1
47 000 $
1 038  $/м²
Комісія 5%
45.3 / 22.6 / 11.2 м²
поверх 3 з 7
Цегляна
Спец. проект
вчора
2 дні тому
2 (сьогодні 0, вчора 2)
Опис
Продаж просторої 1-кімнатної квартири на вулиці Коралова

• ЗАКРИТА та ОХОРОНЮВАНА територія приватного сектору
• Якісний ЦЕГЛЯНИЙ будинок
• Є ліфт
• Місце для авто

Загальна площа — 45,3 м²
Житлова — 22,6 м²
Кухня — 11,2 м²
Велика лоджія — 4.7 м²

Поверх — 3/5
Житловий стан — можна одразу заїхати і жити
Будинок нової забудови, цегляний
Власне газове опалення
Є місце для авто біля будинку
Закрита територія під охороною
Функціонує ліфт !

Затишний і спокійний район для комфортного життя

Квартира зі зручним плануванням, простора кухня та світла кімната.
Чудовий варіант як для життя, так і під оренду

Пишіть у повідомлення або телефонуйте для деталей та запису на перегляд
Деталі
В квартирі 2 кімнати, висота стелі 2.7 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Є газ, кухонна плита газова. Є балкон. У квартирі є Холодильник. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Інтернет оптоволоконний. Працює без світла - газ. Тип кухні - окрема кухня. Кількість спален: 1. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик. Комісія за послуги 5 %
У квартирі є
  • Холодильник
АГЕНТ ESTATE
Верифікований профіль
6
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
1
Рік на сайті
Активних оголошень 31
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 1926
Останній візит на сайт вчора
Рекомендувати
Планування

Адреса
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом