Фільтри
Продаж 2-кімнатних квартир в Вовчинці
76 оголошень
- найбільша площа
76 оголошень
- найбільша площа

60 800 $
1 098 $/м²
Ключний пров., (Будинок 1)
2 кімнати
55 / 31 / 10 м²
поверх 7 з 9
2026 рік побудови
сьогодні
Продаю 2-кімнатну квартиру в сучасному житловому комплексі, який розташований в мікрорайоні Каскад.
Поруч є школа, садок, магазини, спортивний зал, кафе, ТРЦ, зупинка транспорту, 15 хв до річки.
Якісне цегляне будівництво, енергозберігаючі вікна, хороша та тиха локація, дитячі та спортивні майданчики, а з квартири відкривається чудовий краєвид на Вовчинецькі гори.
Шукаєте 2к квартиру, тоді телефонуйте

58 300 $
915 $/м²
Тараса Шевченка вул., (Будинок 4)
2 кімнати
64 / 33 / 11 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Квартал Краківський»
Пропонується простора 2-кімнатна квартира на 8 поверсі з 9 у сучасному житловому комплексі.
У квартирі:
• індивідуальне газове опалення
• підігрів підлоги (коридор, кухня, ванна)
• чистова стяжка
• штукатурка стін під маяки
Квартира має зручне двостороннє планування:
• велика, світла спальня
• простора кухня з виходом на відкритий балкон
• ще одна спальня також має вихід на відкритий балкон
• 2 санвузли
• передбачене місце під зону передпокою
📍 Класна локація:
поруч Ловчинецькі гори, ТЦ «Велес», Metro, а також річка Бистриця — ідеальне поєднання природи та міської інфраструктури.
🏗 Здача будинку - кінець вже цього року!
Чудовий вар...

56 900 $
948 $/м²
Вовчинецька вул., 225
ТЕРМІНОВО
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
2 кімнати
60 / 27 / 19 м²
поверх 2 з 8
сьогодні
2-кімнатна квартира з великою кухнею-студією ЖК Краківський за найкращою ціною
Продаж квартири комфорт класу в сучасному ЖК "Квартал Краківський"!
Простора 2-кімнатна квартира загальною площею 60 м², розташована на комфортному 2-му поверсі цегляного будинку.
Квартира з кухнею-студією та 2 окремими кімнатами створює простір для затишного відпочинку та комфортного життя, окрема спальня та дитяча.
Технічні характеристики:
Квартира з балконом;
Ландшафтний дизайн дворів;
Безшумні швидкісні ліфти;
Цегляні зовнішні та внутрішні стіни;
Фасад утеплено 15-см шаром пінопласту;
Висота стелі — 2,8 м;
Металопластикові 5-камерні вікна з енергозберігаючим склопакетом;
Вхідні броньовані двері преміум-кла...

58 500 $
1 045 $/м²
Ключний пров., (Будинок 2)
2 кімнати
56 / 40 / 10 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
Івано-Франківськ
Продаю готову 2кімнатну квартиру в новому житловому комплексі комфорт класу Каскад-Ярко.
Поверх: 8/9
Площа: 56м2
Планування: кухня з лоджією + спальня з лоджією + спальня з балконом.
Школи та садочки
До Центру 15 хвилин на авто.
Чудове поєднання природи та міської інфраструктури!
Ціна 58500$

65 000 $
970 $/м²
Ключний пров., (Будинок 2)
2 кімнати
67 / 30 / 20 м²
поверх 4 з 10
2026 рік побудови
вчора
Видова 2 кім квартира Каскад -Ярко. Ідеальна локація в одному з найпопулярніших та найрозвинутіших районів Івано-Франківська, адже тут поруч не лише величезні супермаркети , школи , садочки , розважальні заклади відпочинку, спортивні клуби , а ще й кілька особливо-гарних локацій для любителів активного відпочинку на свіжому повітрі . Всього за декілька сотень метрів протікає мальовнича Бистриця Надвірнянська , є кілька озер і звісно одна з найкращих прогулянкових локацій - Вовченецькі пагорби , які добре видно з вікон цієї чудової квартири .
Зручний поверх -4
Площа -66,66м
Гарне продумане планування : кухня-студія плюс 2 окремих кімнати . З кухні є відкритий балкончик .
Вже готові підʼїзди,...

