71 800 $
1 158
$/м²
1970 рік побудови
2 дні тому
2 тиж. тому
33 (сьогодні 0,
вчора 2)
Опис
Продається затишна трикімнатна квартира в одному з найспокійніших районів міста — Верхня Польова. Ідеальний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт та зручне планування.
Всі кімнати роздільні (ніяких прохідних зон!).
Ремонт — можна заїжджати й жити без додаткових вкладень.
1-й поверх 5-поверхового будинку (зручно для літніх людей, сімей з візочками).
Є засклений балкон.
Поруч школи, дитячі садочки, магазини, зупинки транспорту та зони для відпочинку.
Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час.
Всі кімнати роздільні (ніяких прохідних зон!).
Ремонт — можна заїжджати й жити без додаткових вкладень.
Є засклений балкон.
Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час.
Деталі
В квартирі 3 кімнати. Є балкон. Будинок побудований в 1970 році. Загальний стан квартири - З ремонтом. Комісія за послуги 700 $
Історія зміни ціни
| 14.05.2026 | - 200 $ | 71 800 $ |
| 29.04.2026 | 72 000 $ |