Топ объявлений Высокого

40 000 $
317 $/м²
8 березня, 3
ПРЕМИУМ
єОселя
єВідновлення
126 / 56 / 9.6 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
сегодня
Продається затишний трикімнатний будинок у Харківській області, смт Високий.
Будинок ідеально підійде для комфортного життя сім’ї або як спокійна альтернатива міській квартирі. Просторе планування включає три окремі кімнати, що дозволяє зручно організувати житловий простір.
У будинку є автономне газове опалення, що забезпечує тепло та контроль витрат у будь-яку пору року. Проведена власна каналізація, що додає незалежності від централізованих систем.
Додаткові переваги:
• підвал для зберігання речей або облаштування технічного приміщення
• горище з можливістю облаштування додаткового простору
• гараж для автомобіля
• земельна ділянка 10 соток — достатньо місця для саду, відпочинку або гос...

15 000 $
1 071 $/сот
Київська
ПРЕМИУМ
под застройку
14 сот
вчера
Продається 14 соток ( на ділянці старий будинок ) в найпопулярнішому передмісті Харкова, в селищі Високий.
Ділянка знаходиться біля траси, кутова
Є всі комунікації: газ, світло та вода в подвійному екземплярі.
Мрієте про власний будинок або комерційний об'єкт під Харковом?
Тоді ця земельна ділянка - саме те, що вам потрібно! Загальна площа 14 соток дозволить вам реалізувати всі ваші плани.
- Розташування ділянки поруч з трасою забезпечить вам зручний доступ до міста або міжміської траси.
- Усі необхідні комунікації вже підведені і подаються в подвійному екземплярі.
- Переваги кутової ділянки беззаперечні - можна зробити два в’їзда або взагалі поділити на два, та ще й заробити.
Зателефо...

65 000 $
650 $/м²
Гоголя
єОселя
100 / 55 / 12 м²
1 этаж
20 сот
5 комнат
сегодня
Продам будинок 2015 року будівлі, в 12 км від Харкова, в СМТ Високий (Науковий), з рідкісною ділянкою 20 соток.
Ділянка з чорноземом, з гарним видом на ліс.
Одноповерховий будинок 100 кв.м, з великими вікнами, з утепленням, фанерований плиткою, накритий бітумною черепицею.
Мансардний поверх 50 кв. на етапі будівництва.
Центральна подача газу, води, свердловина, каналізація зливна яма.
Опалення електричне та пічне, підведений газ і є можливість перевести на газове.
Двір упорядкований, доріжки викладені бруківкою, висаджено багато декоративних та садових рослин.
Є 2-поверховий гараж на дві машини, два заїзди, дві альтанки, глибокий, капітальний льох.
Вдале місце розташування, добрі сусіди....

75 000 $
765 $/м²
Сковороди, 16/16
98 / 56 / 12 м²
1 этаж
20 сот
6 комнат и более
сегодня
Код об'єкта 24605
Пропонується до продажу капітальний будинок із піноблоку площею 98.8 м². Це пропозиція для тих, хто шукає простір, автономність та комфорт.
Головні характеристики:
Планування: Будинок має 2 поверхи (другий поверх — чудовий потенціал для додаткових кімнат).
Комунікації — повний комплект: Свердловина плюс центральний водопровід, газ, електрика.
Опалення: Комбіноване (газ плюс пічне опалення, що забезпечує повну енергонезалежність).
Каналізація: Велика вигрібна яма об'ємом 10 м³.
Ділянка та прибудинкова територія (20 соток):
Зручність: 2 окремі в'їзди на територію.
Для автолюбителів: 2 гаражі, один із яких — двоповерховий (можна облаштувати майстерню або гостьову кімнату).
Від...
22 000 $
478 $/м²
Ивана Франко ул., 2
2 комнаты
46 / 28 / 5 м²
этаж 2 из 2
вчера
Продам двохкімнатну квартиру розташовану у смт Високий, у тихому місць з гарним краєвидом.
Неподалік зупинка транспорту, магазини, зупинка електричики.
Формат квартири: 2 кімнати окремі та кухня
Квартира має гарний житловий стан, а також індивідуальне газове опалення.
Квартира продається з усіма меблями та технікою
При продажі квартири бонусом іде підвал, а також невелика земальна ділянка
Ціна:22000
Більше інформації за телефоном.Дзвоніть
26 000 $
194 $/м²
Некрасова, 2
134 / 74 / 10 м²
2 этажа
5 сот
4 комнаты
1991 год постройки
2 дня назад
Продається будинок у смт Високий, Харківська область.
Загальна площа – 130 м², земельна ділянка 5,5 соток (приватизована, є кадастровий номер).
Будинок у житловому стані, чудово підійде як для постійного проживання, так і для дачного відпочинку.
капітальна теплиця для власного врожаю
Це саме той варіант, де можна одразу жити, відпочивати та вирощувати своє.
Не втрачайте шанс – вже цього сезону...

