Найпопулярніші вулиці міста
Вулиці Зазим'я
Топ оголошень Зазим'я
120 000 $
766 $/м²
Стуса Василя, 25а
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
156.7 / 99.4 / 18.4 м²
2 поверхи
13 сот
5 кімнат
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж будинку в селі Зазим'я з каміном та підвалом. Огорожена ділянка 13 сот., розсувні ворота. 5 спальних кімнат, зала з каміном, гардеробна кімната, віранда з котельною. В домі є вода , електроенергія, сигналізація, датчики чадного газу, опалення( електрокотел 14 кВт., тепла підлога гідравлічна+радіатори з можливістю підключення до твердопаливного котла), камін на першому поверсі з розведеними рукавами подачі тепла на другий поверх. Електророзводка по всьому будинку, також заведені комунікації під кондиціонери на двох поверхах. В санвузлах та гардеробній кімнаті є система електровентиляції. Доступ до горища обладнаний люком з розкладною драбиною. Стіни підготовлені під покраску/поклейку...
125 000 $
581 $/м²
Гостинна, 28
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
215 / 100 / 35 м²
2 поверхи
14 сот
4 кімнати
2017 рік побудови
сьогодні
Продам чудовий 2 поверховий будинок 215 м2, в селі Зазим'я , вулиця Гостинна,, 28,,,розташований на ділянці 14 соток, побудований з газоблоку, обкладений декоративним кафелем під цеглу, утеплений пінопластом, криша черепиця. Готовність до заселення на 95%, збудований повністю, на підлозі кафель, підлога з підігрівом, ламінат у кімнатах, є опалення, встановлена сантехніка на першому поверсі, кімнати мебльовані. В будинку підведений газ, вода, (скажина), італійська насосна станція, вигрібна яма основна переливна, на кухню окремо, електроенергія, є камін, піч, (як альтернативне опалення) басейн декоративний. На ділянці висаджений сад сортових фруктових дерев . Будинок мебльований. Підіг...

76 999 $
733 $/м²
Київська вул., 10-В, к.5
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Desna Park Residence
2 кімнати
105 / 48 / 35 м²
поверх 3 з 5
2023 рік побудови
сьогодні
Пропонується до продажу квартира в закторому житловому комплексі за містом
Адреса:
— Броварський район
— с. Зазимʼя
— вулиця Київська, 5
— ЖК Desna Park Residence
Параметри квартири:
— загальна площа 105m2
— знаходиться на 3 поверсі 5 поверхового будинку
— висота стелі 2.9m
Планування:
— дві окремі спальні кімнати
— окрема кухня
— санвузол
— просторий коридор
Desna Park Residence — малоповерхове житлове містечко в оточенні власного парку:
— зони для відпочинку та для заняття спортом
— дитячі майданчики
— спеціально обладнана BBQ-зона
— набережна для піших прогулянок, велодоріжки, мотузковий парк, басейн, локації для риболовлі та зеленого туризму
— неподалік протікає річка Десна
Поруч з...

88 000 $
1 715 $/м²
Підлісна вул., 25
2 кімнати
51.3 / 17.6 / 22.3 м²
поверх 3 з 5
2019 рік побудови
сьогодні
БЕЗ КОМІСІЇ для покупців!
Продаж 2 кімнатної квартири в с.Зазим'я, в ЖК закритого типу "Альпійське містечко".
Комплекс розташований в екологічно чистій лісовій зоні поблизу річки Десна. Вся необхідна інфраструктура розташована на території комплексу (кафе, магазини, перукарня, нова пошта, аптека, тощо). Багато місць загального користування, зона для прогулянок, зони барбекю, дитячі майданчики.
Закрита територія, контрольно-пропускний режим, відеоспостереження, охорона 24/7 - забезпечать захист та безпеку.
Розташована на 3 поверсі 5-ти поверхового будинку.
Складається з:
- просторої кухні вітальні,
- спальні,
- сан.вузла,
- тераси - лоджії.
Якісний ремонт, стан житловий - відмінний...

