Топ объявлений Вишневого
149 990 $
858 $/м²
Святоюріївська ул., 11-А
ПРЕМИУМ
Вокзал
4 комнаты
174.9 / 70.8 / 46.3 м²
этаж 5 из 10
сегодня
До Вашої уваги пропонується простора, затишна 5к квартира в м. Вишневе, вул. Святоюріївська,11А, що розташована на середньому 5 поверсі 10 поверхового цегляного будинку 2006 року побудови. Загальна площа квартири 174.9 кв.м. і складається з просторої кухні-вітальні 46.3 кв.м. з виходом на велику лоджію, 3х спален: 19.9 кв.м. з балконом, 17.7 кв.м. з великою лоджією, 18.2 кв.м., а також кабінета чи гостьової кімнати 15 кв.м. з великою гардеробною. Є також додатково кімната для відпочинку 15.6 кв.м. та технічна кімната. Крім того квартира має велику ванну кімнату 11.8 кв.м. з ванною та гостьовий санвузол 4.5. кв.м. з душовою кабіною. Якісний ремонт, вбудовані шафи, меблі та технікою. Чудове м...
2 070 000 грн
53 077 грн/м²
Святоюріївська ул., 28
1 комната
39 / 18 / 8 м²
этаж 6 из 9
2005 год постройки
сегодня
Продається 1-кімн. квартира у м. Вишневе, напрямок - Солом'янська площа, аеропорт Жуляни, Крюківщина.
Від забудовника Білоцерківськбуд, 2005-2007 року побудови. Гарна розвинена інфраструктура містечка - сателіта Києва, жилий стан. Поряд ринок, магазини, медустанови, пошта, школи, дитсадки, ж/д вокзал - 200 м. Гарна транспортна розв'язка. До Києва ходять маршрутні таксі, зупинка прямо під парадним, до метро Теремки, ВДНГ, Либідської. Наявність газу, бойлера та генераторів для живлення ліфтів додає значних переваг об'єкту. Також є своя комірчина для зберігання овочів та речей між поверхами, від забудовника. Проживає одна особа, квартира охайна, затишна. Документи від першого і єдиного власника...
52 000 $
1 061 $/м²
Леси Украинки ул., 33
2 комнаты
49 / 15 / 24 м²
этаж 2 из 3
2021 год постройки
сегодня
Новобудова,Вишневе,в 1 км від Києва, ,житловий будинок клубного типу з закритою територією,малоэтажний що дуже актуально в сьогоднішніх реаліях.Відеонагляд,євродвушка, Монолітно-каркасний,єдиний будинок утеплений 20 см.,встановлений двухконтурний газовий котел,індивідуальне опалення,Вікна Rexay,під чистове оздоблення,штукатурка,стяжка,розводка точок комунікацій,світло розведено по квартирі шикарні вхідні двері,лічильники всі встановлені заплямовані,підписані прямі договора з усіма службами ,тарифи побутові,(не комерційні).Заізджай і живи ,без зайвих проблем.

84 000 $
1 527 $/м²
Машиностроителей ул., 15-Б
2 комнаты
55 / 29.3 / 8.8 м²
этаж 7 из 9
2002 год постройки
сегодня
Вишневе. БЕЗ КОМІСІЇ
Продається двокімнатна квартира.
Співпрацюємо з держпрограмами.
Теплий будинок, світла, затишна квартира з функціональним плануванням, з якісним сучасним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою, кухня правильної квадратної форми, суміжний балкон з двома виходами (з тумбами для речей, глибиною в 60 см), встановлені металопластикові вікна, чистий під'їзд, тихий, зелений двір. Розвинена інфраструктура, поруч школа, дитячий садок, супермаркет, парк, стадіон, озеро. Відмінна транспортна розв'язка. Документам більше 3-х років. Централізоване опалення, централізована водопостачання, є бойлер (для гарячої води зараз використовується бойлер, але можна перек...

13 000 грн/мес
Леси Украинки ул., 62-А
1 комната
42 / 17 / 10 м²
этаж 5 из 10
2016 год постройки
сегодня
Здам 1-кімнатну квартиру у центрі Вишневого 🏡
💰 13 000 грн/міс
✅ Без комісії для орендаря
Квартира розташована на 5 поверсі 10-поверхового будинку.
У будинку є великий ліфт.
У квартирі є все необхідне для комфортного проживання:
• бойлер
• пральна машина
• газова плита
• балкон
Будинок має власну котельню на даху.
Встановлені лічильники на газ, воду та тепло, що дозволяє економно контролювати комунальні витрати.
📍 Зручне розташування у центрі Вишневого — поруч магазини, транспорт, кафе та вся необхідна інфраструктура.

