Опис
Продаж 2 - кім. квартири в ЖК San Marko
Комплекс знаходиться в с.Сокільники 2 км від ТЦ "Victoria Gardens".
Будинок введено в експлуатацію. Є розроблений дизайн проект. В квартирі є тепла підлога в кухні, коридорі та в санвузлі, батарея в кімнаті, панорамні вікна, поштукатурені стіни, залиті стяжки, розведена електрика згідно дизайн проекту, розведена сантехніка, в санвузлі передбачено душову і ванну, зроблена додаткова шумоізоляція стін
В квартирі дві великі тераси
Добре розвинена інфраструктура. В будинку є АТБ, спортзал "Олімп", аптеки, ресторан "Kvadrat Sushi&Pizza", медичний центр, нотаріус та інше.
Є підземний паркінг можна придбати за додаткову оплату, а також гостьові паркінги. В подвір'ї комплексу облаштовано дитячі та спортивні майданчики.
Ціна 1150дол/м
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 3 метра, Тип будинку - Спец. проект. Є газ, кухонна плита газова. Будинок побудований в 2021 році. Загальний стан квартири - Частковий ремонт. Гаряча вода - електричний бойлер. Комісія за послуги 5 %