Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Зарванців
Топ оголошень Зарванців

68 000 $
618 $/м²
Мирна вул. (Інтернаціональна), 121
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 47 / 28 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам дуплекса в ЖК Мирний в Зарвнцях .
Пропозиція абсолютно. Ез комісії для покупця.
Дуплекса продається з чорновою штукатуркою за 68000$ або в чистовому варіанті за 75000$

76 000 $
987 $/м²
Мирна вул. (Інтернаціональна)
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
77 / 35 / 27 м²
2 поверхи
2 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
2 тиж. тому
Дуплекс- це чудова можливість мати власний будинок за хорошою ціною.
с. Зарванці, р-н. "Вікторії"
Хороше розташування поруч зупинка громадського транспорту, магазини, школа, дитячий садок.
Загальна площа 77 м². Земельна ділянка 2.7 сотки є місце під авто і терасу.
В будинку 2 кімнати, два санвузли і кухня-студія з виходом на задній двір. Побудований з цегли, зроблено якісне утеплення: стіни 10 см. пінопласт, дах 20 см. мінеральна вата. По периметру паркан. Підключені всі комунікації(газ, електроенергія, водопостачання з криниці, каналізація вигрібна яма)
Виконані всі чистові роботи, розведено електрику, теплу підлогу.
У вартість входить двоконтурний газовий котел і радіато...

68 000 $
618 $/м²
Мирна вул. (Інтернаціональна), 151
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 45 / 28 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
!!! БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!!
Продам у Зарванцях Дуплекс по вулиці Мирна із земельною ділянкою 2сотки. Два поверхи загальною площею 110м².
Перший поверх: Кухня студія 28м², туалет , спальна кімната.
Другий поверх: дві кімнати, вана кімната.
Зовнішнє утеплення фасаду . Заведено 5кв світла, розведена електрика по будинку. Вода: криниця. Є каналізація. Встановлений газовий котел. Сходи: металевий каркас. Є можливість відтермінування платежу за домовленістю.
Запрошую на перегляд.

69 000 $
690 $/м²
Мирна вул. (Інтернаціональна)
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
100 / 45 / 23 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
2 дні тому
Продаж чудового двоповерхового дуплексу в Зарванці.
Просторий та комфортний будинок загальною площею 100 м² з власною земельною ділянкою.
🏡 Планування:
3 просторі кімнати
кухня-вітальня
2 санвузли
балкон
⚡ Комунікації:
газ
електрика
власна криниця
септик
Будинок введений в експлуатацію, тому підходить під усі державні програми придбання житла.
✔ Можливе розтермінування
✔ Зручне розташування поруч з містом

507 000 $
1 639 $/м²
Зелена, 39
309.4 / 101.2 / 10.7 м²
2 поверхи
39 сот
5 кімнат
2004 рік побудови
сьогодні
🏘️ Продаж унікального будинку серед природної тиші та поруч з мальовничим лісом 🌳, де повітря не треба фільтрувати — ним просто дихаєш на повні груди.
⚜️ Локація, вишуканість та спокій, це все про будинок у престижному передмісті Зарванці ✨
📐Площа та планування будинку
🏡 309 м² сучасного комфорту та ексклюзивний дизайн у світлих відтінках створені для тих, хто цінує якість та стиль.
✅ Простора вітальня з каміном.
• 5 кімнат
• кабінет
• 3 санвузли
• спортзал
Вихід на терасу — ідеальне місце для ранкової кави та вечірніх зустрічей.
✔️Уся вбудована техніка і меблі залишаються новим власникам.
🏡Панорамні вікна відкривають вигляд на ліс, що дарує відчуття абсолютного спокою. 🌲
🌿 Власна д...