76 000 $
1 747 $/м²
Европейская ул. (Жовтнева), (Будинок 4)
1 комната
43.5 / 17 / 20 м²
этаж 8 из 10
2024 год постройки
сегодня
Продаж просторої та продуманої до деталей однокімнатної квартири з якісним сучасним ремонтом і меблями, розташованої на 8 поверсі нового будинку бізнес-класу.
Локація: Київська обл., м. Вишневе, вул. Європейська, 32
Квартира ідеально підійде як для комфортного життя, так і для інвестиції під оренду.
Про квартиру:
• Площа — 43,5 м²
• Формат — кухня-вітальня + окрема спальня
• Поверх — 8/10
• Висота стелі — 2,7 м
• Індивідуальне опалення
• Повністю укомплектована меблями
Про будинок:
• Новобудова 2025 року
• Цегляно-монолітна технологія
• Закрита територія
• Цілодобова охорона та відеоспостереження
Інфраструктура — все поруч:
• Дитячі садки, школи, ліцеї
• Розвиваючі центри т...
14 000 грн/мес
Святошинская ул., 27Г-4
1 комната
40 / 16.1 / 9 м²
этаж 2 из 12
2014 год постройки
3 дня назад
Пропонується в оренду сучасна 1-кімнатна квартира в центрі Вишневого в ЖК Акварелі-1, вул. Святошинська 27Г.
Поверх: 2/12.
Площа: 38,7 м2.
Кімната окремо, розділена на зони. Двоспальне ліжко і розкладний диван.
Є окрема гардеробна кімната.
Квартира укомплектована побутовою технікою: холодильник, варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, мікрохвильовка, кондиціонер.
Є телевізор та Wi-Fi роутер, заведено оптиковолокно.
Санвузол з ванною, бойлер 80л.
Затишний засклений балкон.
Тихий внутрішній двір з дитячим майданчиком.
Біля ЖК знаходяться: супермаркети Novus, АТБ, Фора, торговий центр Черрі Молл, парк, SportLife з басейном та Акварелі спортклуб, Нова пошта, Rozetka, Укрпошта,...

71 000 $
2 029 $/м²
Европейская ул. (Жовтнева), 32
1 комната
35 / 15 / 12 м²
этаж 4 из 10
2024 год постройки
сегодня
Без комісії! Продаж 1-кімнатної квартири з новим дизайнерським ремонтом
ЖК Атмосфера, м. Вишневе, вулиця Європейська 32
Квартира, яка виглядає як з обкладинки - і повністю готова до життя.
Без додаткових витрат.
Без компромісів.
Новий, дизайнерський ремонт, повна комплектація. Все готово до проживання. Заселяєтесь одразу або запускаєте в оренду з першого дня.
Нічого зайвого - тільки функціональність і комфорт.
Нова вбудована кухня з побутовою технікою: духова шафа, газова поверхня, витяжка.
Готова до використання з першого дня.
Закритий двір без авто - безпека і тиша
Озеленена територія, сучасні майданчики
Поруч школа, садочок, супермаркети, аптеки, транспорт. Вся інфраструктура в п...
107 000 $
1 430 $/м²
Святошинская ул., 27Г-1
3 комнаты
74.8 / 44.4 / 5 м²
этаж 9 из 10
2014 год постройки
сегодня
Продаж 3к квартири з ремонтом у Вишневому | ЖК Акварелі | БЕЗ КОМІСІЇ
• Площа 74,8 м²
• 3 кімнати + гардеробна + комора
• 2 санвузли — комфорт для всієї родини
🏡 Планування:
1 рівень — кухня-студія (зона відпочинку) + балкон
2 рівень — 2 окремі кімнати (ідеально під спальню + дитячу/кабінет)
• Меблі та техніка залишаються
• Окремі бойлери для кухні та ванної кімнати
🏢 ЖК “місто в місті” — все поруч:
школи, садочки, магазини, кафе, медицина, спорт
🌿 прогулянкові зони + Вишнівський парк
🚗 До Києва — ~10 хв на авто
🚇 До метро — ~20 хв на авто
💰 107 000 $ | Без комісії для покупця
📞 За деталями або переглядом:
[телефон скрыт]Viber | Telegram | WhatsApp)
Співпрацюємо з колегами без дублю...
710 $/мес
8 $/м²
Машиностроителей ул., 31
ПРЕМИУМ
ЖК Сади Вишневі
многофункциональное помещение
88 м²
сегодня
Пропоную в оренду приміщення для будь-якого бізнесу у ЖК «Сади Вишневі» розташований в Києво-Святошинському районі, на кордоні м.Києва та м.Вишневе, по вул. Машинобудівників, 31.
Загальна площа приміщення – 87,9 кв.м. Розпочато ремонт (штукатурка стін, розведена електрика, щитова).
Буду рада при зустрічі обговорити Вашу пропозицію.
Дякую заздалгідь!
На звязку.

