Продаж 1к квартири по вул. Машинобудівників 23. Квартира з ремонтом, окрема гардеробна, ремонт зроблений у світлих тонах, простора вхідна група, в кімнаті 2х спальне ліжко, комод, вигляд з вікна на церкву. Квартира світка, тепла, поряд є підземний паркінг. Зручна локація, навкруги дитячі державні садочки, школи, алея, магазини, кавярні, дитячі майданчики, лікарні, аптеки.
Для перегляду пишіть, телефонуйте!
1-к квартира | ЖК «Сади Вишневі» | Вишневе
Сучасна квартира з ремонтом у цегляному будинку 2021 року. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під орендний бізнес.
Характеристики:
• 33,2 м² загальна площа
• житлова — 15,7 м²
• кухня — 7,1 м²
• 10/10 поверх + техповерх
• Цегляний будинок
• Підземного паркінгу немає
Квартира з ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою. Встановлений двоконтурний газовий котел, автономне газове опалення та гаряча вода. Є лічильники на газ, електроенергію та воду.
Переваги:
• Великий засклений балкон
• Гарний краєвид з вікон
• Повна комплектація для комфортного проживання
• Автономне газове опалення та контроль комунальни...
Квартира в передмісті на відстані 1,5 км до Києва!
Продається 1-кімнатна квартира з ремонтом в сучасному ЖК "Сади Вишневі". Будинок побудований з цегли, утеплений пінополістиролом, в квартирі встановлений газовий двоконтурний котел, що забезпечує комфортну температуру в квартирі в будь-яку пору року та можливість приготування їжі в умовах відключень світла. Є всі необхідні для проживання меблі і техніка. Висота стелі 2,7 м.
В будинку також є повноцінний технічний поверх і цокольний поверх. На території ЖК та безпосередньо навколо будинку достатньо місць для паркування автівок, що є рідкістю для новобудов сьогодні!
В пішій досяжності від ЖК знаходяться супермаркети, відділення банків, міська...
ТЕРМІНОВО!!!
***Продаж ТІЛЬКИ за ГОТІВКУ (документам більше 3х років, ПОДАТКИ 2%-навпіл)
*1к квартира м. Вишневе ЖК Сади Вишневі вул. Машинобудівників 25
39,3м2 на 7 поверсі з 10ти+тех.поверх ще є.
*Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел), будинок повністю заселений, з цегли (утеплення 10см).
*Ремонт робився для себе в 2020році (мешкали тільки власники)-КВАРТИРА НЕ АРЕНДНА (залишається усе, окрім пральної машинки)!!!
***ІНФРАСТРУКТУРА дуже розвинена:
*Численні салони краси, магазини, кав'ярні та ресторани, парк, озеро, дитячі майданчики, стадіон - розташовані поруч з вами.
*Три великих супермаркети "АТБ", "СІЛЬПО", «Новус», "ФОРА", 5 хвилин пішки.
*До ТЦ "ЧЕРРИ МОЛЛ" 10 хвилин...
Ваучер! Сертифікат!46 кв м ЖК Софія, Сади Вишневі, Боголюбова
Вул. Святошинська 52
Ліфт працює!!!!
Дуже класне планування. Велика кімната 20 кв.м. Простора кухня. Класна, велика лоджія 9 кв.м з якої можна зробити кімнату, спорт зал, кабінет. В квартирі чорнова штукатурка, стяжка, батареї, двухконтурний газовий котел. Індивідуальне опалення та лічильники. Газ.
Обжитий будинок. Поруч державний садочок та школа, зупинка транспорту та дитячий майданчик з парком. До метро Житомирська та Теремки 15 хв їзди.
Продам 1к квартиру на 2 поверсі в будинку з газом та індивідуальним опаленням.
Акуратний ремонт в світлих тонах, зручні меблі і техніка.
Якісно зроблений санвузол.
Квартира не кутова, всередині будинку. На кухні завдяки лоджії добре стає ще одне спальне місце.
В гардеробній зручно розмістити всі необхідні речі.
Поруч державні школи і садки. Вашу дитину приймуть за реєстрацією. Парк, прогулянкова алея, стадіон. Поруч АТБ і будується Макдональдз.
Жк Софія через дорогу. Вся інфраструктура є.
Запрошую на перегляд.
Наша ціна за цю квартиру дуже приваблива.
Більшість новобудов Вишневого нам заздрять! І не тільки Вишневе) Що там по Борщагівці та поруч?). Навіть Київ напрягся)
Розумію. Товсті стіни з червоної цегли, завжди користувалися шаленим попитом. Особливо зараз - ТОР запитів покупців. Звісно, на перше місце вийшла безпека! Такі важливі раніше тепло взимку та прохолода влітку – також про нас та про комфорт. Ми золота середина. Будинок не старий 2008 року але і не новий де живуть ремонти з перфораторами.
