Фильтры
Аренда коммерческой недвижимости (нежилых помещений) в Вишневом
50 объявлений
- наибольшая площадь
50 объявлений
- наибольшая площадь

710 $/мес
8 $/м²
Вишневое, Машиностроителей ул., 31
ПРЕМИУМ
ЖК Сади Вишневі
многофункциональное помещение
88 м²
сегодня
Пропоную в оренду приміщення для будь-якого бізнесу у ЖК «Сади Вишневі» розташований в Києво-Святошинському районі, на кордоні м.Києва та м.Вишневе, по вул. Машинобудівників, 31.
Загальна площа приміщення – 87,9 кв.м. Розпочато ремонт (штукатурка стін, розведена електрика, щитова).
Буду рада при зустрічі обговорити Вашу пропозицію.
Дякую заздалгідь!
На звязку.

500 $/мес
7 $/м²
Вишневое, Ломоносова ул., (Будинок 2)
многофункциональное помещение
70 м²
2025 год постройки
сегодня
☕ Ідеальне приміщення під кав’ярню в ЖК One House | 70 м² без конкуренції! ☕
ЖК One House
Шукаєте місце, де ваша кав’ярня стане улюбленою для всього району?
Це саме той варіант, який дає не просто площу - а готову можливість заробляти.
Головна перевага - відсутність конкуренції
У цьому ЖК та поруч немає повноцінних кав’ярень.
Всі мешканці, гості та люди поруч - це ваша майбутня постійна аудиторія.
Про приміщення
Площа: 70 м² - ідеальний баланс для кав’ярні
Простір легко зонувати: барна зона, посадка, кухня
Великі можливості для реалізації будь-якої концепції
☕ Ідеально під кав’ярню / сніданки / to-go формат
Тут легко уявити:
– аромат свіжозмеленої кави зранку
– постійний поті...
65 000 грн/мес
813 грн/м²
Леси Украинки ул., 86
многофункциональное помещение
80 м²
вчера
ТОПОВЕ ПРИМІЩЕННЯ – ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Локація, що гарантує потік клієнтів!
Фасадне приміщення, перший поверх, висока прохідність – Ваш бізнес буде у центрі уваги!
Місто Вишневе, вулиця Лесі Українки 86.
Не зволікайте!
Телефонуйте вже зараз та зробіть крок назустріч новим можливостям!
Вартість оренди - 65000грн
Новий, сучасний ремонт, мінімальні комунальні платежі.
Просторе, світле з великими вікнами.
Загальна площа - 80 м2
Ваш бізнес вартий найкращого!