82 500 $
1 357 $/м²
Ключний пров., 5
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
61 / 40 / 16 м²
поверх 7 з 10
2012 рік побудови
сьогодні
Продаж просторої двокімнатної квартири. Зроблене перепланування, робочу частину кухні розмістили на лоджії, завдяки чому вийшла простора кухня- студія, та дві окремі кімнати. Зі спальні виходить балкон. Квартира укомплектована меблями та технікою. Зручне розташування, тиха та затишна локація. В пішій доступності все, що необхідно для комфортного проживання.
Можливий продаж Євідновлення.

93 000 $
1 500 $/м²
Європейська вул., 1
2 кімнати
62 / 41 / 14 м²
поверх 5 з 9
2018 рік побудови
вчора
Продаю здану 2кім квартиру в елітному ж міста, двір приватний, є охорона, відеоспостереження
Площа 62м2
Поверх 5
По квартирі зроблено електрику, сантехніку, в санвузлі є інсталяція, підігрів підлоги, залита стяжка, встановлено батареї в кожній із кімнат На території є великий дитячий майданчик, гаражі, та місця для вільної парковки
Ззовні багато комерційних

95 500 €
1 326 €/м²
Європейська вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Мікрорайон Європейський city
2 кімнати
72 / 56 / 16 м²
поверх 6 з 9
2018 рік побудови
2 дні тому
Продається в новобудові велика простора 2к квартира на Каскаді вул. Європейська 1 (будинок Мельника біля АТБ)
6/11, 72м2
Велика кухня з посудомийкою і всією технікою, барна з підсвіткою, 2 великі кімнати, двохспальне ліжко, роздільний санвузол, панорамні вікна, енергонезалежний інтернет
Великий закритий двір з дитячими майданчиками і міні-футбольним полем
Ціна 95500€, документи більше 3р попередньо за покупцями
Шукайте 2-кімнатну нерухомість в Вовчинці за фільтрами

65 000 $
1 048 $/м²
Вовчинецька вул., (Будинок 7)
2 кімнати
62 / 32 / 21 м²
поверх 4 з 6
2025 рік побудови
4 дні тому
Продається 2-ох кімнатна квартира в ЖК Wawel🤩
✅Площа 62м2
✅Поверх 4/6
✅Якісний забудовник ВамБуд
✅квартира має зручне планування
✅В наповнення входить:
Штукатурка стін під маяки, тепла підлога , стяжка , енергозберігаючі вікна , та надійні броньовані двері.
✅Цегляне будівництво
✅ Індивідуальне газове опалення
✅ЖК закритого типу з власною інфраструктурою, також поблизу ТРЦ Велес
За деталями та оглядом звертайтесь за номером:
📱[телефон приховано]Володимир
#квартира #нерухомість #продаж #іванофранківськ #продажквартир #rek #нерухомістьфоанківськ #новобудова #ремонт
#квартирамрії
Деталі інтер’єру:
квартира в стані сирця
Будинок та двір:
сучасний ЖК , цегляне будівництво, індивідуальне оп...

71 500 $
1 021 $/м²
Краківська вул., (Будинок 7)
2 кімнати
70 / 26 / 21 м²
поверх 1 з 6
сьогодні
ПРОДАЖ НОВОБУДОВА м.Івано-Франківськ, 2-к кв 70м2 з кухнею-студією ЖК Wawel
Квартира з власним патіо — ваш затишний куточок (70 м²)
Продається простора 2-кімнатна квартира з унікальним плануванням та власною терасою! Ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, світло та комфорт приватного будинку в межах міста.
✨ Основні характеристики:
Загальна площа: 70 м² — грамотно зонований простір.
Планування: велика кухня-студія для вечорів з друзями та дві окремі затишні спальні.
Родзинка об’єкта: власне патіо — ідеальне місце для ранкової кави, занять йогою або вечірнього відпочинку на свіжому повітрі.
🛠 Комфорт та деталі:
Підігрів підлоги: встановлено в зонах загального користування — ваше те...

