Найпопулярніші новобудови міста
Новобудови Вишгорода
Топ оголошень Вишгорода
14 000 грн/міс
Набережна вул., 6-Ж
1 кімната
45 / 19 / 11 м²
поверх 4 з 16
2020 рік побудови
сьогодні
Здається однокімнатна квартира з євроремонтом , вул. Набережна 6ж, ЖК Набережний, 4-тий поверх 16-ти поверхового будинку
Квартира з гарним євроремонтом в світлих тонах. Простора кухня, витяжка та електро плита, в кімнаті розкладний диван, крісло, стіл та телевізор, є роутер, вайфай, броньовані двері на радіаторах опалення регулятори, ОПАЛЕННЯ Є, лічильник опалення , двофазні лічильники електроенергії тариф день/нічь, лічильник води. бойлер, пральна машина автомат.Вбудована вмикання шафа-купе в коридорі, броньовані двері+тамбур на дві квартири
В будинку є генератор, ліфти та опалення працює навіть при відключенні електроенергії
Територія закрита, конс'єрж , відеонагляд , домофони шлагбаум....
100 000 $
1 176 $/м²
Кургузова вул., 11-Д
2 кімнати
85 / 70 / 15 м²
поверх 25 з 25
2020 рік побудови
сьогодні
Видова квартира у місті Вишгород.
ЖК "Ярославичі-2"
Дизайнерський ремонт.
Всі меблі і техніка залишаються.
Батарея 5 кіловат підключена до щитка. Пікове навантаження 2 кіловати
Комісія АН- 5%, податки 1%. Послуги нотаріуса навпіл.
61 000 $
1 848 $/м²
Набережна вул., 8д
1 кімната
33 / 15 / 14 м²
поверх 12 з 17
2003 рік побудови
сьогодні
Продається світла та затишна квартира в ЖК Сіті Парк - у пішій доступності до центру міста.
З вікон відкривається красивий краєвид і неймовірні заходи сонця, які щовечора створюють особливу атмосферу вдома.
Квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та технікою - можна одразу заїжджати та жити без додаткових витрат.
Будинок обладнаний власним генератором - ліфти працюють навіть під час відключень світла.
Це комфорт і спокій для всієї родини в будь-якій ситуації.
Зелений двір із зонами відпочинку, поруч магазини, кафе, аптеки.
Продається вперше
Один власник
Документи готові до швидкої угоди
Запрошуємо на перегляд - можливо, саме тут почнеться ваша нова сімейна історія.
155 000 $
1 270 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 110
4 кімнати
122 / 68 / 40 м²
поверх 10 з 11
2016 рік побудови
сьогодні
2-РІВНЕВА КВАРТИРА 122 м² БІЛЯ КИЇВСЬКОГО МОРЯ
ЖК “4 Карата”, Вишгород
Продається простора 2-рівнева квартира з видом на Київське море в закритому житловому комплексі.
Квартира виконана з якісних матеріалів, робилась для себе з акцентом на комфорт, довговічність та функціональність.
⸻
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ
• площа: 122 м²
• поверх: 10–11 / 11
• монолітно-каркасний будинок (2016 рік)
• індивідуальне опалення (двоконтурний котел)
⸻
ПЛАНУВАННЯ
1 поверх:
• кухня-студія з вітальнею
• окремий кабінет / кімната
• гардеробна
• санвузол
2 поверх:
• спальня
• дитяча кімната
• санвузол
• пральна кімната
⸻
ОСОБЛИВОСТІ КВАРТИРИ
• вид на Київське море
• понад 60 м² теплої підлоги
•...
80 000 $
1 333 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 111
2 кімнати
60 / 36 / 11 м²
поверх 8 з 11
2016 рік побудови
сьогодні
Продається двокімнатна квартира з сучасним ремонтом в ЖК «Велесгард» м.Вишгород вул. Борисо-Глібська 111
Будинок комфорт класу, монолітно-каркасний, стіни цегляні, збудований в 2018 році.
Площа квартири - 58 кв.м., дві спальні, кухня- 11 кв.м.
Квартира з неймовірним краєвидом на ліс та Київське море, розташована на 8 поверсі.
В квартирі встановлені лічильники на електроенергію, воду та теплопостачання.
ЖК із закритою територією, великим паркінгом, відеонаглядом та охороною. На території комплексу є продуктові магазини, салон краси.
Додатково до квартири продається комора для зберігання речей.
Щодо перегляду квартири телефонуйте або пишіть на телеграм.

