Топ оголошень Сокільників

143 000 $
2 325 $/м²
Героїв Крут вул., (Будинок 3)
2 кімнати
61.5 / 13 / 20 м²
поверх 5 з 9
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж 2 кім квартири у ЖК Компаньйон,СокільникиПродаж 2 кімнатної квартири у ЖК Компаньйон,Сокільники
Площа 61.5м2
Поверх 5 з 9
Ціна 143 000 $ + торг
Продаж по переуступці, будинок вже зданий, одразу в день купівлі можна оформити на себе право власності.
Квартира з гарним,якісним ремонтом. Вмонтованою технікою та меблями.
Залишається все, окрім дрібних речей власників.
Ідеальний варіант,щоб одразу заїхати і жити.
По плануванні:
2 роздільні кімнати,гардероб,2 санвузли ( є ванна ), кухня з розкладним ортопедичним диваном та балконом і виглядом у внутрішній дворик.
У квартирі розведений теплий підігрів підлоги усюди там де плиточка, бойлер на 100 літрів, рекуператор для очистки повітря у...
117 230 $
1 430 $/м²
Бічна Львівська вул., 3
ПРЕМІУМ
ЖК CONTINENT LIFE
2 кімнати
81.98 / 30.8 / 31.4 м²
поверх 3 з 6
2026 рік побудови
сьогодні
Нова на ринку. Продаж ідеальної 2-х кімн квартири в ЖК CONTINENT LIFE
з величезною кухнею- студією (за потреби можна перепланувати у 3-х кімнатну).
ЖК на етапі здачі. Зручна локація, квартал низькоповерхової забудови ( ЖК Глобус, ЖК Аvalon Holiday, ЖК Компаньйон) на перехресті вул. Героїв Майдану - вул. Львівська (бічна), с. Сокільники (Львів). До вулиці Наукова 15 хв пішки
Індивідуальне газове опалення, зручне планування, ліфт, підземний паркінг з ліфтом, закрита від авто територія. 1430 дол/кв м. Є можливість придбати паркомісце в підземному паркінгу.
79 000 $
1 590 $/м²
Бічна Львівська вул., 3
ПРЕМІУМ
ЖК CONTINENT LIFE
1 кімната
49.7 / 16.6 / 17.5 м²
поверх 6 з 6
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-но кімн квартири в ЖК CONTINENT LIFE .
Індивідуальне газове опалення, зручне планування: простора ізольована спальня, величезна кухня- студія, суміжний санвузол, гардеробна, ліфт, підземний паркінг з ліфтом, закрита від авто територія. Продаж по переуступці (оплачує власник)
143 000 $
2 383 $/м²
Героїв Майдану вул., 5
ПРЕМІУМ
ЖК Avalon Holiday
2 кімнати
60 / 25 / 22 м²
поверх 4 з 8
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Avalon Holiday
Пропонується до продажу сучасна 2-кімнатна квартира з новим дизайнерським ремонтом — ще ніхто не проживав.
Ідеальний варіант для тих, хто хоче заїхати та жити без зайвих витрат і клопотів.
Переваги квартири:
повністю омебльована
вбудована побутова техніка провідних брендів
підігрів підлоги для максимального комфорту
кондиціонер
панорамні вікна з великою кількістю світла
Додатково:
За окрему оплату можливе придбання паркомісця у підземному паркінгу та комірки.
ЖК Avalon Holiday — це комфорт, сучасна архітектура та продумана інфраструктура для життя.
За детальною інформацією телефонуйте
Ваш рієлтор — Олена

57 000 $
814 $/м²
Весняна вул., 4
ВИГІДНО
ЖК Південний
2 кімнати
70 / 45 / 17 м²
поверх 5 з 5
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж двокімнатної квартири в зданому і заселеному будинку - новобудові ЖК Південний!
Квартира з початковим ремонтомю .
Має гарне планування- кухню студію . дві просторі спальні і санвузол.
Площа квартири 70 м2, розташована на пʼятому поверсі.
Простора та світла квартира.
На поверсі є всього один сусід!
Має автономне опалення від двохконтурного котла!
Розведена електрика, поштукатурені стіни і стелі.
Локація ідеальна для тихого і спокійного життя родини- прогулянкові зони. майданчики.територія під відеонаглядом!
Зручний доїзд. поруч зупинки транспорта. магазини. аптека і тд!
Гарний варіант для сімʼї за хорошу ціну!
Телефонуйте!
код - 336253