Квартира? Все як на фото. Простора, двокімнатна квартира з окремими кімнатами та санвузлами. Велетень кухня з власним балконом та ще один балкон в спальні. Окреме задоволення відсутність сусідських вікон або ще «краще» стіни сусіднього бу...
Вишневе
ТЕРМІНОВО!!!
ТОРГ МОЖЛИВИЙ!!!
Документи готові!!!
Без комісії!!!
Продається двокімнатна квартира.
Співпрацюємо з держпрограмами: єОселя, єВідновлення, ваучер і інші...
Теплий будинок, світла, затишна квартира з функціональним плануванням, з якісним сучасним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою, кухня правильної квадратної форми, суміжний балкон з двома виходами (з тумбами для речей, глибиною в 60 см), встановлені металопластикові вікна, чистий під'їзд, тихий, зелений двір. Розвинена інфраструктура, поруч школа, дитячий садок, супермаркет, парк, стадіон, озеро. Відмінна транспортна розв'язка. Документам більше 3-х років. Централізоване опалення, централізоване...
Без комісії та додаткових витрат. 2-кімнатна квартира з новим ремонтом та великою кухнею в Софіївській борщагівці (ЖК "Стожари", будинок 2021 року, монолітно-каркасний, поруч ЖК "Софія")
Загальна площа — 61 кв. м. Розташована на 8 поверсі з 11, будинок з ліфтом. Планування: простора кухня площею 17 кв. м, дві окремі кімнати по 15 кв. м, роздільний санвузол.
Кухня: має дві робочі поверхні, укомплектована всією технікою на гарантії, ще не була у використанні (посудомийка, холодильник пральна машинка) + вже облаштована зона відпочинку з диваном — повноцінний простір для щоденного життя та прийому гостей.
У квартирі виконано якісний ремонт, який робили для себе: тепла водяна підлога по всій з...
Продаж 1-кімн. квартири в с. Софіївська Борщагівка, ЖК Стожари, ул. Боголюбова 11А, 7/11пов.
Про квартиру:
Топ локація!!!
Площа - 49,6 м2
Кухня-вітальня - 23,7 м2
Можливо перепланувати в 2х кім.
Індивідуальне газове опалення.
Вся інфраструктура в пішій досяжності. Школи, садочки, зупинки, медзаклади, супермаркети, зони відпочинку.
Документам більше 3-х років, мінімальні податки!!!!
Можливо придбання по ваучеру, сертифікату.
Телефонуйте за детальною інформацією!
Умови покупки:
Без комісії для покупця
Пропонується до продажу світла та простора квартира в новому будинку ЖК «Стожари».
Квартира має функціональне планування та продається без оздоблення, що дає можливість реалізувати будь-які дизайнерські ідеї та створити інтер'єр на власний смак.
Будинок збудований із використанням якісних інженерних мереж та сучасних комунікацій. Презентабельний під’їзд, нові ліфти, доглянута прибудинкова територія. Для комфортного проживання мешканців облаштовано дитячий майданчик та гостьовий паркінг.
ЖК розташований у районі з розвиненою інфраструктурою: поруч школа, дитячий садок, супермаркет, магазини та необхідні об'єкти сфери послуг.
Зручна транспортна розв'язка дозволяє швидко дістатися до будь-я...
Без % Величина міні двушка! Початок ЖК Софія, Слобідка
Без комісії!
Боголюбова 6
Безготівковий розрахунок.
Величезна і дуже тепла квартира в класному плануванні. Повністю внутрішня. Просторий коридор з великою шафою. Велика кімната зонована на міні кабінет або дитячу частину та загальну з диваном та шафою. Санвузол роздільний. Кухня вітальня з вбудованими меблями та технікою, гостьовим диваном та зоною ТВ. Повноцінний теплий балкон. Індивідуальне опалення та лічильники, газовий котел.
Початок містечка. Класна локація. Поруч супермаркети, аптеки, банк, зупинка транспорту. До метро Житомирська та Теремки 15 хв їзди.
Два ліфти. Консʼєрж
Продам 2 кімнатну квартиру ЖК Слобідка на Софіївській Борщагівці вул.,Боголюбова 8
До Києва лише 700м. Поруч уся розвинена іфраструктура маркети, дитячі садочок, школа, кафе, ресторани.
11 поверх з 11 поверхового будинку.
Квартира має загальну площу 62м2
Кухня-студія 25м2
Житлова площа 17
Має великий балкон на всю довжину кухні студії, та додаткова велика гардеробна.
Охайна і затишна квартира чекає майбутнього власника.
У будинку є два ліфта, мінімальні тарифи на комунальні платежі.
Комісія за послуги 3%
Продаж 2-х кімн. квартири у м. Вишневе по вул.Машинобудівників 9.
Квартира знаходиться на 4-му поверсі, 9-ти поверхового будинку. Гарне планування з двома окремими кімнатами(19 та 11,5 м2), санвузол окремий, кухня 8 м2, лоджія на дві кімнати. Квартира світла та тепла, стан під ремонт.
