Найпопулярніші котеджні містечка міста
Котеджні містечка Житомира
Топ оголошень Житомира

48 000 $
1 200 $/м²
Покровська вул., 56
40 / 20 / 15 м²
1 поверх
2 сот
1 кімната
сьогодні
Комісію сплачує лише замовник послуги
Пропонується до продажу стильна та простора 1-кімнатна частина будинку в самому центрі міста — ідеальне поєднання комфорту, приватності та вигідної локації.
Загальна площа — 40 кв.м. У власності — 2 сотки земельної ділянки та власний гараж, що є рідкісною перевагою для центральної частини міста.
Будинок після якісного сучасного ремонту, виконаного в світлих тонах. Простір продуманий до деталей: велика кімната, простора кухня та зручне планування створюють відчуття повноцінного будинку.
Об’єкт повністю укомплектований меблями та технікою: холодильник, варильна поверхня, духовка, витяжка, пральна машина, мікрохвильова піч — усе залишається новим власни...

40 000 $
400 $/м²
Художника Канцерова пров. (Чапаєва), 27
ПРЕМІУМ
ТРЦ Ярмарок
100 / 40 / 12 м²
2 поверхи
4 сот
4 кімнати
1964 рік побудови
сьогодні
Пропонуємо вашій увазі ЕКСКЛЮЗИВНУ можливість придбати об'єкт нерухомості, який потребує реконструкції, а саме частину приватного будинку площею 100 квадратних метрів, що розташований на земельній ділянці площею 4 сотки в районі ТРЦ Глобал ЖИТОМИР.
Об'єкт в два поверхи, розташований в тихому дворі, що створює сприятливі умови для життя та бізнесу.
До будинку підведені всі центральні комунікації.
Об'єкт потребує реконструкції, що створює ідеальні умови для інвестицій та переобладнання в декілька квартир для подальшої здачі в оренду, що може стати вигідним проектом для пасивного прибутку.
Ідеальна транспортна розвязка та інфраструктура, що робить обєкт біль привабливим для потенційного поку...

110 000 $
229 $/м²
Антоновича Професора вул., 7
480 / 170 / 40 м²
3 поверхи
9 сот
6 кімнат і більше
2014 рік побудови
сьогодні
ПРОДАЄТЬСЯ ДОБРОТНИЙ БУДИНОК для ВЕЛИКОЇ РОДИНИ.
.
Загальна площа ділянки - 9 соток огородженої території. Є достатньо місця для будівництва басейну, бесідки або інших споруд.
.
3-х поверховий будинок загальною площею 470 м2 в тому числі цокольний поверх з гаражем 40м2, підсопними приміщеннями та сауною.
.
8 окремих кімнат, 3 санвузла, простора кухня-студія, з кімнат є вихід на великі лоджії.
.
Будинок будувався для себе з екологічних матеріалів, з залізобетонними перекриттями, розведене опалення та електропроводка, стіни та стеля - зроблені під фарбування.
.
Додатковими перевагами при купівлі для Вас стануть підключення 3-ох фазної електроенергії та наявність всіх коммунікацій.
.
Зручна лок...

99 000 $
572 $/м²
Глибочицька, 11
Відеотур
Центр
173 / 67 / 14 м²
2 поверхи
9 сот
4 кімнати
2008 рік побудови
сьогодні
Продається НОВИЙ, ПРОСТОРИЙ, двоповерховий будинок 173 м² у передмісті Житомира!
Цей затишний та енергоефективний дім створений для вашого комфортного життя.
На ділянці 9 соток ви знайдете достатньо простору для саду, зони відпочинку або навіть власної альтанки.
Будинок повністю готовий до заселення та має житловий стан.
Встановлені металопластикові вікна, якісна металочерепиця та утеплений фасад забезпечують комфорт за будь-якої погоди.
Підведені всі необхідні комунікації. Автономне газове опалення з двоконтурним котлом забезпечить теплу атмосферу.