270 000 $
1 731 $/м²
Героїв Майдану вул., 2
4 кімнати
156 / 62 / 14.4 м²
поверх 3 з 3
2016 рік побудови
сьогодні
Код об'єкта: 478718. АН "Атланта".
Продаж 2-рівневої 4 кімнатної квартири в Сокільниках вул. Героїв Майдану (перша лінія від Стрийської)
Простір, у якому відчуваєш себе як у приватному будинку, залишаючись у комфорті сучасного житлового комплексу .
Пропонується простора 4-кімнатна квартира площею 156 м² із продуманим дворівневим плануванням, яке ідеально підійде для великої сім’ї .
Перший рівень —простора вітальня та кухня із заскленою лоджією.
Другий рівень — три ізольовані спальні, де кожен матиме свій особистий простір .
У квартирі також є 2 санвузли, що додає комфорту у щоденному житті.
Квартира повністю готова до проживання:
-усі меблі та вмонтована техніка залишаються
-індивідуаль...
79 900 $
1 354 $/м²
Свободи вул., 18
ВИГІДНО
ЖК Південний
2 кімнати
59 / 29 / 15 м²
поверх 4 з 5
2014 рік побудови
сьогодні
Продається 2 кімнатна квартира в с.Сокільники вул.Свободи ( Весняна ) ЖК Південний
Поверх 4/4 ( зверху горище )
Площа 59 кв.м
Індивідуальне газове опалення, 2 функційний котел, також є кондиціонер. Сигналізація встановлена.
Квартира має 2 роздільні кімнати, простору кухню вітальню, суміжний санвузол, та великий коридор. Двостороння, схід і захід.
Продається з меблями і технікою, все залишається.
Новобудова малоквартирна 2015 року, лише 2 квартири на поверсі.
Гарний вигляд з вікна.
Вартість 80 тис.
Біля будинку є велика парковка, дитячий майданчик.
Бонусом до квартири йде величезний підвал на 14 кв.м
Магазини, аптеки все поруч, школи , садочки, кінцева громадського транспорту також.
Тихий...

195 000 $
894 $/м²
Озерна
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
218 / 160 / 40 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонуємо просторий та сучасний будинок у Сокільниках.
Площа 218 м2
Ціна 195 000 $
Ділянка 5 сот
Якісне будівництво та продумане планування,
2 гаражі для авто.
Центральні каналізації, вода, каналізація,індивідуальне газове опалення, світло 15 кВт.
Неймовірний панорамний вигляд з тераси будинку.
На першому поверсі: велика кухня та вітальня з виходом на терасу, великий суміжний санвузол.
На другому поверсі: 3 спальні, одна з яких має окремий гардероб та санвузол.
Також є мансарда - це як додатковий простір для вашого затишку та комфорту. Все огороджено та змощене бруківкою.
Цей будинок — ідеальний варіант для тих, хто цінує зручність, комфорт і життя поруч із містом, але в спокійній ат...
620 000 $
4 000 $/м²
Бічна Успенська вул., 53-Д
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
155 / 100 / 30 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
2025 рік побудови
сьогодні
‼️ Без комісії для покупця‼️
Продаж VIP будинку в Сокільниках.
Площа будинку 155м
Господарська будівля 46м
Тераса 36м
Це сучасний, окремо стоячий двоповерховий будинок, який побудований на 10 сот землі.
На території є накритий басейн з підігрівом, тераса, господарські будівлі.
Є великий авто навіс з зарядною станцією.
Дуже красивий ландшафтний дизайн з автоматичним поливом та роботом який стриже газон.
Ремонт в будинку дизайнерський.
Використані самі сучасні технології.
РОЗУМНИЙ БУДИНОК все вмикається та регулюється дистанційно.
Преміальна техніка Kitchen Aid.
Вишукані меблі та інтер"єр.
Є велика гардеробна кімната. Два санвузли. Декілька кондиціонерів. Підігрів підлоги. Мармурові с...

35 000 $
797 $/м²
Спортивна, 5
1 кімната
43.89 / 20 / 18 м²
поверх 5 з 5
2026 рік побудови
сьогодні
Продається квартира по переуступці , низька варстість з ціллю термінового продажу
Здача будинку в експлуатацію кінець 2026 року
Сокільники , ЖК Спортивний

115 500 $
2 089 $/м²
Григорія Сковороди вул., 38
ПРЕМІУМ
ЖК Grand Village
2 кімнати
55.3 / 18 / 30 м²
поверх 6 з 6
2021 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-х кімнатної квартири в "ЖК Grand Village", 10 хв до Victoria Gardens, дизайнерський ремонт.
Квартира, де продумано все: Дизайнерський простір у ЖК Grand Village
Продається затишна 2-кімнатна квартира, що поєднує спокій заміського життя та комфорт мегаполіса. Розташована в кінці вул. Кульпарківської
— ідеальне місце для тих, хто цінує свіже повітря, але хоче залишатися в ритмі міста.
Локація — все поруч:
Шопінг та розваги: лише 10 хвилин до найбільших ТРЦ Львова — Victoria Gardens та
King Cross Leopolis.
Інфраструктура: поруч АТБ, школа та дитячий садок. У самому комплексі - кавʼярні, магазини, спортивні та дитячі майданчики.
Безпека: відеоспостереження на території та в будинку.
....