27 360 $/мес
9 $/м²
Вишневое, Черновола ул., 20
многофункциональное помещение
3100 м²
2000 год постройки
3 дня назад
ПРЕМІУМ-ОФІС + СКЛАДСЬКИЙ КОМПЛЕКС В ОРЕНДУ
Пропонується в оренду сучасний преміум-офіс та функціональний складський комплекс, що ідеально підійде для логістичної компанії, e-commerce, дистрибуції або корпоративного бізнесу.
ОФІСНА ЧАСТИНА — 400 м²
• Просторий офіс на 90 робочих місць
• Дизайнерський ремонт преміум-класу
• Конференц-зала та переговорні кімнати
• Простора рецепція
• Обладнана кухня та кімнати відпочинку
• Роздягальні та душові
• Тераси, релакс-зони, BBQ-зона
• Система клімат-контролю та вентиляції
СКЛАДСЬКА ЧАСТИНА — 2 700 м²
• Склад на першому поверсі — 2 200 м²
• Висота стелі — до 12 м
• Палетна система зберігання
• Загальна кількість палетомісць — 4 500
• Мезанін — 500...
150 000 грн/мес
997 грн/м²
Кузьмы Скрябина ул. (Ватутіна), 25
многофункциональное помещение
151 м²
2016 год постройки
вчера
Пропонується в Оренду торговое приміщення 150.5 м2 — Бучанський район, мiсто Вишневе, вул. Кузьма Скрябіна (Ватутіна) 25.
Локація:
Адреса: Бучанський район, мiсто Вишневе, вул. Кузьма Скрябіна (Ватутіна) 25.Нежилий фонд. Фасад. Фасадний окремий вход.
Переваги локації:
- Приміщення розташоване на Фасадi, Біля зупинки громадського транспорту. У популярній локації з високим пішохідним та автомобільним трафіком.
-Висока видимість та зручний доступ для клієнтів Приміщення знаходиться в діючому торговому ряду - в одному ряду з магазином "Аврора", та поруч продуктовий магазин "FOOD MARKET", "Promin", Магазин крафтового пива, комерційне оточення забезпечує стабільний пішохідний трафік. Поруч вели...
56 000 грн/мес
200 грн/м²
Европейская ул. (Жовтнева), 27А
многофункциональное помещение
280 м²
вчера
Оренда приміщення 280м2 в центрі м. Вишневе по вул. Європейська, 27А.
Приміщення розташоване в приміщенні РАГСу - на першому поверсі 60м2, в підвальному приміщенні 220м2. Ідеально підійде під розміщення в ньому атлетичної зали з тренажерами, спортивні секціі, студії танців, йоги, пілатесу, тощо.
Надаються канікули для проведення ремонтних робіт до повної організації по відкриттю бізнесу.
50 000 грн/мес
769 грн/м²
Казацкая ул., 3
многофункциональное помещение
65 м²
сегодня
Оренда приміщення під салон краси м. Вишневе, вулиця Козацька,3.
Пропонується в оренду сучасний простір для майстрів beauty-сфери.
Новий салон з дизайнерським ремонтом та меблями по індивідуальному проєкту. Атмосфера стилю, комфорту та творчості для вас і ваших клієнтів.
Площа — 65 кв.м
2 поверх, окремий вхід
Своя огороджена територія.
У приміщенні:
• зона очікування та відпочинку
• меблі та робочі зони
• міні-кухня
• інвертор для безперебійної роботи електромережі
Ідеально підійде під:
•салон краси
•косметологічний центр
•майстрів манікюру
• бровистів, візажистів
•для майстрів перукарів
180 250 грн/мес
350 грн/м²
Остапа Вишни ул., 1
БЕЗ КОМИССИИ
многофункциональное помещение
515 м²
1970 год постройки
вчера
Оренда комерційного приміщення в м. Вишневе, вул. Остапа Вишні, 1
Пропонуються в оренду офісні та виробничі приміщення різного формату — готові з ремонтом та варіанти під облаштування під ваш бізнес.
Переваги:
• 3 оремі входи
• Світлі та просторі приміщення
• Великі open space зали
• Кабінетна система
• Зручне планування під офіс, виробництво, студію, навчальні центри, склад, сервісний центр, кафе, тощо.
Доступні площі: на 2 поверсі однієї будівлі:
• Open space — 115 м²
• Окремі кабінети — від 12 до 36 м²
• Загальна площа — 252 м²
• Вартість оренди — 350 грн/м²
Також доступні приміщення в другій будівлі:
• 2 поверх — 515 м² по 250 грн/м²
• 1 поверх — 300 м² по 350 грн/м²
• Санвузли на...
Ищите коммерческую недвижимость в Вишневомпо фильтрам

20 000 грн/мес
286 грн/м²
Железнодорожная ул., 68
многофункциональное помещение
70 м²
сегодня
Пропонуємо оренду комерційної нерухомості, що знаходиться у м. Вишневе, вул. Залізнична 68.
Чудове місце розташування, зупинка маршруток, що курсують до Києва, та залізнична станція «Вишневе». Фасад! Центральний вхід із зупинки.
Постійний потік людей, які йдуть із електрички на маршрутки.
Підключені всі комунікації. Електроенергія заведена 20 кВт. Є окремі лічильники електроенергії у кожному приміщенні.
Приміщення з косметичними ремонтом. Складається із двох окремих самостійних частин.
Вартість оренди 20 000 грн.
Перша частина:
- основне приміщення 28.4 кв.м.
- кабінет/підсобне приміщення 5.3 кв.м.;
-коридор 3 кв.м.;
- санвузол 2.1 кв.м.
Вхід в основне приміщення є із фасаду(центральний),...

