Топ объявлений Володарки
150 000 $
785 $/м²
Польова
191 / 111 / 16 м²
2 этажа
36 сот
6 комнат и более
2000 год постройки
сегодня
УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ВЕЛИКОЇ СІМʼЇ - 3 ДІЛЯНКИ - 3 ГАРАЖА - будинок з гостьовим будинком
Це одна з тих пропозицій, які майже не зустрічаються на ринку!
УВАГА - так склалось в будинку проживали дуже мало, тому ви будете
майже перші!!!
ВИ КУПЛЯЄТЕ ДВА БУДИНКА ПО ЦІНІ ОДНОГО ‼️‼️‼️
Продаж готового великого сімейного домоволодіння, де дійсно вистачить місця всім
Ідеальний варіант для великої родини, декількох поколінь або тих, хто хоче жити разом, але з комфортом та окремим простором.
Локація: смт Володарка, Білоцерківський район, Київська область
Лише 35 км від Білої Церкви.
• Загальна територія складається з 3 окремих ділянок
• Є 3 окремі заїзди
• Велика доглянута територія — 3...

1 150 000 $
230 $/м²
Заречная ул., 2
производственное помещение
5000 м²
1 нед. назад
Володарка
Продаж виробничо-складського комплексу (виробничої бази) у смт. Володарка, Білоцерківський р-н, Київська обл. До Білої Церкви 35 км.
На території бази є повноцінне бомбосховище, своя підстанція, складські приміщення, ангари, офісна будівля, з двокімнатною квартирою, власна АЗС, приміщення під СТО
Комунікації: електроенергія 200 кВт, газ
Площа приміщень ~ 5т м2, ділянка землі – 2 Га у власності
Вартість 1 150 000 USD

800 000 $
164 $/м²
Мира ул., 20
многофункциональное помещение
4875 м²
2 нед. назад
З РІЕЛТОРАМИ НЕ СПІВПРАЦЮЮ
ПРОДАЖ промислово складської бази
смт Володарка Київська область
1,6132 га землі (право власності)
4 875 кв.м споруд (право власності)
Потужність 100 кВт
*з можливістю збільшення - своя ТП
Характеристики:
- Склади 2 981,5 кв.м
- Нежитлова споруда 764,9 кв.м (2 поверхи цоколь)
- Гараж 407,6 кв.м (можна використати під
вантажне СТО, 2 ями)
- Склад 329,4 кв.м
- Мийка 9,1 кв.м
- Котельня 90,2 кв.м
- Автозаправка 9,1 кв.м (діюча, 4 підземні
резервуари по 40 куб.м.)
- Склад ПММ 96,9 кв.м
- Склад 176 кв.м
- Прохідна 10,4 кв.м
● Вся територія огорожена парканом
● Заасфальтовано всю територію
● В'їзні ворота
● Будинок охорони
● 2 незалежні системи відеоспостереження
(зов...

49 000 $
82 $/м²
Мира ул., 54
помещение свободного назначения
600 м²
1 мес. назад
Пропонується до продажу комерційне приміщення у смт Володарка. Об’єкт розташований у промисловій зоні з хорошою логістикою та асфальтованим під’їздом, що забезпечує зручний доступ для вантажного та легкового транспорту .
Загальна площа будівлі становить 600 м². Приміщення розташоване на земельній ділянці площею 18 соток, яка перебуває в оренді на 49 років .
У будівлі частково виконаний ремонт, що дозволяє новому власнику адаптувати приміщення під власні потреби. Також є можливість відокремити територію в окремий закритий двір, що зручно для організації виробництва або складської діяльності.
До об’єкта підведені основні комунікації:
⚡ електропостачання — 3 фази (нова проводка)
централізо...

800 000 $
164 $/м²
Сліпенчука, 3
производственное помещение
4875 м²
2 мес. назад
ПРОДАЖ промислово складської бази
смт Володарка Київська область
1,6132 га землі (право власності)
4 875 кв.м споруд (право власності)
Потужність 100 кВт
*з можливістю збільшення - своя ТП
Характеристики:
- Склади 2 981,5 кв.м
- Нежитлова споруда 764,9 кв.м (2 поверхи цоколь)
- Гараж 407,6 кв.м (можна використати під
вантажне СТО, 2 ями)
- Склад 329,4 кв.м
- Мийка 9,1 кв.м
- Котельня 90,2 кв.м
- Автозаправка 9,1 кв.м (діюча, 4 підземні
резервуари по 40 куб.м.)
- Склад ПММ 96,9 кв.м
- Склад 176 кв.м
- Прохідна 10,4 кв.м
● Вся територія огорожена парканом
● Заасфальтовано всю територію
● В'їзні ворота
● Будинок охорони
● 2 незалежні системи відеоспостереження
(зовнішня та внутрішня, більше 2...
Все ориентиры