80 000 $
1 201  $/м²
Трускавецька вул., (Будинок Г)
66.6 / 37 / 11 м²
поверх 12 з 15
2025 рік побудови
1 тиж. тому
4 міс. тому
50 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Пропоную на продаж 2-кімнатну квартиру по вул. Трускавецька ( секція Г) 
Загальна площа 66,6 м². Поверх 12/15
В квартирі є великий балкон з гарним виглядом 
Два санвузли. Велика кухня. Ліфт працює
Є готовий візуальний проєкт квартири з частковим переплануванням, що вже заощадить кошти при ремонті .
Електрика заведена в квартиру.Залита стяжка.Котел 
Квартира знаходиться в розвиненому районі, з розвиненою інфраструктурою . 
Квартира ідальго підійде і для власного проживання так і для здачі в оренду .
Вартість - 80000 $, торг для реальних клієнтів 
За детальною інформацією та оглядом — звертайтесь.
Деталі
В квартирі 2 кімнати. У квартирі є Ванна. Будинок побудований в 2025 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Комісія за послуги 4 %
У квартирі є
  • Ванна
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Рік на сайті
Активних оголошень 7
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 1 тиждень тому
Рекомендувати
Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.