350 000 $
2 000 $/м²
Київська вул., 10-В, к.5
Відеотур
ЖК Desna Park Residence
4 кімнати
175 / 98 / 25 м²
поверх 3 з 4
2023 рік побудови
2 дні тому
ПРОДАЖ ПРЕМІАЛЬНОЇ ДВОРІВНЕВОЇ КВАРТИРИ
Продається простора 2-рівнева квартира площею 175 м² у престижному ЖК Desna Park Residence,с. Зазим'я.
Дизайнерський ремонт від студії Bodes
Натуральні матеріали: паркет (ясень), шпон, мармур, ліпнина з гіпсу та молдинги по всій квартирі
Повністю укомплектована меблями, технікою та готова до проживання
Планування:
1 поверх:
Кухня-вітальня з обідньою зоною
Кабінет / дитяча з великим гардеробом за скляними дверима
Майстер-спальня з власним санвузлом та гардеробом
Технічна кімната з системою очищення води
2 поверх:
Дитяча кімната
Гостьова спальня
Санвузол (ванна + 2 умивальники)
Бойлерна
Оснащення:
Техніка Bosch (кавомашина, духовка, мікрохвильов...
76 000 $
1 617 $/м²
Київська вул., 10-В, к.5
ГАРЯЧЕ
ЖК Desna Park Residence
1 кімната
47 / 17 / 19 м²
поверх 4 з 5
2023 рік побудови
вчора
ЖК Desna Park Residence
Пропонується до продажу квартира в закритому житловому комплексі за містом
Адреса:
— ЖК Desna Park Residence
— Броварський район
— с. Зазимʼя
— вулиця Київська, буд 5
Параметри :
— Площа 47 м2
— Поверх 4/5 поверхового будинку
— висота стелі 2.9m
—Якісне будівництво з червоної цегли.
— Дизайн проекту від європейських фахівців.
Desna Park Residence — Комплекс бізнес рівня.
Малоповерхове житлове містечко в оточенні власного парку.
В квартирі :
— Ремонт зроблений по власному проект дизайну .
—Тепла підлога в ванній кімнаті.
— Бойлер
— кондиціонер
— пральна машина
— якісне освітлення та текстиль на вікнах.
— на підлозі якісний ламінат та кахель
— Охорона...

79 500 $
636 $/м²
Київська вул., 10-З
4 кімнати
125 / 91 / 20 м²
поверх 4 з 5
сьогодні
Розглядаємо Державні програми.
Продається 4-х кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі "Desna Park Residence"!
Комплекс зданий в експлуатацію в 2021 році.
Комплекс активно заселяється. Має вигідне розташування.
Квартира розташована на двох поверхах. Має цікаве планування, яке ви можете підлаштувати під власні потреби.
Перший поверх включає кухню-вітальню, гостьову спальню, душову, господарське приміщення, лоджію. Другий поверх включає майстер-спальню з ванною кімнатою, душовою та гардеробом, пральню та дві окремі кімнати.
ЖК DESNA PARK - це закритий, сімейний комплекс в екологічно чистій зеленій зоні. Річка Десна розташована за п'ять хвилин ходьби від комплексу. Навколо комплексу зр...

96 000 $
1 326 $/м²
Придорожна вул., 5
2 кімнати
72.4 / 30.3 / 19 м²
поверх 1 з 5
2018 рік побудови
сьогодні
Преміальна двокімнатна квартира з власною енергонезалежністю: дизайнерський затишок у ЖК «DESNA Park Residence»!
Пропонується до продажу ексклюзивна 2-кімнатна квартира загальною площею 72,4 м², яка розташована на комфортному 1-му поверсі сучасного 5-поверхового будинку у селі Зазим’я за адресою: вулиця Придорожна, 5.
Оселя планувалася «для себе» з використанням матеріалів найвищого класу та сучасних дизайнерських рішень. Квартира двостороння, що забезпечує відмінну інсоляцію, та має два засклені балкони.
Простір повністю мебльований та укомплектований преміальною побутовою технікою та ТБ-системами останнього покоління — формат «заходь і живи» у своєму найкращому прояві. Особливий комфо...