70 000 $
1 654 $/м²
Героїв Крут вул., (Будинок 3)
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Компаньйон
1 кімната
42.32 / 15.48 / 16.31 м²
поверх 1 з 7
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж світлої однокімнатної квартири в ЖК “Компаньйон”!
Ідеальний варіант для тих, хто шукає якість, комфорт і можливість довести ремонт до власного смаку.
Квартира з частковим ремонтом, у який уже вкладено найважливіше:
повністю заведена електрика;
встановлена тепла підлога по всій квартирі, окрім спальні – комфорт у будь-яку пору року;
перетягнуті та вирівняні стіни – залишилося лише обрати фінішне покриття;
простора лоджія – ідеальна для робочого місця, відпочинку або зимового саду;
гардеробна кімната для зручного зберігання речей;
під квартирою є цокольний поверх.
ЖК “Компаньйон” – сучасний комплекс із продуманою інфраструктурою, комфортними дворами та зручним розташуванням.
Квартира...

240 000 $
892 $/м²
Бічна Успенська вул., 16
ПРЕМІУМ
269 / 80 / 16 м²
3 поверхи
10 сот
5 кімнат
2010 рік побудови
1 тиж. тому
Окремий будинок у Сокільниках | 269 м² | 10 соток
Продаж окремо стоячого будинку з каміном та повною технічною автономністю.
Локація: с. Сокільники, вул. М. Павлика.Тиха локація поруч із містом: всього 8–10 хвилин до Victoria Gardens
Будинок спроектований для максимального комфорту та незалежності
Комбіноване опалення: встановлено основний 2-контурний газовий котел (парове опалення) та додатково підключений електричний котел.
Власна свердловина (35 м) із потужним насосом та додатковим бойлером для безперебійного гарячого водопостачання
Планування та простір:
1 ПОВЕРХ
Вітальня (43 м²) з діючим каміном та виходом на шикарну терасу ідеально для прийому гостей або ранкової кави.
Кухня та сан...
95 000 $
1 355 $/м²
Героїв Крут вул., 10
2 кімнати
70.1 / 27 / 25 м²
поверх 5 з 5
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої 2 кім. квартири + кухня-студія в ЖК Continent Style
Сокільники, вул. Героїв Крут
Ідеальний варіант для тих, хто шукає тишу поруч із містом.
Площа 70,1 м², поверх 5/5
Світла квартира: вікна на північ та на схід
Чудове планування: дві ізольовані кімнати, простора кухня-студія
Засклена лоджія і відкритий балкон
Роздільний санвузол
Встановлено котел і батареї
Залита стяжка у кімнатах
Вже здана секція, продаж по переуступці.
В житловому комплексі вже роблять ремонти, запущені ліфти, працють домофони
Перспективний і спокійний район, поруч АТБ, Близенько, кав'ярні, 20 хв. на авто до центру міста, 5 хв. до ТРЦ King Cross Leopolis і ТРЦ ЛАЗ.
Ціна - 95 000 $
Є відео огляд кварти...
500 €/міс
Героїв Майдану вул., 1
2 кімнати
55 / 28 / 20 м²
поверх 7 з 8
2021 рік побудови
сьогодні
Оренда світлої 2-во кімнатної квартири в ЖК Avalon holiday
вулиця Героїв Майдану 1 (початок Сокільників / Стрийська)
Площа 55 м², поверх 7/8
Сучасний світлий ремонт, друга здача, квартира практично нова!
Індивідуальне газове опалення + підігрів підлоги;
2 ізольовані кімнати з двоспальними ліжками;
Панорамні вікна, дуже гарний вигляд з 7 поверху
Є відкритий балкон, санвузол роздільний - встановлена ванна.
Побутова техніка: пральна машина, газова плита, духова піч, холодильник, кондиціонер
Добре розвинена інфраструктура ЖК: Близенько, затишна кавʼярня, магазин побутової хімії на території ЖК.
5 хв до Автовокзалу на Стрийській. До центру 15 хв. на авто
Ціна - 500Є + КП
Є детальний відео...
95 000 $
1 484 $/м²
Григорія Сковороди вул., 54
2 кімнати
64 / 39 / 8 м²
поверх 3 з 6
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Grand Village
Продається простора 2-кімнатна квартира в сучасному та вже заселеному житловому комплексі Grand Village. Квартира з правом власності, документи готові до переоформлення.