240 000 $
1 500 $/м²
Степова
БЕЗ КОМІСІЇ
160 / 74 / 32 м²
2 поверхи
9 сот
4 кімнати
сьогодні
Будинок Зарванці 2 поверхи, 8.8 соток, скважина , газ електрика, вигрібна яма ,4 кім , 2 санвузли, тераса мангальна зона, автоматичні ворота, накриття на дві машини, зарядка на електро мобіль. Вартість 240 тис без комісії для покупця!

72 500 $
690 $/м²
Багабунди
БЕЗ КОМІСІЇ
105 / 45 / 20 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж будинку в ближньому передмісті, Зарванці. 5 хв пішки до зупинки маршрутки . Вдале планування. Рівненька ділянка. Детальніше за телефоном

83 000 $
755 $/м²
Спортивна
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 65 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж будинку в Ближніх Зарванцях без комісії для покупців!
Пропонується до продажу затишний будинок із земельною ділянкою площею 3,5 сотки у чудовій локації.
Місце, де панує спокій і гармонія, ідеальне для тих, хто цінує тишу, комфорт і близькість до міста.
Переваги:
• Тиха, зелена вулиця з добрими сусідами
• Зручне розташування — поруч місто, вся інфраструктура під рукою
• Чудовий варіант для постійного проживання або дачного відпочинку.
Характеристики будинку:
- будинок із газоблоку;
- чистова обробка;
- розводка електрики та відеонагляду;
- індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел)

85 000 $
944 $/м²
Кармелюка
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
90 / 37 / 30 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонуємо до продажу затишний будинок із земельною ділянкою у чудовій локації без комісії для покупця!!!
Переваги:
• Тиха, зелена вулиця з добрими сусідами
Технічні характеристики:
Фундамент - армована монолітна стрічка заглиблена на 1м утеплена екструдером.
Стіни - газобетон D400 300мм
Утеплення стін – пінопласт 100мм.
Фасад - короїд на силіконовій основі.
Перекриття –залізобетонне.
Криша - металочерепиця європейська 0,5мм, утепленна ватою 200 мм,
Стан зда...

87 000 $
757 $/м²
Кармелюка
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
115 / 57 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонуємо до продажу затишний будинок із земельною ділянкою у чудовій локації - Зарванці.
Переваги:
• Тиха, зелена вулиця з добрими сусідами
• Чудовий варіант для комфортного проживання .
Технічні характеристики:
Фундамент - армована монолітна стрічка заглиблена на 1м утеплена екструдованим
пінопластом.
Стіни - газобетон D400 300мм
Утеплення стін – пінопласт 100мм.
Фасад - короїд на силіконовій основі.
Перекриття –залізобетонне.
Стан здачі – чистовий. (виконані в...
84 000 $
1 200 $/м²
Цегельна
БЕЗ КОМІСІЇ
70 / 30 / 14 м²
1 поверх
3 сот
2 кімнати
2026 рік побудови
вчора
🏡 Продаж одноповерхового будинку | Зарванці, вул. Цегельна
💰 Ціна: 84 000 $
❌ Без комісії
Пропонується сучасний одноповерховий будинок у затишному районі Зарванців — ідеальний варіант для комфортного життя або інвестиції.
📐 Характеристики:
* Загальна площа: 70 м²
* Житлова площа: 30 м²
* Кухня: 14 м²
* 2 кімнати
* 1 поверх
* 3 сотки землі
* Місце для паркування авто
* Можливість облаштування ландшафтного дизайну або зони відпочинку
* Зручне та функціональне планування
* Спокійний...

83 000 $
922 $/м²
Мирна вул. (Інтернаціональна)
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
90 / 45 / 24 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
вчора
Продаж двоповерхового будинку на 3 кімнати на стадії будівництва. Будинки будуть здаватись в чистовому стані, розведена електрика, стяжка на підлозі (тепла підлога), розведені радіатори, натяжна стеля. Залишилось декілька будинків на продаж.

