Котеджні містечка Ужгорода, які починаються на "Д"
Топ оголошень Ужгорода

305 000 $
1 525 $/м²
Оноківська вул., 3
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
200 / 60 / 25 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2022 рік побудови
сьогодні
Без комісії 🏡 Продаж сучасного будинку з ремонтом | 200 м² | 5 соток
Пропонується до продажу стильний, повністю готовий до проживання будинок, введений в експлуатацію у 2022 році.
Будинок з якісним сучасним ремонтом 2022 року, робився для себе, у відмінному стані — заїжджай і живи без жодних вкладень.
🔹 Основні характеристики:
• Загальна площа — 200 м²
• Земельна ділянка — 5 соток
• 2 поверхи
• Гараж
• Простора тераса
• Професійний ландшафтний дизайн
• Будинок піднятий, виконана дренажна система
🏠 Планування:
1 поверх:
• Коридор
• Санвузол
• Кладова
• Спальня
• Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
2 поверх:
• 4 окремі спальні
🔧 Комунікації та технічне оснащення:
•...

395 000 $
1 342 $/м²
провулок Собранецький
ПРЕМІУМ
Червениця
294.4 / 74.8 / 53.6 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
До продажу пропонується затишний сімейний будинок на акуратній асфальтованій вулиці.
Перший поверх: простора кухня-вітальня, ванна, спальна кімната з виходом на велику терасу та гардеробна.
Другий поверх: чотири окремі кімнати та ванна.
Цоколь: котельня, гараж і господарські приміщення.
На території: затишна зона барбекю для сімейних вечорів і зустрічей з друзями. Також ростуть екзотичні фруктові дерева — морозостійка ківі та інжир, що створюють особливу атмосферу і приємний колорит.
Будинок оснащений сонячними панелями для стабільного електроживлення.
Опалення: газовий котел + котел на дровах.
Ідеальне місце для тих, хто цінує комфорт, продуманість та відчуття справжнього дому.

140 000 $
1 400 $/м²
Короленка вул.
100 / 49 / 25 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Можливо під єОселю чи єВідновлення!
Продаж котеджу "FOREST HOUSE" з чистовим ремонтом під меблі у престижному р-ні Червениці, поруч з центром міста Ужгорода.
Чудовий краєвид, свіже повітря (поруч ліс).
Здача в експлуатацію: 2 квартал 2024 року.
Загальна площа: 82.8 м², але по факту 100 м².
Котедж займає 2 поверхи, мансардне приміщення.
Власна ділянка: 1.2 сотки.
Планування: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, балкон, тераса.
Електричне опалення (підлогове).
Чистовий ремонт під меблі: пофарбовані стіни, декоративна штукатурка, облаштовано сходи, широкоформатна плитка у санвузлах, інсталяції.
Стіни цегляні (40 см), утеплені пінопластом (15 см).
Центральне водопостачання та каналі...

168 000 $
1 400 $/м²
Степана Разіна вул., 10
120 / 60 / 45 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж будинку з ремонтом, меблями, технікою та власним подвір'ям у тихому р-ні неподалік від ринку Краснодонців.
Зручне розташування: всього 7 хв. на авто до Центру.
Загальна площа: 120 м².
Планування: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 санвузли, тераса, підвал (35 м²).
Ділянка: 6 соток.
Зроблений євроремонт, підвісні стелі, стильні люстри, якісна столярка.
Індивідуальне газове опалення (котел, батареї).
Вбудовані кухонні меблі та техніка (варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильовка, холодильник, витяжка).
У вітальні кутовий диван, обідній стіл та стільці, полиця, журнальний столик.
У двох спальнях наявні двоспальні ліжка з ортопедичними матрацами, тумби.
Два односпальні ліжка, тумб...