72 000 $
847 $/м²
Київська вул., 10-К
2 кімнати
85 / 37 / 23 м²
поверх 3 з 4
сьогодні
Продаж 2-кімнатної квартири в ЖК Desna Park Residence
Без комісії!
Пропонуємо 2-кімнатну квартиру 85 м² у сучасному ЖК Desna Park Residence (с. Зазим’я, вул. Київська, 10К). 3/4 поверх.
Переваги:
Закрита територія – охорона, відеоспостереження
Дитяча інфраструктура – садочок, школа, майданчик
Чудова локація – 15 км до метро “Лісова”, поруч парк, ліс, озера
ЖК активно заселяється – затишна та дружня атмосфера
Доступна ціна – дешевше, ніж у передмісті Києва
Підходить під програму “ЄОселя”,сертифікат,постанови.
Зручний паркінг біля будинку!
Телефонуйте, організуємо перегляд!
135 000 $
628 $/м²
Св.Єлизавети
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
215 / 75 / 20.16 м²
2 поверхи
10 сот
5 кімнат
сьогодні
Київська обл, Броварський район, с.Зазимʼя,
вул. Св. Єлизавети 33, земельна ділянка 10 соток, цільове призначення-для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Будинок-2 поверховий ( без внутрішнього оздоблення, не введений в експлуатацію), 215 м2. Маємо проект на будівництво житлового будинку, технічний паспорт, відео проектування.
Поряд -до 130 метрів -річка Десна , піщаний берег для купання, місце для риболовлі! Асфальтована дорога практично до будинку ( метрів 20 ґрунтова ). На території є
фундамент під баню, фундамент-основа під паркан та ворота, погреб ( вкопана бочка).
Свердловина 60м, кількість електроенергії 10 кВт, можливість докупити...

300 000 $
1 124 $/м²
Грушевського, 11
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
267 / 70 / 20 м²
2 поверхи
16 сот
5 кімнат
сьогодні
Без комісії для покупця !
Продається новий сучасний будинок з басейном у мальовничому селі Зазим'я (20 хв до м. Лісова).
Будинок повністю новий, з дизайнерським ремонтом преміум-класу, ніхто не проживав після завершення робіт.
📍 Локація: Київська область, Броварський р-н, с. Зазим'я, вул. Грушева
Поруч красиве озеро, ліс, тиша та приватний сектор.
📐 Характеристики:
• Площа будинку: 267,7 м²
• Два поверхи
• 5 кімнат
• 3 санвузли
• Ділянка: 0,1678 га
• Призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку
• Рік будівництва: 2022 р.
• Ремонт за дизайн-проектом: 2023 р.
🛋 Планування:
🔹 1 поверх:
– господарська кімната
– кухня-вітальня...

