Фільтри
Продаж квартир в Трускавці
43 оголошення
- найбільша площа
43 оголошення
- найбільша площа

185 000 $
2 313 $/м²
Роксолани вул., 16
2 кімнати
80 / 40 / 13 м²
поверх 5 з 9
2017 рік побудови
2 тиж. тому
Продам 2-кім.квартиру, ЖК вул. Роксолани, 16
ZHK vul. Roksolany, 16 Z Remontom!забудовник ПФ Галицький Двір
"Дану квартиру можна розглянути під іпотеку Є-Оселя"
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 5-му поверсі, 9-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 80 м.кв.,житлова - 40 м.кв., кухня - 12.50 м.кв.
Нова двокімнатна квартира авторського унікального дизайну повної перепланування, зі всіма новими зробленими під спеціальне замовлення меблями, побутовою технікою, обладнанням, інтерєрними прикрасами, елітним посудом, повністю готовим до проживання у стильній новобудові в центральній частині міста .Двері броньовані із спеціальними замками.
Компанія "Квартира...

98 500 $
1 313 $/м²
Павла Скоропадського вул., 4
2 кімнати
75 / 55 / 9 м²
поверх 9 з 10
2023 рік побудови
вчора
Продається світла та простора 2-кімнатна квартира площею 75 м² у новобудові з новим якісним ремонтом, м. Трускавець.
9 поверх із 10, працює ліфт. Панорамні вікна, з яких відкривається гарний краєвид на місто та гори. Квартира дуже затишна, продумана для комфортного проживання.

190 000 $
1 979 $/м²
Олекси Довбуша вул., 8
2 кімнати
96 / 38 / 35 м²
поверх 3 з 10
2022 рік побудови
2 тиж. тому
Продам 2 -х кім.кв-ру,вул Олекси Довбуша 8б ЖК Трускавецька Фортеця vul Oleksy Dovbusha 8b ZHK Truskavetsʹka Fortetsya
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 3-му поверсі, 9-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 96м.кв.,житлова - 38 м.кв., кухня - 34.7 м.кв.
96 квадратів в новобудові (2022 рік) в самому центрі курорту . Гарний сучасний ремонт. Повністю укомплектована меблями та технікою, при вході гардеробна, кухня - вітальня з диваном .
В квартирі є побутова техніка Whirlpool та Bosc, посудомийна машина , пральна машина з сушкою, два інверторні кондиціонери, інвертор 2,5 кВт — світло є завжди, газове опалення + тепла підлога, Бойлер.
Засклений балкон, Клад...

84 000 $
651 $/м²
Павла Скоропадського вул., 12
3 кімнати
129 / 68 / 15 м²
поверх 5 з 9
2012 рік побудови
2 тиж. тому
ПРОДАЖ КВАРТИРИ В 0-ЦИКЛІ
Адреса — місто Трускавець, вулиця Скоропадського, 12, Львівська область.
Кількість кімнат — три кімнатна квартира.
Поверх — 5 з 10.
Квартира в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Загальна площа — 129 м², житлова — 68 м², кухня — 15 м².
Опалення — індивідуальне , наявний, але ще не встановлений газовий котел.
Балкони — дві лоджії.
Санвузли — два.
Будинок введений в експлуатацію.
Продаж з правом власності.
Особливості даної квартири — це те, що квартира двостороння, сонячна, сучасне планування, затишний внутрішній двір, хороша ціна.
Поруч з будинком: школа, дитячий садок, лікарня, продуктовий супермаркет, відділення нової пошти №3, аптеки, салони краси, зупинка громадс...

79 600 $
1 263 $/м²
Павла Скоропадського вул., 4
2 кімнати
63 / 31 / 10 м²
поверх 2 з 8
сьогодні
2-кімнатна квартира в новобудові ЖК «Олвер» у м. Трускавець.
Поверх 2/9
Загальна площа 63 м²
Будинок газифікований.
Житловий комплекс планується з розвиненою інфраструктурою:
— SPA-зона
— басейн
— тренажерний зал
— дитячий майданчик
Здача в експлуатацію — 4 квартал 2026 року.
Є час спокійно продумати ремонт, стиль, деталі — без тиску і поспіху.
Ціна: 79 600 $
Форма продажу — переуступка.
Варіант, який добре підходить і для життя, і для інвестиції.

80 000 $
3 200 $/м²
Степана Бандери вул., (Будинок)
1 кімната
25 / 15 / 7 м²
поверх 3 з 5
сьогодні
Продаж апартаментів у центрі Трускавця.
Це — унікальна можливість придбати нерухомість на етапі будівництва, яка щодня буде приносити прибуток.
У сучасному апарт-готелі Apex Apart-Hotel
Преміальний рівень обслуговування у самому центрі міста - власна керуюча компанія Maestro Hotel M a n a g e m e n
Переваги об’єкта:
Центральна локація, 5 хв пішки до бювету;
Готовий ремонт, меблі та техніка — заїжджай або здавай одразу!
Тераси, автономне водопостачання;
якісний фасад і шумоізоляція
Маємо варіанти площі — від 25 до 40 м²
Чому варто купити:
— Щомісячний дохід від оренди;
— Престижна нерухомість, яка зростає у ціні.
Телефонуйте— підберемо варіанти, що найкраще підійде для інвестиції!

