Фільтри
Продаж офісів в Вишгороді
25 оголошень
- найбільша площа
25 оголошень
- найбільша площа

90 000 $
807 $/м²
Шевченка просп., 2-Г
багатофункціональне приміщення
112 м²
2015 рік побудови
сьогодні
Просторе приміщення з ремонтом у житловому комплексі
Продається/здається в оренду приміщення у багатоквартирному будинку з новим якісним ремонтом.
Спочатку було підготовлене під дитячий садочок, але його планування та оздоблення ідеально підійдуть для будь-якого бізнесу:
✅ приватний садочок або центр розвитку дітей
✅ медичний кабінет чи клініка
✅ офіс, салон краси або фітнес-студія
✅ магазин чи шоурум
Переваги приміщення:
• Сучасний ремонт з використанням безпечних матеріалів
• Продумане планування (можливість зонування)
• Декілька санвузлів
• Зручний перший поверх у житловому будинку
• Локація з високим трафіком та великою кількістю мешканців
Це приміщення — готове рішення для ст...

2 300 000 $
1 294 $/м²
Шолуденка вул., 5
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
1777 м²
сьогодні
Пропонується до продажу сучасний окремо розташований офісно-виробничо-складський комплекс у Вишгороді з великою власною територією.
Загальна площа будівлі — 1777 м². Комплекс розташований на земельній ділянці площею 0,54 га (54 сотки) з асфальтованим заїздом та зручною логістикою.
Функціонально об’єкт поєднує складські приміщення та повноцінну офісну частину, що дозволяє ефективно організувати роботу компанії в одному комплексі.
Складська частина площею близько 1250 м² — просторий функціональний простір із висотою стелі 3,5 м та зручною рампою для завантаження і розвантаження транспорту.
Офісна частина займає три поверхи загальною площею близько 400 м². Сучасні світлі кабінети, переговор...

2 500 000 $
1 563 $/м²
Фіалкова, 1
багатофункціональне приміщення
1600 м²
сьогодні
Продається новий склад в Вишгороді
Ремонт робився для себе
Своя трансформаторна підстанція 100 кВт
Своє газове господарство + твердопаливне опалення
Складська частина становить 1300м2+300м2 (офісна будівля в 3 поверхи)
Підлога антипил
Мембранна покрівля
Закрита територія з красивим ландшафтним дизайном
Є кухня та їдальня для персоналу
Рампа для вивантаження товару
Парковка для машин
Земельна ділянка: 56 соток у власності+25 соток оренда.
#RR17557

40 000 $
615 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 110
офісне приміщення
65 м²
2016 рік побудови
сьогодні
Продаж офісу у місті Вишгород.
ЖК "4 Карати".
1-й поверх.
Загальна площа - 65 м2.
З ремонтом!
3 окремі кабінети.
Фасадний вхід.
Комісія агентства 5%.
#RR15851

370 000 $
1 072 $/м²
Шкільна вул., 73-Г
багатофункціональне приміщення
345 м²
2021 рік побудови
вчора
Продаж комерційного приміщення в ЖК «Борисо-Глібський» м Вишгород
Пропонується до продажу комерційне приміщення у центрі міста Вишгород, у сучасному житловому комплексі «Борисо-Глібський», за адресою: м. Вишгород, вул. Шкільна, 73а.
Основні характеристики:
Площа — 345 м²
2-й поверх
Фасадне розташування зі сторони проспекту Шевченка — головної вулиці міста
Вільне планування: простір обмежений лише розташуванням вікон, вхідної групи та сантехнічних комунікацій, що дозволяє максимально ефективно використовувати площу під будь-який формат бізнесу
Можливість збільшення площі
Переваги локації:
Центр міста — висока пішохідна та автомобільна прохідність.
Через дорогу — Адміністрація міста Вишгород...

2 300 000 $
1 294 $/м²
Шолуденка вул., 5
багатофункціональне приміщення
1777 м²
вчора

40 000 $
615 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 16
багатофункціональне приміщення
65 м²
вчора
Продаж фасадного офісного приміщення 65 м² | 1 поверх | Вишгород
Пропонується до продажу комерційне приміщення площею 65 м² у місті Вишгород, розташоване на 1 поверсі з фасадним входом.
Приміщення має зручне кабінетне планування — 3 окремі кімнати, що робить його ідеальним для розміщення офісу, салону, студії, представництва компанії або будь-якого сервісу з клієнтським потоком.
Переваги:
• 1 поверх — максимальна зручність для клієнтів
• Фасадний вхід — відмінна помітність та рекламний потенціал
• 3 окремі кімнати — комфортне зонування для бізнесу
• Підходить під різні види комерційної діяльності
• Чудовий варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції під оренду
Локація:
• Перспе...

