Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Винників
Топ оголошень Винників
99 000 $
2 200 $/м²
Лісна вул., 5-В
1 кімната
45 / 14.5 / 19 м²
поверх 1 з 6
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК Auroom Forest (бізнес-клас, поруч з лісом, Винники)
Пропонується до продажу стильна однокімнатна квартира у сучасному житловому комплексі Auroom Forest — будинок бізнес-класу, розташований у затишному передмісті Львова, м. Винники, поруч із лісом та зеленою зоною.
Поверх: 1 з 6
Загальна площа: 45 м² Житлова: 15 м²
Кухня-вітальня: 18 м²
Квартира з якісним дизайнерським ремонтом, виконаним із дорогих матеріалів — усе нове, ніхто ще не проживав.
Індивідуальне газове опалення
Водяний підігрів підлоги по всій площі квартири
Окрема гардеробна кімната
Суміжний санвузол
Простора та стильна вхідна група
Різні сценарії освітлення (тепле та холо...

84 110 $
1 294 $/м²
Івана Огієнка вул., (Будинок)
2 кімнати
65 / 25 / 22 м²
поверх 6 з 8
2017 рік побудови
сьогодні
Без комісії для покупця
продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Perfect Life, м. Винники.
Затишна та світла 2-кімнатна квартира з гарним плануванням в сучасному житловому комплексі Perfect Life, розташованому в мальовничій частині Винники поруч лісу.
Вдале планування, (додається)Квартира двостороння з великою терасою у внутрішній двір. Гарний краєвид з вікна. Два санвузли.
Всі оздоблювальні роботи в будинку завершені. Фото додається.
Розташована на комфортному 4 поверсі.
Площа — 65 м²
Площа кухні-вітальні — 22 м²
7 поверх з 8
Встановлено двох функційний котел та радіатори.будинок зведений з якісних матеріалів, відеоспостереження на території та на кожному поверсі зокрема, дизайнерські холи та сти...

64 768 $
1 280 $/м²
Загадкова вул., 9
1 кімната
50.6 / 18 / 8.7 м²
поверх 2 з 3
2025 рік побудови
сьогодні
Продається простора 1-кімнатна квартира в бутиковому житловому будинку The9 — у сучасному кварталі Винників, вул. Загадкова, 9 кв 5. (район вул. Винна Гора)
Будонок зданий, є вже право власності на квартиру.
Комірка 4 м2 в подарунок!
Можливий продаж по перерахунку, єОселя, єВідновлення.
Характеристика квартири
Площа: 50,6 м²
Поверх: 2/3
Планування: спальня + вітальня + кухня, ванна кімната
Висота стель: 2.8м
Опалення: індивідуальне, двоконтурний котел
Лічильники на водопостачання, газ, електроенергію
ЖК The 9 — бутиковий житловий будинок формату Boutique Condo на 9 квартир. Закрита територія з відеонаглядом, стримана сучасна архітектура, великі панорамні вікна та передбачені паркомісця д...

126 000 $
1 200 $/м²
Івана Франка вул., 59а
105 / 54.2 / 9.3 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Котедж у котеджному містечку "59 Street", м. Винники, район ресторану Святослав
Продається новий котедж у форматі Live–Work–Play — жити, працювати та відпочивати в одному місці.
Площа будинку — 105 м²
Земельна ділянка — 1,5 сотих (у власності)
Два власні паркомісця з накриттям
Перші будинки в цьому комплексі вже збудовані
Локація:
м. Винники, вул. Франка, 59 (котедж №4)
Комунікації:
Централізовані: світло, вода, каналізація, газ
Будівництво та характеристики:
Стіни з керамоблоку,
Утеплення пінопластом,
Дах — мембрана ПВХ
Висота стель — 3 м
Димохідний канал для каміна
Монолітне перекриття та бетонні сходи
Встановлені вхідні двері та вікна
Заведені всі комунікації в будинок
Виконані між...