115 000 $
1 474 $/м²
Павла Скоропадського вул., 4
2 кімнати
78 / 50 / 20 м²
поверх 8 з 9
3 тиж. тому
Продам 2-кім.квартиру,ЖК по вул.Скоропадського 4 Здано! ZHK po [посилання приховано]ʹkoho 4 Zdano!
"Дану квартиру можна розглянути під іпотеку Є-Оселя"
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 8-му поверсі, 9-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 78 м.кв.,житлова - 50 м.кв., кухня - 20 м.кв.
Квартира під ключ « бери речі заходи і проживай «. Якісна дорога кухня дорога. Мягка шкіряна частина , спальня із натурального дерева все нове . Нова якісна побутова техніка та сантехніка західних виробників . Гарний краєвид на Карпати .Право власності
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та рос мовами.
Не додзв...

83 000 $
1 203 $/м²
Павла Скоропадського вул., 8
1 кімната
69 / 25 / 35 м²
поверх 10 з 10
3 тиж. тому
Продам 1х-кімнатну квартиру, м. Трускавець, ЖК Будова Медова вул Павла Скоропадського, 8 m. Truskavetsʹ, ZHK Budova Medova vul Pavla Skoropadsʹkoho, 8
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 10 му поверсі, 10-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 69 м.кв., житлова 25м.кв, кухня - 35 м.кв.,
Квартира в ідеальному стані заходь і живи! Переваги квартири: — Кухня-студія з простором для затишного відпочинку. — Велика спальня з неймовірним краєвидом на Карпати. — Сумісний санвузол з встановленим душовим трапом. — Повністю виконаний ремонт: підлога з плитки з підігрівом, стіни пофарбовані з плінтусами, — Встановлений каркас для натяжної стелі. — Бонус: всі світильн...
Шукайте нерухомість в Трускавці за фільтрами

97 000 $
2 205 $/м²
Тараса Шевченка вул., 28
1 кімната
44 / 20 / 13 м²
поверх 7 з 7
3 міс. тому
Продам 1-кім.квартиру,вул Тараса Шевченка 28 ЖК Platinum Apartments vul Tarasa Shevchenka 28 ZHK Platinum Apartments
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 7-му поверсі, 7-ми поверхового будинку.
Загальна площа - 44 м.кв.,житлова - 20 м.кв., кухня - 13 м.кв.
Квартира в центрі Трускавця. Заїзд через шлагбаум до будинку. Паркова зона. Дорогий дизайнерський проект. Високий 7 поверх , панорама на все місто.Це треба бачити вживу. Фото всі реальні. Дорогі матеріали, плитка та меблі. Техніка вбудована Bosch. Вся сантехніка в чорному кольорі.Тропічний душ 40см *40см! Телевізори: 55", 43" , постіль, аксесуари.. Щойно завершено ремонт. Готова до проживання чи здачі в ор...

108 000 $
1 565 $/м²
Роксолани вул., 16
2 кімнати
69 / 24 / 30 м²
поверх 4 з 11
3 міс. тому
Продам 2-кім.квартиру, ЖК вул. Роксолани, 16
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 4-му поверсі, 11-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 69 м.кв., кухня - 30 м.кв.
Будинок введено в експлуатацію у 2017 році.
Квартира складається з кухні-студії, та дві кімнати
В будинку знаходяться резервуари з водою.
Не додзвонилися чи не має мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири 108 тис....

113 000 $
631 $/м²
Павла Скоропадського вул., 8
5 кімнат
179 / 90 / 18 м²
поверх 9 з 10
3 міс. тому
Продам 5-кімнатну квартиру, м. Трускавець, ЖК Будова Медова вул Павла Скоропадського, 8 m. Truskavetsʹ, ZHK Budova Medova vul Pavla Skoropadsʹkoho, 8
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 9 му поверсі, 10-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 179 м.кв., житлова 90 м.кв, кухня - 18 м.кв.,
Чудова можливість придбати та втілити свої дизайнерські ідеї та вимоги в світлій, просторій квартирі. Квартира дворівнева з великими вікнами, вдалим плануванням, мальовничім видом. Стан квартири після будівників, з усіма заведеними комунікаціями, індивідуальне газове опалення /котел/. Закритий, доглянутий двір, можливість паркування, в'їзд під шлагбаум. Тихий житловий райо...