59 500 $
992 $/м²
с. Вовчинець, Краківська вул., 4
2 кімнати
60 / 27 / 19 м²
поверх 2 з 10
2024 рік побудови
вчора
🔑 2-кімнатна квартира в ЖК «Краківський» | Івано-Франківськ
Продається простора та світла 2-кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі ЖК Краківський від надійного та перевіреного забудовника Вамбуд — відмінний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції.
📐 Основні характеристики:
• Загальна площа: 60 м²
• Житлова площа: 27,2 м²
• Кухня: 19,1 м²
• Поверх: 2 з 9
• Тип будинку: цегляний
• Індивідуальне газове опалення
• Є відкритий балкон
• Роздільний санвузол
🏡 Переваги квартири та комплексу:
• Сучасний житловий комплекс європейського типу
• Велика прибудинкова територія
• Висока якість будівельних робіт
• Гарне функціональне планування
• 2 окремі кімнати та п...

68 000 $
986 $/м²
Краківська вул., 6/1
2 кімнати
69 / 26 / 22 м²
поверх 2 з 6
2025 рік побудови
3 дні тому
2 кім квартира ЖК Вавель 2 черга
✨ 2 кім квартира з ідеальним плануванням в затишному для життя ЖК Вавель.
✨ ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ:
✅ Площа: 69 м²
✅ Поверх: 2/5
✅ У вартість входить підігрів підлоги та чистова стяжка
✅ Сучасний ліфт та лофт-стиль під’їздів
🏡 Інфраструктура всередині ЖК:
🎓 Нова школа
👶 Дитячий майданчик
⚽ Футбольне поле

72 000 $
1 043 $/м²
Тараса Шевченка вул., 115
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Квартал Краківський
2 кімнати
69 / 37 / 12 м²
поверх 3 з 7
2023 рік побудови
3 дні тому
🏡 Простооа 2-кімнатна квартира в ЖК “Краківський”, забудовник ВамБуд
📐 Основні параметри:
• Площа: 69 м² + кладова 1,5 м²
• Поверх: 3 з 7 (є ліфт)
• Кухня: 11,6 м²
• житлова площа: 37 м²
• Санвузол: роздільний
• Балкон: 6 м² (вигляд у двір)
• Будинок зданий у 2023 році
✨ Переваги:
• Якісний забудовник,
ТОП-планування
• Встановлений котел
• Тепла підлога (кухня, ванна, туалет, коридор)
• Розводка світла, опалення та води
• Чистова стяжка, штукатурка під маяки
• Якісні броньовані двері
• Енергозберігаючі вікна
• Підключений газ, домофон
• Готова до ремонту
📍 Локація:
• ЖК “Краківський” — тихий та затишний район
• Поруч річка та Вовчинецькі гори 🌿
• До...

60 800 $
1 098 $/м²
Василя Симоненка вул., 23
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
2 кімнати
55 / 31 / 10 м²
поверх 7 з 9
сьогодні
Продається двокімнатна квартира в ЖК «Каскад Ярко» в готовому будинку
Зручне планування, світлі кімнати та простора кухня створюють комфортний простір для життя. Індивідуальне газове опалення, всі комунікації підключені
Продаж по переуступці з можливістю одразу подавати документи на право власності
Надійний забудовник, якісне будівництво та хороший район з розвиненою інфраструктурою роблять цю квартиру вигідним варіантом як для себе так і під інвестицію

