Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Зарванців
Топ оголошень Зарванців

68 000 $
618 $/м²
Мирна вул. (Інтернаціональна), 121
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 47 / 28 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
сьогодні
Продам дуплекса в ЖК Мирний в Зарвнцях .
Пропозиція абсолютно. Ез комісії для покупця.
Дуплекса продається з чорновою штукатуркою за 68000$ або в чистовому варіанті за 75000$

18 000 грн/міс
Пляжна вул., 12
ПРЕМІУМ
Можна з дітьми
2 кімнати
70 / 45 / 13 м²
поверх 3 з 9
2021 рік побудови
2 дні тому

76 000 $
987 $/м²
Мирна вул. (Інтернаціональна)
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
77 / 35 / 27 м²
2 поверхи
2 сот
2 кімнати
2025 рік побудови
2 тиж. тому
Дуплекс- це чудова можливість мати власний будинок за хорошою ціною.
с. Зарванці, р-н. "Вікторії"
Хороше розташування поруч зупинка громадського транспорту, магазини, школа, дитячий садок.
Загальна площа 77 м². Земельна ділянка 2.7 сотки є місце під авто і терасу.
В будинку 2 кімнати, два санвузли і кухня-студія з виходом на задній двір. Побудований з цегли, зроблено якісне утеплення: стіни 10 см. пінопласт, дах 20 см. мінеральна вата. По периметру паркан. Підключені всі комунікації(газ, електроенергія, водопостачання з криниці, каналізація вигрібна яма)
Виконані всі чистові роботи, розведено електрику, теплу підлогу.
У вартість входить двоконтурний газовий котел і радіато...

115 000 $
1 667 $/м²
Рибацька
єВідновлення
ЖК КЕЛЬЦЕ
2 кімнати
69 / 27 / 12 м²
поверх 2 з 9
2024 рік побудови
вчора
Продається стильна 2-кімнатна квартира з ремонтом | 69 м²
Пропонуємо до вашої уваги сучасну та простору 2-кімнатну квартиру, у якій продумана кожна деталь для комфортного життя. Ідеальне поєднання стильного дизайну, якісного ремонту та функціонального планування.
Квартира повністю готова до проживання формат «заїжджай та живи»:
Повністю укомплектована кухня з усією необхідною технікою
Простора ванна кімната
Якісна побутова техніка
Містка гардеробна
Велика шафа в прихожій для зручного зберігання речей
ТОП-локація одна з головних переваг цієї пропозиції:
Поруч усе необхідне для комфортного життя магазини, супермаркети, школи, дитячі садочки, кавярні, спортзали, парки, зупинки громадського т...

68 000 $
618 $/м²
Мирна вул. (Інтернаціональна), 151
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 45 / 28 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
!!! БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!!
Продам у Зарванцях Дуплекс по вулиці Мирна із земельною ділянкою 2сотки. Два поверхи загальною площею 110м².
Перший поверх: Кухня студія 28м², туалет , спальна кімната.
Другий поверх: дві кімнати, вана кімната.
Зовнішнє утеплення фасаду . Заведено 5кв світла, розведена електрика по будинку. Вода: криниця. Є каналізація. Встановлений газовий котел. Сходи: металевий каркас. Є можливість відтермінування платежу за домовленістю.
Запрошую на перегляд.

69 000 $
690 $/м²
Мирна вул. (Інтернаціональна)
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
100 / 45 / 23 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
вчора
Продаж чудового двоповерхового дуплексу в Зарванці.
Просторий та комфортний будинок загальною площею 100 м² з власною земельною ділянкою.
🏡 Планування:
3 просторі кімнати
кухня-вітальня
2 санвузли
балкон
⚡ Комунікації:
газ
електрика
власна криниця
септик
Будинок введений в експлуатацію, тому підходить під усі державні програми придбання житла.
✔ Можливе розтермінування
✔ Зручне розташування поруч з містом

160 600 $
2 999 $/сот
хмелянська, 51
під забудову
54 сот
сьогодні
Ділянка неподалік церкви з асфальтованим під'їздом,прямокутної форми, довжиною у 164м та шириною приблизно 40метрів.
заїзд можливий з двох сторін, оскільки по генплану є дорога.
неподалік є газовий розподіляч, заведено електроенергію - 3 фази, та викопана криниця.
ділянка вичищена від чагарників та старих господарських будівель.
Поруч є озеро, за 3-5 хв пішого ходу - зупинка громадського транспорту. Неподалік школа.
Запрошую на перегляд.

120 000 $
2 243 $/сот
Степана Руданського вул.
під забудову
54 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки у локації
Ближнє передмістя Вінниці с. Зарванці
5 хв до мікрорайону Вишенька
площа: 53,5 сотки
✅ Вид цільового призначення: для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд
⚜️Переваги:
Гарна, рівна ділянка правильної форми
Асфальтований підʼїзд
Мальовнича, тиха місцевість
Локація особливо приваблива як для власного будівництва так і для вдалої інвестиції.
Ідеально під таунхауси / дуплекси / котеджне містечко.
Можливий поділ та продаж ділянок менших за площею.
Поруч побудовані будинки та проживають сусіди.
Комунікації:
Газ поруч
Електрика
Криниця
Ціна: 120 000 $
деталі та перегляд:
[телефон приховано]Альона
АН «Ново...

