96 900 $
2 019
$/м²
Трускавецька вул., (Будинок 3)
Комісія 5%
ЖК Житловий квартал CONTINENT
Новобудова
2019 рік побудови
сьогодні
1 тиж. тому
4 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Код об'єкта: 478462. АН "Атланта".
Пропонуємо комфортну та простору квартиру по вул. Трускавецька, 127 - ЖК «Континент».
Зручний другий поверх, продумане планування, двостороння квартира - багато світла та свіжого повітря, простора кухня-студія з панорамними вікнами, велика вітальня для затишних вечорів та зустрічей.
У квартирі є електричний підігрів підлоги у вітальні, коридорі та прихожій, встановлені датчики регулювання температури, індивідуальне газове опалення (газовий котел), панорамні вікна.
Зроблений євроремонт, встановлена техніка та меблі.
Окрема перевага - під’їзд із виходом на обидві сторони ЖК, що дуже зручно у повсякденному житті.
Район один із найкращих для життя:
поруч магазини, кав’ярні, супермаркети, транспорт, нова інфраструктура та все необхідне для комфортного життя.
Відразу біля будинку є підземний паркінг, який можна використовувати як укриття.
Телефонуйте!
Код 478462
Зроблений євроремонт, встановлена техніка та меблі.
Район один із найкращих для життя:
Телефонуйте!
Код 478462
Деталі
В квартирі 1 кімната, Тип будинку - Новобудова. Немає балкона. Будинок побудований в 2019 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - газовий котел. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 1. Комісія за послуги 5 %
Історія зміни ціни
| 19.05.2026 | - 1 000 $ | 96 900 $ |
| 12.05.2026 | 97 900 $ |