36 468 $
889 $/м²
Шкільна вул., (Будинок)
1 кімната
41 / 14 / 14 м²
поверх 5 з 17
2026 рік побудови
2 дні тому
Старт продажу секції №3 в ЖК «Борисо-Глібський2»
Найвигідніша ціна саме на старті продажу — далі ціни зростатимуть.
Даруємо неймовірну знижку -25% та доступне розтермінування на 4 роки з першим внеском від 30%
Наші переваги:
Автономність: світло, вода та ліфти працюють безперебійно.
Безпека: надійне протирадіаційне укриття (ПРУ) прямо в будинку.
Доступність: Розтермінуваня до 4 років - комфортні умови для вашого бюджету.
Зручність: сучасний підземний паркінг та розвинена інфраструктура центра міста Вишгород.
Загальна площа квартири — 40 м²
• простора кухня — 14,32 м²
• окрема кімната — 14,25 м²
• великий санвузол — 5,6 м²
• зручний коридор — 6,04 м²
• лоджія
Будинок розташований у центрі...

42 000 $
913 $/м²
Набережна вул., (Будинок)
1 кімната
46 / 12 / 19 м²
поверх 12 з 19
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж 1к квартири в місті Вишгород, Київська обл , вулиця Набережна, 6.
Загальна площа 46 м2, житлова 12 м2 ( спальня) і 19 м2 ( кухня-вітальня). Квартира від будівельників знаходиться на 12 поверсі восімнадцяти поверхового будинку в ЖК Вишгород Плаза. На тринадцятому поверсі, над цією квартирою, знаходиться така ж квартира, яка теж продається у нас. Це зручний, ультрасучасний житловий комплекс.
- Будівля монолітно каркасна.
- Стіни - керамічна цегла.
- Фундамент – монолітна плита.
- Перегородки – газобетонні 100 мм.
- Опалення – міське.
- Вікна з двокамерним склопакетом та енергозберігаючим склом.
- Утеплення – мінеральна вата.
Для власників машин є своє зручне паркування. Є охорона та...
45 000 $
1 731 $/м²
Набережна вул., 8д
1 кімната
26 / 11 / 10 м²
поверх 2 з 17
2019 рік побудови
сьогодні

54 000 $
1 166 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 111-А
1 кімната
46.3 / 16.4 / 20 м²
поверх 11 з 11
2017 рік побудови
2 дні тому
Пропонується стильна та простора однокімнатна квартира площею 46,3 м², розташована на 11 поверсі сучасного житлового комплексу «Велесгард» у мальовничому Вишгороді.
Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, якісний ремонт та неймовірні краєвиди. Завдяки розташуванню на високому поверсі з вікон відкривається розкішний панорамний вид на ліс та Київське море, який щодня дарує відчуття затишку, спокою та гармонії з природою.
У квартирі вже виконано 90% ремонтних робіт, що дозволяє майбутнім власникам швидко завершити облаштування під власний смак та незабаром заселитися. Використані якісні та сучасні матеріали:
— покладена італійська плитка;
— встановлена система теплої підлог...
50 999 $
2 125 $/м²
Набережна вул., 8д
1 кімната
24 / 13 / 3 м²
поверх 13 з 17
2019 рік побудови
4 дні тому
БЕЗ КОМІСІЇ продаж 1 кім квартири ЖК Сіті Парк.
Центр міста. 1 кімнатна Видова квартира в новобудові з теплою підлогою.
Вишгород ЖК Сіті Парк 7 секція .
Набережна 8 Д .
Видова квартира з приголомшливим видом на Київське море , Дніпро , Київ.
Дизайнерський ремонт, вся необхідна сучасна мебель та техніка.
13 поверх, ліфт працює навіть при відсутній електроенергії, в будинок куплений генератор, інвертор та модульну акумуляторну батарею з метою безперебійної роботи насосів теплопостачання, води та пасажирського ліфта.
Центр міста . Поряд є все : школа, дитсадок, банк, магазин, кафе , ресторан, салони краси, Лоток, АТБ, Фора, Сільпо, лікарня, зупинка міського транспорту та інше .
8 км від Києва...

