Топ объявлений Владимира

72 000 $
1 235 $/м²
Ковельская ул., 122
БЕЗ КОМИССИИ
3 комнаты
58.3 / 41.9 / 5.4 м²
этаж 4 из 5
2 дня назад
◾️ З ремонтом;
◾️ Не кутова;
◾️ Перепланована: прохідний хал та дві окремі спальні. Санвузол об'єднано;
◾️ Встановлено пластикові вікна, замінені труби водопостачання та, частково, проводка;
◾️ На підлозі постелено ламінат;
◾️ Санвузол та кухня обкладені плиткою;
◾️ Встановлено нову сантехніку в ванній кімнаті;
◾️ Наявні усі лічильники.
В квартирі нещодавно закінчено капітальний ремонт. Будинок розташований в зручній локації: поруч школа, через дорогу дитячий садок та медичний центр, в пішій доступності супермаркет "Наш Край" та "Spar". Зручна парковка для автомобілів, та дитячий майданчик в дворі будинку.

500 000 $
357 $/м²
Луцька, 111
БЕЗ КОМИССИИ
помещение свободного назначения
1400 м²
1 мес. назад
ПРОДАЖ майнового комплексу (колишня міська лазня) м.Володимир, Волинська область.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Приміщення (колишня міська баня) 2 поверхове збудоване з цегли, має 1200 кв.м (реально 1400 за рухунок частково знесених стін), також має 2 окремих додаткових входи та додаткову одноповерхову будівлю, яка раніше була котельнею. Центральний вхід розділений на 2 ізольовані приміщення. Земельна ділянка 28 сотих, знаходиться в оренді на 5 років. На ділянці є заїзд для великогабаритного транспорту у спільному користуванні, з іншими комерційними об’єктами.
КОМУНІКАЦІЇ
До об’єкту зведене:
світло потужністю на 50 кВт з можливістю збільшити;
газ (станом на сьогодні відключений);
вода та кан...
55 000 $
250 $/м²
Филиппа Орлика ул.
БЕЗ КОМИССИИ
220 / 79 / 23 м²
3 этажа
8 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Продаж будинку
ЦІНА: 55 000 $
м. Володимир, вул. П. Орлика
ПЛОЩА: 220 м²
ДІЛЯНКА: 8 сот
✔️ Головна перевага - ви купуєте готову основу, збудовану по старих цінах. Сьогодні аналогічне будівництво обійдеться значно дорожче.
✔️ Це не “з нуля” - основні найвитратніші етапи вже пройдені:
– зведена будівля з газоблоку
– утеплений фасад
– встановлені енергозберігаючі вікна та вхідні двері
– виконані внутрішні чорнові роботи
– розведено електропроводку, опалення, воду
✔️ Комунікації заведені:
– 13 кВт, 3 фази, двозонний лічильник
– централізована вода
– септик
✔️ ПЛАНУВАННЯ (3 рівні):
Перший поверх - активне життя:
– простора вітальня
– окрема зала
– кухня з виходом на терасу
– санвузол
Другий по...
Все районы