90 700 $
1 401 $/м²
Лісна вул., (Будинок)
ПРЕМІУМ
ЖК PERFECT LIFE
2 кімнати
64.75 / 25.7 / 23.6 м²
поверх 5 з 8
2025 рік побудови
сьогодні
Продається одна з найкращих квартир у ЖК Perfect Life (Винники)
Локація, яка реально “чіпляє”:
Винники , поруч із Emily Resort, при в’їзді у Винники (вул. Галицька, одразу за ОККО).
✔️ 1 секція — вже здана
✔️ Можна оформляти право власності і відразу починати ремонт
⸻
📐 Про квартиру:
• Площа: 64,75 м²
• Поверх: 5 з 8
• Двостороннє планування — світло і простір протягом усього дня
Планування:
• Кухня-вітальня — 23,6 м²
• Спальня — 13,5 м²
• Друга кімната — 12,2 м²
• Санвузол — 4,3 м²
• Коридор — 6 м²
🌿 Величезна тераса ~10 м² з видом на ліс
→ вихід з обох кімнат
→ ідеально під лаунж-зону, ранкову каву чи вечірній відпочинок
⸻
🌅 Орієнтація:
• Кухня — у затишний внутрішній двір...

125 000 $
1 250 $/м²
Василя Сухомлинського вул., 8
ПРЕМІУМ
Пам’ятник Незалежності
3 кімнати
100 / 88 / 11 м²
поверх 5 з 6
сьогодні
Продаж 3-кімнатної квартири з ремонтом у новобудові, м. Винники-Львів
Пропонується на продаж простора 3-кімнатна дворівнева квартира з ремонтом та меблями у новобудові в місті Винники, вул. Сухомлинського, біля Львова.
Будинок заселений та обжитий.
Загальна площа квартири — 100 м², а також є третій рівень площею 30 м² без ремонту, який можна облаштувати під додаткові кімнати.
Планування:
1 рівень:
• кімната
• кухня
• санвузол з душем
• балкон
На балконі встановлені сонячні панелі, які можна використовувати для власних потреб.
2 рівень:
• дві кімнати
• санвузол з ванною
3 рівень:
• площа 30 м²
• можливість облаштувати ще дві кімнати або зону відпочинку.
- індивідуальне газове о...

115 000 $
1 657 $/м²
Винна Гора вул., 5-А
2 кімнати
69.4 / 60 / 9.4 м²
поверх 5 з 10
сьогодні
Продається простора 2-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом у м. Винники!
Шукаєте комфортне та стильне житло в затишному містечку? Ця квартира – ваш ідеальний вибір!
Основні переваги:
Простора та світла: Загальна площа 69.4 м², з яких 60 м² – житлова, а 9.4 м² – кухня-студія.
Функціональне планування: Роздільне планування кімнат забезпечує комфортне проживання.
Дизайнерський ремонт: Квартира виконана з використанням якісних матеріалів та сучасних дизайнерських рішень.
Індивідуальне опалення: Газовий котел забезпечує тепло та затишок у будь-яку пору року.
Сучасна кухня-студія: Ідеальне місце для сімейних обідів та зустрічей з друзями.
Інтернет: Оптоволоконний інтернет для швидког...
15 000 грн/міс
Винна Гора вул., 8-Д
1 кімната
49 / 12 / 25 м²
поверх 5 з 7
2016 рік побудови
сьогодні
Довготермінова квартира в зручній локації Винник. Квартира великої площі з лоджією з панорамними вікнами. Після косметичного ремонту. Облаштована всім необхідним до комфортного проживання. Вільна

50 000 $
909 $/м²
Кільцева вул., (Будинок 1)
1 кімната
55 / 22 / 15 м²
поверх 10 з 11
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири, Винники, ЖК “Сусіди”
Загальна площа квартири — 55 кв.м
Житлова — 22 кв.м
Кухня-студія — 17 кв.м
Переваги квартири:
В будинку вже проживають люди, можна відразу робити ремонт.
Поверх не останній, є ще технічний.
Встановлений газовий двоконтурний котел
Панорамні вікна
Просторе планування
2 балкони (з кухні та зі спальні)
Локація:
Будинок розташований у тихому, затишному районі з розвиненою інфраструктурою.
Поруч: зупинка громадського транспорту, магазини, супермаркет, аптеки, школа, дитячий садок.
Додатково:
Продаж по переуступці.
Є відео огляд квартири.