16 000 грн/міс
Шевченко
1 кімната
45 / 20 / 12 м²
поверх 5 з 10
2014 рік побудови
вчора
Оренда просторої однокімнатної квартири в самому центрі Вишгорода, ЖК “Форт Хаус”, проспект Шевченка, 6б.
Індивідуальне опалення(газовий котел).
Ця стильна та сучасна квартира з дизайнерським ремонтом площею 45 кв.м ідеально підходить для комфортного життя. Простора зона відпочинку з м’яким диваном, затишна ізольована спальня, роздільний санвузол, гардеробна кімната та ексклюзивна зона відпочинку для мешканців комплексу створюють атмосферу затишку та спокою.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою високої якості, Індивідуальне опалення та газовий котел гарантують тепло в будь-яку пору року, а низькі комунальні платежі (до 1000 грн/міс) дозволяють заощаджувати на витратах...

15 000 грн/міс
Набережна вул., 8д
1 кімната
40.6 / 16.4 / 12.4 м²
поверх 12 з 17
2019 рік побудови
вчора
Оренда сучасної однокімнатної квартири у престижному ЖК «Сіті Парк», вул. Набережна, 8Д, корпус 7, м. Вишгород. Перша здача — усе нове та в ідеальному стані.
Пропонується стильна та затишна квартира з новим якісним євроремонтом у сучасному житловому комплексі комфорт-класу. Квартира розташована на 12 поверсі 17-поверхового будинку та має продумане планування: загальна площа — 40,6 кв.м, простора кухня — 12,4 кв.м, житлова кімната — 16,4 кв.м, коридор — 5,6 кв.м. Висота стелі — 2,7 м, що додає простору та комфорту.
Санвузол сумісний площею 3,9 кв.м, обладнаний сучасною душовою кабіною, рукомийником із дзеркалом, туалетом, рушникосушаркою, пральною машиною та бойлером. У кімнаті встановлені н...
43 900 $
1 016 $/м²
Шкільна вул., (Будинок)
1 кімната
43.2 / 17.2 / 13.2 м²
поверх 10 з 17
2026 рік побудови
сьогодні
Пропонується простора 1-кімнатна квартира, 43 м², знаходиться на 10 поверсі в сучасному житловому комплексі “Борисо-Глібський 2” — комфорт-клас у самому серці Вишгорода.
Найвигідніша ціна в цьому комплексі.
Без комісії.
Квартира з продуманим плануванням:
- велика окрема спальня: 17.2 м²,
- кухня вітальня: 13.2 м²,
- гардероб: 2.7 м²,
- санвузол: 4 м²,
- балкон.
Технологія будівництва будинку монолітно-каркасна, утеплення мінеральна вата, стіни газоблок, опалення централізоване, 2 ліфти (грузовий та пасажирський).
В будинку є підземний паркінг.
Всі міські комунікації, індивідуальні лічильники.
Закрита територія, відео-нагляд, благоустрій, дитячий майданчик.
Здача в експлуатацію 2026 рік....

