Топ оголошень Здолбунова

36 000 $
721 $/м²
Заводська, 1
ПРЕМІУМ
2 кімнати
50 / 29 / 7 м²
поверх 2 з 5
1972 рік побудови
сьогодні
Пропозиція від агенції "Гарант".
Двокімнатна квартира покращеного планування в Здолбунів-2, вулиця Заводська.
Квартира знаходиться на 2 поверсі 5 поверхового цегляного будинку.
Загальна площа 49,9 м.кв.
Кімнати ізольовані - 17.1 м.кв. та 11.4 м.кв.
Санвузол роздільний- 2.7 м.кв та 1.4 м.кв.
Туалет потребує ремонту,бо була заміна центрального стояка.
Кухня 6.9 м.кв.
Газова колонка - підігрів води.
Коридор - 8.9 м.кв.
Вбудована шафа- 0.7 м.кв.
Є підвал.
Квартира вільна.
Балкон- 0.8 м.кв.,не засклений.
Можна придбати за додаткову вартість цегляний гараж з правом власності

41 000 $
569 $/м²
Марка Безручка вул., 21
72 / 48 / 8 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2 дні тому
Продається Будинок у м. Здолбунів по вул. М. Безручка 21
Просторий окремий будинок площею 72 м² — чудовий варіант для великої сім’ї або комфортного життя у спокійному районі.
4 кімнати.
Будинок деревʼяний обкладений цеглою.
Земельна ділянка — 6 соток приватизована.
Автономне газове опалення.
Є газ,вода і електроенергія в будинку
Хороше планування.
Просторий двір.
Житловий стан — можна заїжджати та проживати.
Водовідведення (септик).
До будинку асфальтний доїзд.
Поруч магазин, кіоск та зупинка транспорту.
Зручне розташування у межах міста.
Ціна: 41 000 $

34 000 $
548 $/м²
Коперника, 63
БЕЗ КОМІСІЇ
єВідновлення
3 кімнати
62 / 51 / 6 м²
поверх 9 з 9
сьогодні
Пропонується до продажу затишна квартира загальною площею 62 кв.м, розташована у спокійному районі міста Здолбунів. Квартира складається з трьох окремих кімнат, має житловий стан, але потребує ремонту — чудова можливість облаштувати житло на власний смак.
📍Локація:
Будинок знаходиться у зручному місці — поруч усе необхідне для комфортного життя:
магазини та супермаркети;
школа та дитячий садок;
аптека, пошта, банківські відділення;
зупинки громадського транспорту, що забезпечують швидке сполучення з центром міста;
неподалік зелена зона для прогулянок і відпочинку.
💡 Переваги:
зручне планування;
спокійний, безпечний район;
можливість зробити ремонт під себе;
гарне транспортне сполучення.
54 999 $
357 $/м²
Старомильська, 20
154 / 57.3 / 12 м²
2 поверхи
20 сот
4 кімнати
сьогодні
‼️Продаж домоволодіння з виходом на озеро | Можливо під пансіонат👆
✔️Великий будинок - 4 спальні кімнати та велика гостинна із каміном
✔️Розташований: Здолбунів, вул. Старомильська 20
✔️Трьох поверховий будинок (2 поверхи та мансарда)
Загальна площа 154 м2 на земельній ділянці в 20 сот з виходом до озера!
✔️Розташований у тихому місці Старомильска із асфальтованим доїздом до будинку.
✔️Будинок в житловому стані
✔️Газовий котел на опалення, який повноцінно опалює велику площу, газова колонка на гарячу воду.
✔️Комунікації: світло, вода, газ,
✔️Недалеко знаходиться ліс, озеро, «Здолбунівський карʼєр», зупинки транспорту, магазини.
✔️Один із варіантів купівлі даного будинку: під пансі...

37 900 $
1 024 $/м²
Старомильська
37 / 25.7 / 6.2 м²
1 поверх
10 сот
2 кімнати
4 дні тому
Затишна дача, кооператив "Дачник".
Місце для відпочинку від міської суєти, насолоди тишею і садом.
Доглянутий цегляний будинок у житловому стані
Вода заведена в лазню, є бойлер
Тихе, спокійне місце неподалік ставка і кар'єру. Зупинка маршрутки
65 000 $
650 $/м²
Фестивальна
БЕЗ КОМІСІЇ
100 / 70 / 20 м²
2 поверхи
2 сот
3 кімнати
1 тиж. тому
Котеджне містечко закритого типу — комфорт і безпека для вашої сім’ї!
Пропонуємо сучасні 2-поверхові котеджі у новому комплексі з 14 будинків.
Кожен має власне подвір’я позаду та парковку на 2 авто спереду.
📍 Зручна локація: поруч школа, ринок, магазини, зупинка транспорту та озеро для прогулянок. Асфальтований доїзд!
🔧 Комплектація від забудовника:
міське водопостачання й водовідведення;
дозвіл на підключення газу;
заведена електрика;
утеплений дах (мінвата), підшитий софіт;
чистова стяжка та штукатурка.
🏡 Планування:
кухня-вітальня з виходом у власне подвір’я;
3 спальні (2 поверх);
2 санвузли;
простора прихожа.
🎁 Бонус: у перших 3 котеджах — підвал 50 м²!
Телефонуйте — допом...
22 000 $
542 $/м²
Фестивальна, 10
БЕЗ КОМІСІЇ
2 кімнати
40.6 / 30 / 10 м²
поверх 1 з 2
1 тиж. тому
Продам 2-кімнатну квартиру на землі, Здолбунів-2
📍 Місцезнаходження: тихий, затишний район, Здолбунів-2
🛏 Кількість кімнат: 2
🏠 Площа житлова: 40,6 м²
🏗 Стан: під ремонт – можливість зробити все на свій смак
🏡 Додатково: є мансардний поверх з балконом
🔥 Опалення: електричне
💧 Вода та каналізація: централізовані
⚡ Світло: лічильник день/ніч
🟡 Газ: лічильник
📌 Інфраструктура: поруч ринок, магазини, зупинка громадського транспорту

36 000 $
610 $/м²
Фестивальна, 2
БЕЗ КОМІСІЇ
3 кімнати
59 / 37 / 7 м²
поверх 1 з 5
3 тиж. тому
Продаж 3-кімнатної квартири в центрі Здолбунова -2
Пропонуємо простору 3-кімнатну квартиру на 1 поверсі цегляного будинку.
• Кімнати окремі, зручне планування.
• Є балкон.
• Завдяки розташуванню на першому поверсі – можливе перепланування під комерційне приміщення (офіс, магазин, салон тощо).
Локація – ідеальна для життя та бізнесу:
• Центральна частина міста.
• Поруч базар, школа, садочок, магазини.
• Зупинка громадського транспорту біля будинку.
Вдалий варіант як для сім’ї, так і для інвестиції.

26 000 $
413 $/м²
Садки
БЕЗ КОМІСІЇ
63 / 36 / 9 м²
1 поверх
3 сот
3 кімнати
1960 рік побудови
3 тиж. тому
Продається частина будинку в м.Здолбунів
Площа 63 м.кв.
3 кімнати, кухня, санвузол
На кухні та в коридорі тепла підлога.
Будинок має окремий вхід,
земельна ділянка приватизована.
Комунікації: автономне газове опалення, електроенергія, централізоване водопостачання, септик.
Будинок в житловому стані, потребує косметичного ремонту.
Замінений дах, будинок частково утеплений.
Також замінена проводка на мідну, замінені труби на пластикові.
Є загорожа у вигляді бетонних плит та дерев"яні ворота.
Біля будинку є сарай та невелика земельна ділянка під город.
Гарне місце розташування.
Поруч зупинка автотранспорту, магазини, школа, садочок, парк, озеро.

21 000 $
276 $/м²
Старомильська, 25А
БЕЗ КОМІСІЇ
торгівельне приміщення
76 м²
2000 рік побудови
3 тиж. тому
Продається комерційне приміщення в м.Здолбунів
В приміщенні був продуктовий магазин із гарним прибутком.
Досить велика площа, окремий вхід
Зроблений косметичний ремонт
Наявний санвузол
Є вода та електроенергія
Поруч знаходиться озеро.
Можна облаштувати під житлову нерухомість.
Телефонуйте для огляду
29 000 $
806 $/м²
Лермонтова, 6
36 / 17 / 6 м²
1 поверх
3 сот
2 кімнати
3 тиж. тому
Продам будинок в Здолбунові
Житловий стан
Автономне опалення
Санвузол в будинку
2 кімнати
3 сот землі
Є гараж
29000у.о.
Анімперія [телефон приховано]
151 000 $
686 $/м²
Паркова
220 / 100 / 15 м²
3 поверхи
20 сот
6 кімнат і більше
2 міс. тому
Продам великий будинок в Здолбунові
Триповерховий цегляний
Помешкання у хорошому стані та має 6 кімнат
В будинку окрім основних кімнат є сауна та кімната відпочинку + додатковий санвузол біля них.
Гараж з автоматичними воротами та окремим заїздом.
Розміщений на ділянці, яка вже засаджена дорослими фруктовими деревами
Окремо є проект системи опалення та рекуперації повітря, який врахований у внутрішніх конструкціях.
Для огляду телефонуйте
Всі новобудови