320 000 $
2 667 $/м²
Степана Фодора вул., 11Г
120 / 58 / 46 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж будинку з ремонтом, меблями, технікою та басейном у р-ні Садовому неподалік від Центру.
Загальна площа будинку: 120 м².
Ділянка: 6.34 сотки.
Планування: кухня-вітальня, 2 кімнати, санвузол, тераса.
Також на території є прибудова (під кухню/кімнату/невеличкий спортзал).
Цегляні стіни (38 см), якісне утеплення пінопластом (10 см).
Дах із металочерепиці, утеплений мінватою (20 см).
Комунікації: заведено 24 кВт світла, септик з переливом (8 куб.), свердловина на 36 метрів.
Повністю готовий фасад, облаштовано криту терасу.
Є каркасний басейн.
Всередині зроблено якісний євроремонт, добротна столярка, керамограніт, підвісні стелі з підсвіткою, декоративна штукатурка, дерев'яні пане...

20 000 $
143 $/м²
Загорська вул.
140 / 50 / 28 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
сьогодні
Продається унікальний котедж площею 140 м² — сучасний, стильний і дуже продуманий. Це не типовий варіант “для продажу”. Цей будинок створювався з душею — для себе, з увагою до кожної дрібниці, з любов’ю до простору, де хочеться жити.
Тут усе — про комфорт. 4 окремі кімнати, простора кухня-вітальня, де легко зібратися всією родиною. Камін із системою розведення тепла — затишок і тепло відчувається в кожному кутку. Натуральні дубові сходи — краса, яка служитиме роками. Підлога — бельгійський вініл: виглядає стильно, служить довго.
Інженерія на рівні: котел з Wi-Fi-керуванням, кондиціонери теж “розумні”, дорога система очищення води (коштує $2000), бойлер Gorenje на 150 л, автоматичні ворота....

126 000 $
843 $/м²
Кавказька вул.
єОселя
єВідновлення
149.5 / 75 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
[телефон приховано]Ярослава
Продається новий будинок з використанням енергозберігаючих матеріалів та обладнання
Дві спальні, два санвузла.
Тепла підлога 1й поверх
Камін опалювальний з тепловими каналами на 2й поверх
Фасад утеплений.
Вікна та двері REHAU з двокамерними склопакетами
Простора кухня-вітальня з виходом на криту терасу.
Експлуатований дах (90кв м) з перилами
Можливе перепланування житлової площі
Готовий для заселення

