Фільтри
Оренда комерційної нерухомості (нежилих приміщень) в Вишневому
50 оголошень
- найбільша площа
50 оголошень
- найбільша площа

710 $/міс
8 $/м²
Машинобудівників вул., 31
ПРЕМІУМ
ЖК Сади Вишневі
багатофункціональне приміщення
88 м²
сьогодні
Пропоную в оренду приміщення для будь-якого бізнесу у ЖК «Сади Вишневі» розташований в Києво-Святошинському районі, на кордоні м.Києва та м.Вишневе, по вул. Машинобудівників, 31.
Загальна площа приміщення – 87,9 кв.м. Розпочато ремонт (штукатурка стін, розведена електрика, щитова).
Буду рада при зустрічі обговорити Вашу пропозицію.
Дякую заздалгідь!
На звязку.

500 $/міс
7 $/м²
Паркова вул., (Будинок 2)
багатофункціональне приміщення
70 м²
2025 рік побудови
сьогодні
☕ Ідеальне приміщення під кав’ярню в ЖК One House | 70 м² без конкуренції! ☕
ЖК One House
Шукаєте місце, де ваша кав’ярня стане улюбленою для всього району?
Це саме той варіант, який дає не просто площу - а готову можливість заробляти.
Головна перевага - відсутність конкуренції
У цьому ЖК та поруч немає повноцінних кав’ярень.
Всі мешканці, гості та люди поруч - це ваша майбутня постійна аудиторія.
Про приміщення
Площа: 70 м² - ідеальний баланс для кав’ярні
Простір легко зонувати: барна зона, посадка, кухня
Великі можливості для реалізації будь-якої концепції
☕ Ідеально під кав’ярню / сніданки / to-go формат
Тут легко уявити:
– аромат свіжозмеленої кави зранку
– постійний поті...
65 000 грн/міс
813 грн/м²
Лесі Українки вул., 86
багатофункціональне приміщення
80 м²
сьогодні
ТОПОВЕ ПРИМІЩЕННЯ – ВЕЛИКІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!
Локація, що гарантує потік клієнтів!
Фасадне приміщення, перший поверх, висока прохідність – Ваш бізнес буде у центрі уваги!
Місто Вишневе, вулиця Лесі Українки 86.
Не зволікайте!
Телефонуйте вже зараз та зробіть крок назустріч новим можливостям!
Вартість оренди - 65000грн
Новий, сучасний ремонт, мінімальні комунальні платежі.
Просторе, світле з великими вікнами.
Загальна площа - 80 м2
Ваш бізнес вартий найкращого!
130 000 грн/міс
703 грн/м²
Європейська вул. (Жовтнева), 32
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Атмосфера
багатофункціональне приміщення
185 м²
2024 рік побудови
сьогодні
Оренда фасадного комерційного приміщення 185 м² у ЖК «Атмосфера» — центр Вишневого
Приміщення розташоване у прохідній локації з активним пішохідним та автомобільним трафіком. Має панорамний фасад і чудову видимість з вулиці.
Характеристики:
Площа — 185 м²
Нежитловий фонд
Вільне прямокутне планування
Висота стелі — 3.4 м
2 окремі фасадні входи
Панорамне скління по периметру (270°)
Комунікації:
Електроенергія — 50 кВт
ла...

27 360 $/міс
9 $/м²
В'ячеслава Чорновола вул., 20
багатофункціональне приміщення
3100 м²
2000 рік побудови
4 дні тому
ПРЕМІУМ-ОФІС + СКЛАДСЬКИЙ КОМПЛЕКС В ОРЕНДУ
Пропонується в оренду сучасний преміум-офіс та функціональний складський комплекс, що ідеально підійде для логістичної компанії, e-commerce, дистрибуції або корпоративного бізнесу.
ОФІСНА ЧАСТИНА — 400 м²
• Просторий офіс на 90 робочих місць
• Дизайнерський ремонт преміум-класу
• Конференц-зала та переговорні кімнати
• Простора рецепція
• Обладнана кухня та кімнати відпочинку
• Роздягальні та душові
• Тераси, релакс-зони, BBQ-зона
• Система клімат-контролю та вентиляції
СКЛАДСЬКА ЧАСТИНА — 2 700 м²
• Склад на першому поверсі — 2 200 м²
• Висота стелі — до 12 м
• Палетна система зберігання
• Загальна кількість палетомісць — 4 500
• Мезанін — 500...