47 999 $
889 $/м²
Набережна вул., 8д
багатофункціональне приміщення
54 м²
2019 рік побудови
2 дні тому
ФАСАДНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ В ЖК “ВИШГОРОД СІТІ ПАРК”
Продається перспективне комерційне приміщення у сучасному житловому комплексі в м. Вишгород — ЖК “Вишгород Сіті Парк”.
Локація з потоком людей — ідеально для бізнесу
Цокольний поверх з фасадним входом — максимальна видимість
Площа: 54 м²
Без ремонту — можливість зробити все під себе
Підходить під будь-який вид діяльності: магазин, салон, офіс, студія, кав’ярня тощо
Ціна: 48 000 $
✅ Вигідна інвестиція з потенціалом росту
✅ Активно заселений ЖК
✅ Зручний доступ та хороша інфраструктура
Телефонуйте вже зараз — такі варіанти довго не затримуються!
Шукайте комерційну нерухомість в Вишгороді за фільтрами
71 950 $
626 $/м²
Кургузова вул., 11-А
багатофункціональне приміщення
115 м²
4 дні тому
Пропозиція для тих, хто шукає не стандарт, а можливість створити щось унікальне.
Обєкти такого формату мають обмежену пропозицію на ринку, що робить їх цікавими як для проживання, так і для довгострокових інвестицій.
Резиденція у трьох рівнях у місті Вишгород, вул. Кургузова, 11-А. У продажу — трирівнева квартира у будинку індивідуального проєкту, розташована на верхньому рівні (9-й поверх у будинку змінної поверховості 9–11).
Простір виходить за межі стандартного житла: три рівні формують об’ємну структуру, яку можна адаптувати під власну архітектуру життя, із чітким зонуванням та відчуттям відокремленості.
Перший рівень перебуває у житловому стані, другий і третій — під реновацію, що ві...

40 000 $
615 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 110 к2
багатофункціональне приміщення
65 м²
2017 рік побудови
1 тиж. тому
Переваги:
• 1 поверх — максимальна зручність для клієнтів
• 3 окремі кімнати — комфортне зонування для бізнесу
• Підходить під різні види комерційної діяльності
Локація:
• Перспе...

40 000 $
615 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 110
Відеотур
ЖК 4 Карата
багатофункціональне приміщення
65 м²
2016 рік побудови
1 тиж. тому
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення у місті Вишгород — функціональний об’єкт із високим потенціалом для бізнесу або інвестиції.
Локація:
м. Вишгород — перспективний та активно розвинений район із стабільним клієнтським потоком
Характеристики:
• Площа: 65 м²
• Поверх: 1
• Планування: 3 окремі кімнати
• Фасадний вхід
✨ Переваги:
• перший поверх — зручний доступ для клієнтів ♂️
• фасадне розташування — високий рекламний потенціал
• функціональне кабінетне планування
• універсальне використання під різні види бізнесу
Інфраструктура:
• розвинений житловий масив
• активний пішохідний та автомобільний трафік
• зручна транспортна розв’язка
• поруч житлова забудова та сервіси...

40 000 $
615 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 16
офісне приміщення
65 м²
1 тиж. тому
Переваги:
• 1 поверх — максимальна зручність для клієнтів
• 3 окремі кімнати — комфортне зонування для бізнесу
• Підходить під різні види комерційної діяльності
Локація:
• Перспе...

40 000 $
580 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 16
офісне приміщення
69 м²
2 тиж. тому
Переваги:
• 1 поверх — максимальна зручність для клієнтів
• 3 окремі кімнати — комфортне зонування для бізнесу
• Підходить під різні види комерційної діяльності
Локація:
•...

40 000 $
580 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 16
офісне приміщення
69 м²
2 тиж. тому
Переваги:
• 1 поверх — максимальна зручність для клієнтів
• 3 окремі кімнати — комфортне зонування для бізнесу
• Підходить під різні види комерційної діяльності
Локація:
•...

40 000 $
615 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 110
офісне приміщення
65 м²
2 тиж. тому
Переваги:
• 1 поверх — максимальна зручність для клієнтів
• 3 окремі кімнати — комфортне зонування для бізнесу
• Підходить під різні види комерційної діяльності
Локація:
• Перспе...
55 000 $
1 170 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 79
офісне приміщення
47 м²
2018 рік побудови
2 тиж. тому
ЖК ЗІРКОВИЙ
Loft-простір з характером
м. Вишгород,
вул. Борисо-Глібська, 79
Площа 47 м²
Продається студія в стилі loft у новому енергоефективному будинку із закритим подвірям, сучасними ліфтами та пожежною системою безпеки. Будинок серед лісу, водночас поруч уся інфраструктура Києва.
Планування:
Відкритий простір 20 м²: кухня-острів із барною зоною, вітальня та робоче місце біля панорамного вікна. Студія світла та простора.
Дизайн:
Індустріальний loft бетонні стіни, відкриті комунікації, метал і дерево. Неоновий акцент Its a good trip підкреслює атмосферу та характер житла.
Повна комплектація технікою:
пральна машина, велика вбудована посудомийка, холодильник і морозильна камера, кондиціонер...

40 000 $
615 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 110
офісне приміщення
65 м²
2016 рік побудови
2 тиж. тому
Переваги:
• 1 поверх — максимальна зручність для клієнтів
• 3 окремі кімнати — комфортне зонування для бізнесу
• Підходить під різні види комерційної діяльності
Локація:
•...
45 000 $
692 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 110
офісне приміщення
65 м²
2016 рік побудови
3 тиж. тому
Продаж офісу у місті Вишгород
1 поверх ЖК 4 карати
65м з ремонтом
3 окремі кабінети
фасадний вхід
RR15851

2 300 000 $
1 294 $/м²
Шолуденка вул., 9
багатофункціональне приміщення
1777 м²
3 тиж. тому

44 999 $
692 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 110
багатофункціональне приміщення
65 м²
1 міс. тому
Продаж офісу у місті Вишгород
1 поверх ЖК 4 карати
65м з ремонтом
3 окремі кабінети
фасадний вхід
RR15851