Топ оголошень Угринева

162 000 $
822 $/м²
Яремчука
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
197 / 83 / 20 м²
2 поверхи
11 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Будинок під чистове оздоблення з теплою підлогою | Пасічна | 197 м² + 10.7 сотих
Шукаєте будинок під ремонт, де вже зроблено всі комунікації?
Цей варіант економить вам сотні годин і тисячі доларів.
Сучасний будинок 197 м² у районі Пасічна (Гринева).
Земельна ділянка 10.7 сотих правильної форми.
Планування:
перший поверх: велика кухня та простора вітальня з каміном, санвузол, гараж;
другий поверх: 3 кімнати, 2 санвузли, гардеробна.
В будинку вже зроблено всі "чорнові роботи":
- тепла підлога по всьому будинку
- розведена електрика (6.5 кВт)
- гіпсова штукатурка (під чистове)
- наливна підлога
- камін з розводкою тепла
- септик + вся каналізація змонтована
- власний колодязь 22 м
- матер...

800 000 $
1 720 $/м²
Калуське шосе
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
465 / 350 / 20 м²
2 поверхи
17 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Резиденція для твоєї сім'ї!!!
Двоповерховий будинок
Площа: 465м2
Вишуканий дизайнерський ремонт з дорогих матеріалів, мармуру та дубу.
Меблі та техніка від відомих світових брендів.
Індивідуальне газове опалення
Міські вода та каналізація
Підігрів підлоги всього першого поверху.
Басейн зі спортзалом
Винний погріб
Гараж та паркінг на 5 авто.
Земельна ділянка площею 17 соток.
Стильна альтанка з зоною барбекю.
Маєток знаходиться на в'їзді в Івано-Франківськ.
З одного боку місто та ТЦ Менс
З іншого ліс, озеро та річка.
Продаю не будинок, продаю стиль життя!
Ціна 800000$

210 000 $
850 $/м²
Дорошенка, 13
БЕЗ КОМІСІЇ
247 / 120 / 20 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
3 тиж. тому
Просторий будинок площею 247 м², розташований у зручній локації неподалік міста.
Усі міські комунікації підведені
Земельна ділянка — 5,5 сотих
Тиха вулиця та гарне оточення
Можливий обмін на квартиру з доплатую.
Ідеальний варіант для комфортного проживання сім’ї в передмісті з швидким доїздом до центру міста.
83 000 $
374 $/м²
Калинова, 10
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
222 / 122 / 10 м²
2 поверхи
10 сот
6 кімнат і більше
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж просторого будинку в с.Угринів неподалік автобазару. Будинок двоповерховий, цегляний, вже встановлені металопластикові вікна, дах металопрофіль, перекриття бетонне і дерев'яне. Земельна ділянка 10сот., на території світло, вода (криниця), каналізація (септик).
Ділянка не біля дороги, зручний заїзд.
Вже можна робити ремонт!
Запрошую на огляд!
Може бути по перерахунку!

34 000 $
773 $/м²
Незалежності вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
44 / 16 / 10 м²
1 поверх
25 сот
1 кімната
вчора
Пропонуємо до продажу старенький будинок із простором для будівництва або розвитку.
Будинок знаходиться в с. Угринів по вул. Незалежності.
Земельна ділянка — 25 соток, з можливістю поділу на дві окремі ділянки кожна з окремим заїздом, дозволить вам реалізувати два різних проєкти або використовувати їх для різних цілей, зберігаючи власну приватність і комфорт.
Призначення ділянки для будівництва.
Будинок площею 44кв.м з підведеними комунікаціями: газ та електрика, на ділянці є колонка для води.
В будинку є кафельні грубки для обігрів будинку, підключені до газу.
На ділянці також є господарські приміщення які можна використовувати.
Асфальтована дорога — зручний і комфортний під'їзд до будинку...

60 000 $
932 $/м²
Миру, 47А
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
64 / 30 / 6 м²
1 поверх
8 сот
2 кімнати
1970 рік побудови
2 дні тому
Продається затишний будинок в с. Угринів по вул. Миру.
Площа ділянки 8 сотих, під забудову, правильної форми, обгороджена.
Загальна площа будинку 64,4м2, житлова 30,1м2.
Цегляне будівництво, електрика, газ, вода з криниці (заведена в будинок), каналізація - септик. Опалення газове (одноконтурний котел) та газова колонка на гарячу воду. Є також грубка на дровах, усі вікна металопластикові.
На подвірʼї також просторий гараж, пивниця, комора для зберігання, з обох боків сусіди.
Є невеликий город для вирощування овочів, плодові дерева.
Від вул. Галицької до будинку асфальтована дорога, до центру міста 5км.
Чудово підійде для постійного проживання чи як місце для відпочинку та зустрічі з друзями....

800 000 $
1 719 $/м²
Лісова, 10
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
465.5 / 195.8 / 19.1 м²
2 поверхи
17 сот
6 кімнат і більше
2019 рік побудови
3 дні тому
Продається будинок, який створювали не "на продаж", а для себе - з максимальною увагою до деталей, якості та комфорту.
Це простір, де відчувається статус, тепло і справжня енергетика дому.
465,5 м2 | 17 соток
Будинок:
Цегляний, утеплений базальтом
Дах - натуральна керамічна черепиця
Індивідуальне газове опалення
Якісний дорогий євроремонт
Повністю укомплектований меблями та технікою
Особливості, які неможливо передати фото:
Масивні дубові меблі по всьому будинку
Розкішні сходи з різьбленими левами з натурального дуба
Ковані ворота з художніми елементами
Мармурові елементи в інтер’єрі
Все продумано до дрібниць - від планування до декору
Планування:
1 поверх:
Простора вітальня з каміном
К...
110 000 $
575 $/м²
Довженка, 3
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
єОселя
єВідновлення
191.3 / 71.6 / 55.9 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
575 $ м2
Таунхаус з великою ділянкою 6сотих.
Газон, навіс, зону барбекью, газон, чи дитячий майданчик облаштуйте на свій смак.
Простір з великою вітальнею.
Три спальні, два санвузли.
Індивідуальне газове опалення + камін.
Два каміна завжди зігріють та зберуть друзів навколо ВАС!
700 м від траси на Калуш, ні шуму, ні пилу!
Ділянка має перспективу для забудови.

280 000 $
933 $/м²
Назарія Яремчука
БЕЗ КОМІСІЇ
300 / 120 / 30 м²
2 поверхи
12 сот
6 кімнат і більше
сьогодні
Пропонуємо до вашої уваги чудовий 3-поверховий будинок у мальовничому селі Угринів, всього за кілька хвилин їзди до Івано-Франківська. Це ідеальний варіант для тих, хто мріє жити поруч з містом, але в тиші, затишку та оточенні природи.
Площа будинку: 300 м²
Площа земельної ділянки: 12 сотих
Основні переваги:
— Будинок повністю укомплектований меблями та побутовою технікою — можна заїжджати і жити з першого дня
— Простора прибудинкова територія з доглянутим двориком
— Відпочинкова зона, ідеальна для сімейного дозвілля та зустрічей з друзями
— Парник, сад та город — для любителів домашніх овочів і затишної праці на землі
— Подвір’я викладене бруківкою, гарний заїзд, є гараж, огороджена терит...

419 $/міс
Хіміків вул., 7
3 кімнати
95 / 62 / 19 м²
поверх 2 з 11
2018 рік побудови
вчора
Оренда 3-х кім квартири в обжитій новобудові.
Індивідуальне опалення.
Можна з тваринками. Також можна студентам
Поряд все необхідне. Чудова транспортна розвязка
2 поверх, Велика площа – 95 м.кв.
Дуже гарний стан. Нові меблі. Свіжий ремонт.
В квартирі є все: посуд, техніка, постіль і т.д. Роздільний санвузол. Всі кімнати окремі.
Є WiFi (роутер) , вся техніка та необхідні меблі.
Вільна, готова до заселення. Торг по факту у квартирі.

