Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Вишгорода
Топ оголошень Вишгорода

36 468 $
889 $/м²
Шкільна вул., (Будинок)
1 кімната
41 / 14 / 14 м²
поверх 5 з 17
2026 рік побудови
2 дні тому
Старт продажу секції №3 в ЖК «Борисо-Глібський2»
Найвигідніша ціна саме на старті продажу — далі ціни зростатимуть.
Даруємо неймовірну знижку -25% та доступне розтермінування на 4 роки з першим внеском від 30%
Наші переваги:
Автономність: світло, вода та ліфти працюють безперебійно.
Безпека: надійне протирадіаційне укриття (ПРУ) прямо в будинку.
Доступність: Розтермінуваня до 4 років - комфортні умови для вашого бюджету.
Зручність: сучасний підземний паркінг та розвинена інфраструктура центра міста Вишгород.
Загальна площа квартири — 40 м²
• простора кухня — 14,32 м²
• окрема кімната — 14,25 м²
• великий санвузол — 5,6 м²
• зручний коридор — 6,04 м²
• лоджія
Будинок розташований у центрі...
14 000 грн/міс
Набережна вул., 6-Ж
1 кімната
45 / 19 / 11 м²
поверх 4 з 16
2020 рік побудови
вчора
Здається однокімнатна квартира з євроремонтом , вул. Набережна 6ж, ЖК Набережний, 4-тий поверх 16-ти поверхового будинку
Квартира з гарним євроремонтом в світлих тонах. Простора кухня, витяжка та електро плита, в кімнаті розкладний диван, крісло, стіл та телевізор, є роутер, вайфай, броньовані двері на радіаторах опалення регулятори, ОПАЛЕННЯ Є, лічильник опалення , двофазні лічильники електроенергії тариф день/нічь, лічильник води. бойлер, пральна машина автомат.Вбудована вмикання шафа-купе в коридорі, броньовані двері+тамбур на дві квартири
В будинку є генератор, ліфти та опалення працює навіть при відключенні електроенергії
Територія закрита, конс'єрж , відеонагляд , домофони шлагбаум....

42 000 $
913 $/м²
Набережна вул., (Будинок)
1 кімната
46 / 12 / 19 м²
поверх 12 з 19
2026 рік побудови
сьогодні
Продаж 1к квартири в місті Вишгород, Київська обл , вулиця Набережна, 6.
Загальна площа 46 м2, житлова 12 м2 ( спальня) і 19 м2 ( кухня-вітальня). Квартира від будівельників знаходиться на 12 поверсі восімнадцяти поверхового будинку в ЖК Вишгород Плаза. На тринадцятому поверсі, над цією квартирою, знаходиться така ж квартира, яка теж продається у нас. Це зручний, ультрасучасний житловий комплекс.
- Будівля монолітно каркасна.
- Стіни - керамічна цегла.
- Фундамент – монолітна плита.
- Перегородки – газобетонні 100 мм.
- Опалення – міське.
- Вікна з двокамерним склопакетом та енергозберігаючим склом.
- Утеплення – мінеральна вата.
Для власників машин є своє зручне паркування. Є охорона та...

54 000 $
1 166 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 111-А
1 кімната
46.3 / 16.4 / 20 м²
поверх 11 з 11
2017 рік побудови
2 дні тому
Пропонується стильна та простора однокімнатна квартира площею 46,3 м², розташована на 11 поверсі сучасного житлового комплексу «Велесгард» у мальовничому Вишгороді.
Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, якісний ремонт та неймовірні краєвиди. Завдяки розташуванню на високому поверсі з вікон відкривається розкішний панорамний вид на ліс та Київське море, який щодня дарує відчуття затишку, спокою та гармонії з природою.
У квартирі вже виконано 90% ремонтних робіт, що дозволяє майбутнім власникам швидко завершити облаштування під власний смак та незабаром заселитися. Використані якісні та сучасні матеріали:
— покладена італійська плитка;
— встановлена система теплої підлог...
50 999 $
2 125 $/м²
Набережна вул., 8д
1 кімната
24 / 13 / 3 м²
поверх 13 з 17
2019 рік побудови
4 дні тому
БЕЗ КОМІСІЇ продаж 1 кім квартири ЖК Сіті Парк.
Центр міста. 1 кімнатна Видова квартира в новобудові з теплою підлогою.
Вишгород ЖК Сіті Парк 7 секція .
Набережна 8 Д .
Видова квартира з приголомшливим видом на Київське море , Дніпро , Київ.
Дизайнерський ремонт, вся необхідна сучасна мебель та техніка.
13 поверх, ліфт працює навіть при відсутній електроенергії, в будинок куплений генератор, інвертор та модульну акумуляторну батарею з метою безперебійної роботи насосів теплопостачання, води та пасажирського ліфта.
Центр міста . Поряд є все : школа, дитсадок, банк, магазин, кафе , ресторан, салони краси, Лоток, АТБ, Фора, Сільпо, лікарня, зупинка міського транспорту та інше .
8 км від Києва...

