Продам земельну ділянку та будинок в м. Києві, Дарницький район. Затишне місце, поруч інфраструктура: маршрутки / трамваі, автобуси до метро Чернігівська, -10 хв. Також садочки, школи, магазини, жд вокзал. Зручне розташування. Нормальні, порядні сусіди. Ділянка 6.66 сот. На ділянці виноградна лоза, фруктові та горіхові дерева. квіти, сарай, 2 гаража (залізний та цегляний), будинок.
Будинок- опалення газом, городське водопосточання(артезіанська вода) та городське водовідведення, 4 житлові кімнати, кухня , санвузол, коридори-2, літня веранда(опалюється). Метраж приміщень див. в фото.
Документи.
код оголошення SH-202-424
Продаж земельної ділянки та будинку 121 м кв, ділянка 6 соток ідеально для 2-х сімей або батьки та діти в різних половинах будинку, окремих два окремих входи.
Будинок розділений на 2 частини автономні: дві кухні, два санвузли, два газові котли, центральна каналізація, центральне водопостачання.
Будинок утеплений, зроблено ремонт, на ділянці посаджено дерева, кущі, є все необхідне для комфортного життя.
Територія доглянута, гарний двір, тихе та затишне місце для життя.
ДОБРИЙ ТОРГ, реальному покупцю!
Телефонуйте, покази за домовленістю
код оголошення SH-102-401
Відмінний варіант для будівництва або реконструкції виробничо промислових приміщень чи складських та офисних будівель, логістичного центру, СТО.
Виробничий комплекс має зручне логістичне автомобільне та залізничне сполучення. Поруч метро Чернігівська. До Вашої уваги пропонується до розгляду нежитлові будівлі (Ангар) загальною площею: 1030 м.кв., та навіси 2812, 6 м2 які також общити залізом, що розташовані на площі 0, 6997 га, та знаходиться за адресою: м. Киїа, вул. Лісовського 10А.
Категорія: 11, 02-Землі промисловості, транспорту, звязку, енергетики, оборони та іншого призначення
Вода централізоване водопостачання Каналізація централізована; Електроенергія Продавець
юридична особа. Ці...
Фасадна ділянка в Деснянському районі, кадастровий 8000000000:66:168:0018, по фасаду 25 метрів.
По документам 8,2 сотки, фактично 9,8 сотки
Заведено 120квт електрики.
Міська каналізація і водопостачання.
Своя парковка на 10 авто.
Поряд SAT, Нова Пошта (сортувальний склад) #3, Виробництво і склади Текстиль Контакту, Фармацевтичні склади і тд
Заїзд велоко-габаритного транспорту
По документам, є технічний паспорт на будівлі, тобто досить просто зробити реконструкцію і збудувати комерційну нерухомість
Також є два проекти, під житловий комплекс на 16 квартир і виробничо офісне.
Загальна кількість забудови: під житлові квартири - 535м2 і під комерцію - 2460м2
Можливий безготівковий розра...
Фасадна ділянка в Деснянському районі, кадастровий 8000000000:66:168:0018, по фасаду 25 метрів.
По документам 8,2 сотки, фактично 9,8 сотки
Заведено 120квт електрики.
Міська каналізація і водопостачання.
Своя парковка на 10 авто.
Поряд SAT, Нова Пошта (сортувальний склад) #3, Виробництво і склади Текстиль Контакту, Фармацевтичні склади і тд
Заїзд велоко-габаритного транспорту
По документам, є технічний паспорт на будівлі, тобто досить просто зробити реконструкцію і збудувати комерційну нерухомість
Також є два проекти, під житловий комплекс на 16 квартир і виробничо офісне.
Загальна кількість забудови: під житлові квартири - 535м2 і під комерцію - 2460м2
Можливий безготівковий розра...
Об'єкт нерухомості, будівля 1005,7м2, із земельною ділянкою 75,54 сотки, придатний для будівництва, реконструкції та експлуатації будівлі з багатофункціональним призначенням, для організації виробничо-складського приміщення, організації логістичного центру, під СТО.