85 000 $
773 $/м²
Мирна вул. (Інтернаціональна)
БЕЗ КОМІСІЇ
Відеотур
110 / 65 / 24 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
вчора
Продаж двоповерхового будинку на 4 кімнати на стадії будівництва. Будинки будуть здаватись в чистовому стані, розведена електрика, стяжка на підлозі (тепла підлога), розведені радіатори, натяжна стеля. Залишилось декілька будинків на продаж.

87 000 $
1 000 $/м²
Кармелюка
БЕЗ КОМІСІЇ
87 / 36 / 28 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
2 дні тому
До вашої уваги гарний одноповерховий будинок з газоблоку, на етапі будівницва.
Неподалік є магазин та зупинка.
Є можливіть розгляду під державні програми.

87 000 $
757 $/м²
Кармелюка
БЕЗ КОМІСІЇ
115 / 46 / 28 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2026 рік побудови
вчора
До вашої уваги гарний двоповерховий будинок з газоблоку, на етапі будівницва.
Комунікації:
газ
електрика
вода (криниця)
вигрібна яма (септик)
інтернет
Ціна за будинок в чистовому варіанті.
Є можливіть розгляду під державні програми.

97 000 $
1 054 $/м²
Степова, 5
БЕЗ КОМІСІЇ
92 / 45 / 20 м²
2 поверхи
1 сот
4 кімнати
вчора
Продається неймовірний таунхаус з дизайнерським ремонтом!
Площа 92 м². Просторий, світлий та максимально затишний, продуманий до найменших деталей. Сучасний дизайн, якісні матеріали, ергономічне планування ідеальний варіант для комфортного життя.
Таунхаус створений для тих, хто цінує стиль, комфорт і атмосферу дому, де хочеться залишатися надовго.
Локація зручна та тиха гармонійне поєднання приватності та міського комфорту.
Готовий до заселення. Заходьте та живіть ! Деталі по телефону !!)

133 000 $
1 157 $/м²
Мирна вул. (Інтернаціональна)
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Таунхауси FLAGMAN RESIDENCE
115 / 55 / 30 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
вчора
Нереально стильний таунхаус з
дизайнерським ремонтом!
Просторий, сучасний
та продуманий до дрібниць.
З окремі кімнати, преміальні матеріали, атмосферний інтерʼєр та комфорт, у який закохуєшся з порогу.
Ідеальний варіант для тих, хто шукає стиль, якість і рівень.
Заходь та живи!
По всім питанням телефонуйте)

85 000 $
825 $/м²
Заболотного, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
103 / 50 / 25 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
вчора
Будинок, у якому легко створити простір своєї мрії! 103 м², два поверхи, багато місця та повна свобода у виборі стилю й планування. Стан без ремонту це можливість облаштувати все саме так, як хочеться. Чудове місце для сімї, тиша навколо, зручна локація та перспективний район. Готові відповісти на всі ваші запитання - дзвоніть!

145 000 $
838 $/м²
Шевченка, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
173 / 65 / 30 м²
1 поверх
7 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
вчора
Стильний одноповерховий будинок 173 м²
Просторе планування, 3 кімнати з гардеробними.
Підвал.
Стан під чистове втілення вашого дизайну.
Будинок без ремонту, що дає унікальну можливість реалізувати власний стиль, дизайн та планування без обмежень. Великі кімнати, потенціал для кухні-вітальні, затишної зони відпочинку та приватних спалень. Чудовий варіант як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції.
По всім питанням - телефонуйте!!)

80 000 $
696 $/м²
Мирна вул. (Інтернаціональна)
БЕЗ КОМІСІЇ
115 / 70 / 35 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
вчора
Продається 3-кімнатний таунхаус Ближні Зарванці, всього 2 хвилини від Епіцентру.
Загальна площа 115 м². Зручне планування: простора кухня-вітальня, три окремі кімнати, два санвузли.
Територія комплексу благоустроєна: облаштований дитячий майданчик, затишний двір для відпочинку.
Ідеальний варіант для комфортного проживання поруч із містом
Всі котеджні містечка