки
сегодня
3-кімнатна квартира | вул. Ревуцького, 44 | Дарницький район | м. Харківська — 3 хв
Продається унікальна простора трикімнатна квартира на безпечному першому поверсі у доглянутому будинку серії АППС. Аналогів на ринку немає. Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт, тишу та розвинену інфраструктуру.
ПРО БУДИНОК
- Будинок серії АППС
- 16 поверхів, рік будівництва — 1995
- Висота стелі — 2,75 м
- Чисте парадне, нові ліфти
- Поштомат у під’їзді
- Будинок обслуговує професійна управляюча компанія
ПРО КВАРТИРУ
- 82 м² загальної площі
- Роздільне планування
- Прихожа закритого типу
- Просторий хол — 19,2 м²
- Три окремі спальні: 12 / 12 / 18 м²
- Кухня — 8,4 м²
- Роздільний санвузол
Квар...
158 000 $
1 481 $/м²
Анны Ахматовой ул., 30
3 комнаты
106.7 / 55.7 / 12.9 м²
этаж 16 из 25
2014 год постройки
сегодня
Продаж 3-кімнатної квартири за адресою: м. Київ, вул. Анни Ахматової, 30
Підходить під державні програми!
Пропонуємо простору, світлу та функціональну квартиру у сучасному монолітно-каркасному будинку. Житло має комфортне планування і чудово підійде для сім’ї.
Основні характеристики:
• Три окремі кімнати
• Простора окрема кухня
• Два балкони
• Два санвузли
• Центральне опалення
• Тепла, тиха квартира з якісними вікнами
• Будинок доглянутий, чисті під’їзди, швидкі ліфти
Переваги локації:
• Зручна транспортна доступність, поруч громадський транспорт
• Недалеко станція метро
• У пішій доступності школи, садки
• Супермаркети, магазини, аптеки, ринки
• Парк та зони відпочинку
• Поруч ТРЦ, кафе...

119 000 $
837 $/м²
Лисичанская ул., 29
3 комнаты
142.2 / 95 / 14.9 м²
этаж 5 из 5
2013 год постройки
сегодня
Продаж просторої 3-кімнатної квартири в Солом’янському районі
Підходить під державні програми!
Київ, вул. Лисичанська, 29
142,2 м2| 5/5 поверх (мансардний)
Переваги квартири:
• Мансардний поверх.
• Простора вітальня, окрема кухня та 2 ізольовані кімнати — зручно для сім’ї.
• Дві гардеробні для комфортного зберігання речей.
• Окремі приміщення: санвузол + ванна кімната.
• Цегляний будинок із хорошою тепло- та шумоізоляцією.
• Будинок клубного типу — охайний під’їзд та спокійне оточення.
• Солом’янський район: поруч школи, садочки, супермаркети, аптеки, пошта, зелені зони.
• Зручна транспортна розв’язка, швидкий доступ до різних районів Києва.
Квартиру також можна використовувати під офіс ч...

2 199 000 $
7 094 $/м²
Ивана Мазепы ул. (Январского Восстания), 11-Б
4 комнаты
310 / 180 / 19 м²
этаж 7 из 20
сегодня
Мазепи Івана (Січневого Повстання), 11б, Diamond Hill; , 7-й поверх, площа: 310/180,7/19,9; Універсальне планування. Найкраще в будинку. Кожна зі своєю ванною кімнатою. Новий сучасний дорогоцінний ремонт VIP-рівня. Укомплектована меблями і побутовою технікою. Будинок преміум-класу, розташований в історичній частині Києва, презентабельний вестибюль. Сучасна система централізованої вентиляції та кондиціонування. Мальовнича панорама схилів Дніпра. Підземний паркінг. Власна інфраструктура, фітнес-центр, басейн, СПА-салон.
610 000 $
3 861 $/м²
Джона Маккейна ул. (Кудри Ивана), 3-А
4 комнаты
158 / 100 / 40 м²
этаж 24 из 24
2019 год постройки
сегодня
Продаж унікальної квартири 158м2 з терасою 75м2 в ЖК Французький квартал 2, вул. Джона Маккейна, 3А, Печерський район.
Особливості квартири: стан від будівельників, панорамне скління, найкраща тераса у комплексі, останній поверх. Подібних квартир, з унікальним плануванням та терасою і без сусідів, у житловому комплексі Французький квартал 2 немає.
Функціональне планування: простора кухня-вітальня з виходом на терасу та панорамним видом на місто, 3 окремі кімнати, 2 санвузли, вбиральні, лоджія.
Однією з основних переваг "Французького кварталу 2" є його розташування в престижному Печерському районі, всього за 5 хвилин їзди від центру міста. В пішій доступності знаходяться станції метро "Либ...