16 000 грн/міс
Шевченко
1 кімната
45 / 20 / 12 м²
поверх 5 з 10
2014 рік побудови
вчора
Оренда просторої однокімнатної квартири в самому центрі Вишгорода, ЖК “Форт Хаус”, проспект Шевченка, 6б.
Індивідуальне опалення(газовий котел).
Ця стильна та сучасна квартира з дизайнерським ремонтом площею 45 кв.м ідеально підходить для комфортного життя. Простора зона відпочинку з м’яким диваном, затишна ізольована спальня, роздільний санвузол, гардеробна кімната та ексклюзивна зона відпочинку для мешканців комплексу створюють атмосферу затишку та спокою.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою високої якості, Індивідуальне опалення та газовий котел гарантують тепло в будь-яку пору року, а низькі комунальні платежі (до 1000 грн/міс) дозволяють заощаджувати на витратах...

15 000 грн/міс
Набережна вул., 8д
1 кімната
40.6 / 16.4 / 12.4 м²
поверх 12 з 17
2019 рік побудови
вчора
Оренда сучасної однокімнатної квартири у престижному ЖК «Сіті Парк», вул. Набережна, 8Д, корпус 7, м. Вишгород. Перша здача — усе нове та в ідеальному стані.
Пропонується стильна та затишна квартира з новим якісним євроремонтом у сучасному житловому комплексі комфорт-класу. Квартира розташована на 12 поверсі 17-поверхового будинку та має продумане планування: загальна площа — 40,6 кв.м, простора кухня — 12,4 кв.м, житлова кімната — 16,4 кв.м, коридор — 5,6 кв.м. Висота стелі — 2,7 м, що додає простору та комфорту.
Санвузол сумісний площею 3,9 кв.м, обладнаний сучасною душовою кабіною, рукомийником із дзеркалом, туалетом, рушникосушаркою, пральною машиною та бойлером. У кімнаті встановлені н...

94 000 $
1 021 $/м²
Борисо-Глібська вул. (Ватутіна), 79
3 кімнати
92.1 / 39 / 11.4 м²
поверх 9 з 10
2018 рік побудови
вчора
Продаж стильної дворівневої квартири з індивідуальним опаленням в ЖК «Зірковий»: ідеальний простір для великої родини!
Пропонується до продажу сучасна дворівнева квартира у місті Вишгород за адресою: вулиця Борисо-Глібська, 79. Це ідеальний варіант для родини, яка понад усе цінує простір, комфорт та безпечне середовище. Планування оселі продумане до дрібниць: дві затишні дитячі кімнати (окремо для дівчинки та хлопчиків) та простора батьківська спальня.
Серцем квартири є велика кухня-вітальня з чітким функціональним зонуванням, встановлено якісний газовий котел. Тут ви знайдете зону відпочинку зі зручним диваном, практичний кухонний куточок та затишну обідню зону для теплих сімейних вечорів...

1 700 000 $
1 308 $/м²
Шолуденка вул., 319
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
1300 м²
сьогодні
Пропонується до продажу комерційний складсько-виробничий комплекс під бізнес у Вишгороді
Це не просто ділянка з будівлями — це готова база для запуску або масштабування бізнесу.
Локація, площа, потужності та організація території вже сформовані. Ви заходите — і працюєте.
Основні характеристики:
Площа земельної ділянки: 59 соток
Додаткова можливість розширення: 18 соток (за бажанням, за власний рахунок)
Загальна площа забудови: ~1300 м²
Земля в оренді до 2068 року
Склад об’єкта
Продумане планування території
Територія вже організована як повноцінна робоча база, що видно навіть по фактичній схемі:
• два основних великі склади (600 і 550 м²)
• окремі виробничі та складські блоки (150 і...

