Продам будинок в центрі міста Суми. Ділянка 10с В будинок заведено електрику, воду. Є можливість встановити твердопаливний котел ( є в наявності). Дзвоніть [телефон скрыт]Світлана
Затишний та просторий будинок у мальовничому районі Веретенівка.
Площа будинку – 217 квадратних метрів.
115 квадратних метрів житлової площі.Три просторі спальні.Зал з каміном.
Два зручних санвузли.
Гараж, погріб та вольєр – це додаткові бонуси, які оцінять по достоїнству практичні господарі.
Чудове місце розташування. Всього три хвилини пішки до магазину та зупинки громадського транспорту! Асфальтований під'їзд, тиха вулиця та чудові сусіди – це те, що створює атмосферу спокою та безпеки.
Продам будинок в м Суми на Роменській. Будинок в жилому стані. Чистий і охайний. Ділянка 6с. Новий забор, біля двору викладено плиткою. Загальна площа 65 кВ м, але є можливість прибудови, яка вже розпочата. Зроблено проект і є дозвіл на будування. Будинок вартий уваги на перспективу. Дзвоніть, записуйтесь на перегляд [телефон скрыт]Світлана. Гарне місце розташування будинку, широка вулиця.
Під «Єоселю». Продається великий (100кВ.м.- три ізольовані кімнати) одноповерховий будинок на Басах за 40 тис дол. (Вкладено більше). Дерево, мінвата та цегла. Землі 10 соток, приватизована. Поруч озерце та не обмежена ділянка іншими домами та заборами. Дорога відновлена самостійно, є огорожа. За парканом штучний ставок з карасями та ліс. Коммунікаціі: світло, каналізація. Планувалось електро опалення. Газ можна підключити. Будинок утеплен природними матеріалами. Кінцева зупинка Басів. До зупинки 7 хв.
Продаж пів будинку з окремим двором та документами на Добровільній .
Площа будинку 45м ,2 кімнати, кухня, санвузол 4 сотки землі, окремий двір.
Поруч зупинка, школа, дитячий садок. Вода центральна, 2 вигрібні ями , газ є. сітло.
У дворі можно постасити 2 машини .Нові ворота.
Торг буде приходьте дивитися.
Продаж двоповерхового будинку по вигідній ціні майже 300$/м²!
Ділянка квадратна 6 соток!
Будинок побудований з газоблоку!
Є центральна вода, електрика, газ.
На території є також старий цегляний будинок під знесе або реконструкцію під гараж, баню тощо.
Дзвоніть! Домовимося про перегляд
Продам будинок по вул.Вербна(Тельмана),
район Добровільної.
3 кімнати.
Загальна площа 52,5м2
Кухня 7,6м2.
Кухня та санвузол в будинку.
Дах - металочерепиця.
Гарний ремонт.
Кондиціонер.
Централізована вода.
Каналізація - септик.
Опалення - газовий котел.
Бойлер.
Гараж
Зона барбекю.
Двір вимощено пресованою плиткою.
При продажі залишаються меблі та техніка.
Продаж СТИЛЬНОГО БУДИНКА, З СУЧАСНИМ РЕМОНТОМ, МЕБЛЯМИ в районі Котеджного містечка "ТИТУЛ" . Ідеальна локація для власного проживання, 5 хвилин до Сумського моря, 10-12 хвилин до Центру міста на авто.
Загальна площа будинку становить 140 м²
Площа земельної ділянки близько 6.5 соток
Тут є безліч переваг, які вказують на те, що придбати потрібно саме його:))
+ Власний простір, гарне планування
+ КАМІН Єлектричний для теплих вечорів з сім'єю
+ ВЕЛИКА Бесідка 22 м2
+ НАВІС для 2-х автомобілів
+ КОНДИЦІОНЕР -2 шт
+ власна скважина, центральний водопровід
Окрім того:
- трехкамерні вікна 70 профіль панорамні вікна по цілому будинку (3 скла)
- Вмонтовані в стінах вітражні вікна, які додають просто...
31 тис.$. Екс. Продається новий будинок (124 кв.м) на Семстанції. Без оздоблюваних робіт, підведена електрика 22кВт, своя скважина води, 12 соток землі, дах - бітумна черепиця (гарантія 50 років).
Других поверх 74,5 м, перший 49,5, гараж. До кінцевої зупинки маршруток на Роменській 700 метрів. [телефон скрыт]Оксана. [телефон скрыт]Данил
Зниження ціни!!! 80 000$ Торг
Ексклюзивна пропозиція Дуплексу на Продольній (початок Роменської)
* 2х поверховий монолітний будинок, з утепленням пінопластом - 15мм
* Загальна площа 160кв.м, 3-и житлових кімнати, та простора гостьова на першому поверсі.
* Виконаний якісний ремонт, наявність меблів та техніки.
* Виведена система теплої підлоги на весь перший поверх, та два санвузли.
* Індивідуальне газове опалення, наявність бойлера.
* Опалювальний підземний паркінг на дві авто, який також може являтися як укриття.
* Будинок повністю готовий для комфортного проживання, територія 5 соток, фруктовий сад, бесідка та дитяча зона релаксу.
* Бонусом являється якісно збудована баня на дровах.
Цін...
В екологічно чистому районі, по вул.Лихвинська Стінка (раніше - Гамалія), продається частина будинку з окремою юридичною адресою. Загальна площа будинку складає 76,7м кв, чотири просторих кімнати, висота стелі – 2,71м, всі зручності, централізоване водопостачання та водовідведення, індивідуальне газове опалення, велика рівна земельна ділянка площею в 10сот. Стіни будинку - з керамічної цегли. На самій ділянці є фруктові насадження, погріб та дерев’яний сарай. В будинку встановлені нові якісні металопластикові вікна, а також замінена покрівля даху на металеву. Об’єкт розташований у зручній локації: в межах 500м знаходяться продуктові магазини, пошта, дитячий садочок та школа, спортивна зала,...
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН