Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Вовчинця
Топ оголошень Вовчинця

60 800 $
1 098 $/м²
Ключний пров., (Будинок 1)
2 кімнати
55.39 / 30.75 / 10.29 м²
поверх 7 з 9
2026 рік побудови
сьогодні
Продаю 2-кімнатну квартиру в сучасному житловому комплексі, який розташований в мікрорайоні Каскад.
Поруч є школа, садок, магазини, спортивний зал, кафе, ТРЦ, зупинка транспорту, 15 хв до річки.
Якісне цегляне будівництво, енергозберігаючі вікна, хороша та тиха локація, дитячі та спортивні майданчики, а з квартири відкривається чудовий краєвид на Вовчинецькі гори.
Шукаєте 2к квартиру, тоді телефонуйте

195 000 $
1 300 $/м²
Лісова вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
150 / 70 / 41 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продається стильний особняк в еко зоні Івано-Франківська в безпосередній близкості до Вовчинецьких гір. Будинок збудовано.
Затишок, приватність, вдале планування з 4 кімнатами, великими терасами та панорамними вікнами - все це гарантує високий рівень заміського життя.
Асфальтований підʼзд забезпечує швидкий та зручний доїзд до обʼєктів міської інфраструктури - супермаркету Метро, ТЦ Велес з великою кількістю магазинів, кафе, кінотеатром та іншими зонами розваг.
Характеристики обʼєкту:
- будівництво з керамічної цегли
- плитні перекриття
- 6-камерні енергоефективні вікна
- клінкерне оздоблення фасаду
- електрика 10 кВт 3 фази
- зарядка для електромобіля
- газ
- свердловина глибиною 22 м
-...

165 000 $
1 100 $/м²
Чумака вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
150 / 65 / 18 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Продається таунхаус / дуплекс 150 м² у Вовчинцях з ділянкою 5 сотих та гаражем.
Власний двір, тераса і простір для сім’ї - без обмежень квартири.
Тиха локація поруч із містом та всією інфраструктурою.
===
Загальна площа - 150 м². Два повноцінні поверхи та гараж.
Будинок у стані сирець.
Це дозволяє реалізувати власний дизайн без зайвих витрат на переробки.
Планування підходить для сім’ї.
Можна облаштувати кухню-вітальню, окремі спальні та робочу зону.
Основні характеристики:
• Тип: дуплекс
• Площа: 150 м²
• Поверховість: 2 поверхи
• Гараж
• Стан: сирець
Земельна ділянка - 5 сотих.
Є достатньо місця для тераси, відпочинку або дитячої зони.
До речі, тераса передбачена проєктом.
Комунікаці...

269 900 $
1 459 $/м²
Потічна вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
185 / 60 / 30 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається ексклюзивний одноповерховий особняк 185 м2 в мальовничому куточку Івано-Франківська. Ділянка 5 сотих. Будинок введено в експлуатацію.
БУДИНОК
- мурований з газоблоку
- фасад утеплений та оздоблений термопанеллю з імітацією клінкера
- дах деревʼяний, накритий металочерепицею
- алюмінієві склопакети
- розведена тепла підлога (13 зон), опалення (стінові та підлогові радіатори)
- планування з 3 спальнями, 2 санвузлами, кухнею-вітальнею, верандою, гардеробом, паливною та просторим гаражем на 2 авто
- розсувні автоматичні ворота
- зовнішня підсвітка
- ландшафтний дизайн
КОМУНІКАЦІЇ
- газ
- електрика 11 кВт
- свердловина 9 м
- переливний септик (2 по 4.5 м3)
- дощова каналізація (3 при...

105 000 $
875 $/м²
Євгена Коновальця вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
120 / 42 / 25 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається БОКОВИЙ таунхаус в мікрорайоні Каскад поруч з ЖК "Європейський СІТІ".
Комунікації всі міські.
Гарне планування з великими санвузлами, трьома кімнатами, просторим гаражем.
Оформлення в нотаріуса зразу на нового власника.
Наповнення :
- Стіни цегла
- Покрівля металочерепиця
- Захист від сейсмічності - сейсмопояси та кладочні сітки
- Бетонні армовані сходи
- Підведені комунікації (світло, газ, міська вода та каналізація)
- Пісчано-вапняна штукатурка
- Базова стяжка
- Гідроізоляція фундаменту
- Утеплений фасад пінопластом 10см
- Вікна та балконні двері з шестикамерним енергозберігаючим склопакетом
- Броньовані, утеплені вхідні двері
- Трифазний лічильник, потужність - 7кВт