507 000 $
1 639 $/м²
Зелена, 39
309.4 / 101.2 / 10.7 м²
2 поверхи
39 сот
5 кімнат
2004 рік побудови
сьогодні
🏘️ Продаж унікального будинку серед природної тиші та поруч з мальовничим лісом 🌳, де повітря не треба фільтрувати — ним просто дихаєш на повні груди.
⚜️ Локація, вишуканість та спокій, це все про будинок у престижному передмісті Зарванці ✨
📐Площа та планування будинку
🏡 309 м² сучасного комфорту та ексклюзивний дизайн у світлих відтінках створені для тих, хто цінує якість та стиль.
✅ Простора вітальня з каміном.
• 5 кімнат
• кабінет
• 3 санвузли
• спортзал
Вихід на терасу — ідеальне місце для ранкової кави та вечірніх зустрічей.
✔️Уся вбудована техніка і меблі залишаються новим власникам.
🏡Панорамні вікна відкривають вигляд на ліс, що дарує відчуття абсолютного спокою. 🌲
🌿 Власна д...

240 000 $
1 500 $/м²
Степова
БЕЗ КОМІСІЇ
160 / 74 / 32 м²
2 поверхи
9 сот
4 кімнати
сьогодні
Будинок Зарванці 2 поверхи, 8.8 соток, скважина , газ електрика, вигрібна яма ,4 кім , 2 санвузли, тераса мангальна зона, автоматичні ворота, накриття на дві машини, зарядка на електро мобіль. Вартість 240 тис без комісії для покупця!

76 000 $
1 689 $/м²
Пляжна вул., (Будинок 2)
1 кімната
45 / 19 / 13 м²
поверх 5 з 9
2024 рік побудови
сьогодні

72 500 $
690 $/м²
Багабунди
БЕЗ КОМІСІЇ
105 / 45 / 20 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж будинку в ближньому передмісті, Зарванці. 5 хв пішки до зупинки маршрутки . Вдале планування. Рівненька ділянка. Детальніше за телефоном

83 000 $
755 $/м²
Спортивна
БЕЗ КОМІСІЇ
110 / 65 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж будинку в Ближніх Зарванцях без комісії для покупців!
Пропонується до продажу затишний будинок із земельною ділянкою площею 3,5 сотки у чудовій локації.
Місце, де панує спокій і гармонія, ідеальне для тих, хто цінує тишу, комфорт і близькість до міста.
Переваги:
• Тиха, зелена вулиця з добрими сусідами
• Зручне розташування — поруч місто, вся інфраструктура під рукою
• Чудовий варіант для постійного проживання або дачного відпочинку.
Характеристики будинку:
- будинок із газоблоку;
- чистова обробка;
- розводка електрики та відеонагляду;
- індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел)

85 000 $
944 $/м²
Кармелюка
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
90 / 37 / 30 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонуємо до продажу затишний будинок із земельною ділянкою у чудовій локації без комісії для покупця!!!
Переваги:
• Тиха, зелена вулиця з добрими сусідами
Технічні характеристики:
Фундамент - армована монолітна стрічка заглиблена на 1м утеплена екструдером.
Стіни - газобетон D400 300мм
Утеплення стін – пінопласт 100мм.
Фасад - короїд на силіконовій основі.
Перекриття –залізобетонне.
Криша - металочерепиця європейська 0,5мм, утепленна ватою 200 мм,
Стан зда...

87 000 $
757 $/м²
Кармелюка
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
115 / 57 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Пропонуємо до продажу затишний будинок із земельною ділянкою у чудовій локації - Зарванці.
Переваги:
• Тиха, зелена вулиця з добрими сусідами
• Чудовий варіант для комфортного проживання .
Технічні характеристики:
Фундамент - армована монолітна стрічка заглиблена на 1м утеплена екструдованим
пінопластом.
Стіни - газобетон D400 300мм
Утеплення стін – пінопласт 100мм.
Фасад - короїд на силіконовій основі.
Перекриття –залізобетонне.
Стан здачі – чистовий. (виконані в...
73 500 $
1 701 $/м²
Одеська
єОселя
ЖК КЕЛЬЦЕ
1 кімната
43 / 18 / 10 м²
поверх 5 з 9
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартири у Вінниці, р-н Вишенька.
Сучасний житловий комплекс комфорт-класу.
Новий ремонт, площа 43,2 кв.м., індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги в коридорі, кухні та ванній кімнаті, 5 поверх з 9.
Ціна 73 500$
Запрошую вас на перегляд квартири!
75 000 $
1 705 $/м²
Одеська
1 кімната
44 / 20 / 14 м²
поверх 4 з 9
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж 1-кімнатної квартириу Вінниці, р-н Вишенька
Сучасний житловий комплекс комфорт-класу.
Новий ремонт, площа 44 кв.м., індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги в коридорі, кухні та ванній кімнаті, 4 поверх з 9.
Ціна 75 000$
Запрошую вас на перегляд квартири!
56 000 $
1 273 $/м²
Одеська
1 кімната
44 / 25 / 10 м²
поверх 8 з 9
сьогодні
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Кельце. 44 квадрати, 8 поверх. Поряд транспорт, магазини. Чорновий стан. Будинок введений в експлуатацію.

112 000 $
1 423 $/м²
Одеська вул., 3/1
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Барський
1 кімната
78.7 / 50 / 25 м²
поверх 2 з 5
2017 рік побудови
сьогодні
Простора квартира із сучасним плануванням та якісним дизайнерським ремонтом.
Вбудовані меблі, сантехніка преміумкласу та продуманий до дрібниць інтер’єр створюють атмосферу комфорту й стилю. Зручний другий рівень дозволяє максимально ефективно використовувати простір.
Будинок розташований у комфортному та затишному районі з чудовим подвір’ям, оснащеним сучасними й безпечними дитячими майданчиками. На поверсі є власна кладова (за окрему оплату), що робить проживання ще комфортнішим.
Чудовий вибір для тих, хто шукає квартиру, що повністю відповідає високим вимогам комфортного життя.
Телефонуйте та записуйтесь на перегляд!
Всі вулиці