Розташування об'єкту – Київ, вул. Віскозна 6. Об'єкт розташований неподалік перетину жвавих транспортних автомагістралей. Найближча станція метро Чернігівська,. має два заїзда з двох боків,. Основний заїзд із вул. Віскозна.
Земельна ділянка рівнинна, великий майданчик для паркування транспорту та його обслуговування.
Призначення
Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств пер...
Відмінний варіант для будівництва промислового комплесу, чи складських та офисних будівель.
Київі, вул. Оросительная, 15 Дарницький р-н.
Продається земельна ділянка, призначення -11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств.
Розташовані на земельній ділянці загальною площею 0, 5041 га.
В Наявності: - побутове приміщення, 160 кв.м
На території є: паркан
• рельєф: рівнинний • грунт: пісчаний
На продаж пропонується земельна ділянка площею 4 сотки. На ділянці знаходиться будинок, гараж на два автомобіля.У будинку дві окремих кімнати. Опалення в будинку - котел на дровах,підведений газ. Під’їзд до ділянки асфальтований, велика парковка поруч. В пішохідній достпупності торгівельний центр та станція метро. Підведені всі міські комунікаці
Продам Фасадную, кутову земельну ділянку 22,8 сотки, з комплексом будівель 1062м2. Придатний для будівництва, реконструкції та експлуатації будівлі з багатофункціональним призначенням, для організації виробничо-складського приміщення, організації логістичного центру, під СТО.
Розташування об'єкту – Київ, вул. Хоткевича 3. Об'єкт розташований неподалік перетину жвавих транспортних автомагістралей. Найближча станція метро Чернігівська,.
Земельна ділянка рівнинна, великий майданчик для паркування транспорту та його обслуговування.
Призначення
Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості
Катег...
Пропонується на продаж земельна ділянка (фасадна) в мальовничому лісі в Биківні, поруч КМ "Сосновий Бір". Призначення землі: для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд. Електричний кабель пролягає біля ділянки, асфальтовий під'їзд, вулиця освітлюється. Є великий вибір ділянок на продаж в лісі! Детальніша інформація по телефону.
Пропонується на продаж земельна ділянка (фасадна) 40 соток в мальовничому лісі в Биківні, поруч КМ "Сосновий Бір". Електричний кабель пролягає біля ділянки, асфальтовий під'їзд, вулиця освітлюється. Є великий вибір ділянок на продаж в лісі! Детальніша інформація по телефону.
Унікальна ділянка для вашого дому мрії в Києві! Ділянка межує з ЖК Лісова Казка, дуже гарна локація.
Пропонується до продажу ексклюзивна ділянка площею 10 соток у мікрорайоні Биківня, Деснянський район, із цільовим призначенням земля під індивідуальне будівництво.
Ключові переваги:
• Унікальне розташування: ділянка знаходиться на території березового гаю, оточеного сосновим і березовим лісом, що створює атмосферу затишку і спокою прямо в межах міста.
• Правильна форма ділянки: ідеально підходить для будівництва вашого дому мрії.
• Розвинена інфраструктура: поруч розташований ЖК «Лісова казка», який забезпечує зручний доступ до всіх необхідних благ міського життя.
Додаткові можливості:
Як...
Продаємо земельну ділянку, на ній є будинок 102м² створений на дерев'яному каркасі, стіни утеплені та ізольовані,, вікна від німецького виробника Rehao, фундамент стрічковий з глибиною 80 см Ціни: Будівництво з 0: - Без ремонту та без ділянки: 550€ за 1м² - Під ключ з ремонтом, ділянкою, септиком, свердловиною, унітазом та раковиною в санвузлі: 800€ за 1м² Вже побудований варіант (Той що на фото): - Без ремонту, з ділянкою 2 сотки, септиком, свердловиною, підведеною електрикою: 750€ за 1м² - Під ключ з ремонтом, ділянкою, септиком, свердловиною, розведеною електрикою, унітазом та раковиною в санвузлі: 850€ за 1м² Маємо багато вже готових планувань, тому можемо запропонувати їх, або створити...