188 000 $
580 $/м²
Вільна
БЕЗ КОМІСІЇ
324 / 102 / 23 м²
2 поверхи
37 сот
4 кімнати
2006 рік побудови
вчора
Продається житловий будинок, в передмісті Івано-Франківська в селі Угринів. Будинок складається з повноцінного цоколя та двох поверхів. Побудований в 2006 році. Індивідуальне газове опалення. В цоколі знаходиться 2 кімнати, кухня, комора, санвузол і гараж. На підлозі керамічна плитка. З цоколя є вихід на перший поверх. На першому поверсі розміщено: кухня, дві кімнати і санвузол. Другий поверх включає в себе: дві кімнати, відкритий балкон, санвузол і гардеробну. На підлозі постелено дубовий паркет. Вікна – металопластикові. Будинок цегляний. Меблі та техніка фактично всі залишаються. Кований паркан. Прибудинкова територія – бруківка. На вулиці криниця та альтанка із зоною барбекю. Міська вода...

147 000 $
817 $/м²
Лесі Українки, 30
БЕЗ КОМІСІЇ
180 / 64 / 32 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
вчора
Просторий двоповерховий будинок площею 180 м у межах Івано-Франківська.
Пропонується до продажу сучасний, просторий двоповерховий будинок загальною площею 180 м, розташований фактично неподалік Івано-Франківська. Ідеальний варіант для великої родини або тих, хто цінує комфорт, простір та приватність поруч з містом.
Перший поверх:
простора кухня-студія, поєднана із затишною залою
окрема кімната, яку можна облаштувати як гостьову або кабінет
велика гардеробна
окремий санвузол
простора ванна кімната
гараж, який розрахований на велику машину або бус
Другий поверх:
три окремі спальні кімнати
додаткова кімната, яка чудово підійде для дитячої або ігрової
гардеробна
окремий санвузол
ве...

16 500 $
1 650 $/сот
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
сільгосппризначення
10 сот
1 тиж. тому
Ділянка 10 сот. в Угринові (Калуське шосе) — під дачу, чани або власну справу!
Продаж земельної ділянки правильної форми (20х42 м) у зручній локації — с. Угринів, всього 150 метрів від Калуського шосе. БЕЗ КОМІСІЇ!
Це універсальний варіант, який легко адаптувати під ваші потреби:
Для відпочинку: територія ідеально підходить для дачного будиночка, встановлення чанів чи бані.
Місце, куди легко доїхати з міста, щоб посмажити шашлики та відпочити.
Для власної справи: завдяки близькості до дороги та зручному заїзду, ділянка підійде під склад, майстерню або невелике виробництво.
Розвинена зона: поруч авторинок, мийка та магазини, та калуське шоссе із активним рухом. Район активний.
Характер...

95 000 $
1 056 $/м²
Хіміків вул., 7
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
3 кімнати
90 / 47 / 17 м²
поверх 4 з 9
вчора
Продається велика 3кімнатна квартира по вулиці Хіміків , цегляний 9 поверховий будинок ,площа квартири 90,6м2 поверх 6, індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги, великі кімнати 20,5м2 - вітальня, кухня 17,5м2 , в спальній є великий засклений балкон, вигляд з кімнат на приватний сектор, в квартирі роздільний санвузол, багато вмістких шаф.ціна 95000дол. документи права власності до 3р

34 000 $
1 360 $/сот
Незалежності вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
під забудову
25 сот
сьогодні
Продається ділянка с. Угринів по вул. Незалежності.
Земельна ділянка загальною площею 0,25га.
Цільове призначення: 02.01 Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Значними перевагами ділянки є:
1. Земельна ділянка — 25 соток, з можливістю поділу на дві окремі ділянки кожна з окремим заїздом, дозволить вам реалізувати два різних проєкти або використовувати їх для різних цілей, зберігаючи власну приватність і комфорт.
2. На ділянці є старенький будинок площею 44кв.м з підведеними комунікаціями: газ та електрика, колонка для води. На ділянці також є господарські приміщення які можна використовувати.
3. Асфальтований під'їзд до ділянки.
Поруч є вся...