68 900 $
970 $/м²
Тараса Шевченка вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
2 кімнати
71 / 35 / 14 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
🏡 Продаж двокімнатної квартири з власним патіо!
Мрієте про простору квартиру з відчуттям дому?
Цей варіант саме для вас 💫
✨ Площа — 71м²
✨ Власне патіо по периметру — ідеальне місце для ранкової кави, сімейних вечорів чи зони барбекю
✨ Якісне наповнення від надійного забудовника:
— залита чистова стяжка
— гіпсова штукатурка
— тепла підлога
— встановлені вікна та вхідні двері
📍 Локація: поруч ТЦ «Велес», школа просто на території житлового комплексу, передбачена власна парковка для мешканців.
Вже зовсім скоро можна приступати до ремонту та створювати оселю своєї мрії 🏠
💰 Вигідна пропозиція для комфортного життя чи інвестиції.
📞 Телефонуйте, щоб дізнатися деталі або записатися на перегляд...

72 750 $
970 $/м²
Тараса Шевченка вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
2 кімнати
75 / 27 / 13 м²
поверх 1 з 5
сьогодні
🏡 Продаж двокімнатної квартири з власним патіо!
Мрієте про простору квартиру з відчуттям дому та власною терасою?
Цей варіант саме для вас 💫
✨ Площа — 75 м²
✨ Якісне наповнення від надійного забудовника:
— залита чистова стяжка
— гіпсова штукатурка
— тепла підлога
— встановлені вікна та вхідні двері
💰 Вигідна пропозиція для комфортного життя чи інвестиції.
📞 Телефонуйте, щоб дізнатися деталі або за...

58 500 $
1 045 $/м²
Бугая вул., (Будинок 1)
2 кімнати
56 / 30 / 11 м²
поверх 8 з 9
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж світлої двокімнатної квартири в ЖК Каскад-Ярко
Квартира загальною площею – 56 м2
8 поверх
опалення -індивідуальне газове ( встановлений котел)
здана секція

63 000 $
900 $/м²
Патріарха Володимира вул., 20
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
2 кімнати
70 / 45 / 17 м²
поверх 1 з 2
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж 2к квартири на найцікавішій приватній локації с.Вовчинець в 500м від міста. Вул. Патріарха Володимира.
Квартира знаходиться в клубному будинку на 8 квартир, з закритою тереторіїю.
1 поверх з 2.
загальна площа 70м2
Кухня 17м2
Потолок 3.3м
Якісне цегляне будівництво
Всі міські комунікації.
Оригінальне планування.
Будинок на стадії здачі.
Прямо коло будинку озеро з відпочинковими альтанками, поряд ріка, та вовчинецькій гори.
До міста пішки 10хв часу. Де є уже все необхідне по інфраструктурі.
Пропозиція єдина в своєму роді в даному районі, не пропустіть свій шанс мати власну квартиру клубного типу, в мальовничій окраїні міста.

48 998 $
860 $/м²
Тараса Шевченка вул., 120
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
2 кімнати
57 / 25 / 20 м²
поверх 7 з 7
сьогодні
Продається простора двокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі!
✨ Основні переваги:
Кухня-студія з великими панорамними вікнами – наповнює простір світлом і створює затишну атмосферу.
Окрема батьківська спальня з виходом на простору терасу – ідеальне місце для ранкової кави або вечірнього відпочинку.
Роздільний санвузол – зручно для великої сім’ї.
Місткий коридор для зручного зберігання речей.
Житловий комплекс розташований у зручному районі – вся необхідна інфраструктура в пішій доступності.
Ідеальний вибір для комфортного життя!

69 150 $
1 064 $/м²
Ключний пров., (Будинок 1)
2 кімнати
65 / 25 / 22 м²
поверх 3 з 9
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж двокімнатної квартири в першій черзі ЖК «Каскад-Ярко».
Загальна площа становить 62.9 кв.м, а простір всередині розпланований максимально ефективно для комфортного проживання.
Головною перевагою цього планування є велика кухня-вітальня на 22 квадрати, яка дозволяє організувати повноцінну зону для відпочинку та прийому гостей.