32 000 грн/міс
1 067 грн/м²
Святошинська вул., 28
багатофункціональне приміщення
30 м²
сьогодні
Вишневе
вул. Святошинська
Фасадний вхід, перший поверх житлового будинку.
Здається в суборенду частина приміщення
30 кв.м. з гарним ремонтом.
В іншій частині працюючий м'ясний магазин. Гарна прохідна локація.
Умови оренди: 32 000 грн./міс + електрика (окремий лічильник)+ страховий платіж + 25%комісія.

18 000 грн/міс
333 грн/м²
Лесі Українки вул., 19
приміщення вільного призначення
54 м²
сьогодні
Зається в оренду офісне приміщення 54 кв.м. у Вишневому по ву. Лесі Українки.
Має окремий вхід та парковку.
Меблі залишаються.
Гарне планування: 3 кімнати, (кабінет директора, кабінет бухгалтера, кабінет open spase) кухня, санвузол та душова.
Вигідна локація, поруч зупинки транспорту, магазини, кав"ярні.
Вартість 18 000 грн.+ комісія 50%
За потреби, є можливість зняти двоповерхове приміщення в гаражному кооперативі під склад.

250 000 грн/міс
278 грн/м²
Європейська вул. (Жовтнева), 27
багатофункціональне приміщення
900 м²
сьогодні
Сдам в оренду нежитлове приміщення у самому центрі м. Вишневе до Києва 1км.
Примішення має фасадного нежитлового приміщення з ремонтом
Приміщення розташоване на 3-му та 4-останній поверх "мансарда"
Загальна площа приміщення під оренду 900,00 м2.
Окремий вхід.
Підведені всі комунікації.
Сама локація має дуже концентрованний високий автомобільний і пішохідний трафік.
Поруч є банки, адміностративні будівлі та жк.
3-поверх розбито на 12 готельних номерів з санвузлом у кожному номері із зоною ресепшн.
Також на цьому поверсі розташоване відокремлене господарське приміщення.
У декільках номерах є сауни.
Вхідні двері кожного з номеру обладнані електричними замками.
Номера обладнані меблевими...
Шукайте комерційну нерухомість в Вишневому за фільтрами
333 000 грн/міс
150 грн/м²
промислова, 6
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
приміщення вільного призначення
2220 м²
сьогодні
Здається в оренду багатофункціональний комплекс: ремонтна база, ангар, склад. Ідеально підходить під АТП, великогабаритне СТО, виробництво, логістичний центр або склад. Висота стелі, 9 метрів, що дозволяє встановлювати багаторівневі стелажі або обслуговувати будь-яку спецтехніку. В наявності 3 великих в'їзних воріт висотою 4 метри. Підключено всі необхідні комунікації, є висока електрична потужність під виробничі потреби чи обладнання. Територія закрита та знаходиться під цілодобовою охороною. Облаштована простора прилегла парковка з твердим покриттям для маневру, розвороту та відстою вантажівок. Об'єкт повністю готовий до експлуатації, має зручний виїзд та під'їзні шляхи для довгомірів. Тел...
56 000 грн/міс
200 грн/м²
Європейська вул. (Жовтнева), 27А
багатофункціональне приміщення
280 м²
сьогодні
Оренда приміщення 280м2 в центрі м. Вишневе по вул. Європейська, 27А.
Приміщення розташоване в приміщенні РАГСу - на першому поверсі 60м2, в підвальному приміщенні 220м2. Ідеально підійде під розміщення в ньому атлетичної зали з тренажерами, спортивні секціі, студії танців, йоги, пілатесу, тощо.
Надаються канікули для проведення ремонтних робіт до повної організації по відкриттю бізнесу.
50 000 грн/міс
769 грн/м²
Козацька вул., 3
багатофункціональне приміщення
65 м²
сьогодні
Оренда приміщення під салон краси м. Вишневе, вулиця Козацька,3.
Пропонується в оренду сучасний простір для майстрів beauty-сфери.
Новий салон з дизайнерським ремонтом та меблями по індивідуальному проєкту. Атмосфера стилю, комфорту та творчості для вас і ваших клієнтів.
Площа — 65 кв.м
2 поверх, окремий вхід
Своя огороджена територія.
У приміщенні:
• зона очікування та відпочинку
• меблі та робочі зони
• міні-кухня
• інвертор для безперебійної роботи електромережі
Ідеально підійде під:
•салон краси
•косметологічний центр
•майстрів манікюру
• бровистів, візажистів
•для майстрів перукарів
180 250 грн/міс
350 грн/м²
Остапа Вишні вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
515 м²
1970 рік побудови
сьогодні
Оренда комерційного приміщення в м. Вишневе, вул. Остапа Вишні, 1
Пропонуються в оренду офісні та виробничі приміщення різного формату — готові з ремонтом та варіанти під облаштування під ваш бізнес.
Переваги:
• 3 оремі входи
• Світлі та просторі приміщення
• Великі open space зали
• Кабінетна система
• Зручне планування під офіс, виробництво, студію, навчальні центри, склад, сервісний центр, кафе, тощо.
Доступні площі: на 2 поверсі однієї будівлі:
• Open space — 115 м²
• Окремі кабінети — від 12 до 36 м²
• Загальна площа — 252 м²
• Вартість оренди — 350 грн/м²
Також доступні приміщення в другій будівлі:
• 2 поверх — 515 м² по 250 грн/м²
• 1 поверх — 300 м² по 350 грн/м²
• Санвузли на...