Гараж вбудований в будинок – ваш автомобіль завжди під захистом, а ви – без зайвих турбот!
Асфальтований під’їзд додає зручності у щоденн...
169 000 $
1 779 $/м²
Романа Шухевича вул.
95 / 45 / 10 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
2 тиж. тому
Будинок цегляний 2003р п, утеплений, дах односкатний, оцинковка+ металочерепиця. Три кімнати, центральне водопостачання, вигрібна яма на 12 кубів. Будинок в гарному стані, автономне опалення, вмонтовані меблі та техніка. В дворі є бесідка, все облаштовано для комфортного життя та відпочинку. Є літня кухня, гараж, погріб. Вільний продаж
93 000 $
1 094 $/м²
Зарічна вул.
85 / 42 / 9 м²
2 поверхи
9 сот
3 кімнати
сьогодні
Продається стильна частина будинку, яка повністю готова до втілення ваших інтер'єрних мрій. Тут виконано бездоганний високоякісний ремонт, а відсутність меблів дозволить вам облаштувати простір виключно під свій смак і стиль
Район Музичної фабрики, вул Зарічна
Площа будинку 85 м2
Ділянка 9 сот приват.землі
Три окремі кімнати, сумісний санвузол, гардеробна
Центральні комунікації, каналізація-септик
Індивідуальне газове опалення
Новий двоконтурний енергоефективний котел
Тепла підлога ( весь 1й поверх )
Встановлено надійну сантехніку
Повністю замінено електропроводку
Якісні металопластикові вікна
Міжкімнатні двері виготовленні з натурального дерева
Дорогі броньовані вхідні двері
Ця ч...
300 000 $
968 $/м²
Олени Теліги вул., 76
БЕЗ КОМІСІЇ
309.8 / 141.8 / 12.2 м²
3 поверхи
6 сот
6 кімнат і більше
1992 рік побудови
сьогодні
Продаж просторого будинку в Житомирі — ідеальний варіант для комфортного життя!
• Житомирська обл., м. Житомир, вул. Олени Теліги, 76
• Ліс — всього 2 хвилини пішки
• До центру міста (площа, собор) — лише 3 км
⸻
Будинок, де є ВСЕ — і навіть більше!
Пропонується великий, затишний та функціональний будинок для родини, яка цінує простір, комфорт і якість.
Будинок:
Збудований із силікатної цегли
Утеплений пінопластом
Фасад — «короїд» + фарбування (бежевий колір)
Дах — металочерепиця (вишневий колір)
Загальна площа: 309,8 м²
3 поверхи
⸻
Планування:
4 окремі спальні
Просторий зал
Окрема кухня та їдальня
Робочий кабінет
Кімната для гостей
Гардеробні кімнати
2 санвузли:
душова кабіна
велика...
97 700 $
1 303 $/м²
5-й Транзитний пров.
єВідновлення
Мар'янівка
75 / 39 / 25 м²
1 поверх
6 сот
3 кімнати
сьогодні
Пропонуємо вашій увазі чудовий будинок у спокійному та зеленому районі міста - Мар'янівка. Можна відразу заїхати та жити!
Повністю готовий до проживання. Виконано хороший та якісний ремонт. Все робилося для себе
Світлі та просторі кімнати, затишна кухня, де приємно збиратися всією родиною, та функціональний санвузол
Усі необхідні мережі підключенні та працюють безперебійно. Економне газове опалення, що важливо для комфортного бюджету
Доглянута прибудинкова територія, де достатньо місця для відпочинку, облаштування зони барбекю або дитячого майданчика. Є місце для авто
Мар'янівка - це ідеальний баланс між міським комфортом та заміським спокоєм. Поруч зупинка транспорту, магазини та вс...
93 700 $
781 $/м²
Барашівська вул.