132 000 $
852 $/м²
Бугая вул.
155 / 80 / 35 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається дуплекс у Вовчинцях в котеджному містечку закритого типу.
Ділянка 2.5 сот. Площа будинку 155 м2.
Зручне продумане планування:
-ПРОСТОРА КУХНЯ – СТУДІЯ 36 м2.
-Три спальні, і з кожної вихід на власну ТЕРАСУ.
-Просторий гараж на 1 поверсі.
-Повноцінний санвузол на першому поверсі та велика ванна кімната з вікном на другому поверсі.
-Комора на першому поверсі та просторий гардероб на другому поверсі.
-Дахове приміщення на третьому поверсі біля 50 м2 з повноцінною висотою. Це додаткова площа, яка не врахована в загальній площі та реалізується безкоштовно. Може використовуватися як житлова кімната, кладовка, гардероб, кімната для дозвілля, спорту, більярдна, творча майстерня, кабінет....
130 000 $
743 $/м²
Героїв УПА вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
175 / 45 / 30 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
🏡 Продається просторий таунхаус у топовій локації — Каскад, Вовчинець, м. Івано-Франківськ
Новинка для тих, хто шукає власний будинок у місті та хоче зробити ремонт повністю під себе ✨
📐 Площа — 175 м²
🌿 Ділянка — 2,6 сотки
🔥 Газове опалення
Таунхаус збудований з цегли, утеплений пінопластом, готовий до ремонту. Продумане планування на 2 поверхи, є монолітні сходи, а також два великі відкриті балкони, які додають простору та світла.
Окрема перевага — земельна ділянка як спереду, так і позаду будинку, територія вже облагороджена: бруківка та огорожа ✔️
📍 Локація дійсно одна з найкращих: спальний район Каскад, Вовчинець, поруч лише приватна забудова, всього двоє сусідів з боків, що дарує...

1 200 000 $
8 759 $/м²
Потічна вул.
137 / 60 / 35 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
4 дні тому
Продається зданий крайній таухаус у котежному містечку закритого типу .
Площа будинку 137 м2 , розташований на земельні ділянці 2.86 сотих .У будинку заведені всі міські комунікації , та вже можна приступати до ремонту .
Будинок знаходиться у містечку закритого типу
Житловий комплекс розташований в екологічно чистому передмісті Івано-Франківська с. Вовчинець. Це місце ідеально підходить для тих, хто втомився від шуму великого міста і надає перевагу затишку і комфорту заміського життя. Комплекс будується на відстані чотирьох кілометрів від центру Івано-Франківська.
Автомобілем до площі Ринок в історичному центрі міста менш ніж 10 хвилин, до автобусного та залізничного вокзалів — 5-6 хвилин....