49 000 $
1 089 $/м²
Ивана Франко ул.
єВідновлення
45 / 28 / 6 м²
1 этаж
5 сот
2 комнаты
2024 год постройки
3 дня назад
Затишний будинок з новим ремонтом у тихому, екологічному місці смт Високий , нової побудови 2024 року
Площа 45 м²
Ділянка 7 с - доглянута, рівна, зелена, поряд ліс
дві кімнати
кухні
простора тераса з чудовим краєвидом на місто
каналізація — септик!
опалення — електричне, (батареї ERAFLYME) з клімат контролем, сучасні радіатори з програмуванням для комфорту та економі!
тепла підлога
дров’яна піч — це затишок, тепло та повна автономність!
лічильник день/ніч
газ проходить вулицею
Зовнішнє утеплення стін:пінопласт
Тип покрівлі: металочерепиця
Будин...
34 000 $
545 $/м²
театральна, 5
Відеотур
3 комнаты
62.4 / 37.3 / 9 м²
этаж 2 из 2
5 дней назад
Сертификат! В продаже квартира пгт Высокий, остановка Зеленый Гай, 10 минут до маршрутки и жд остановки. Живописное место, рядом пруд, где можно купаться и рыбачить. Квартира в хорошем состоянии со автономным отоплением, 3 раздельные комнаты, кухня 9м2. Везде поменяны МПО, новое отопление, ванна и санузел с ремонтом. Квартира очень теплая, не угловая, расположена на 2 этаже 2х этажного дома. Капитальный ремонт крыши. Квартира ждет своего хозяина. Цена 34000$ Полное сопровождение сделки.

19 000 $
211 $/м²
Зелена вулиця Зелений гай
90 / 45 / 10 м²
2 этажа
6 сот
2 комнаты
1 нед. назад
Код объекта #4607
Продается дача в поселке Южный, Зеленый Гай
2-х этажная. Жилая площадь 1-го этажа 45 м2, 2-е комнаты 17 м2 и 12 м2, кухня 9,5 м2.
2-й этаж не обустроен, но прекрасно подходит для жилья, его площадь 45 м2, высота потолков 4 м, есть полноценные окна.
В доме есть газ, вода, отопление газовое плюс камин дровяной, две сливные ямы, скважина с питьевой водой, новый насос.
Металлопластиковые окна, спутниковое ТВ, скоростной интернет.
Жилое состояние. Есть въезд для автомобиля. Земли 6 соток.
Хорошая инфраструктура, до города 20 минут.
Документы готовы. Продается в связи с переездом.

110 000 $
1 000 $/м²
Ивана Франко ул.
110 / 82 / 20 м²
2 этажа
10 сот
4 комнаты
2 нед. назад
Продам будинок два поверхи . Високий
Продам будинок два поверхи СМТ Високий пл. 110кв м . 4 кімнати всі зручності, двох контурний котел опалення Вода центральна , лічильник ( для городу є колодязь у сусідів ) . Другий поверх не закінчені рем роботи, залишається повний комплект будівельних матеріалів для доведення під чистову обробку. Ділянка 10 сот, альтанка споруди. Приватизація . Меблі техніка частково залишається . Інфраструктура вся поруч.Можливий продаж за сертифікатом Без торгу.