2 700 $/міс
20 $/м²
Європейська вул. (Жовтнева), 32/1Б
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Атмосфера
торгівельне приміщення
135 м²
2022 рік побудови
сьогодні
Оренда торгового приміщення за адресою: Вишневе, Европейська 32, Характеристики приміщення:
• Поверх: 1-й, фасад. 135 м2.
• Панорамні вітрини. Окремий вхід з фасаду та з житлового комплексу.
• Стан: після орендаря, надаються орендні канікули
• Висота стель – 4 м
• Електрика - до 35 кВт
• Є вентканали, заведені центральні комунікації
• Зручні вхідні групи, можливість розміщення реклами
• Інтенсивний пішохідний та автомобільний трафік. Поруч Розетка, аптека, Сільпо.
ЖК «Атмосфера» швидко заселяється, а Вишневе залишається одним із найзатребуваніших передмість Києва завдяки розвиненій інфраструктурі, близькості столиці та великому попиту на якісний сервіс. Тут формується сильний споживчий поті...
3 903 $/міс
4 $/м²
Промислова, 10
БЕЗ КОМІСІЇ
склад
1027 м²
сьогодні
Оренда приміщення | м. Вишневе, вул. Промислова, 10
5 поверх | Вакантна площа — 1027 м²
Локація з логістичним потенціалом!
• Поруч магазин FOZZY
• Зручний доїзд — маршрутка №717
Технічні характеристики:
• 6 вантажних ліфтів (вантажопідйомність — 3 т)
• Дизельний генератор — резервне живлення для ліфтів
Орендна ставка:
3,8 у.о./м² з ПДВ та OPEX
Комунальні — за споживанням
Пропозиція без комісійних.
3 359 $/міс
4 $/м²
Промислова, 10
БЕЗ КОМІСІЇ
склад
884 м²
сьогодні
Оренда приміщення | м. Вишневе, вул. Промислова, 10
4 поверх | Вакантна площа — 360 + 524 м²
Локація з логістичним потенціалом!
• Поруч магазин FOZZY
• Зручний доїзд — маршрутка №717
Технічні характеристики:
• 6 вантажних ліфтів (вантажопідйомність — 3 т)
• Дизельний генератор — резервне живлення для ліфтів
Орендна ставка:
3,8 у.о./м² з ПДВ та OPEX
Комунальні — за споживанням
Пропозиція без комісійних.
Інші варіанти площ