94 000 $
1 021 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 79
3 кімнати
92.1 / 39 / 11.4 м²
поверх 9 з 10
2018 рік побудови
вчора
Продаж стильної дворівневої квартири з індивідуальним опаленням в ЖК «Зірковий»: ідеальний простір для великої родини!
Пропонується до продажу сучасна дворівнева квартира у місті Вишгород за адресою: вулиця Борисо-Глібська, 79. Це ідеальний варіант для родини, яка понад усе цінує простір, комфорт та безпечне середовище. Планування оселі продумане до дрібниць: дві затишні дитячі кімнати (окремо для дівчинки та хлопчиків) та простора батьківська спальня.
Серцем квартири є велика кухня-вітальня з чітким функціональним зонуванням, встановлено якісний газовий котел. Тут ви знайдете зону відпочинку зі зручним диваном, практичний кухонний куточок та затишну обідню зону для теплих сімейних вечорів...

1 700 000 $
1 308 $/м²
Шолуденка вул., 319
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
1300 м²
сьогодні
Пропонується до продажу комерційний складсько-виробничий комплекс під бізнес у Вишгороді
Це не просто ділянка з будівлями — це готова база для запуску або масштабування бізнесу.
Локація, площа, потужності та організація території вже сформовані. Ви заходите — і працюєте.
Основні характеристики:
Площа земельної ділянки: 59 соток
Додаткова можливість розширення: 18 соток (за бажанням, за власний рахунок)
Загальна площа забудови: ~1300 м²
Земля в оренді до 2068 року
Склад об’єкта
Продумане планування території
Територія вже організована як повноцінна робоча база, що видно навіть по фактичній схемі:
• два основних великі склади (600 і 550 м²)
• окремі виробничі та складські блоки (150 і...

46 000 $
1 122 $/м²
Шолуденка вул., 18-А
приміщення вільного призначення
41 м²
2015 рік побудови
сьогодні
Вишгород, вул. Шолуденка 18А
ЖК Зірка Вишгорода
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення з ремонтом у заселеному житловому комплексі. Продається сусіднє ідентичне приміщення, МОЖНА КУПИТИ ОДРАЗУ ДВА ТА ОБ'ЄДНАТИ, загальна площа двох приміщень 84 м²
Площа: 41 м²
Формат: фасад, перший поверх
Стан: готове до роботи — заходь і заробляй
Чому це вигідно:
✔️ Фасад — відмінна видимість та постійний трафік
✔️ Ідеальний метраж під орендний бізнес
✔️ Заселений ЖК — стабільний потік клієнтів
✔️ Підходить під будь-який вид діяльності: б’юті, кав’ярня, магазин, послуги
✔️ Мінімальні вкладення — вже є ремонт
Інвестиційна привабливість:
Потенційна оренда: 12 000 – 18 000 грн/міс
Стабільни...
62 000 $
827 $/м²
Кургузова вул., 1а к1
ПРЕМІУМ
ЖК Ярославичі
2 кімнати
75 / 50 / 18 м²
поверх 18 з 20
2015 рік побудови
сьогодні
Продам 2-х кімнатну квартиру в м. Вишгород ЖК "Ярославичі-1"
вул. Кургузова, 1 А корпус.1
Світла, простора квартира площею 75,5 м на 18-му поверсі 20 поверхового сучасного будинку.
Ремонт після забудовника.
+ Дві окремі кімнати – зручно для сім’ї
+ Велика вітальна
+ Роздільний санвузол
+ 2 балкони засклений та не засклений.
+ Встановлені лічильники: воду, електроенергія, опалення.
+ Великий простір для життя та відпочинку на території комплексу.
Інфраструктура ЖК: магазини, кав’ярні, державна лікарня, перукарня, дитячі майданчики...
Будинок розташований поблизу лікарні, школи, поруч магазин ФОРА.
Зупинка з маршрутками на метро "Почайна" поруч.