Топ оголошень Улянівки

112 000 $
65 $/м²
Черниговская, 16
БЕЗ КОМІСІЇ
виробниче приміщення
1728 м²
вчора
Продається свиноферма, знаходиться в 7км від Чернігова.
Підходить для одночасного утримання 1600 голів відгодівлі, є приміщення маточника на 15 родильних місць, підлога частково щільова.
Є роздягальні, санпропускник, кімната відпочинку, склад, завальна яма, централізоване водопостачання та власна скважина.
По всім питанням дзвоніть.

9 000 $
900 $/сот
під забудову
10 сот
вчора
10 соток під соснами для справжнього відпочинку душі
Мрієте про свою ділянку біля лісу, де пахне хвоєю та спокоєм? Ця земля — не просто місце, а початок нової історії життя! Далі я ознайомлю Вас з перевагами та вигодами:
* Тип нерухомості: Земля сільськогосподарського призначення у межах населеного пункту;
* Кадастровий номер: 7425585700:04:000:0083
* Двусторонній під’їзд – з фасадного боку – 50 м до асфальту, сосновий ліс — прямо на краю ділянки, по сусідству така ж ділянка під будівництво будинку, з іншого – землі археології, тобто вільна територія та простір;
*Комунікації: СВІТЛО – опора на межі, ВОДА – центральна труба за 50 м по вулиці;
Локація:
- Вознесенське (Ульянівка), Чернігівськи...

17 800 $
297 $/м²
Лісова Поляна
60 / 35 / 12 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
3 дні тому
Продаж двоповерхової дачі в садовому товаристві «Лісова Поляна», с. Вознесенське (колишня Ульянівка). Дуже мальовниче та тихе місце, ідеальне для відпочинку.
Будинок цегляний, загальною площею близько 60 м², має 3 кімнати. Є камін, проведене опалення по будинку. Вода — власна свердловина.
Земельна ділянка — 5,5 соток, приватизована. На території є альтанка, гойдалка, ростуть плодові дерева та кущі.
Всього за 2 хвилини — озеро з пляжем та можливістю риболовлі.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.

110 000 $
64 $/м²
Черниговская, 16
БЕЗ КОМІСІЇ
виробниче приміщення
1728 м²
4 дні тому
Продається свиноферма, знаходиться в 7км від Чернігова.
По всім питанням дзвоніть.

68 000 $
322 $/м²
Деснянська
БЕЗ КОМІСІЇ
211 / 46 / 20 м²
2 поверхи
16 сот
5 кімнат
5 днів тому
Продаж просторого будинку у с. Вознесенське (6 км відЧернігова)
Двоповерховий будинок площею 211 м² на ділянці 16 соток. Перший поверх цегляний, другий — дерев’яний з цегляним облицюванням. Побудований з екологічних матеріалів. З додатковими приміщеннями для майстерні або невеликого виробництва.
Усі комунікації в наявності: газ, вода, трифазна електрика(10 кВт, можна збільшити), септик, регулярні маршруткидо Чернігова. З будинку відкривається панорамнийкраєвид на луг та річку Десна (відстань до річки та лісу— 1,5 км). До центру Чернігова — 6 км, доПолітехнічного університету — 10 км. Гарні сусіди, зручний асфальтований під’їзд. У селі є школа, дитячийсадок, 3 магазини, церква.
Перший поверх...

82 000 $
555 $/м²
Квіткова
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
148 / 63 / 16 м²
2 поверхи
22 сот
3 кімнати
1 міс. тому
Продам 2во поверхову частину будинку з облаштованним БОМБОСХОВИЩЕМ у с.Вознесенське (5хвилин від міста)
Кожні 30хвилин від міста їздить громадський транспорт.
1993рік побудови
Будинок цегляний 147.8м² загальною площею.
Перший поверх – 2 великі кімнати ( 23.3м² та 18.1м²);
16.1м² - світла та простора кухня;
Санвузол розділенний;
15.5м² - передпокій;
12.4 – велика тераса для відпочинку;
Коридор та кладова.
Другий поверх – 21.3м² велика простора кімната;
Вбиральня;
Гардеробна кімната.
Комунікації –центральне газопостачання;
центральне водопостачання;
світло;
вигрібна яма – викачується 1раз на рік для профілактики;
свердловина.
Опалення – одноконтурний газовий котел.
Подача гарячої води – га...
169 900 $
1 030 $/м²
Вулиця
БЕЗ КОМІСІЇ
165 / 51 / 9 м²
2 поверхи
12 сот
3 кімнати
2 міс. тому
Продаж затишного будинку у с. Вознесенське. ( 12хвилин від центру міста).
Будинок розташований на 12 сотках доглянутої землі. Зроблений ландшафтний дизайн: газон, піхти, розарій, виноград, плодові дерева. Трохи городини.
Зона барбекю з мангалом, дерев’яна альтанкс 25м2 дозволяє проводити час з сім’єю та друзями.
Є гараж з
автоматичними воротами на пульті.
Кований паркан.
Є прибудова під сауну та матеріали на неї. Курник, літній душ, сарай 22м, погреб, який можна використовувати під бомбосховище.
Також є літня кухня. Побудований мансардний поверх.
Будинок з білої цегли, 2 шари червоної цегли, армовані стіни та утеплювач 10.
Загальна площа будинку 165м2. Підлога на першому поверсі: плитка...
Всі райони