46 000 $
1 211 $/м²
Весняний пер., 1-А
1 комната
38 / 16 / 13 м²
этаж 9 из 10
2021 год постройки
сегодня
Продаж 1ї квартири 38м. ЖК Чорновола, місто Вишневе. Ремонт після будівельників. Опалення газове. Встановлено газовий котел для індивідуального газового опалення. Зроблено розведення води, теплу підлогу, радіатори, трапік в душ та інсталяцію. Панорамні вікна.
Гарни чистий під'їзд, благоустрій прибудинкової території, у дворі дитячий майданчик.
Розвинена інфраструктура, поруч школа, дитячий садок, магазини, ринок. Відмінна транспортна розв'язка поруч маршрутки, електричка.
Мінімальні податки ( квартира у власності більше трьох років).
в квартирі ніхто не прописаний.
Без опікунского.
Дивитися можна в зручний для вас час. Документам більше 3х років
Розглядаемо усі види розрахунків: по сертифіка...

36 000 $
1 161 $/м²
Марии Примаченко ул. (Першотравнева), 8
1 комната
31 / 18 / 5 м²
этаж 5 из 5
сегодня
Продається 1к. квартира з Газом!!! у Вишневому по вул. Європейська. Загальна площа 31 кв.м., жила - 18 кв.м., кухня - 5 кв.м. Поверх 5/5.
Квартира з частковим ремонтом та балконом.
Інфраструктура:
До зупинки транспорту ( 5 хв. пішки), поруч дитячий садочок, школа, ринок, магазини, новус, відділення пошти, кафе, ресторани.
ID: 94780

69 000 $
1 605 $/м²
Европейская ул. (Жовтнева), 32
1 комната
43 / 15 / 13 м²
этаж 10 из 12
2024 год постройки
2 дня назад
Продаж 1к квартири з ремонтом та меблями в центрі міста Вишневе, ЖК Атмосфера!
Без комісії для покупця %
Загальна площа 43м2
Розташована на 10 поверсі з 12
Опалення: котельня на даху
В квартирі новий, стильний ремонт. Укомплектована кухня: варильня поверхня, духова шафа та холодильник. В кухні, санвузлі, лоджії розведена тепла підлога.
В санвузлі встановленно бойлер та пральна машина.
ЖК закритого типу, концепція "двір без машин", є дитячі та спортивні майданчики.
Поряд вся розвинена інфраструктура для комфортного життя: магазини, школи, дитячий садочок, зупинки громадського транспорту, 10 хв на авто до Києва.
Пишіть/дзвоніть надам всю детальну інформацію та проведу перегляд!

105 500 $
1 499 $/м²
Черновола ул., 42-Б
3 комнаты
70.4 / 40.7 / 8.3 м²
этаж 9 из 10
сегодня
Без %. Всі види програм для покупця .Будинок без вимкнення світла та газ.
Продаж 3 кімнатної квартири ,місто Вишневе , вул. Чорновола В'ячеслава ,42-Б ,
9 /10 поверхів,
70,4/40,7/8,3 квадратних метрів.
Двостороння (" розпашонка".). З правом власності більше трьох років. Від перших власникі
Будинок теплий ,має одну важливу річ - подача тепла починається від верху ,тому взимку дуже тепло. На опалення є лічильник по будинку .
Квартира світла, простора з дизайнерським підходом в ремонті , з усіма меблями та необхідною технікою .
Має прекрасне розпланування ,що надає своєї цінності ,а саме простора гостьова та для відпочинку кімната ,яка має вихід на велику та простору лоджію зі...

65 000 $
1 958 $/м²
Машиностроителей ул., 27
1 комната
33.2 / 15.7 / 7.1 м²
этаж 10 из 10
2021 год постройки
сегодня
1-к квартира | ЖК «Сади Вишневі» | Вишневе
Сучасна квартира з ремонтом у цегляному будинку 2021 року. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під орендний бізнес.
Характеристики:
• 33,2 м² загальна площа
• житлова — 15,7 м²
• кухня — 7,1 м²
• 10/10 поверх + техповерх
• Цегляний будинок
• Підземного паркінгу немає
Квартира з ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою. Встановлений двоконтурний газовий котел, автономне газове опалення та гаряча вода. Є лічильники на газ, електроенергію та воду.
Переваги:
• Великий засклений балкон
• Гарний краєвид з вікон
• Повна комплектація для комфортного проживання
• Автономне газове опалення та контроль комунальни...

