99 800 $
2 075  $/м²
Трускавецька вул., (Будинок 3)
48.1 / 19 / 16 м²
поверх 2 з 4
Монолітно-каркасна
Спец. проект
2019 рік побудови
сьогодні
1 тиж. тому
19 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Продаж 1-кімнатної квартири (кухня-студія)
м. Львів, вул. Трускавецька, 127 (ЖК «Континент»)

Ціна: 99 800 $
Площа: 48.1 м² / 16 м²
Поверх: 2 / 4

Квартира у сучасній новобудові комфорт-класу з якісним євроремонтом, простора та світла.

Планування: кухня-студія, окрема зона відпочинку, суміжний санвузол.

Індивідуальне газове опалення (котел). Додатково — електричний підігрів підлоги у вітальні, коридорі та прихожій з регулюванням температури.

Квартира має панорамні вікна та двостороннє планування, що забезпечує багато природного світла.

Комфорт: сучасний під’їзд із виходом на дві сторони комплексу, можливість користування підземним паркінгом (як укриття).

Будинок зданий у 2019 році, обжитий та доглянутий.

Поруч розвинена інфраструктура: магазини, супермаркети, кафе, зручна транспортна розв’язка.

Ідеально для проживання або як інвестиція під оренду.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Спец. проект. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. У квартирі є Ванна, Холодильник. Будинок побудований в 2019 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - вода, газ, інтернет. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Ванна
  • Холодильник
Metrum Estate
Верифікований профіль
2
Місяці досвіду
3
Верифіковані рекомендації
2
Місяці на сайті
Активних оголошень 35
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 14266
Останній візит на сайт сьогодні
Рекомендувати
Планування

Адреса
Вашу скаргу прийнято!