Фільтри
Продаж комерційної нерухомості в Сокольниках
24 оголошення
- найбільша площа
24 оголошення
- найбільша площа

178 750 $
1 250 $/м²
Григорія Сковороди вул., 22
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
143 м²
2 дні тому
Продаж комерційного приміщення з орендарем в ЖК Grand Village
Адреса: вул. Григорія Сковороди, Сокільники
Площа: 143 м2
Пропонується на продаж фасадне приміщення площею 143 м² у сучасному житловому комплексі Grand Village
Великі панорамні вікна — приміщення знаходиться у внутрішньому дворі, густонаселеного району.
Приміщення з орендарем.
Хороша окупність і надійність інвестицій.
Орендар - косметичний бренд.
Ціна: 1250$ м2

370 500 $
1 300 $/м²
Трускавецька вул., 123
багатофункціональне приміщення
285 м²
сьогодні
Продаж фасадного комерційного приміщення Трускавецька, 285м
Пропонуємо до продажу приміщення в ЖК На Трускавецькій
Якщо ви вже давно шукаєте комерцію зі всіма вимогами та нормами під стоматологічну, косметологічну, дитячу, або сімейну клініку-ця пропозиція однозначно вартує уваги! Є готовий дизайн проект, як подарунок майбутнім власникам) Але! Можна розглядати під будь-який інший вид діяльності та під інвестицію) з можливістю розділити площу, знести перегородки, перепланувати ще до закінчення будівництва
Планова здача 4кв 2025, готовність на фото, додатково є відео огляд
Потужність 30кв, з можливістю збільшення
Загальна площа 285м
Вартість лише 1300$ за метр!
Загальна сума 370500$, є розт...
195 000 $
3 000 $/м²
Кульпарківська вул., 42
приміщення вільного призначення
65 м²
2026 рік побудови
сьогодні
Комерція 65 м² у преміум містечку Riviera City Park | Сокільники
Це не просто приміщення — це можливість відкрити бізнес у середовищі, де вже є ваша аудиторія.
Закрите котеджне містечко Riviera City Park — це про комфорт, безпеку та платоспроможних мешканців, які щодня формують попит на якісні послуги.
Площа: 65 м²
Поверх: 2
Ціна: 3000 $/м²
Ідеально підійде під: стильний офіс, шоурум, салон краси, медичний чи освітній простір — або як інвестиція з прогнозованим доходом.
Приміщення розташоване одразу біля сходової клітки — вас легко знайти, до вас зручно зайти. Є ліфт — ще один плюс до комфорту для клієнтів.
Всередині — ідеальна база, щоб зробити простір “під себе”: стяжка, поштукатурен...

160 000 $
1 379 $/м²
Лесі Українки вул., 21
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК San Marco
багатофункціональне приміщення
116 м²
сьогодні
Продаж комерційного приміщення в клубному будинку "Сан Марко" (Кн. Ольги / Трускавецька)
Пропонується до продажу комерційне приміщення в престижному клубному будинку "Сан Марко", розташованому на перехресті вулиць Княгині Ольги та Трускавецької.
Ціна: 1 350 $/м²
Форма продажу: переуступка
Інфраструктура: у процесі будівництва нова транспортна розв’язка, що значно підвищить прохідність і зручність доступу
Ідеально під офіс, магазин, салон, медичний центр або інший бізнес.
Клубний будинок "Сан Марко" — це сучасна новобудова з продуманим плануванням та якісним виконанням. Комерційне приміщення з окремим входом, великі вітрини, зручне розташування для клієнтів і персоналу.
За деталями та пе...
157 000 $
1 350 $/м²
Трускавецька вул., 133
багатофункціональне приміщення
116 м²
сьогодні
Продаж фасадного комерційного приміщення, вул. Трускавецька, ЖК San Marco
Пропонується до продажу комерційне приміщення у клубному будинку преміум класу San Marco, що розташований у Сокільниках, за 5 хвилин від ТРЦ Victoria Gardens. Район активно розвивається, забудовується сучасними житловими комплексами та має високий трафік мешканців
Площа приміщення: 116,27 м²
Опен спейс: 108,35 м²
Санвузол: 4,02 м²
Паливна: 3,9 м²
Характеристики:
Панорамні вікна на дві сторони будинку
Висота стелі: 3,30 м
1-й поверх із 5
Наповнення від забудовника: стяжка, штукатурка, вхідні двері, вікна WDS, опалювальна система
Індивідуальне газове опалення
Монолітно-каркасна технологія, стіни з цегли, утеплення мі...