49 710 $
947 $/м²
Витянская ул., 2-В
1 комната
52.5 / 17.5 / 12.2 м²
этаж 10 из 19
2021 год постройки
сегодня
Продаж 2-кімнатної квартири за адресою вул. Вітянська, 2В, ЖК «Авіа-Квартал» м. Вишневе. До м.Термки на авто 15 хв за картими гугл.
Без комісії для покупця.
Основні характеристики:
- Площа — 52,5 м²
- Поверх — 10 з 19
- Кількість кімнат — 2
Тип будинку — монолітно-каркасний
Рік будівництва — 2021
Планування та переваги:
- Зручне роздільне планування
- Великий санвузол
- Окрема гардеробна
- Лоджія
Світла та простора квартира.
Локація:
Розвинена інфраструктура: поруч Sport Life, супермаркети, школи та дитячі садочки, ресторани та кафе. Зручний виїзд до Києва.
Квартира підійде як для проживання, так і під інвестицію.
Додатково: є аналогічна квартира на 11 поверсі.
Ілона Захаренко
Аген...

36 500 $
1 043 $/м²
Европейская ул. (Жовтнева), 32
1 комната
35 / 17 / 11 м²
этаж 8 из 10
сегодня
Продаж по переуступке 1к квартири 35м2 у Вишневому (центр) ЖК Атмосфера вул. Європейська 32 (біля Сільпо).
Дуже розвинена інфраструктура: зупинки транспорту, магазини, супермаркети, школи, дит. садки, поліклініки, аптеки, ринок та інше.
Є ДВА варіанти по данному ЖК (на 8ому поверсі)
ЕЛЕКТРООПАЛЕННЯ в квартирі (заведено 10кВт) - (або електрокотел, або тепла підлога, або все разом)
Закрита теріторія комплексу.
Дзвоніть, пишіть, ключі на руках. Є відеоогляд.

51 000 $
1 342 $/м²
Машиностроителей ул., 31
1 комната
38 / 16 / 14 м²
этаж 10 из 10
2020 год постройки
сегодня
Продається 1-кімнатна квартира в гарному житловому стані в сучасному ЖК "Сади Вишневі". Будинок побудований з цегли, утеплений пінополістиролом, в квартирі встановлений газовий двоконтурний котел, що забезпечує комфортну температуру в квартирі в будь-яку пору року та можливість приготування їжі в умовах відключень світла. Є всі необхідні для проживання меблі і техніка. Висота стелі 2,7 м.
Над квартирою є повноцінний технічний поверх, тому фактично вона знаходиться на передостанньому поверсі. На території ЖК достатньо місць для паркування автівок.
В пішій досяжності від ЖК знаходяться супермаркети, відділення банків, міська лікарня, дитячі садочки, школа та ліцей. Дуже зручний виїзд на Кі...

80 000 $
2 105 $/м²
Ломоносова ул., 40
1 комната
38 / 20 / 10 м²
этаж 4 из 17
2020 год постройки
вчера
Пропонується до продажу стильна та затишна 1-кімнатна квартира з сучасним ремонтом, повністю готова до комфортного проживання. Квартира укомплектована всією необхідною технікою та меблями, що дозволяє новому власнику одразу заїхати без додаткових витрат.
Функціональне планування включає окрему гардеробну кімнату, що забезпечує додатковий комфорт та зручність у повсякденному житті. Квартира розташована на комфортному 4 поверсі.
Однією з головних переваг є індивідуальне газове опалення — встановлений газовий котел, газова плита та варильна поверхня, що особливо актуально сьогодні. У квартирі також є посудомийна машина, прально-сушильна машина, духова шафа та інша необхідна техніка.
Будинок...
49 000 $
1 068 $/м²
Машиностроителей ул., (Будинок 11)
1 комната
45.9 / 18 / 12 м²
этаж 1 из 10
2026 год постройки
сегодня
Продаж однокімнатної великої квартири 45.9кв. метра в ЖК Сади вишневі на перетині Софіївська Борщагівка і Вишневого. Дуже вдале планування і розташування квартири для проживання або бізнесу. Двуконтурний котел газовий вже встановлено. Стіни і стелі під чистову обробку. Поли гарна стяжка. Поруч нове АТБ. Школа дитячий садок зупинка автобуса 20 хвилин до метро теремки. академмістечко. Будинок введено в експлуатацію
Все районы