105 000 $
636 $/м²
Деснянська вул.
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
165 / 60 / 30 м²
2 поверхи
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж будинку | с. Зазим’я, Броварський район
Пропонується сучасний двоповерховий будинок у затишній локації з гарним краєвидом. Вдале поєднання тиші заміського життя та близькості до центру, поруч озеро.
Основні характеристики:
* Площа: 165 м²
* Поверховість: 2 поверхи
* Ділянка: 7–7,5 соток (правильна форма)
Будівництво та матеріали:
* Монолітний високий фундамент
* Стіни: газоблок
* Покрівля: фальцева (герметичність, довговічність, сучасний вигляд)
* Утеплення: мінеральна вата
* Вікна: WDS (ламіновані, підвищена зносостійкість)
* Міжповерхові сходи: бетонні
Планування:
1 поверх:
* Простора кухня-вітальня з виходом на терасу
* Окрема кімната (кабінет/гостьова)
* Санвузол
* Котельн...
500 000 €
1 587 €/м²
Осинки вул.
ПРЕМІУМ
315 / 125 / 39 м²
2 поверхи
20 сот
5 кімнат
2 тиж. тому
Сімейний затишок усього в 15 хвилинах від Києва в екологічно чистому місці .
c.Зазим’є, вул.Осинки.
Будинок цегляний двоповерховий в стилі електика з елементами фахверку та класицизму,площею 315 кв.м, ділянка 0,20Га з авторським ландшафтним дизайном , гараж на 2 авто +стоянка на 3авто.
Збудований з любов’ю для щасливого життя,а не для продажу.
Кожен елемент продуманий до дрібниць: інженерія високого рівня (газ+електрика,біоканалізація, знезалізнення води,власна трансформатрна підстанція),якісні матеріали, сучасний дизайн та меблі провідних виробників.
Ремонт новий ,сучасна кухня з виходом на терасу та італійська дров’яна піч, на якій можна і запекти на дровах ,і зварити улюбле...

245 000 $
1 441 $/м²
Грушевського
БЕЗ КОМІСІЇ
170 / 102 / 11 м²
2 поверхи
17 сот
5 кімнат
2015 рік побудови
сьогодні
Без комісії!
с. Зазим'я, вул. Грушевського, Броварський р-н,
Продається двоперховий будинок 170 кв.м з терасою та зоною барбекю в мальовничому селі Зазим'я поруч з озером.
2 поверх., площа: 170,2 кв.м, 5 кімн., ділянка 17,0 сот.
Будинок комфортний з зручним плануванням, облаштований всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Опалення газовий котел, є камін. Перший поверх: кухня-вітальня, кабінет, санвузол, передпокій, другий поверх: чотири спальні, санвузол, гардеробна. На ділянці є окрема сауна з санвузлом і кімнатою відпочинку. Ділянка 17 соток, газ, сведловина, септик, автополив, фруктовий сад.
Ціна: 245 000 USD
Без комісії!

250 000 $
1 894 $/м²
Деснянська вул., 48а
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
132 / 39 / 60 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
2022 рік побудови
1 міс. тому
Пропонується до продажу сучасний та повністю укомплектований будинок у престижному масиві «Монако» в Зазим'я — одній із найкращих локацій передмістя Києва. Район вирізняється новою котеджною забудовою, широкими вулицями, солідним оточенням та атмосферою спокійного заміського життя поруч із природою, при цьому зручною транспортною доступністю до столиці.
Будинок розташований на ділянці 6 соток (фактично 7,5 сотки), територія доглянута та озеленена: сосни, туї, піхти, ялинки, лаванда, барбарис, а також плодові дерева — яблуня, груша, черешня, абрикос і малина. Облаштована мангальна зона, встановлена система автополиву та освітлення саду. Підготовлено місце під каркасний басейн — залита бетонн...

65 000 $
677 $/м²
Київська вул., 10-К
2 кімнати
96 / 35 / 20 м²
поверх 2 з 5
сьогодні
Простора квартира поруч з Києвом та Десною!
Продається простора 2-кімнатна квартира, розташована на вулиці Київській, 10к, у сучасному житловому комплексі «Desna Park Residence», що в селі Зазим’я Броварського району.
Знаходиться на 2 поверсі 5-поверхового стильного цегляного будинку 2024 року, вже введеного в експлуатацію з підключеними комунікаціями, чекає на нових власників, готових втілити свої дизайнерські мрії.
Житло має чудове планування, яке дозволяє за бажанням легко перетворити його з 2-кімнатної на 3-кімнатну. Простора кухня займає 19 м2, хол-вітальня — 26 м2.
До ваших послуг також спальня з панорамними вікнами, дитяча кімната та два санвузли, що забезпечує максимальний комф...