125 000 $
893 $/м²
Потічна вул.
140 / 50 / 20 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
3 тиж. тому
Дуплекси від BalKon Group у Вовчинцях — сучасне житло у тихій локації поруч із містом. Проєкт поєднує комфорт приватного будинку та зручність міської інфраструктури.
Будинки зведені з цегли, утеплені, з надійним фундаментом і скатним дахом. Встановлені енергозберігаючі вікна. Підключені всі комунікації: газ, електрика, вода, каналізація. Передбачене індивідуальне газове опалення. Стан — під ремонт.
Кожен таунхаус має власну земельну ділянку та паркомісце. Територія облаштована: бруківка, освітлення, озеленення, зони відпочинку.
Переваги:
• зручна локація (до центру близько 10 хв)
• власний двір і тераса
• сучасне планування з кухнею-вітальнею та кількома кімнатами
• енергоефективність...
146 000 $
1 816 $/м²
Василя Симоненка вул., (Будинок 3)
3 кімнати
80.4 / 35 / 35 м²
поверх 9 з 10
2023 рік побудови
сьогодні
Ваучер , Є-відновлення!
🔥Три кімнати за ціною двох — і це не компроміс, а виграш.
80,3 м² продуманого простору в сучасному ЖК із охороною та відеонаглядом. 9/10 поверх, працює ліфт.
✔️ Площа: 80,3 м²
✔️ Поверх: 9/10
✔️ Планування: кухня-вітальня + 2 спальні (можна зробити 3 окрему)
✔️ Опалення: індивідуальне газове
✔️ Комфорт: підігрів підлоги + кондиціонер (тепло/холод)
✔️ Вікна: панорамні
✔️ Лоджія: велика, засклена, вигляд у внутрішній двір
✔️ Двір: дитячий майданчик + паркомісця
Квартира, в яку вкладались “для себе”:
двері Rodos, техніка Samsung, великий холодильник, стильна вітрина з підсвіткою.
✔️ Стан: дорогий ремонт
✔️ Комплектація: меблі та техніка залишаються
✔️ Формат: заїжджа...
105 000 $
1 257 $/м²
Василя Симоненка вул., (Будинок 3)
3 кімнати
83.5 / 52 / 15 м²
поверх 9 з 13
2018 рік побудови
сьогодні
⚡️Простора 3-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі «Європейський Сіті» по вул. Європейська. 📲[телефон приховано]
9 поверх із 13, ліфт працює. Будинок зданий та заселений.
⚡️Квартира під чистову обробку, виконано весь базовий обсяг чорнових робіт:
— розводка опалення, води та каналізації
— тепла підлога
— стяжка
— електророзводка
— гіпсокартонні стелі
— гіпсова штукатурка стін
— вхідна броньовані двері
Двостороннє планування, панорамні вікна, багато світла.
Є можливість зручного перепланування: три окремі кімнати, велика кухня, роздільний санвузол.
У коридорі передбачена ніша під гардероб.
⚡️ЖК закритого типу з охороною та відеонаглядом, на території:
— паркінг
— дитячі та сп...

58 300 $
915 $/м²
Тараса Шевченка вул., (Будинок 4)
2 кімнати
64 / 33 / 11 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК «Квартал Краківський»
Пропонується простора 2-кімнатна квартира на 8 поверсі з 9 у сучасному житловому комплексі.
У квартирі:
• індивідуальне газове опалення
• підігрів підлоги (коридор, кухня, ванна)
• чистова стяжка
• штукатурка стін під маяки
Квартира має зручне двостороннє планування:
• велика, світла спальня
• простора кухня з виходом на відкритий балкон
• ще одна спальня також має вихід на відкритий балкон
• 2 санвузли
• передбачене місце під зону передпокою
📍 Класна локація:
поруч Ловчинецькі гори, ТЦ «Велес», Metro, а також річка Бистриця — ідеальне поєднання природи та міської інфраструктури.
🏗 Здача будинку - кінець вже цього року!
Чудовий вар...

75 000 $
1 065 $/м²
Ключний пров., (Будинок 1)
3 кімнати
70.4 / 33 / 23 м²
поверх 4 з 9
2026 рік побудови
Вид з вікна на гори

73 000 $
1 698 $/м²
Європейська вул., 2
1 кімната
43 / 25 / 10 м²
поверх 5 з 11
2017 рік побудови
сьогодні
Івано-Франківськ
Продаю 1кімнатну квартиру в новому житловому комплексі бізнес класу Європейський сіті.
Поверх: 5/11
Площа: 43м2
Школи та садочки
До центру 10 хвилин на авто.
Ціна 73000$

56 900 $
948 $/м²
Вовчинецька вул., 225
ТЕРМІНОВО
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
2 кімнати
60 / 27.2 / 19.1 м²
поверх 2 з 8
сьогодні
2-кімнатна квартира з великою кухнею-студією ЖК Краківський за найкращою ціною
Продаж квартири комфорт класу в сучасному ЖК "Квартал Краківський"!
Простора 2-кімнатна квартира загальною площею 60 м², розташована на комфортному 2-му поверсі цегляного будинку.
Квартира з кухнею-студією та 2 окремими кімнатами створює простір для затишного відпочинку та комфортного життя, окрема спальня та дитяча.
Технічні характеристики:
Квартира з балконом;
Ландшафтний дизайн дворів;
Безшумні швидкісні ліфти;
Цегляні зовнішні та внутрішні стіни;
Фасад утеплено 15-см шаром пінопласту;
Висота стелі — 2,8 м;
Металопластикові 5-камерні вікна з енергозберігаючим склопакетом;
Вхідні броньовані двері преміум-кла...