22 000 $
1 100 $/м²
Трускавецька вул., (Будинок 1)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Truskavetska Apart Hall
багатофункціональне приміщення
20 м²
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!!
Продаж комерційного приміщення.
Район «Реберні», “Bad boy “, озера.
20 м2 у ЖК Apart Hall.2 поверх/12ц.
0-цикл,стяжка, штукатурка, вхідні двері та вікна.
Забудовник Галжитлобуд. Цегляне будівництво.
Підходить під будь-який вид діяльності.
В будинку буде підземний паркінг .
Здача будинку 1квартал 2026р.
Вікна виходять на Сх.
Ціна 22000$

367 000 $
1 297 $/м²
Трускавецька вул., (Будинок Е)
багатофункціональне приміщення
283 м²
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж фасадного комерційного приміщення в ЖК на Трускавецькій
Ціна: 367 000$
Площа: 283м²
Поверх: 1/10
Санвузол: 2
Опалення: індивідуальне (від забудовника)
Локація: м. Львів, вул. Трускавецька (Франківський район)
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення у сучасному житловому комплексі від забудовника Галжитлобуд. Об’єкт знаходиться на першому поверсі, має панорамні вікна та відмінну видимість з усіх сторін.
Характеристики:
• Здача: 2–3 квартал 2026 року
• Матеріал: цегла
• Висота стелі: 3.7 м
• Фасадний вхід
• Велика площа з можливістю гнучкого використання
Планування:
• 6 окремих кабінетів (16 / 24 / 25 м²)
• Зона кухні
• Гардероб
• Лекторій
• Технічне приміщ...

27 100 $
600 $/м²
Героїв Крут вул., 4-Б
багатофункціональне приміщення
45 м²
2022 рік побудови
сьогодні
Приміщення вільного призначення 45.15 м² | цоколь | ЖК Компаньйон Сокільники вул. Героїв Крут
Продаж нежитлового приміщення на цокольному поверсі житлового будинку.
Підійде під офіс, кабінет, майстерню, магазин, сферу послуг.
Площа: 45.15 м²
• санвузол
Локація: тиха, зручна для роботи. Поруч житлові будинки від відомих забудовників, активний житловий район з розвиненою інфраструктурою: магазини, аптеки, салони краси, барбершопи, заклади з готовою їжею, будматеріали, приватний дитячий садок.
Будинок на стадії здачі.
Гарний варіант для бізнесу...
Шукайте комерційну нерухомість в Сокольниках за фільтрами

27 100 $
601 $/м²
Героїв Крут вул., (Будинок 3)
багатофункціональне приміщення
45 м²
2025 рік побудови
сьогодні
Приміщення вільного призначення 45.06 м² | цоколь | ЖК Компаньйон | Сокільники | вул. Героїв Крут | Секція 1
Площа: 45.06 м²
Поверх: цоколь
Приміщення №7
Гарний варіант дл...