120 / 85 / 15 м²
2 поверхи
3 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається затишна частина будинку ( по документам квартира ) з власною земельною ділянкою 3.5 сот приват.землі. Чудовий варіант для тих, хто хоче жити у власному будинку, мати свій двір та більше простору для комфортного життя
Загальна площа будинку 120 м2
4 окремі кімнати, простора кухня - зручне планування для сім'ї
Каналізація та водопостачання до будинку є централізованими
Індивідуальне газове опалення
Добротній, світлий, теплий двоповерховий будинок в житловому стані, що дає змогу відразу заїхати та жити. Або облаштувати все під свій смак
Територія доглянута, огороджена, посаджені молоді дерева. На території є величезний гараж, альтанка та квітничок. Двір викладено тротуарною пли...
126 000 $
1 050 $/м²
Радонова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
Гідропарк
120 / 65 / 30 м²
1 поверх
7 сот
4 кімнати
сьогодні
Продам будинок 120м2, має 4 кімнати, новобуд 2025р., утеплений мінватою і оброблений декоративною штукатуркою, плитка в дворі, опалення і тепла підлога. Септик , електрика 13квт, скважина 50м. Штукатурка і стяжка підлоги машинного типу. Ворота+забор. Документи в порядку.
77 000 $
428 $/м²
Івана Гонти вул.
180 / 75 / 25 м²
1 поверх
8 сот
4 кімнати
2 тиж. тому
Недобудова в районі Паперової фабрики, 180м зі всіма комунікаціями, центральна вода та каналізація, є світло, поряд газ. Будинок без внутрішніх робіт з виходом до річки. Можна під житло і під бізнес, базу відпочинку. Вся теріторія огороджена парканом, є гараж, два заїзда. Поряд зупинка.
75 500 $
1 007 $/м²
Небесної Сотні вул. (Московська)
75 / 42 / 13 м²
1 поверх
8 сот
3 кімнати
2 тиж. тому
Частина будинка в самому центрі міста, будинок стоїть в дворі, не над дорогою. Велика ділянка землі, є два гаража, хороший заїзд. Будинок вільний, в гарному стані, високі стелі, всі зручності, залишаються меблі та техніка, якщо потрібно. Гарний садок біля хати, двір окремий, ділянка двофасадна.
155 000 $
1 292 $/м²
Антоновича Професора вул.
120 / 60 / 28 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
2 тиж. тому
Будинок 2016р п, 122/60/28м, газобетон, утеплений пінопластом 10, на першому поверсі кухня- вітальня з виходом в двір, кімната та с/в, на другому поверсі три кімнати та с/в. Облаштоване та утеплене мін ватою горище, 5 соток землі. Автономне опалення, температурні датчики кожної зони опалення.
Встановлена система безпеки Ajax, сигналізація підключена до поліції охорони. Інверторний стабілізатор напруги Quant18 – найкращий на ринку. Система автономного живлення будинку. При економному споживанні приблизно один тиждень без світла.
Можливість підключити сонячні панелі для збільшення часу автономності
Сучасні енергоефективні вікна та двері "Родос".
Насос в колодязі фірми Grundfos дає ідеальний ти...
125 000 $
962 $/м²
Покровська вул.
130 / 85 / 25 м²
1 поверх
6 сот
6 кімнат і більше
2 тиж. тому
Повноцінний будинок на два входи, ідеально для сім'ї "батьки- діти". Двір окремий, поряд зупинка, ринок, школи та садочки. Перша частина дер/цегла 1956р п, 70м, три кімнати, с/в, кухня, коридор. Друга частина більш сучасна, блок/утеплювач, 75м, три кімнати, є камін, с/в, передпокої. Є також гараж, баня, літня кухня та погріб. Все в гарному стані, зроблено для себе з любов'ю. Є два котла, газ та тверде паливо, залишаються меблі та техніка. 6 соток землі. В дворі гарний сад, невеличкий город, декоративні насадження- райський куточок. Можливий обмін на квартиру з доплатою.
31 000 $
838 $/м²
Вацківський пров., 20