310 000 $
1 225 $/м²
1 Садова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
253 / 99 / 13.4 м²
2 поверхи
11 сот
5 кімнат
сьогодні
До вашої уваги — вишуканий заміський котедж у мальовничому куточку Київщини, с. Зазим'я (Зазим'я-Сади), за сто метрів від будинку протікає ріка Десна. Будинок знаходиться в садовому товаристві, можлива реєстрація місця проживання.
Екологічно чисте місце, та найголовніше подалі від міського шуму! Капітальний цегляний будинок, красивий, просторий, затишний, теплий та гарною енергетикою.
Загальна площа 253м2, збудований в 2003 році.
Будинок будувався для себе з якісних матеріалів, будівництво контролювалось власником на усіх етапах.
Дуже міцний та надійний стрічковий фундамент, стіни цоколю з бетонних блоків, додатково зроблено якісну гідроізоляцію цоколю, стіни будинку зведені з повнотілої ц...

69 000 $
622 $/м²
Квартальна, 45
111 / 56 / 27 м²
2 поверхи
1 сот
2 кімнати
сьогодні
Трирівневий таунхаус біля лісу!
Пропонується до продажу просторий таунхаус площею 111,1 м², розташований у престижному котеджному містечку в екологічно чистому передмісті столиці в селі Зазим'я за адресою: вулиця Квартальна, 45.
Це ідеальний формат житла, що поєднує зручність міської квартири з перевагами заміського будинку. Будинок має три рівні та функціональне планування: з просторої кухні облаштовано вихід у власний затишний дворик на земельній ділянці 1,88 сотки, а на кожному поверсі є балкони з мальовничими краєвидами. Справжньою перлиною об’єкта є велика світла тераса на третьому поверсі, яка стане улюбленим місцем відпочинку для всієї родини з прямим видом на ліс.
Помешкання про...
24 500 грн/міс
Київська вул., 10-В, к.4
1 кімната
47 / 17 / 20 м²
поверх 3 з 5
2021 рік побудови
сьогодні
ЖК Десна Парк Резіденс, вул. Київська 10В, к.4.
Перша здача!
Оренда квартири 47 м² з якісним ремонтом. Все необхідне для проживання.
Планування складається з кухні-студії та окремої спальні з гардеробною.
Квартира повністю обладнана меблями та технікою (холодильник, посудомийка, духовка, бойлер, пралка-сушилка, кондиціонери, телевізор), є електро тепла підлога, фільтрація води.
Щит автоматичного вводу підключення Екофлоу.
Опалення - власна котельня ЖК.
Поблизу розташовані продуктові супермаркети, кав'ярня, поштомати, спортивні майданчики. Гарна доглянута спокійна територія під охороню.
Станція метро Лісова - 15 км або 15 хвилин на авто, зупинка маршрутних таксі №321 та №328.
Ціна за мі...

100 000 $
645 $/м²
Київська вул., 3
4 кімнати
155 / 75 / 15 м²
поверх 4 з 5
2024 рік побудови
сьогодні
Продаж дворівневої чотирьохкімнатної квартири з терасою та панорамою на ліс, в новому ЖК комфорт класу в предмісті Києва, на лівому березі, по вигідній ціні.
ЖК «Desna Park Residence» в селі Зазим‘я, вул. Київська, Будинок 10В, корпус 5, з Троєщини 10 хв на машині.
- будинок зданий в експлуатацію влітку 2023
- загальна площа: 155 м2
- житлова: 75м2
- кухня: 15м2
- 4-5 поверх/5 пов. будинку
- 2 санвузли
- З великою терасою
- вид з вікна у двір і сосновий ліс
- квартира в стані від забудовника, без ремонту, зроблена-чорнова штукатурка, стяжка
- є візуалізація, дизайн-проекту
- встановлено сходи між першим в другим поверхом
Поряд є ліс, закрита территорії ЖК- під охороною, своя внутрішн...
Всі вулиці