31 300 $
700 $/м²
Героїв Крут вул., 4-А
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Компаньйон
багатофункціональне приміщення
45 м²
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж комерційного приміщення | ЖК “Компаньйон” | Сокільники, вул. Героїв Крут
Пропонується приміщення вільного призначення площею 44,7 м² у сучасному житловому комплексі в Сокільниках.
Забудовник Ріел
Розташоване на цокольному поверсі — ідеальний варіант для бізнесу, орієнтованого на мешканців комплексу та району.
Будинок зданий, можна оформляти право власності і робити ремонт
Основні характеристики:
• Площа: 44,7 м²
• Поверх: цоколь
• Будинок: №1 (вже зданий)
• санвузол
Приміщення готове до ремонту та реалізац...

4 000 $
571 $/м²
Григорія Сковороди вул., 48
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Grand Village
багатофункціональне приміщення
7 м²
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж комірки в підвалі ЖК Grand Village
с. Сокільники по вул. Григорія Сковороди 48
Комора площею 7 м2
Висота 2,36 м
Розміри 2,00 × 3,51 м
Підійде для зберігання речей, шин, велосипедів тощо
Ціна 4 000 $
Без комісії
Деталі за телефоном [телефон приховано]

164 700 $
1 299 $/м²
Данила Галицького вул., 2
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Central
багатофункціональне приміщення
127 м²
сьогодні
Без комісії для покупця!
Будинок малоповерховий, активно будується, буде готовим до кінця 2025 р.
ВЛАСНИК ГОТОВИЙ ОБГОВОРЮВАТИ ВАРТІСТЬ за умови предметної розмови, з покупцями які мають готівку.
ПРОДАЖ приміщення (у новобудові) центр Сокільник, біля Храму, ЦНАПу, лікарні та школи.
Хороша локація: 30 хв. до центру міста на авто, 5 хв до ТРЦ Кінг-Крос та об"їздної міста.
.
ВЛАСНИК ГОТОВИЙ ОБГОВОРЮВАТИ ВАРТІСТЬ за умови предметної розмови з реальними покупцями (з готівкою).
Загальна площа приміщення 126.7 м.кв, розміщено на 1-му поверсі, у ЖК Централ ( Central ) у центрі Сокільник.
Компактний малоповерховий будинок у центрі Сокільник, по вул.Данила Галицького 2А (біля школи та ліцею, ліка...

23 000 $
3 067 $/м²
Трускавецька вул., (Будинок 3)
багатофункціональне приміщення
8 м²
2019 рік побудови
4 дні тому
Фасадне комерційне приміщення 7.5 м² у ЖК «Континент» — Трускавецька, 135
Пропонується до продажу компактне та функціональне приміщення у сучасному житловому комплексі «Континент». Ідеальний варіант для малого бізнесу з високою окупністю.
Основні характеристики:
Локація: вул. Трускавецька, 135 (фасад, активний пішохідний трафік).
Площа: 7.5 м².
Комунікації: світло (5 кВт), водопостачання, водовідведення, швидкісний інтернет.
Маркетинг: передбачене місце для зовнішньої вивіски.
Переваги об'єкта:
Житловий масив активно заселяється та розбудовується, що забезпечує постійний потік клієнтів. Приміщення універсальне: чудово підійде під кав’ярню (формат «з собою»), манікюрний кабінет, магази...

4 000 $
571 $/м²
Григорія Сковороди вул., 48
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Grand Village
багатофункціональне приміщення
7 м²
2021 рік побудови
1 тиж. тому
Продам комірку в підвалі в ЖК Grand Village
вул.Григорія Сковороди будинок 11
комірка має 7 кв.м. 2.36 висота
2.00х3.51 розміри