51 300 $
883 $/м²
Тролейбусна вул., 15
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
58.1 / 25 / 12 м²
поверх 3 з 8
2009 рік побудови
вчора
ПРОДАЖ 2-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ
м. Івано-Франківськ
Продається двокімнатна квартира, готова до ремонту!
Основні характеристики:
• Двостороннє планування
• Засклена лоджія
• Роздільний санвузол
• Цегляний будинок
• Передбачене індивідуальне газове опалення
• Зручний 3 поверх
Будинок обжитий, розташований у тихому, комфортному районі.
Поруч — дві школи, садочок, магазини, продуктові маркети, зупинка транспорту (3 хв пішки).
Будинок зданий у 2009 році.

50 000 $
357 $/м²
Галицька вул., 26
торгівельне приміщення
140 м²
сьогодні
Продаж приміщення в Пасічній, с. Угринів, вул. Галицька, 26. Фасадне, попри дорогу, окрема будівля. Перший поверх площею 70 м.кв. з ремонтом та підвал 70 м.кв. без ремонту. Земля у власності, площею 3 сот., кадастровий номер 2625886801:02:014:0654. Опалення - газові конвектори та додатково пічне. Центральна вода, каналізація, газ.Центральна вода, каналізація, газ, Інтернет, ремонт, плитка на підлозі.

52 500 $
618 $/м²
Калуське шосе
БЕЗ КОМІСІЇ
85 / 45 / 15 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж затишного будинку в котеджному містечку ЖК "Західний"
Пропонуємо до вашої уваги комфортний будинок площею 85 кв.м, розташований у котеджному містечку. Цей просторий будинок стане ідеальним вибором для тих, хто цінує затишок, тишу та приватність.
Переваги об'єкта:
Загальна площа: 85 кв.м.
Матеріали: будинок збудований з цегли, перекриття — моноліт-бетон, утеплення — пінопласт, що забезпечує відмінну теплоізоляцію.
Планування:
1-й поверх: простора кухня, затишна вітальня, санвузол, коридор та тераса для приємних вечорів на свіжому повітрі.
2-й поверх: дві світлі спальні, коридор, додатковий санвузол для зручності.
Додаткові переваги:
Власне подвір’я площею 2 сотих — ідеально...

1 300 $/міс
2 $/м²
Калуське шосе, 104
приміщення вільного призначення
687 м²
вчора
Довгострокова оренда ангару площею 687 м² у стратегічно вигідній локації поблизу Івано-Франківськ — вул. Калуське шосе, перша лінія від центральної траси, всього 500 м від WOG.
Об’єкт розташований у місці з високим автомобільним трафіком, що забезпечує зручну логістику та чудову видимість для бізнесу.
Передбачений зручний заїзд для великогабаритного транспорту, що ідеально підходить для складської діяльності, виробництва, логістики, СТО або іншої комерційної діяльності.
Комунікації:
— вода: криниця
— електроенергія: 5 кВт з можливістю збільшення
— 3 фази
Зручний доїзд, вигідне розташування та функціональне приміщення роблять цей ангар чудовим варіантом для довгострокової оренди.

36 000 $
923 $/м²
джерельна
1 кімната
39 / 14.6 / 14 м²
поверх 5 з 7
2026 рік побудови
вчора
Продається 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі це хороший варіант як для проживання, так і під інвестицію.