30 000 $
396 $/м²
Українська
єВідновлення
75.7 / 46.6 / 8.8 м²
1 этаж
16 сот
3 комнаты
2 нед. назад
Продам одноповерховий будинок 75,7 м2 з гаражем та земельною ділянкою 16 соток у смт Високий, вул. Українська. Будинок цегляний, 1980 року побудови. В будинку житловий стан, але треба навести порядок.
Планування: 3 кімнати (2 окремі, 1 прохідна), санвузол суміщений, кухня, передпокій. Всі зручності в будинку. Газ, газовий котел працює без електрики.
Є два погреби. Земельна ділянка 16 соток, доглянутий сад, теплиця, господарські будівлі. Є гараж. Широка вулиця, спокійний район, поруч ліс. Наявний кадастровий номер. Телефонуйте!

40 000 $
1 105 $/м²
Ивана Франко ул.
36.2 / 20 / 5 м²
1 этаж
6 сот
1 комната
2 нед. назад
Код об'єкту #18263
Продам будинок Харківська область, Харківський район, Височанська громада, кооператив "Світанок" . Площа 36,2 кв.м, ділянка 6 соток. В будинку є ванна та туалет, подвал, інтернет, каналізація. На подвіррі є альтанка, вуличний туалет, склад для дров.
Будинок розташований в 9 км. від м. Харків, навколо озера та ліс.

50 000 $
1 429 $/м²
Полтавська вул.
35 / 20 / 5 м²
2 этажа
6 сот
2 комнаты
2 нед. назад
код об'єкту 17401
Приваблива дача на продаж, розташована в дачному кооперативу "Ефір" Район селища Високий (район розважального комплексу Soho.
Приватизована ділянка площею 6 соток,
Господарський затишний будинок : 2 кімнати, кухня та санвузол, в будинку є працюючий камін.
Є гостьовий будинок з кухнею, двома кімнатами та сауною.
На території обладнано піч з мангалом та великою критою бесідкою для вашого відпочинку. Ландшафтний дизайн включає в себе красиво викладені пісчанником доріжки, тераси та підпорні з бутового каменя.
Є парковка на 5 автомобілів, скважина, бойлери, осмос, стабілізатор, місце для зарядки електромобілів, інтернет та сигналізація. Недалеко від ділянки розташовується чарів...
99 999 $
847 $/м²
Радужна, 65
118 / 72 / 22 м²
1 этаж
11 сот
2 комнаты
2024 год постройки
3 нед. назад
Продается новый дом 120 м² в посёлке Высокий заправка Самолет
Дом построен в 2024 году, расположен на ровном приватизированом участке площадью 12 соток.
Улица Радужная 65-B
Характеристики дома:
- Просторная гостиная с рабочим камином
- Две изолированные спальни
- Гардеробная
- Большая кухня
- Установлен электрический котел, заведено 15 кВт, 3 фазы, счётчик "день/ночь"
- Тёплые электрические полы по всему дому
Технические особенности:
- Стены — газоблок с утеплением
- Фундамент — свайный с арматурой
- Кровля — битумная черепица
- Скважина (своя)
- Автоматические ворота
- Окна — трехкамерные с фурнитурой Roto (Германия)
Удобное месторасположение, рядом инфраструктура, хорошая транспорт...