46 000 $
1 122 $/м²
Шолуденка вул., 18-А
приміщення вільного призначення
41 м²
2015 рік побудови
сьогодні
Вишгород, вул. Шолуденка 18А
ЖК Зірка Вишгорода
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення з ремонтом у заселеному житловому комплексі. Продається сусіднє ідентичне приміщення, МОЖНА КУПИТИ ОДРАЗУ ДВА ТА ОБ'ЄДНАТИ, загальна площа двох приміщень 84 м²
Площа: 41 м²
Формат: фасад, перший поверх
Стан: готове до роботи — заходь і заробляй
Чому це вигідно:
✔️ Фасад — відмінна видимість та постійний трафік
✔️ Ідеальний метраж під орендний бізнес
✔️ Заселений ЖК — стабільний потік клієнтів
✔️ Підходить під будь-який вид діяльності: б’юті, кав’ярня, магазин, послуги
✔️ Мінімальні вкладення — вже є ремонт
Інвестиційна привабливість:
Потенційна оренда: 12 000 – 18 000 грн/міс
Стабільни...
90 000 $
807 $/м²
Шевченка просп., 2-Г
багатофункціональне приміщення
111.5 м²
2015 рік побудови
сьогодні
Просторе приміщення з ремонтом у житловому комплексі
Продається/здається в оренду приміщення у багатоквартирному будинку з новим якісним ремонтом.
Спочатку було підготовлене під дитячий садочок, але його планування та оздоблення ідеально підійдуть для будь-якого бізнесу:
✅ приватний садочок або центр розвитку дітей
✅ медичний кабінет чи клініка
✅ офіс, салон краси або фітнес-студія
✅ магазин чи шоурум
Переваги приміщення:
• Сучасний ремонт з використанням безпечних матеріалів
• Продумане планування (можливість зонування)
• Декілька санвузлів
• Зручний перший поверх у житловому будинку
• Локація з високим трафіком та великою кількістю мешканців
Це приміщення — готове рішення для ст...
198 900 $
1 201 $/м²
вулиця Садова, 32
ПРЕМІУМ
165.6 / 82.5 / 20.8 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
2015 рік побудови
сьогодні
Будинок біля Дніпра з усіма удобствами — ідеальний варіант для великої родини
м. Вишгород, масив «ВЕТЕРАН-3», СТ «Дніпро», вул. Садова-1
Продається просторий та дуже доглянутий 5-кімнатний будинок площею 165 м² на земельній ділянці 0,063 га.
Будинок повністю готовий для комфортного проживання. Доглянута територія, гарний сад, затишна атмосфера та чудове розташування біля Дніпра роблять цей об’єкт ідеальним як для постійного проживання, так і для відпочинку.
На території:
літня кухня;
велика альтанка на 12 осіб;
мангальна зона;
власна свердловина;
септик;
доглянутий сад;
місце для відпочинку всією родиною.
Зручне планування будинку дозволяє комфортно проживати великій родині. Просторі к...

2 300 000 $
1 294 $/м²
Шолуденка вул., 5
ПРЕМІУМ
багатофункціональне приміщення
1777 м²
сьогодні
Пропонується до продажу сучасний окремо розташований офісно-виробничо-складський комплекс у Вишгороді з великою власною територією.
Загальна площа будівлі — 1777 м². Комплекс розташований на земельній ділянці площею 0,54 га (54 сотки) з асфальтованим заїздом та зручною логістикою.
Функціонально об’єкт поєднує складські приміщення та повноцінну офісну частину, що дозволяє ефективно організувати роботу компанії в одному комплексі.
Складська частина площею близько 1250 м² — просторий функціональний простір із висотою стелі 3,5 м та зручною рампою для завантаження і розвантаження транспорту.
Офісна частина займає три поверхи загальною площею близько 400 м². Сучасні світлі кабінети, переговор...

2 500 000 $
1 563 $/м²
Квіткова вул., 15
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1600 м²
сьогодні
Продається новий склад в Вишгороді
Ремонт робився для себе
Своя трансформаторна підстанція 100 кВт
Своє газове господарство + твердопаливне опалення
Складська частина становить 1300м2+300м2 (офісна будівля в 3 поверхи)
Підлога антипил
Мембранна покрівля
Закрита територія з красивим ландшафтним дизайном
Є кухня та їдальня для персоналу
Рампа для вивантаження товару
Парковка для машин
Земельна ділянка: 56 соток у власності+25 соток оренда.
RR17557
Ціна 2ʼ500ʼ000$
311 040 грн/міс
180 грн/м²
Новопромислова, 7/8
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
багатофункціональне приміщення
1728 м²
сьогодні
Оренда складу, ангару.
Вишгород, вул. Новопромислова.
Площа - 1728 м.кв
Ціна - 180 грн з ПДВ
Розмір - 72х24 м,
Висота до балки 8,5м.
Матеріали: металевий каркас, утеплення - сендвіч панелі 100 мм, підлога під бетон.
Дорога біля складу бетонні плити, 160мм.
Можливий поділ ангару на 2 частини.
Підлога - бетон.
Своя ТП на території - 100 кВт.
Вода - свердловина.
Каналізація - вигрібна яма.
Земельна ділянка в оренді, договір оренди.
Промислова земельна ділянка.
Територія огороджена, охорона, ворота, парковка.
Поряд з ангаром в наявності офісне приміщення 350 м.кв з ремонтом, кухнею та санвузлом.
Власник Юр. Особа
Поряд великі підприємства: ТОВ Сандора, ТОВ Мілкат, ТОВ Хенкель Баутехн...
84 000 грн/міс
240 грн/м²
Новопромислова, 6
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
офісне приміщення
350 м²
сьогодні
Офісне приміщення,
Вишгород, вул. Новопромислова, біля Сандори.
Площа - 350 м.кв
Ціна - 240 грн м.кв з ПДВ
2 поверх.
Всі комунікації, ремонт.
Душова кабіна, санвузол, кухня.
Частково є меблі.
Вікна, освітлення.
Розетки, електрика по всім кабінетам.
На території своя парковка, охорона.
Опалення - своя котельня.
Є можливість на 3 поверсі зробити фітнес зал за додаткову орендну плату.
Можливо орендувати складські приміщення на території обʼєкта.
Підійде під любий вид діяльності: офіс, виробництво електроніки, центр послуг, логістична компанія.

