Топ оголошень Сокиринців

40 000 $
1 000 $/м²
Шевченка вул. (Леніна), 28
40 / 22 / 5 м²
1 поверх
85 сот
2 кімнати
3 дні тому
Нова бізнес пропозиція. Пропонуємо на продажу будинок в центрі села Сокиринці. До будинку підключено газ, електрику та вода з криниці.
На ділянці є доглянутий сад на 60 сотках.
Фруктові дерева що приносять плоди і є додатковим доходом.
Телефонуйте, пропозиція унікальна

88 000 $
710 $/м²
Шевченка вул. (Леніна)
БЕЗ КОМІСІЇ
124 / 45 / 35 м²
1 поверх
7 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
1 тиж. тому
Продається сучасний приватний будинок лише за 13 кілометрів від міста з ідеально асфальтованим під’їздом.
Будинок загальною площею 124 м² розташований на рівній, широкій ділянці 7,5 соток правильної прямокутної форми.
Продумане планування включає три комфортні кімнати, простору кухню-студію з можливістю встановлення каміна (димохід виконаний з нержавіючої труби товщиною 1 мм), а також окрему гардеробну.
Будинок зведений з повнотілої цегли, товщина стін з утепленням становить 500 мм, що гарантує тепло та енергоефективність. Встановлені енергозберігаючі й шумопоглинаючі склопакети, надійні вхідні двері з магнітними замками.
Покрівля : метал Європа, 0,5 мм., цинк 225 г/м² , висока хвиля.
Пе...

40 000 $
784 $/м²
Шевченка вул. (Леніна), 28
51 / 21 / 8 м²
1 поверх
85 сот
2 кімнати
1 міс. тому
Пропонуємо вашій увазі будинок в селі Сокиринці. Хороша локація, неподалік зупинка транспорту, магазин. На території є великий сад з сортовими деревами( груші, персики, абрикоси, горіхи) ,який принесе Вам хороший дохід. Ділянка рівна, правильної форми.
21 000 $
1 000 $/сот
під забудову
21 сот
1 міс. тому
Продається хороша ділянка - 20 соток. Ідеально підійде під будівництво таунхауса або 2 окремих будинка з площею по 10 соток під кожний. Фасад широкий - 80 метрів. Під'їзд з двох сторін ділянки. Дорога - асфальт. Ділянка - ідеально рівна, без схилів, заїзд з дороги - рівний. В 100м - великий гарний ліс, дит садок, лікарня, аптека. Тихе місце для постійного проживання, яке поєднує близькість до міста і усієї інфраструктури. Можливий торг.
Всі новобудови