135 000 $
1 709 $/м²
Срібляста вул.
79 / 50 / 25 м²
2 поверхи
5 сот
2 кімнати
сьогодні
У продажі таунхаус в Ужгороді, на БАМі, з євроремонтом, 79 м², кухня-студія, 0.5 сотки власної ділянки.
У будинку електричне опалення.
Приємна ціна під ключ - 1700$ за кв.м.
Продається разом з побутовою технікою та меблями. Є Wi-Fi. Безпекові характеристики: домофон, відеодомофон, кодовий замок, броньовані двері, паркан. Вікна панорамні, з видом на місто та двір.
Це ідеальний вибір для комфортного та стильного життя!
Номер оголошення на сайті компанії: SH-221-415-RE.
120 000 $
923 $/м²
Тиха вул.
130 / 115 / 12 м²
1 поверх
3 сот
3 кімнати
2 дні тому
Продаж будинку м.Ужгород, вул.Тиха, поруч з 4 школою
Площа:130 кв.м.
3 кімнати: 2 з ремонтом, одна під ремонт, будинок потребує ремонту
3.45 соток землі!!
Газове отоплення! Центральні комунікаціі
На територіі є прибудова-сарай
Ціна: 120 000$
[телефон приховано]Сюзанна
140 000 $
683 $/м²
Загорська вул.
205 / 160 / 25 м²
2 поверхи
10 сот
4 кімнати
2 дні тому
Продаж будинку Закарпатська обл.м.Ужгород, вул.Загорська,
район Садовий
Площа: 205 кв.м.
10 соток землі!!
Більше 3-ох років у власності
Ціна: 140 000$
[телефон приховано]Сюзанна Альянс
145 000 $
556 $/м²
Боженка
261 / 100 / 18 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
1993 рік побудови
2 тиж. тому
Продам будинок (незавершене будівництво) на 4 сотках землі в старій частині міста.
Цегла, перекриття - моноліт, є всі міські комунікації, поруч центру, до набережної 7-8 хв пішки.
Використовується тільки один поверх (спальня, вітальня, кухня з виходом на терасу, 2 с/в, передпокій), стан - житловий, є автономне газове опалення.
В цоколі є гараж, кімната відпочинку з каміном, госп.приміщення, де зберігається консервація, вино.
Більше інформації по телефону.
Ціна 145 000 у.о.
Планування:
Є цоколь, і два поверхи, використовувався завжди тільки один поверх, другий під ремонт.
185 000 $
394 $/м²
Павла Тичини вул.
єВідновлення
470 / 140 / 16 м²
3 поверхи
8 сот
6 кімнат і більше
1990 рік побудови
2 тиж. тому
Продам просторий цегляний будинок у с. Доманинці (поруч з Ужгородом)
Будинок, який будували для себе. Капітальний. Надійний. І дуже зручний для великої родини або під інвестицію.
- 470 м² загальної площі
- 8 соток землі
- 3 повноцінні поверхи + підвал
Планування:
1 поверх:
– простора вітальня
– велика кухня
– окрема кімната
– санвузол з душовою
2 поверх:
– 3 спальні
– санвузол з ванною
3 поверх:
– велика спальня
– можливість облаштувати додаткові кімнати
Підвал (під усім будинком):
– гараж на 2 авто
– багато допоміжного простору
Додаткові переваги:
- два заїзди у двір
- автоматичні ворота
- окрема прибудова (кімната, кухня, санвузол) — ідеально для гостей або оренди
- підготовлена зона...

275 000 $
1 690 $/м²
Іршавська вул.
162.7 / 91.4 / 12.7 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
1 міс. тому
Пропонується комфортний будинок із доглянутою територією: простора ділянка, викладена бруківкою, зелена зона для відпочинку та затишний куточок для сімейних посиденьок.
Планування:
1 поверх: дві окремі кімнати, кухня-їдальня, простора вітальня, ванна кімната та котельня.
2 поверх: дві великі ізольовані кімнати (є можливість перепланування) та ванна кімната.
На подвір’ї розташований додатковий будиночок із облаштованою зоною барбекю — ідеальне місце для зустрічей та релаксу.
Будинок підійде для сім’ї, яка цінує комфорт, простір та затишок. Готовий до проживання.

65 000 $
1 193 $/м²
Коритнянська вул.
54.47 / 23.4 / 21.3 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
1 міс. тому
Мрія про власний дім — ближче, ніж здається!
До Вашої уваги — новий дуплекс площею 54,5 м² у затишному куточку міста Ужгород.
Це простір, де продумане все:
- дві окремі кімнати з виходом на невеличку терасу
- велика кухня-вітальня
- ванна кімната та технічне приміщення
Дім уже підготовлений для втілення ваших ідей:
- зроблена чорнова штукатурка
- розведена вся електрика, встановлено щитову
- розведена сантехніка
- тепла водяна підлога по всій площі
- залита чистова стяжка
Будівництво: стіни - цегла, перегородки з піноблоку, утеплений дах та будівля.
Перед будинком є власна ділянка і місце для авто.
Ідеальний варіант для сім’ї чи пари, яка мріє про свій затишний куточок.
Огляд...

120 000 $
1 043 $/м²
Загорська вул., 180
ПРЕМІУМ
115 / 76 / 35 м²
1 поверх
3 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж 1-поверхового будинку (американки) з готовим фасадом та облаштованою територією у р-ні Садовий неподалік від Центру.
Здача у 2025 році.
Загальна площа будинку: 115 м.кв.
Окрема ділянка: 3.5 соток.
Планування: кухня-вітальня з виходом на терасу, 3 кімнати, 2 санвузли, котельня, гардеробна, тераса.
Цегляні стіни, утеплені. Повністю готовий фасад.
Всередині чорнова штукатурка стін.
Індивідуальне електричне опалення.
Всі комунікації заведено.
Озеленення двору. Двір вимощений якісною бруківкою.
Огорожа. Облаштовано місце під авто.
Розвинений район неподалік центру міста, гарна озеленена місцевість. Поруч протікає річка Уж, знаходиться Боздоський парк, ліс та Чорні озера. У близь...