7 000 $/міс
7 $/м²
Івана Франка вул., 5
склад
1000 м²
сьогодні
Склад класу А площа 1000 кв.м.
Пропонуємо для оренди сучасний склад класу "В" Площа: 1 000 м² - Висота: 8 м.
- Опалення (власна котельня)
- Докові ворота
- Промислова підлога
- Мезонін на рівні +5 м
- Система автоматичного спринклерного пожежогасіння
- Вода та каналізація підведені до приміщення
- Зовнішні стіни із сендвіч панелей - 150 мм.
- Крок колон - 12х18 м Велика територія з паркінгом, під охороною та відеоспостереженням.
Вартість оренди: $6/м2 + 1$ експлуатаційні + ПДВ

154 400 грн/міс
200 грн/м²
Свободи вул. (Горького), 1
склад
772 м²
сьогодні
Оренда приміщень: невелике виробництво, склад, офіс. Приміщення сухі, опалення - за потреби: власна котельня. Опалення, електроживлення без вимкнень 24 на 7. Приміщення потребують косметичного ремонту під потреби орендатора. Площа загальна - 770 м.кв., в тому числі перший поверх: 284 м.кв. - висота стелі 8 м., 148 м.кв. - висота стелі 3 м., цокольне приміщення: 200 м.кв., 2й поверх - 140 м.кв. - висота стелі - 2,4 м. Ціна договірна.

20 000 грн/міс
286 грн/м²
Залізнична вул., 68
багатофункціональне приміщення
70 м²
сьогодні
Пропонуємо оренду комерційної нерухомості, що знаходиться у м. Вишневе, вул. Залізнична 68.
Чудове місце розташування, зупинка маршруток, що курсують до Києва, та залізнична станція «Вишневе». Фасад! Центральний вхід із зупинки.
Постійний потік людей, які йдуть із електрички на маршрутки.
Підключені всі комунікації. Електроенергія заведена 20 кВт. Є окремі лічильники електроенергії у кожному приміщенні.
Приміщення з косметичними ремонтом. Складається із двох окремих самостійних частин.
Вартість оренди 20 000 грн.
Перша частина:
- основне приміщення 28.4 кв.м.
- кабінет/підсобне приміщення 5.3 кв.м.;
-коридор 3 кв.м.;
- санвузол 2.1 кв.м.
Вхід в основне приміщення є із фасаду(центральний),...
150 000 грн/міс
997 грн/м²
Кузьми Скрябіна вул. (Ватутіна), 25
багатофункціональне приміщення
151 м²
2016 рік побудови
сьогодні
Пропонується в Оренду торговое приміщення 150.5 м2 — Бучанський район, мiсто Вишневе, вул. Кузьма Скрябіна (Ватутіна) 25.
Локація:
Адреса: Бучанський район, мiсто Вишневе, вул. Кузьма Скрябіна (Ватутіна) 25.Нежилий фонд. Фасад. Фасадний окремий вход.
Переваги локації:
- Приміщення розташоване на Фасадi, Біля зупинки громадського транспорту. У популярній локації з високим пішохідним та автомобільним трафіком.
-Висока видимість та зручний доступ для клієнтів Приміщення знаходиться в діючому торговому ряду - в одному ряду з магазином "Аврора", та поруч продуктовий магазин "FOOD MARKET", "Promin", Магазин крафтового пива, комерційне оточення забезпечує стабільний пішохідний трафік. Поруч вели...
10 000 грн/міс
588 грн/м²
Григорія Сковороди вул. (Щорса), 10
приміщення для надання послуг
17 м²
сьогодні
Здаємо в оренду окремий кабінет за адресою м. Вишневе, вул. Григорія Сковороди,12
Кабінет знаходиться на другому поверсі чотирьох поверхоаої будівлі.
На першому поверсі знаходиться Вишнівська міська лікарня, на другому і третьому поверсі приватний медичний центр МДА.
Вартість 10000 грн/міс.
Комісія 50%