Продаж сучасної 2-кімнатної квартири в жк Панорама, вулиця Собранецька.
Загальна площа квартири - 70 м², висота стелі - 3, 10 м.
Квартира укомплектована якісними меблями та технікою!
Планування - це простора кухня-вітальня, дві спальні, є кладова, санвузол.
В квартирі багато місць для зберігання речей.
Є балкон.
Закріплене паркомісце у дворі.
Квартира не потребує жодних додаткових вкладень.
Продумане планування, висока якість матеріалів і стильний дизайн роблять цей обєкт готовим до комфортного проживання з першого дня.
У продажі простора квартира в новобудові!
Чудова локація з розвиненою інфраструктурою! До 5 хв на авто до центру міста.
Поруч: садочок, ліцей, лікарня, університет, ТРЦ, магазини, банк, аптека.
Будинок зданий в експлуатацію у серпні 2025 року!
- Електрика 15 кВт
- Котел електричний
- Радіатори
- Тепла підлога від сушки
- Каналізація та водяні стояки будуть виведені
- Щитова з однією розеткою
- Вікна WDS
- Всі перестінки цегляні
- Перекриття панельне
- стіни між квартирами 40 см
Є бригада яка зробить ремонт!
Квартира площею 69,35 м2 на 4-му поверсі 4-х поверхового будинку.
передпокій
санвузол
кухня-вітальня
2 спальні кімнати
Це чудове місце, де все поблизу!
Та...
У продажі простора квартира в новобудові!
Будинок зданий в експлуатацію у серпні 2025 року!
- Електрика 15 кВт
- Котел електричний
- Радіатори
- Тепла підлога від сушки
- Каналізація та водяні стояки будуть виведені
- Щитова з однією розеткою
- Вікна WDS
- Всі перестінки цегляні
- Перекриття панельне
- стіни між квартирами 40 см
Є бригада яка зробить ремонт!
Квартира площею 59,46 м2 на 2-му поверсі 4-х поверхового будинку.
передпокій
санвузол
кухня-вітальня
2 спальні кімнати
балкон
Це чудове місце, де все поб...
Квартира розташована на другому поверсі в малоповерховому будинку на чотири квартири. Загальна площа 31 м кв., є великий підвал в цокольному приміщенні та приватизований гараж. Будинок знаходиться в центрі міста на тихій затишній вулиці старочеської забудови.
Продаж сучасної квартири в ЖК Сенк
2 поверх із 4
Площа — 55 м²
Вартість — 106 000 $
Переуступка
Стильна квартира з сучасним дизайном та максимальною комплектацією — варіант «заходь і живи» без жодних додаткових витрат.
Тепла підлога — комфорт у будь-яку пору року
Продумане планування
Якісні меблі та техніка
Закрита територія комплексу
Поруч центр міста
Зручна транспортна розв’язка
Ідеально як для власного комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції
[телефон приховано]
Вікторія
106 000 $
Продаж квартири в ЖК Сенк, вул. Собранецька | Бізнес-клас | Преміальний ремонт | 84 м²
💰 Ціна: 252 000 $ (3000 $/м²)
📍 Ужгород, вул. Собранецька | ЖК Сенк
Продається стильна квартира з преміальним ремонтом у ЖК SENK — сучасному будинку клубного типу бізнес-класу, що налічує лише 45 квартир. Ідеальний варіант для тих, хто шукає комфортне житло преміум-рівня в Ужгороді або вигідну інвестицію в нерухомість.
Основні характеристики:
✔ Площа — 84 м²
✔ 3 поверх із 4
✔ Будинок клубного типу бізнес-класу
✔ Преміальний сучасний ремонт
✔ Повністю готова до проживання або здачі в оренду
Продумане планування:
— Простора кухня-студія 25 м² з якісними меблями та технікою
— Комфортні житлові кімнати
—...
Закарпаття.
м. Ужгород 🌳
❗️Продається 3 кімнатна квартира по вул. Гойди. Центр міста.❗️
Квартира на дві сторони, світла. Потребує ремонту.
▪️4/4
▪️Заг . пл. 56,7.кв. м.
▪️Коридор, суміжний санвузол,кухня , прохідна кімната з балконом + 2 окремі кімнати, кладова.
▪️Висота стелі 2,5.
Зелений затишний двір .
Ціна: 60 000 у. о. Всі витрати бере на себе власник.
[телефон приховано]Жанна.
По вул Собранецькій, в новому комплексі ЖК « Сенк», продається гарна, нова квартира- чудове планування- простора кухня вітальня,вихід на балкон, окремо спальня
Опалення електричне, тепла підлога
Гарна квартира з продуманим плануванням та якісним ремонтом
Діє переуступка прав
Чудова локація будинку, до центру 10 , хв, автобусна зупинка поруч, університет, лікарня.
Двір закритого типу, відеоспостереження, дитячий майданчик, парковка.
Будинок: монолітно-каркасна конструкція, 4 поверхи (1-й поверх — комерція/офіси, 2-4 — житлові поверхи).