195 000 $
1 548 $/м²
Тиводара Легоцького вул.
126 / 96 / 30 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
У продажі новий двоповерховий преміальний таунхаус у передмісті Ужгорода. Дизайнерський ремонт, техніка та меблі - під ключ.
- Естетика та затишок
Ваш майбутній дім — це простір з авторським дизайном, де кожен метр продуманий до дрібниць. Тут вже створено атмосферу тепла завдяки справжньому каміну, а ландшафтний дизайн на власній ділянці стане ідеальним місцем для ранкової кави на своїй терасі.
- Формат «Заходь та живи»
Вам не потрібно турбуватися про ремонт чи облаштування. Усе, що ви бачите, входить у ціну:
- Стильні та функціональні меблі.
- Повний комплект сучасної побутової техніки - від посудомийки до сушильної машини.
- Кліматичний контроль для вашого комфорту.
- Дві просторі га...

320 000 $
1 939 $/м²
Висока вул.
ПРЕМІУМ
165 / 45 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2022 рік побудови
сьогодні
Продається просторий будинок у престижному районі неподалік центру міста, всього за 2 хвилини їзди. Цей будинок – ідеальне поєднання сучасного дизайну, якісних матеріалів та комфорту.
Основні характеристики:
Площа будинку: 165 м²
Земельна ділянка: 5 соток
На другому поверсі розташовані 3 окремі просторі кімнати, що забезпечать приватність та комфорт для кожного члена родини
Два сучасних санвузли, оформлених з використанням дорогих та надійних матеріалів
Дизайн та якість: Будинок побудований з використанням лише високоякісних матеріалів. Всі елементи ремонту виконані з увагою до деталей – від стін до стель. Дизайн інтер'єру продуманий до дрібниць, поєднуючи вишуканість і практичність. Кожна...

199 000 $
1 292 $/м²
Загорська вул., 98
154 / 45 / 35 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2022 рік побудови
6 днів тому
Відчуйте справжню розкіш у кожній деталі цього котеджу площею 154 кв.м., розташованого лише за кілька хвилин від ТЦ Дастор, липової алеї та стадіону Авангард
Неперевершений дизайн та якість, які захоплюють з першого погляду:
Цей будинок створений з любов’ю до деталей. Дизайн-проєкт, розроблений професіоналами, використання лише найкращих матеріалів — все це створює атмосферу затишку та розкоші, яку не можна не відчути. Це місце, де Ви захочете проводити кожен день, кожну хвилину.
Ідеальне планування для Вашого комфорту:
3 окремі кімнати, де кожен знайде свій особистий простір.
Простора кухня-студія з острівцем — місце, де сім’я збирається разом, де гості захоплюються атмосферою, а кулінар...

200 000 $
1 429 $/м²
Загорська вул.
ПРЕМІУМ
140 / 50 / 28 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2024 рік побудови
6 днів тому

337 000 $
1 755 $/м²
Мисливський пров.
192 / 70 / 45 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж ексклюзивного котеджу поруч з центром міста Ужгород з панорамним видом на все місто та захід сонця. Будовано з дорогих матеріалів, моноліт, цегла, алюмінієві вікна висотою 6 метрів, 2 світло, чудові сусіди, гараж. Дорога вимощена бруківкою. Елітний район міста. Всередині розведено світло, всі центральні комунікації, фінішне оздоблення стін, авторський проект ремонту. Продаж від агенціх, 2 % комісія. Запис на перегляд за номером. Перегляд у зручний час.
Всі котеджні містечка