Топ объявлений Вишневого
64 000 €
640 €/м²
Апрельская ул.
100 / 45 / 22 м²
3 этажа
1 сот
4 комнаты
2024 год постройки
вчера
Продам без % сучасний таунхаус 100м²
місто Вишневе, ЦЕНТР, вулиця Квітнева
НАДІЙНЕ БУДИВНИЦТВО:
* Будинок із червоного керамоблоку (350 мм) плюс термофасад,
що найкраще тримає тепло взимку та прохолоду влітку.
* Покриття даху металочерепиця, утеплення мінеральною ватою.
* Встановлені якісні шумоізоляційні вікна Rehau Euro 70 з двокамерним склопакетом
УСІ ЦЕНТРАЛЬНІ КОМУНІКАЦІЇ ПІДКЛЮЧЕНІ
* Прямі договори на всі центральні комунікації
* Ніяких септиків чи свердловин на кілька господарів
* Вода, каналізація та електрика підключені напряму
* Газ уже в будинку, що дає повну автономність в опаленні
ВДАЛЕ І ПРОДУМАНЕ ПЛАНУВАННЯ:
* На першому поверсі простора кухня-вітальня 22м² та гостьо...

70 000 $
598 $/м²
Черновола ул.
БЕЗ КОМИССИИ
єОселя
117 / 65 / 20 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
2 дня назад
Продаж таунхаусів м. Вишневому 117м2. Друга черга.
2 поверхи по 40 кв.м. + 40 кв.м. цоколь(сховище). Ще можна використати мансардний поверх під кімнату 20-30 кв.м.(бонус)
Побудований із газоблоку 300мм та утеплений пінополістеролом 10 см.
Всі центральні комунікаціі. Газ, вода, каналізація. Світло 5 кВт з можливістю збільшення.
Буде встановлено газовий котел та заведений інтернет(оптоволокно).
Закрита територія, відкатні ворота, своє паркомісце та гостьовий паркінг на території.
Чудове розташування , інфраструктура , поруч маршрутки , електричка,
школа , дитячий садок, базар, супермаркети, аптеки, медичні заклади, зони відпочинку.
Може бути розтермінування!
Телефонуйте та приїздіть на пере...

350 000 $
1 250 $/м²
Тихая ул. (Пушкіна), 18
БЕЗ КОМИССИИ
Парк Памяти
280 / 100 / 15 м²
3 этажа
6 сот
4 комнаты
2015 год постройки
4 дня назад
В продажі будинок 3х поверховий,з загальною площею 280 кв.
Вишневе, пров. Тихий 18 ( пр Пушкіна).
Стіни збудовані з термоблока + утеплення
Продам гарний триповерховий будинок 280м² у центрі міста Вишневе(передмістя Києва), вулиця Тиха 18(колишній провулок Пушкіна).
Будинок був введений в експлуатацію 9 років тому.
Земельна ділянка площею 600м².
На території розміщений сам будинок(9х11м), гараж під авто(7х8м), альтанка для відпочинку (5х5м), також невеликий сад.
Розміщення - центр міста, поруч школи, садочки, різноманітні магазини та заклади харчування, аптеки, торгівельний центр. До Києва менше 10 хвилин машиною.
Загальні та технічні характеристики:
•Двір вкритий плиткою, присутні фруктові...

75 000 $
750 $/м²
Апрельская ул.
100 / 48 / 30 м²
3 этажа
1 сот
4 комнаты
2023 год постройки
1 нед. назад
🏡 Таунхаус у центрі Вишневого — 100 м², власна ділянка 0,8 сотки
Без комісії! Продаж під усі держпрограми — “єОселя”, сертифікат, постанова.
Сучасний, комфортний таунхаус, побудований із якісних матеріалів і повністю введений в експлуатацію.
📐 Основні характеристики:
Площа — 100 м²
Ділянка — 0,8 сотки
Стіни: червоний керамоблок 350 мм + утеплення пінопластом
Дах: металочерепиця, утеплення мінеральною ватою
Вікна: Rehau Euro 70 — двокамерні енергозберігаючі склопакети
Висота стелі — 3,08 м (мансарда — 2,4 м)
Є лівньовка, встановлені всі лічильники
Газ заведений
Центральні комунікації (прямі договори)
📞 Дзвоніть, щоб домовитись про перегляд — таунхауси вже готові до заселення!
Інфрастр...

267 000 $
1 113 $/м²
Леси Украинки ул., 14
БЕЗ КОМИССИИ
Поликлиника
240 / 110 / 10 м²
2 этажа
9 сот
6 комнат и более
1 мес. назад
В продажі будинок площею 250 м² з ремонтом та меблями, розрахований на дві сім’ї, з окремими входами та повністю розділеними комунікаціями. Чудовий варіант для тих, хто хоче жити поруч разом з батьками або великою родиною. Ділянка двостороння, з під'їздом на дві вулиці. Розташований у центральній частині міста Вишневе.
Локація:
м. Вишневе — розвинене містечко з усією необхідною інфраструктурою. Поблизу є супермаркети Сільпо та Новус, відділення Нової пошти, дитячі садочки, школа, салони краси, кав’ярні. Зручний асфальтований під’їзд. До Києва — лише 7 хвилин дороги.
Основна інформація:
• Загальна площа – 240 м².
• Права частина - 150 м².
• Ліва частина - 90 м².
• Земельна ділянка – 9,1 со...

76 000 $
650 $/м²
Черновола ул.
117 / 75 / 25 м²
2 этажа
1 сот
3 комнаты
1 мес. назад
Залишився один таун.Площа будинку – 117 м. 2 Підвал – 39 м. 2 1 поверх – 39 м. 2 2 поверх – 39 м. 2 Додатково є можливість використовувати горище як повноцінну кімнату, близько 20 м.2. Уся можлива інфраструктура у радіусі 5 хвилин. 3 км. від м. Київ. Комунікації: Центральне водопостачання та водовідведення Електроенергія – 5 кВт з можливістю збільшення Газопостачання Опалення індивідуальне, двоконтурні газові котли від забудовника Таунхауси розташовані на закритій території, запланована система відеоспостереження. Під кожен будинок розраховано парко місце, також є гостьовий паркінг. В умовах нинішньої ситуації підвал будинку може слугувати надійним бомбосховищем. Крім того, ваш будинок може...
Все коттеджные городки