5 000 $/мес
6 $/м²
Леси Украинки ул., 72
БЕЗ КОМИССИИ
ЖК Акварели
торговое помещение
886 м²
2013 год постройки
вчера
• Вишневе, Лесі Українки, 72,
• 1-й поверх, площа: 886,6 кв.м; нежиле фасадне приміщення ЖК Акварелі в житловому будинку, будинок зданий, в приміщенні всі комунікаціі (світло , вода, каналізація). Під любий від діяльності. Поруч школа, дитячий садок, супермаркет Новус, розвинена інфраструктура . Право власності є , витяг.

32 000 грн/мес
1 067 грн/м²
Святошинская ул., 28
многофункциональное помещение
30 м²
вчера
Вишневе
вул. Святошинська
Фасадний вхід, перший поверх житлового будинку.
Здається в суборенду частина приміщення
30 кв.м. з гарним ремонтом.
В іншій частині працюючий м'ясний магазин. Гарна прохідна локація.
Умови оренди: 32 000 грн./міс + електрика (окремий лічильник)+ страховий платіж + 25%комісія.

19 000 грн/мес
352 грн/м²
Леси Украинки ул., 19
помещение свободного назначения
54 м²
сегодня
Зається в оренду офісне приміщення 54 кв.м. у Вишневому по ву. Лесі Українки.
Має окремий вхід та парковку.
Меблі залишаються.
Гарне планування: 3 кімнати, (кабінет директора, кабінет бухгалтера, кабінет open spase) кухня, санвузол та душова.
Вигідна локація, поруч зупинки транспорту, магазини, кав"ярні.
Вартість 19 000 грн.+ комісія 50%
За потреби, є можливість зняти двоповерхове приміщення в гаражному кооперативі під склад.
10 000 грн/мес
588 грн/м²
Григория Сковороды ул. (Щорса), 10
помещение для оказания услуг
17 м²
вчера
Здаємо в оренду окремий кабінет за адресою м. Вишневе, вул. Григорія Сковороди,12
Кабінет знаходиться на другому поверсі чотирьох поверхоаої будівлі.
На першому поверсі знаходиться Вишнівська міська лікарня, на другому і третьому поверсі приватний медичний центр МДА.
Вартість 10000 грн/міс.
Комісія 50%
1 991 $/мес
4 $/м²
Вишневое, Промислова, 10
БЕЗ КОМИССИИ
склад
524 м²
вчера
Оренда приміщення | м. Вишневе, вул. Промислова, 10
4 поверх | Вакантна площа — 524 м²
Локація з логістичним потенціалом!
• Поруч магазин FOZZY
• Зручний доїзд — маршрутка №717
Технічні характеристики:
• 6 вантажних ліфтів (вантажопідйомність — 3 т)
• Дизельний генератор — резервне живлення для ліфтів
Орендна ставка:
3,8 у.о./м² з ПДВ та OPEX
Комунальні — за споживанням
Пропозиція без комісійних.
Інші варіанти площ
3 903 $/мес
4 $/м²
Промислова, 10
БЕЗ КОМИССИИ
склад
1027 м²
2 дня назад
Оренда приміщення | м. Вишневе, вул. Промислова, 10
5 поверх | Вакантна площа — 1027 м²
Локація з логістичним потенціалом!
• Поруч магазин FOZZY
• Зручний доїзд — маршрутка №717
Технічні характеристики:
• 6 вантажних ліфтів (вантажопідйомність — 3 т)
• Дизельний генератор — резервне живлення для ліфтів
• Бомбосховище на території
Інфраструктура для бізнесу:
• Послуги транспортування від орендарів:
• маніпулятори
• газелі
• фури (тент, реф, відкритий кузов)