63 900 $
900 $/м²
Шкільна вул., (Будинок)
2 кімнати
71 / 34 / 16 м²
поверх 5 з 17
2026 рік побудови
2 дні тому
Старт продажу секції №3 в ЖК «Борисо-Глібський2»
Даруємо неймовірну знижку -25% та доступне Розтермінуваня на 4 роки з першим внеском від 30%
Ідеальне планування для комфортного життя:
Загальна площа – 71,12 м²
Простора кухня – 15,59 м²
Дві окремі кімнати – 19,52 м² та 14,50 м²
Великий хол – 10 м²
2 санвузли – зручно для сім’ї 4,92м2 та 3,23м2
Окрема гардеробна – 2,59м2
Лоджія
Локація – одна з найкращих у Вишгороді:
*центр міста
*поруч магазини, школи, садочки
*зручний виїзд до Київ
Наші переваги:
Автономність: світло, вода та ліфти працюють безперебійно.
Дос...

65 000 $
1 014 $/м²
Симоненка вул., 7
3 кімнати
64 / 40 / 8 м²
поверх 1 з 5
3 дні тому
Продається простора 3 кімнатна квартира м. Вишгорода по вул. Симоненка, 7.
Перший поверх у п’ятиповерховому будинку.
Дуже зручна локація недалеко від центру міста, Усе що потрібно для життя знаходиться поруч із будинком. Лікарня, аптеки, дитячі майданчикі, супермаркет АТБ, багато магазинчиків та кав’ярень, школи, бассейн, зупинки громадського транспорту та багато іншого.
До метро Почайна 15-20 хвилин маршруткою
Будинок залізобетонний, теплий та газифікований
Зелений двір, асфальтований під'їзд, поряд з кожним під'їздом лави.
Вхід в будинок по кодовому замку.
Квартира загальною площею 64,1 м2, житлова 39,8 м2 , простора кухня 8,1 м2
Квартира світла та простора, з роздільним плануванням в...
15 500 грн/міс
Шолуденка вул., 18-А
1 кімната
39 / 28 / 7 м²
поверх 7 з 10
2015 рік побудови
1 тиж. тому
Здам в оренду чудову однокімнатну квартиру із дизайнерським ремонтом. Перша здача, всі меблі нові, техніка також. Вид з вікон на Київське водосховище. Власний паркінг, дитяча площадка, лісосмуга та інше...
Деталі інтер’єру:
Це потрібно бачити своїми очима
15 000 грн/міс
Кургузова вул., 1а к2
1 кімната
43 / 17 / 8 м²
поверх 11 з 20
2015 рік побудови
1 тиж. тому
Оренда однокімнатної квартири в сучасному ЖК Ярославичі-1
вул.Кургузова 1-а
Площа квартири 43/17/10 кв.м. на 11/20 поверсі
Квартира з гарним ремонтом та меблями
Кухня: вбудовані меблі, новий холодильник, варильна поверхня.
Спальня: нове двоспальне ліжко з ортопедичним матрацом, комод.
Коридор: велика шафа купе
Сан вузол: кахельна плитка, бойлер, пральна машинка
Лоджія: шафа
Встановлені лічильники на опалення, воду та електроенергію
Будинок розташований в зручній локації, поряд вся необхідна інфраструктура міста для комфортного проживання: зупинка громадського транспорту (до метро Почайна 15 хвилин), супермаркети, магазини, поліклініка, дитячий майданчик, садочок, ліцей "Сузір'я", басейн,...
Всі вулиці