55 000 $
1 325 $/м²
Галицька вул., (Будинок)
ПРЕМІУМ
ЖК PERFECT LIFE
2 кімнати
41.5 / 13.26 / 20.3 м²
поверх 7 з 8
2025 рік побудови
сьогодні
Код об'єкта: 479374. АН "Атланта".
ЖК Perfect Life, вул. Галицька | 1-кім, представницький поверх
Квартира на представницькому поверсі з посиленою безпекою та приватністю. Планування 1-кім: кухня-студія, де стає і відпочинкова зона, і нормальна робоча зона кухні; спальня є дуже функціональною. Є ніша під місце для схову при вході і просторий санвузол.
Представницький поверх - це про комфорт у дрібницях: окремий доступ, поверх закритий від сторонніх, ліфт ізольований від коридору (краща шумоізоляція), покращений дизайн, килимове покриття, якісніші двері і висота стелі 3 м - відчутно по світлу й об’єму.
Локація - одна з найзручніших у Винниках, максимально близько до в’їзду у Львів. Компле...
93 000 $
1 860 $/м²
Лісна вул., 5-Д
ПРЕМІУМ
ЖК AUROOM FOREST
1 кімната
50 / 20 / 18.5 м²
поверх 7 з 7
2024 рік побудови
сьогодні
Продається світла та простора 1 кім. квартира в сучасному житловому комплексі AURUM Forest, поруч з Винниківським лісом. Тиха та екологічна локація, ідеальна для комфортного проживання. Квартира знаходиться на 7 поверсі, має площу майже 50 м.кв.,чудова панорамна оглядовість з кожного вікна. Багато світла, гарні краєвиди. Функціональне і зручне планування, простора кухня вітальня майже 18 м.кв, суміжний санвузол з ванною, і велика спальня з балконом. В помешканні реалізовано дорогий та якісний ремонт, підігрів підлоги всюди де плитка, якісна сантахніка, встановлені фільтри для води, добротна кухня, індивідуальне газове опалення. Ремонт повністю зроблений, лишилось обрати меблі в спальню, та о...

125 000 $
862 $/м²
Академіка Івана Крип'якевича вул., 10
ПРЕМІУМ
5 кімнат
145 / 100 / 25 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Продається простора дворівнева квартира з мансардою у Винниках - ідеальне рішення для тих, хто мріє про великий простір.
Квартира розташована в малоквартирному будинку на етапі нульового циклу, що відкриває унікальну можливість втілення своїх бажань.
Загальна площа 145 м.кв
Житлова 100 м.кв. , 5 окремих кімнат
Кухня 25 м.кв. для сімейних вечорів
2 санвузли
Дворівнве планування 4 та 5 поверх з атмосферною мансардою
Переваги:
- малоквартирний будинок
-індивідуальне опалення
-відсутність чужого ремонту - ви створите свій ідеальний простір
- затишна локація поруч зі Львовом
Ціна 125 000 дол. (можливий торг)
Телефонуйте [телефон приховано]Марія

109 000 $
998 $/м²
Винна Гора вул., 22
ПРЕМІУМ
3 кімнати
109.2 / 59.5 / 12 м²
поверх 7 з 7
сьогодні
Терміновий продаж квартири у місті Винники по вулиці Винна Гора
Простора дворівнева квартира (7 поверх + мансарда) на південній, сонячній стороні з дуже вдалою плануванням.
Будинок заселений з 2015 року, створене ОСББ.
✔️ дружні та тихі сусіди
Перед будинком — чудовий дитячий майданчик, навколо безпечна пішохідна зона. Поруч магазини, аптеки, фастфуди, салони краси та інша інфраструктура.До центру міста — 7–8 хвилин пішки.
Стан після будівництва — ідеальний варіант для ремонту під власний смак:
пластикові вікна
стіни якісно поштукат...

47 000 $
940 $/м²
Кільцева вул., (Будинок 1)
ПРЕМІУМ
ЖК Сусіди
1 кімната
50 / 17 / 18 м²
поверх 9 з 10
сьогодні
Продаж
ЖК Сусіди. Винники
Вул. Кільцева
1кім
49,8м2
10/11 поверх
Цегляне будівництво, індивідуальне опалення.
Переуступка
99 000 $
1 980 $/м²
Лісна вул., 5-В
ПРЕМІУМ
ЖК AUROOM FOREST
1 кімната
50 / 18 / 18 м²
поверх 2 з 6
2023 рік побудови
сьогодні
Продаж однокімнтної квартири в ЖК Auroom Forest м. Винники вул. Лісна 5В
2 поверх з 6
Індивідуальне газове опалення, є підігрів підлоги і зоні кухні.
Загальна площа - 49 м.кв
Житлова - 18 м.кв
Кухня - вітальня - 18 м.кв
Квартира має гарне планування, двостороння
Зроблено ремонт, потрібно ще доробити деякі деталі.