299 000 $
3 987 $/м²
Гарета Джонса ул. (Сімʼї Хохлових), 12
3 комнаты
75 / 60 / 10 м²
этаж 2 из 12
2023 год постройки
сегодня
Стильна квартира в інноваційному ЖК [ссылка скрыта]
Продаж дизайнерської квартири у самому серці першого в Україні інноваційного парку — [ссылка скрыта]. Це не просто нерухомість, це стиль життя в екосистемі, де технології, безпека та комфорт об'єднані в єдине ціле.
Про квартиру: Простір та Функціональність
Квартира розташована на 2-му поверсі, загальна площа — 75 м². Завдяки висоті стель 2.85 м та панорамному склінню, простір наповнений світлом.
Ідеальне планування для життя:
Кухня-вітальня: Простора open-space зона з виходом на власний балкон. Велика вітальня з розкладним диваном — ідеальне місце для відпочинку та прийому гостей.
Master Bedroom: Затишна спальня з власною гардеробною к...
215 000 $
3 525 $/м²
Николая Пимоненко ул., 19
2 комнаты
61 / 23 / 26 м²
этаж 7 из 26
сегодня
Пропонується квартира у ЖК «Greenville Park» Бізнес-клас!
Шевченківський район — центр Києва!
вул. Пимоненка, 19
БЕЗ%
Новий, дизайнерський ремонт! У квартирі ще ніхто не проживав!
Можно добавити особистих акцентів та насолоджуватися)
Генератори на ліфти та освітлення загального користування.
Основні характеристики:
• Площа: 60,8 м²
• Поверх: 7 / 26 (ліфти)
• Кількість кімнат: 1 відокремлена спальня, простора вітальня з кухнею, кабінет, гардеробна, санвузол.
• Панорамні вікна у спальні створюють ефект “скляного кута”
• Система теплої підлоги с\в для максимального комфорту
• Квартира обладнана сучасною преміум технікою від світових брендів:
- вся кухня та пральна техніка — Bosc...
920 000 $
7 077 $/м²
Евгения Коновальца ул. (Щорса), 26-А
3 комнаты
130 / 60 / 40 м²
этаж 12 из 25
сегодня
Продаж ексклюзивної 4-кімнатної квартирі в ЖК Skyline Residence, Печерськ, вул. Євгена Коновальця, 26А, Центр.
Площа: 130 м²,
Поверх 12/25
Є генератор все працює під час відключень електроенергіі.
Планування одне з кращих в будинку, правильна форма квартири:
Кухня-вітальня (меблі Diesel);
Головна спальня;
Дитяча з двома ліжками;
Кабінет/дитяча;
2 санвузли (з ванною та душем);
Пральня
Балкон
Дизайн і техніка:
Авторський ремонт, кухня й меблі Diesel, техніка преміум-класу Miele. Встановлено "розумний дім", підігрів підлоги, кондиціювання, управління шторами з пульта. В квартиру вкладено біля 500к.
Skyline Residence/ Скайлайн це клубний формат ЖК із презентабельною вхідною групою та окремою...
135 000 $
3 111 $/м²
Вышгородская ул., 45-Ж
1 комната
43.4 / 16.7 / 14.2 м²
этаж 11 из 27
2024 год постройки
сегодня
Продаж 1-кімнатної квартири з ремонтом (43,4 м2) в ЖК Паркове місто, вул. Вишгородська, 45Ж. Комфортний 11-й поверх 27-поверхового будинку. Встановлено інвертори, ліфт працює під час відключенні електроенергії.
Планування передбачає простору кухню-студію з виходом на засклену лоджію, роздільну кімнату, санвузол з душовою кабіною, передпокій. В квартирі виконано якісний ремонт, встановлено техніку від провідних брендів: холодильник, посудомийна машина, мікрохвильова-духова піч, варильна поверхня, пральна машина від Gorenje. Встановлено кондиціонер, телевізор, бойлер, фільтри для води. Тепла підлога у передпокої, кухні, санвузлі та на лоджії. Багато режимів освітлення та місць для зберігання...

85 000 $
1 941 $/м²
Кадетский Гай ул., 10
1 комната
43.8 / 16.9 / 11.7 м²
этаж 23 из 26
2021 год постройки
сегодня
Тихий та зручний район Києва, сучасний ЖК Медовий з новими будинками та працюючою інфраструктурою — місце, де приємно жити і легко повертатись додому. Шукаєте квартиру, куди можна одразу заїхати без зайвих витрат і ремонту? Тут уже все зроблено, продумано і майже не використовувалось. Це однокімнатна квартира з ремонтом 2023 року, в якій проживали близько пів року, повністю укомплектована меблями та технікою — формат заїхав і живеш.
Площа – комфортна та добре спланована
Кімнат – 1
Стан – новий ремонт, без слідів зносу
Покриття – плитка в кухні та коридорі, ламінат у кімнаті, окрема плитка у ванній
Опалення – тепла підлога у ванній з керуванням і режимами, у кімнаті та коридорі тепло в опалюв...

228 000 $
2 478 $/м²
Голосеевская ул., 13
2 комнаты
92 / 56 / 17 м²
этаж 19 из 25
2008 год постройки
сегодня
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира з панорамним видом у ЖК «Голосієво», вул. Голосіївська, 13.
Загальна площа - 92 м², розташована на 19 поверсі 25-поверхового цегляного будинку 2012 року.
Квартира у відмінному стані.
Функціональне планування: окрема спальня, простора кухня-вітальня з розсувними дверима (за потреби легко перепланується у другу спальню), передпокій із великою вбудованою шафою, два санвузли - гостьовий та основний із душовою.
Виконано якісний ремонт із використанням дорогих матеріалів: декоративна штукатурка, паркетна дошка, підігрів підлоги в зонах плитки. Квартира повністю мебльована та оснащена технікою: кухня укомплектована технікою Liebherr, Electrolu...
Все ориентиры