• Площа ділянки: 0,2388 га (23,88 сотки)
• Цільове призначення:
▸ 03.10 — для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури
▸ Дозволене будівництво адміністративних, офісних, комерційних, житлових об’єктів
• Категорія земель: землі житлової та громадської забудови
• Форма власності: приватна
• Правовий статус: ділянка відведена офіційно після інвентаризації
Що розташовано на ділянці:
• Існуюча будівля площею 439,4 кв.м (фундамент — 485 кв.м)
• 1 поверх, у відмінному стані
• Приватна власність, внесена до статутного капіталу товариства
• Може бути використана як офіс, сервісний центр, комерційне приміщення або база для реконструкції/забудови
Ідеально підходить для:
• Будівниц...
Деснянський райцон. Биківня. Продам ділянку 10 сотів. Відмінне місце для будівництва будинку. Провулок Садової, Биківня. Поруч провулок Радистів, ЖК Лісова Казка 2. Зупинка міського транспорту 15 хв. пішки. Метро Лісова 10 хв. на машині. Заїзд з провулку Радистів. Навколо-тільки ліс. Дуже чисте повітря. Можливість підключитися до центрального водопроводу та каналізації. Світло поряд.
М "ЛІСОВА" - Броварський пр. - вул. Кіото – вул. Путивльська – пров. Кадіївський – вул. Путивльська – вул. Радистів – вул. Ушицька – вул. Радистів – вул. Путивльська – пров. Сосновий
код оголошення SP-024-339
Продаж земельної ділянки 10соток м.Київ, Деснянський район, провулок Радистів, Биківня, призначеної для будівництва та обслуговування житлового будинку. Поруч ЖК «Лісова казка». Ділянка без дерев. Є можливість підключення електрики та центральної каналізації .Обжита та чудово розвинена місцевість. Є варіант купівлі відразу 20соток(продаж сусідньої ділянки).До центра Києва 20хв на авто.
Продаж фасадної земельної ділянки з електрикою!
Площа 20 соток (дві ділянки по 10 соток пропонуються як одна) , у м. Києві (Деснянський район с. Биківня).
Поруч проходять всі необхідні комунікації: газ, каналізація. Призначення землі під індив. будівництво.
Також є готовий проект під будівництво таунхаусу/дуплексу.
Ділянка розташована в екологічно чистому районі зі зручним під’їздом.
Ідеальний варіант для будівництва приватного будинку або проекту.
6500$/сотка
Продаж фасадної земельної ділянки з електрикою!
Площа 20 соток (дві ділянки по 10 соток пропонуються як одна) , у м. Києві (Деснянський район с. Биківня).
Поруч проходять всі необхідні комунікації: газ, каналізація. Призначення землі під індив. будівництво.
Також є готовий проект під будівництво таунхаусу/дуплексу.
Ділянка розташована в екологічно чистому районі зі зручним під’їздом.
Ідеальний варіант для будівництва приватного будинку або проекту.
6500$/сотка
#RR820
Продаж фасадної земельної ділянки з електрикою!
Площа 20 соток (дві ділянки по 10 соток пропонуються як одна) , у м. Києві (Деснянський район с. Биківня).
Поруч проходять всі необхідні комунікації: газ, каналізація. Призначення землі під індив. будівництво.
Також є готовий проект під будівництво таунхаусу/дуплексу.
Ділянка розташована в екологічно чистому районі зі зручним під’їздом.
Ідеальний варіант для будівництва приватного будинку або проекту.
6500$/сотка
Продаж фасадної земельної ділянки з електрикою!
Площа 20 соток (дві ділянки по 10 соток пропонуються як одна) , у м. Києві (Деснянський район с. Биківня).
Поруч проходять всі необхідні комунікації: газ, каналізація. Призначення землі під індив. будівництво.
Також є готовий проект під будівництво таунхаусу/дуплексу.
Ділянка розташована в екологічно чистому районі зі зручним під’їздом.
Ідеальний варіант для будівництва приватного будинку або проекту.
6500$/сотка R R 8 2 0
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН