Фільтри
Оренда комерційної нерухомості (нежилих приміщень) в Житомирі
25 оголошень
- найбільша площа
25 оголошень
- найбільша площа

30 000 грн/міс
375 грн/м²
Домбровського вул., 50
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
80 м²
2010 рік побудови
сьогодні
Здається в оренду комерційне приміщення у жвавому районі з активним пішохідним та автомобільним трафіком — поруч із Сінним ринком.
Загальна площа — 80м² Зручне планування
Є зручний під’їзд для транспорту
Прохідне місце — постійний потік клієнтів
Підійде під різні види діяльності
Ідеальний варіант для:
магазину
офісу
складу
сфери послуг (салон, майстерня тощо)
Приміщення готове до використання та може бути адаптоване під ваш бізнес.
35 000 грн/міс
140 грн/м²
Бориса Тена вул., 70
приміщення вільного призначення
250 м²
вчора
Здам кафе в оренду м.Житомир, вул.Б.Тена , площею 170 м, зал на 100 місць, діючий, всі зручності, фасад, поряд ринок, садочки, жилий масив, ціна за місяць 35000грн. + Передоплата та комунальні, тел. [телефон приховано]
Ан ,,Золотий ключик"
3 000 грн/міс
500 грн/м²
Вітрука вул., 41
торгівельне приміщення
6 м²
Можливий продаж

50 000 грн/міс
435 грн/м²
Євгена Рихліка вул. (5-й Щорса), 15
багатофункціональне приміщення
115 м²
2 дні тому
Оренда комерційного приміщення в ЖК Мрія на Покровській.
Житловий комплекс повністю збудований. Великий % заселення будинків.
Поруч розташовано 6 нових багатосекційних ЖК, престижний приватний сектор, молодий район, завдяки чому є гарна клієнтська база.
Фасад приміщення виходить на вул. Героїв Чорнобиля, поруч є паркомісця, зручний підʼїзд.
Загальна площа 115 м2, складається з вестибюлю - 14м2
основної зали - 74м2 (12м на 6м)
два кабінети - 13 та 9м2
просторий санвузол - 5м2.
Раніше здавалося під салон краси, залишається частина меблів, все підготовлено під косметологічну діяльність.
Можуть розглядатися і інші варіанти здачі.
Пропозиція від АН Житомир

12 000 грн/міс
200 грн/м²
Троянівська вул. (Якіра), 3
приміщення вільного призначення
60 м²
2 дні тому
Оренда приміщення 60 м², центр, 1 поверх у дворі (не фасад)
Загальна площа 60 м², основний зал 45 м².
Опалення – твердопаливний котел.
Зручний під студію, склад, виробництво, сервіс.
С/У є на території в будівлі.
Ціна: 12 000 грн/міс.
17 000 грн/міс
335 грн/м²
Київська, 40
багатофункціональне приміщення
51 м²
вчора
Приміщення в "Business City". ЦЕНТР міста, навпроти ЦУМ (фасад під склом)!!! Зручний невисокий поверх, мокра точка. Новий ремонт (в планах установка кондиціонера).
17 000 грн/міс
283 грн/м²
Київська вул., 87
багатофункціональне приміщення
60 м²
2 дні тому
Район центрального автовокзалу, 2-й поверх, 60кв.м.
12 000 грн/міс
400 грн/м²
Київська вул., 87
багатофункціональне приміщення
30 м²
2 дні тому
Офісне приміщення в районі автовокзалу, 30кв.м., 2й поверх.
Шукайте комерційну нерухомість в Житомирі за фільтрами
20 000 грн/міс
500 грн/м²
Хлібна вул., 12б
багатофункціональне приміщення
40 м²
2 дні тому
Оренда магазину в районі автостанції
25 000 грн/міс
234 грн/м²
Покровська вул., 47
офісне приміщення
107 м²
3 дні тому
Здам комерційне приміщення 107 метрів, 5 кімнат,санвузол, електроопалення, кондиціонер, під офіс, ремонт за домовленістю за кошти орендаря. 25000 грн+ком.послуги +залогова сума [телефон приховано]
40 000 грн/міс
400 грн/м²
Київська вул., 59
приміщення вільного призначення
100 м²
3 дні тому
Здам комерційне приміщення в центрі під любий вид діяльності, кафе,магазин, аптеку,медичний заклад, дитячий комплекс і т.д 2 санузла, великий зал,кабінет,кладовки,автономне газове опалення, ,вода,світло,сигналізація. 40000 грн+ком.послуги +залогова сума
[телефон приховано]
10 000 грн/міс
385 грн/м²
Ольжича вул., 18
багатофункціональне приміщення
26 м²
4 дні тому
Приміщення комерційного призначення в тихому центрі, 26м, два кабінети і с/в. Косметичний ремонт, окремий вхід, високі стелі. Центральні комунікації, грати на вікнах. Можлива оренда з правом викупа.
56 000 грн/міс
160 грн/м²
Садовий пров., 5
БЕЗ КОМІСІЇ
склад
350 м²
2011 рік побудови
5 днів тому
Склад с рампою АРЕНДА
350 м
Житомир
Крошня в
пер . Садовий 5
- Розташування,
логістична розвʼязка:
Заїзд фури з об’іздноі до міста розташування складу без пробок.
Зручне місто положення складу дозволяє виконати доставку по місту 3-5 хв до Сінного, Малинського ринку!
-Наявність рампи ! Крита рампа дозволяє зручно та швижко вантажити товари за будь-якої погоди.
-Високі стелі 5,5 м. забезпечать вертикальне зберігання та ефективне використання об'єму приміщення
Ціна 160 грн /м
15 000 грн/міс
50 грн/м²
Музикальна фабрика, 1
склад
300 м²
6 днів тому
Примiщення, 300кв.м, висота стелi 5м, сухе, гарний заiзд, детально за телефоном. 50грн.-1 кв. м
8 000 грн/міс
80 грн/м²
Перемоги вул., 50
багатофункціональне приміщення
100 м²
1 тиж. тому
Здам на довгий термін приміщення на 3му поверсі цегляної будівлі з вигідним розташуванням і трафіком людей. Площа 100м2. Поруч зупинка і магазини. Під виробництво, фотозона, офіси, салон т.д. Без ремонту. Електрика 380в і 220в, свій лічильник. Води немає. Туалет на вулиці. Стоянка авто. Охорона.
101 000 грн/міс
402 грн/м²
Мала Бердичівська вул., 4
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
252 м²
1 тиж. тому
Шукаєте ідеальну локацію, що поєднує престиж, функціональність та бездоганний доступ для ваших клієнтів у самому центрі Житомира? Представляємо вашій увазі виняткове комерційне приміщення на першому поверсі, розташоване в епіцентрі ділової активності та культурного життя міста!
Це не просто приміщення – це готова до адаптації, багатофункціональна та стратегічно вигідна площа, що ідеально підійде для реалізації будь-яких амбітних бізнес-ідей, від сучасної медичної клініки до інноваційного навчального центру, від фешенебельного бутіка до представницького офісу великої компанії.
Ключові Переваги та Характеристики, що Відкривають Широкі Можливості:
Стратегічна Локація та Виняткова Видимість:...
2 610 $/міс
10 $/м²
Домбровського вул., 3Д
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Grand City Dombrovskyi
багатофункціональне приміщення
261 м²
1 тиж. тому
Шукаєте ідеальне місце для бізнесу з гарантованим потоком клієнтів? Це ваша унікальна можливість! Пропонується в оренду просторе приміщення вільного призначення площею 261 м² на першому поверсі в наймасштабнішому житловому комплексі Житомира, розташованому за адресою: вул. Домбровського, 3д.
З понад 1240 квартир і тисячами мешканців, цей ЖК стане постійним джерелом клієнтів для вашого бізнесу.
Чому це ідеальний вибір для вас?
Готовий ринок: Ви отримуєте готовий ринок збуту прямо біля дверей. Це мінімізує витрати на маркетинг і забезпечує стабільний дохід з першого дня.
Вигідна ціна: Орендна плата становить лише $10 за м², а загальна вартість оренди — $2610 на місяць. Це одна з найпривабли...
15 000 грн/міс
50 грн/м²
Жуйка вул., 41
склад
300 м²
1988 рік побудови
1 тиж. тому
Оренда складського приміщення.
300м2
Є електроенергія,заведено 10кВт
Висота воріт 4,2×5,5
Розмір 16×8
Детальніше за номером телефону
18 000 грн/міс
134 грн/м²
Київська вул., 62
багатофункціональне приміщення
134 м²
2 тиж. тому
Здається комерційне приміщення офісного типу. Можна під кол-центру, студію краси та інше. Розташоване на 10 поверсі в центрі міста. 5 кімнат, зручності. Під охороною .

94 000 грн/міс
1 000 грн/м²
майдан Перемоги пл., 7
приміщення вільного призначення
94 м²
1964 рік побудови
2 тиж. тому
Здається в оренду комерційне приміщення під ваш ремонт.
Самий центр міста. Під будь який бізнес. Перші 2 місяці канікули для ремонту.
1000 грн м кв.