58 500 $
1 045 $/м²
Ключний пров., (Будинок 2)
2 кімнати
56 / 40 / 10 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
Івано-Франківськ
Продаю готову 2кімнатну квартиру в новому житловому комплексі комфорт класу Каскад-Ярко.
Поверх: 8/9
Площа: 56м2
Планування: кухня з лоджією + спальня з лоджією + спальня з балконом.
Школи та садочки
До Центру 15 хвилин на авто.
Чудове поєднання природи та міської інфраструктури!
Ціна 58500$

113 000 $
659 $/м²
Європейська вул., 2
4 кімнати
171.5 / 95 / 53 м²
поверх 9 з 9
2017 рік побудови
сьогодні
Продаж 4-кімнатної дворівневої квартири з панорамою на Вовчинецькі гори
Простора квартира площею 171,5 м² на 9–10 поверсі сучасного будинку. Панорамні енергозберігаючі вікна з неймовірним видом на гори.
Виконано якісний чорновий ремонт: тепла підлога, чистова стяжка, гіпсова штукатурка, радіатори, двоконтурний котел, повна електророзводка, підготовка під камін.
Планування:
• 1 рівень — кухня-студія 53 м², кімната, санвузол
• 2 рівень — 3 окремі кімнати з гардеробними, санвузол, комора
Будинок зданий, закритий двір, відеонагляд, дитячі майданчики. Поруч Veles Mall, Metro, вся інфраструктура.
Є можливість придбати гараж.
Документи понад 3 роки.

77 500 $
1 782 $/м²
Василя Симоненка вул., (Будинок 3)
1 кімната
43.5 / 17.8 / 15 м²
поверх 5 з 11
2019 рік побудови
сьогодні
Продається простора 1-кімнатна квартира в одному з найкращих житлових комплексів Івано-Франківська — ЖК "Європейський City". Квартира загальною площею 43.5 м² розташована на 5-му поверсі.
Це ідеальний варіант для тих, хто цінує якість та комфорт . Ремонт виконувався з використанням виключно дорогих та високоякісних матеріалів:
Підлога: Натуральний масив дуба — довговічне та екологічне покриття, що створює особливий затишок.
Ремонт виконано у світлих тонах, продумане освітлення та якісна сантехніка.
Простора кімната, функціональна кухня та сучасний санвузол з інсталяцією та тропічним душем.
Дитячий садок, школа, дитячий майданчик.
Якщо ви любите прогулянки на свіжому пові...

130 000 $
942 $/м²
Вовчинецька вул.
138 / 60 / 29 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
сьогодні
Будинок у стилі Райта “RAIT HOUSE” – це поєднання розкоші та мінімалізму. Нас нескінченно надихає сучасна архітектура –
витягнуті лінії, продовження навколишнього середовища, цілісність з природою, безперервність архітектурного простору. Форма будівлі випливає з навколишнього ландшафту, доповнює його. Це горизонтальні композиції, винесені за межі будинку дахи та тераси, відкриті плани, використання в обробці природних матеріалів.
Характеристик :
розташування с.Вовчинець
цегляне будівництво 2 поверхи
площа дуплексу 138 м2
земельна ділянка 2,8 сотки
благоустрій прибудинкової території
облаштовані перестінки
піщана штукатурка
комунікації міські (вода, водовідведення, газ, електроенергія )
вст...
140 000 $
875 $/м²
Патріарха Володимира вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
ПЕРЕУСТУПКА
160 / 75 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
🏠 Продається готовий дуплекс з міськими комунікаціями
Івано-Франківськ, Вовчинець, район Каскаду
Тиха, затишна вулиця — навколо лише приватна забудова. Локація для тих, хто хоче спокій, але залишатися в місті.
• двоповерховий, цегляний
• площа — 160 м²
• ділянка — 3 сотки
• навіс для авто
• панорамні вікна
• якісне, продумане будівництво
Міські комунікації, газове опалення ,
електрика10 кВт
✔️1 поверх:
• вхідна група
• котельня
• гостьовий санвузол
• сходова
• кухня
• простора вітальня з можливістю виділити ще одну окрему кімнату, вихід на задній та боковий двір
✔️2 поверх:
• 3 спальні
• батьківська спальня має вихід на власну терасу, та санвузол чи гардероб з вікном
• заг...
Всі новобудови