58 500 $
1 247 $/м²
Лісна вул., (Будинок)
ПРЕМІУМ
ЖК PERFECT LIFE
1 кімната
46.9 / 13 / 24 м²
поверх 3 з 8
сьогодні
Продається 1к квартира в ЖК бізнес-класу Perfect Life у м.Винники.
Світла квартира з видом на ліс — простір,куди завжди захочеться повертатися.
Площа квартири - 46,9 м² ,розташована на 3 поверсі з 8, західна сторона.
1 секція — вже здана, можна оформляти право власності.
Планування:
• кухня-вітальня — 24 м²
• ізольована спальня — 13 м²
• санвузол — 4,5 м²
• 5 м² при вході — достатньо місця на велику шафу
У квартирі: залиті стяжки (крім санвузла), встановлений газовий котел та всі лічильники. Індивідуальне опалення, висота стелі 2,7 м.
• будинок цегляний
• утеплений фасад
• якісні вікна Rehau
• красиві дизайнерські холи
Про комплекс:
Від надійного забудовника LEV Development — закрита...
89 000 $
1 290 $/м²
Лісна вул., (Будинок 3)
2 кімнати
69 / 34 / 20 м²
поверх 2 з 8
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири у Винниках
ЖК “Auroom Forest”
69 м² загальної площі | 2-й поверх
Цегляний будинок з утепленим фасадом.
Квартира у 0-му циклі: поштукатурені стіни, встановлені якісні вікна та двері.
Функціональне планування: дві ізольовані кімнати, простора кухня-вітальня, роздільний санвузол та великий балкон.
Квартира двостороння з панорамними вікнами, багато світла та приємний краєвид.
Підведені усі комунікації: газ, електрика, вода.
Сучасний комплекс з дизайнерськими під’їздами та закритою територією.
Два попередні будинки вже здані та заселені
Є можливість придбати паркомісце у підземному паркінгу.
Планова здача будинку — 3 квартал 2026 року.
Відеоогляд надішлю за запит...
86 000 $
1 986 $/м²
Винна Гора вул., 8-А
ПРЕМІУМ
ЖК Зелений двір (Винники)
1 кімната
43.3 / 17.7 / 10.3 м²
поверх 3 з 7
2015 рік побудови
вчора
Продаж дизайнерської квартири в сучасному ЖК « Зелений Двір» у Винниках з власним паркомісцем.
1 кім квартира Винники вул. Винна гора , 3/7 пов. Цегла, залізобетонне перекриття.
Площа квартири 43,3 м.
Житлова 17,7 м.
Кухня 10,3 м + зашклена лоджія 3,9 м , яка облаштована як маленька відпочинкова кімната з розкладним диванчиком .
Квартира з індивідуальним газовим опаленням, підігрів підлоги по всій квартирі( гребінка).
В коридорі велика шафа-купе.
Досить простора ванна кімната площею 3,8 м.
Кімната 17,7 м з великим панорамним вікном, розкладним кутовим диваном , що розкладається на розмір 200*220. Кухня з кімнатою розділені розсувною системою ( розсувні двері).
Також в квартирі залишає...

108 000 $
1 200 $/м²
Івана Франка вул., 59а
90 / 22 / 25 м²
2 поверхи
1 сот
2 кімнати
сьогодні
Котедж у котеджному містечку "59 Street", м. Винники
Площа будинку — 90 м²
Земельна ділянка — 1,5 сотих (у власності)
Два власні паркомісця з накриттям
Це друга черга будівництва, перші будинки в цьому комплексі вже збудовані
Старт будівництва другої черги будинків квітень 2026
Здача в експлуатацію III квартал 2026
Локація:
м. Винники, вул. Франка, 59 (котедж №1)
Комунікації:
Централізовані: світло, вода, каналізація, газ
Будівництво та характеристики:
Стіни з керамоблоку,
Утеплення пінопластом,
Дах — мембрана ПВХ
Висота стель — 3 м
Димохідний канал для каміна
Монолітне перекриття та бето...

72 000 $
1 161 $/м²
Лісна вул., 27-Г
1 кімната
62 / 13 / 21 м²
поверх 8 з 8
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж квартири у новобудові в м. Винники, ЖК Парус Комфорт.
Будинок зданий. Останній поверх, сонячна сторона, панорама на Винники.
Площа 62/13/21 кв.м. Кухня-студія та спальня, велика гардеробна, просторий санвузол. Планування дуже комфортне для життя.
Під’їзди охайні, ліфти на сонячних панелях, підземний паркінг — він же укриття. Паркомісце можна докупити.
Ліс поруч. До центру Львова — 10 хвилин. Вже будується ТРЦ біля будинку, район активно розбудовується.
Сусіди роблять ремонти — будинок живий.
Ціна: 72 000 $
Всі новобудови