Будинок розташований у центральній частині міста в тихому районі,дуже зручне розташування: поруч парк з озером, великий дитячий майданчик, торгівельний центр «Квартал», дитячий садок, школа, стадіон, кавʼярня, 2 хвилин ходьби до автобусної зупинки.
Усі перегляди за домовленістю.
Продаж квартири в центрі Вишневого. вул. Святошинська, 35А
Пропонується компактна квартира в центрі міста Вишневе ідеальний варіант під інвестицію або для першого житла.
Площа: 40.6 м². Поверх: 10/10. Будинок: 2013 року, повністю заселений
Планування: кухня-студія (35.8 м²) + санвузол (4.8 м²)
Стеля: 2.6 м
Стан: без ремонту можливість зробити під себе
Опалення: електричне (заведено 5.2 кВт)
Без балкону
Плюси:
- ніхто не жив чистий старт для ремонту
- гарний варіант під оренду (студії добре здаються)
- компактні комунальні витрати
Локація топ для Вишневого:
центр міста все поруч
дитячий садок та школа в пішій доступності
супермаркети
аптеки, банки, кавярні
ринок та ТРЦ поруч
зупинки транспорт...
Продаж квартири в Вишневе, вулиця Святошинська 35А, центр міста. 2013 року побудови. Будинок заселений.
Без ремонту . Стеля 2.2 м (другий рівень 10 поверху). Планування: Кухня 9.2 м, кімнати по 15.7 та 24.4 м2. Опалення електро. Без балкону.
Стан: без ремонту можливість зробити під себе
Заведено 5.2 кВт.
Плюси:
- ніхто не жив чистий старт для ремонту
- гарний варіант під оренду.
- компактні комунальні витрати
Локація топ для Вишневого:
центр міста все поруч
дитячий садок та школа в пішій доступності
супермаркети
аптеки, банки, кавярні
ринок та ТРЦ поруч
зупинки транспорту біля будинку
До Києва:
15 хв до Кільцевої дороги
швидкий виїзд на Житомирську трасу
громадський транспорт до метро Житоми...
Продаж 2 рівневої квартири по вул. Івана Франка.
Квартира з ремонтом, деревяні меблі, облаштована усією потрібною технікою, включаючи посудомийну машину. Стелі були додатково утеплені, тому квартира дуже тепла. Під сходами на 2 рівень зроблено шафи для зберігання речей, 2 санвузли, 2 спальні кімнати у кожній окрема гардеробна кімната .
Зручна локація, чудовий двір з ігровим майданчиком, поряд фітнес клуб з басейном, магазини, кавярні, усе для комфортного проживання.
Без комісії.
Продаж 2к квартири в ЖК Софія Сіті.
57.7/24/13.3.
4 поверх/ 5-поверхівки. Тихий двір.
Автономне газове опалення, газова плита. Лічильники на газ, електрику, воду.
Квартира з ремонтом, в гарному стані, повністю укомплектована всіма необхідними меблями.
Кондиціонер, посудомийна і пральна машини, холодильник, СВЧ, ТВ, робоче місце, спальні місця - ліжко та диван, вмістка шафа - всё залишається новому власнику.
Район з розвиненою інфраструктурою, "Софія Sport" з бассейном - 1 хв., мережеві супермаркети, приватні клініки, гімназія, приватні дитячі садки, салони краси, ресторани, кав'ярні.
Зупинка транспорту 60м . Від метро Академмістечко, Нивки приблизно 15 хвилин на маршрутці.
Власники погоджуються прОдати по Державним програмам.
Продаж чудової дворівневої квартири в ЖК Софія Сіті .
Перший поверх
Простора кухня
Гостьовий санвузол
Спальня
кладова
Другий поверх
Дитяча спальня
Дитяча спальня 2
Санвузол.
В квартирі залишаються меблі та техніка. Можна відразу заходити і жити.
Є можливість поділити квартиру на поверхи.
Гарний ЖК, завжди можна найти місце для паркування авто, поруч магазини, аптеки, медичні клініки, відділення банків.
Маршрутне таксі в любому напрямку
До метро Академмістечко ,або Теремки 15 хв їзди.
Перегляди за домовленістю.
По запиту надішлемо відео огляд.
Публикация объявлений доступна для зарегистрированных пользователей в роли “Риелтор” или “Владелец“.
Если на вашей странице АН остались объявления, которые вы хотите опубликовать, пожалуйста, напишите нам за кем из риелторов вашего агентства их закрепить.
Зарегистрируйте риелторов АН на RIELTOR.UA и привяжите их аккаунты к аккаунту АН, чтобы:
видеть совокупную статистику и расходы по объявлениям ваших риелторов,
пополнять баланс вашим риелторам,
видеть в кабинете все объявления, созданные вашими риелторами,
объявления риелторов были брендированы логотипом вашего АН