89 300 $
950 $/м²
Данилишиних вул., 59а
3 кімнати
94 / 55 / 18 м²
поверх 8 з 10
2022 рік побудови
сьогодні
ПРОПОЗИЦІЯ ВІД ПРЕДСТАВНИКА ВЛАСНИКА, БЕЗ КОМІСІЇ !!
Пропонуєм 3-х кімнатну квартиру у новому будинку на 8 -му видовому поверсі в місті Трускавець.
* Квартира загальною площею 94 м²
* Три окремі кімнати площами 18.4м² // 14,2м²// 16,9 м².
* Кухня площею 17,7 м².
* Санвузол роздільний.
* Гардиробна.
* Квартира середня, не кутова.
* Опалення індивідуальне, в комплектацію входить двохконтурний котел.
* Будинок введений в експлуатацію.
* Розвинена прибудинкова територія : дитячий майданчик, спортивні майданчики, озеро, парковка.
* Окремо до квартири можна придбати гараж в цьому будинку.
Сучасний ЖК, в тихому місті. На запит надішлю відеоогляд.

75 000 $
1 103 $/м²
Павла Скоропадського вул., 6Б
2 кімнати
68 / 50 / 10 м²
поверх 1 з 10
2020 рік побудови
вчора
Продам квартиру площею 68 м² у житловому комплексі “Будова Медова” (вул. Скоропатського, 6).
1-й поверх, будинок зданий у 2021 році
ОСББ створене, всі комунікації підведені
2 великі кімнати, кухня, лоджія, роздільний санвузол, гардеробна
Якісні вікна від забудовника, перегородки згідно плану
Є можливість довільного планування — під житло, офіс чи магазин
Будинок утеплений, квартира суха та тепла
Чудова інфраструктура навколо, парковка у дворі
Документи в порядку. Новий власник буде задоволений!
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!

115 000 $
1 667 $/м²
Роксолани вул., 16
2 кімнати
69 / 37 / 30 м²
поверх 4 з 11
вчора
Продаж квартири по вул. Роксолани, 16
Продаж квартири по вул. Роксолани, 16
Продається простора 2-кімнатна квартира у затишному та доглянутому будинку.
Поверх: 4-й із 11
Загальна площа: 69 м²
Житлова площа: 30 м²
Будинок розташований у спокійному районі, що забезпечує комфортне проживання.

86 000 $
1 792 $/м²
Роксолани вул., 16
1 кімната
48 / 15 / 9 м²
поверх 5 з 10
2017 рік побудови
5 днів тому
Продається однокімнатна квартира по вул. Роксолана 16, у самому центрі міста. Площа 48,3 м², кімната 15 м². Зроблений якісний євроремонт, автономне опалення та підігрів підлоги. Квартира продається з меблями та технікою – готова до проживання.
Переваги:
Центр міста, до бювета лише 400 м
Територія ЖК з камерами відеоспостереження
Безкоштовні місця для паркування
4-рівневий паркінг та дитячий майданчик
Поруч магазин та ресторан
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть – покажемо сьогодні!

74 000 $
902 $/м²
Петра Сагайдачного вул., (Будинок)
3 кімнати
82 / 40 / 20 м²
поверх 8 з 9
6 днів тому
3-кімнатна квартира 82 м² — Royal Place Трускавець, видова новобудова
Продається простора 3-кімнатна квартира у житловому комплексі Royal Place, м. Трускавець, вул. Сагайдачного, 30.
Загальна площа: 82 м², кухня — 15 м²
Поверх: 8-й із 9
Планування: двостороння, 2 балкони, 2 санвузли
Видова квартира з панорамними краєвидами
Секція здається у 4 кварталі 2026 року
Є зареєстроване спеціальне майнове право
Відео будівництва доступне на YouTube
Ідеальний варіант для тих, хто шукає сучасну новобудову з комфортним плануванням та чудовим видом.
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

50 000 $
1 111 $/м²
Володимира Івасюка вул., 11
1 кімната
45 / 33 / 10 м²
поверх 1 з 6
1 тиж. тому
Продається квартира у м. Трускавець, вул. Івасюка, 11.
Поверх: 1-й із 6
Зручне розташування: поруч центр, школа, садок, лікарня, ринок
Комунікації: газове опалення, вода, електрика
Стан: зроблені стяжки та штукатурки
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні!

93 000 $
1 550 $/м²
Помірецька вул., 9
2 кімнати
60 / 35 / 14 м²
поверх 1 з 9
2015 рік побудови
2 тиж. тому
Продам 2х-кімнатну квартиру у м. Трускавець, вул. Помірецька 9
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 1му поверсі, 9-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 60 м.кв., кухня - 14 м.кв.
Квартира з якісним ремонтом, продаж з технікою та меблями.
Не додзвонилися чи немає мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.