30 000 $
417 $/м²
Українскька
єВідновлення
72 / 50 / 6 м²
1 этаж
16 сот
3 комнаты
1980 год постройки
1 мес. назад
Продам будинок у селищі Високий 1980р.
Будинок цегляний, зі всіма зручностями, санвузол суміщений, 3 кімнати (2 роздільні, 1 прохідна) 2 погреби, надвірні споруди, теплиця, доглянутий сад, гараж, широка вулиця. Житловий стан.
Є кадастровий номер.
31 000 $
378 $/м²
Репина, 43
82 / 50 / 6 м²
1 этаж
12 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Дом требует реконструкции!!! Дом нежилой!!!
Продам дом в поселке Научный ( Высокий) Харьковской области.
Площадь дома 82 м2 + мансарда на 2 этаже.
Все коммуникации в доме. Отопление газовое, установлен котел.
Вода, сан.узел в доме. Состояние требующее ремонта.
Участок 12 соток. Земля приватизирована.
На участке есть надворные постройки и гараж. Есть летний туалет.
На участке посажены фруктовые деревья, цветы.
Отличное место, приличные соседи.
До города 15 км.
Показы возможны по-договоренности.
Цена 31000 у.е.
Только продажа.
Отличный вариант для жизни на природе.
АН Анкор
т. [телефон скрыт]
т.[телефон скрыт]

10 500 $
219 $/м²
Новая
48 / 19 / 6 м²
1 этаж
10 сот
3 комнаты
2009 год постройки
1 мес. назад
Продам будинок в смт. Високий Харківський район, під відновлення,участок 10 соток, рівний, земля приватизована, документи на власність в наявності.На участку є скважина. Дім розташований неподалік від основної дороги, 5 хвилин на машині. Земля на участку родюча. З участку неперевершенний вид на озеро, неподалік ліс. Тиха місцевість.

170 000 $
680 $/м²
Благодатна вулиця
250 / 189 / 15 м²
2 этажа
16 сот
6 комнат и более
1 мес. назад
код обьекта 4782
Продам дом с участком в самом живописном место поселка Высокий. Дом 2000-х гг постройки и участок 16 соток.
1-этаж : прихожая ,гостиная ,каминный зал, кухня, санузел.
2-этаж : 2 спальни,детская комната, санузел . Мансарда : гардероб,комната.
Цокольный этаж : сауна с бассейном и зонойотдыха, бойлерная, гараж ( с автоматическими воротами) .
Коммуникации : вода из скважины, есть колодец, установлена система очистки воды ;
электричество 3-фазы; канализация - 2-уровневый септик;газ . Есть подвал и кладовые. Ухоженный двор с фруктовым садом, хвойными деревьями, туями . Есть терраса с шикарным видом на лес! Под террасой находится помещение 80 м2. Документы в порядке, никто не пропи...

49 000 €
490 €/м²
Зелений гай
100 / 65 / 20 м²
3 этажа
15 сот
4 комнаты
1 мес. назад
Код объекта № 4609
Продам 3-х этажный дом со всеми удобствами в Высоком, Зеленый Гай.
Большая своя котельная. Два котла отопления: газовый и твердотоплевный.
Еще одна отдельная котельная для отопления электричеством.
Прачечная, два санузла. Все комнаты отдельные, из каждой есть выход на большой панорамный балкон.
Дом расположен на лужайке с озером (плюс собственный пруд): великолепный пейзаж, чистый воздух, лебеди, соловьи, кукушки.
На территории есть своя баня , большой гараж.
Есть подземный этаж с евроремонтом, куда можно спуститься во время воздушной тревоги.
Во дворе беседка, мангальная зона, хвойные насаждения.
Место очень красивое, видовой участок, благополучная, добротная улица с прил...

57 000 $
695 $/м²
Тихая
єОселя
єВідновлення
82 / 58 / 10 м²
1 этаж
14 сот
3 комнаты
2020 год постройки
3 мес. назад
Продам новий цегляний будинок, 82 кв м 3 кімнати. п. Високий. Високий. У будинку виконані всі роботи під чистове оздоблення. МПО, газовий двох контурний котел опалення, з контуром теплих підлог, комунікації під зручності. Приватизована ділянка 14 соток, свердловина, септик, мансарда. Р-н санаторію, дуже тихе місце, ставок 500 м від будинку, ринок, супермаркети в пішій доступності. Вартість не остаточна.
Номер оголошення на сайті компанії: SH-205-488-RE.
Все районы