367 000 $
1 297 $/м²
Трускавецька вул., (Будинок Е)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК На Трускавецькій
багатофункціональне приміщення
283 м²
2021 рік побудови
1 тиж. тому
Продаж фасадного комерційного приміщення вул. Трускавецька. ТЕРМІНОВО!
Площа 283 м2
Ціна 1300 $ за м2
ЖК на Трускавецькій
Забудовник Галжитлобуд
367000$ БЕЗ КОМІСІЇ для покупця
Запланована здача в експлуатацію на 2 квартал 2026 року.
Всі комунікації заведені!
Світло 30кВт
Висота стелі 3м,70 см
Це ідеальний варіант під любий бізнес, оскільки в житловому комплексі 1200 квартир і в сусідньому ще 800, це забезпечить величезну прохідність. Приміщення знаходиться на першому поверсі і має гарні панорамні вікна, тому чудово проглядається з усіх сторін.
В подарунок є крутий дизайн проект.
Телефонуйте! Огляди по домовленості.
152 399 $
1 300 $/м²
Данила Галицького вул., (Будинок)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Central
багатофункціональне приміщення
117 м²
2026 рік побудови
2 тиж. тому
ФАСАДНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ 117,23 м² у ЖК Central
Локація, яка продає ваш бізнес щодня.
площа — 117,23 м²
фасадний вхід — максимальна видимість
велика панорамна вітрина
перший поверх — легкий доступ для клієнтів
правильний open space для будь-якого формату бізнесу
відокремлене допоміжне приміщення
власний санвузол
індивідуальне опалення
сучасні комунікації
ЖК Central — бізнес-клас із платоспроможними мешканцями та активним щоденним трафіком.
Ідеально для:
☕ кав’ярні / пекарні
салону краси або барбершопу
стоматології чи медичного центру
️ студії фітнесу або йоги
офісу, шоуруму або сервісного центру
магазину або простору послуг
Вітрина працює як безкоштовна реклама, а фа...
84 840 $
1 400 $/м²
Данила Галицького вул., (Будинок)
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Central
багатофункціональне приміщення
61 м²
2026 рік побудови
2 тиж. тому
ФАСАДНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ 60,6 м² у ЖК Central
Компактний формат — максимальна ефективність для бізнесу.
площа — 60,6 м²
перший поверх — зручний доступ для клієнтів
фасадне розташування — відмінна видимість
панорамні алюмінієві вікна преміум-якості
багато природного світла
правильне планування open space
індивідуальне опалення
сучасні комунікації
ЖК Central — сучасний комплекс бізнес-класу з активним потоком мешканців і щоденним трафіком.
Ідеально для:
☕ кав’ярні або кавового to-go
салону краси або nail-студії
косметологічного кабінету
офісу або представництва
шоуруму чи магазину
сервісу доставки або пункту видачі
Панорамні алюмінієві вікна створюють преміальний вигля...

369 600 $
1 200 $/м²
Григорія Сковороди вул., 22
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
308 м²
2 тиж. тому
Продаж комерційного приміщення ЖК Grand Village
Адреса: вул. Григорія Сковороди, Сокільники
Площа: 308 м2
Пропонується в оренду просторе фасадне приміщення площею 308 м² у сучасному житловому комплексі Grand Village
Великі панорамні вікна — приміщення чудово проглядається з дороги
• інші види комерційної діяльності
Ціна: 1200$ м2

9 000 $
612 $/м²
Спортивна, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
приміщення вільного призначення
15 м²
2 тиж. тому
Спортивна ( Галжитлобуд)
Підземний паркінг
Зручний заїзд
Секція Д., 14.7 кв
Здача кінець 2025 року

480 000 $
485 $/м²
Збройних Сил України вул. (Миру), 4
приміщення вільного призначення
989 м²
2015 рік побудови
1 міс. тому
Продається маркет в селі Сокільники (діючий бізнес). Друга лінія від дороги. Загальна площа будівлі 989м.кв.. Площа земельної ділянки14сот. На першому поверсі будівлі розташований діючий маркет. Поруч приміщення бару. На другому, мансардному поверсі - бенкетний зал та технічні приміщення. Під будівлею сухе підвальне приміщення, котре може слугувати укриттям. Прибудинкова територія обкладена бруківкою. Фасад будівлі утеплений. Потужність світла 17кв.В. Підведено газ.
Код об'єкта: 13030