31 000 $
706  $/м²
Львівська вул., (Будинок 2)
Комісія 5% ПЕРЕУСТУПКА ЖК Truskavetska Apart Hall
43.93 / 19.28 / 14 м²
поверх 11 з 12
Монолітно-каркасна
Новобудова
2024 рік побудови
6 днів тому
6 днів тому
12 (сьогодні 0, вчора 1)
Опис
Продаються апартаменти у ЖК Truskavetska Apart Hall

📍 Бічна вул. Стрийської, поруч із ЖК «Парус Smart» (через дорогу)

▪️ Площа — 43.93 м²
▪️ Поверх — 11 з 12

– заведені всі комунікації

Опалення — дахова котельня, встановлюються теплові лічильники.

📅 Здача комплексу — кінець 2026 року.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Монолітно-каркасна, Тип будинку - Новобудова. Немає газу. Будинок побудований в 2024 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Кількість санвузлів: 1. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Є підземний паркінг, доступний як укриття. Комісія за послуги 5 %
VRUBEL Estate
Верифікований профіль
1
Рік досвіду
1
Місяць на сайті
Активних оголошень 29
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 4208
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Планування

Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.