Котеджні містечка Авангарду, які починаються на "Т"
Топ оголошень Авангарду
172 000 $
1 042 $/м²
Добрянського вул.
165 / 100 / 25 м²
2 поверхи
3 сот
6 кімнат і більше
2 дні тому
Продається затишний будинок в Авангарді.
* ЖМ Добрий
* ділянка 3 сотки
* два поверхи
* загальна площа 165 метрів
* перший поверх – кухня (з виходом на терасу), вітальня, кабінет, бойлерна-пральня, коридор, спальня, санвузол з душовою кабіною
* другий поверх – туалет, дві кімнати, ванна
* на ділянці – басейн (3*7), ландшафт
85 000 $
914 $/м²
Фруктова вул., 11
93 / 48 / 35 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
Таунхаус розташований у котеджному містечку «Гармонія», що знаходиться у смт Авангард (це передмістя Одеси, до центру міста 20 хв. на авто).
Комплекс уже зданий!
Закрита територія під охороною, відеоспостереження, дитячий та спортивний майданчики.
У будинок заведені всі комунікації (газ, світло, вода, міська каналізація).
Попереду таунхауса подвір'я на два авто. Також є задній дворик із зоною барбекю, чудове місце для сімейних посиденьок.
Таунхаус двоповерховий.
Загальна площа — 93 м².
Вільне планування. Можна спланувати на першому поверсі кухню-вітальню, а на другому поверсі — три спальні.
З батьківської спальні вихід на великий балкон, звідки відкриваються приголомшливі заходи сонця.
Так...
63 000 $
1 016 $/м²
Фруктова вул., 11
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
62 / 15.1 / 7.6 м²
2 поверхи
1 сот
1 кімната
2025 рік побудови
сьогодні
Таунхаус знаходиться в котеджному містечку «Гармонія», що розташоване в смт Авангард (це передмістя Одеси, до центру міста 20 хв. на авто).
Комплекс уже зданий!
Закрита територія, що охороняється, відеоспостереження, дитячий та спортивний майданчики.
Попереду таунхауса є подвір'я для авто. Також є задній дворик із зоною барбекю — чудове місце для сімейних посиденьок.
Таунхаус двоповерховий.
Загальна площа — 62 м².
Вільне планування. Можна спланувати на першому поверсі кухню-вітальню, а на другому поверсі — дві спальні.
Також зроблені виводи під два санвузли.
Якщо продаж за Держпрограмами, то ціна — 70 000$.
Якщо для...

160 000 $
1 333 $/м²
Аграрна
єОселя
120 / 55 / 21 м²
2 поверхи
3 сот
2 кімнати
сьогодні
Код об'єкта: 365512. АН "Атланта".
У продажу затишний двоповерховий таунхаус, розташований на території закритого кооперативу «Добрий» (район ЖК «7 Небо»), за 15 хвилин на авто від центру міста.
У будинку виконано якісний ремонт із сучасних матеріалів, укомплектований меблями та побутовою технікою.
Загальна площа 120 кв. м., розташований на ділянці 3 сотки (ДержАкт).
На першому поверсі: простора кухня, вітальня, санвузол.
На другому: дві спальні та гардеробна.
Будинок облаштовувався для себе.
На території розташована зона барбекю та простора альтанка для літніх вечерь на свіжому повітрі.
Подвір'я викладене плиткою, є заїзд для машини.
Деталі за телефоном. Ваш ідеальний будинок чекає на Вас!

450 000 $
1 957 $/м²
Дукова
230 / 100 / 25 м²
2 поверхи
12 сот
5 кімнат
сьогодні
Код об'єкта: 375757. АН "Атланта".
Авангард-1. Господарський двоповерховий цегляний будинок на 12 сотках з Держактом.
Пропонується до продажу капітальний будинок, побудований з якісної цегли. Продумана архітектура та зручна локація — поруч парк і Собор.
Ділянка 12 соток із доглянутим городом, фруктовими деревами, обладнаною альтанкою, літнім душем і гаражем.
Функціональне планування:
1-й поверх: кухня-їдальня, спальня, санвузол;
2-й поверх: три спальні, санвузол;
цокольний поверх: сауна, технічне приміщення, кімната відпочинку, комора;
горище з високим коником.
Виконано сучасний ремонт із застосуванням матеріалів провідних європейських брендів. Будинок повністю укомплектований італійськи...

135 000 $
1 134 $/м²
Фруктова вул.
119 / 55 / 27 м²
3 поверхи
1 сот
3 кімнати
сьогодні
🏡 Продається таунхаус в Авангарді
🔹 ЖК Гармония, вул.Фруктова
🔹 ділянка 1 сотка
🔹 загальна площа 119 метрів
🔹 три поверхи: 1 поверх: простора кухня та санвузол
🔹 2 поверх: спальня
🔹 3 поверх спальня, простора вбиральня та санвузол
🔹 якісний сучасний ремонт
🔹 закрита територія.
🔹 перед будинком місце для машини, є задній двір.
Ідеальне місце для життя та відпочинку!
Можлива продаж за держпрограмами‼️
💰 Ціна 135 000 у.о
Дзвоніть, пишіть про все розповімо та домовимся 🤝

65 000 $
470 $/м²
Радуга кооператив
єОселя
єВідновлення
138.4 / 48.4 / 42.9 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Продам 2-поверховий дуплекс. Усі документи на будинок та на землю.
Район ринку «7-й кілометр».
Кооператив «Райдуга».
Дуплекс якісної забудови. Побудований із газобетону (40 см), додатково утеплений по фасаду.
На 1-му поверсі простора кухня-студія 43 кв. м, санвузол, господарське приміщення.
З кухні є вихід на терасу.
На 2-й поверх ведуть сходи зі зручним кроком.
3 роздільні спальні на 2-му поверсі та просторий санвузол.
Розташований на 3 сотках землі.
Є документи на землю та на будинок.
Виконано всі чорнові роботи.
Можливий продаж за державними програмами.

60 000 $
434 $/м²
Радуга кооператив
єОселя
єВідновлення
138 / 48 / 43 м²
2 поверхи
3 сот
3 кімнати
2023 рік побудови
сьогодні
Продам двоповерховий дуплекс сучасної забудови.
Район ринку «7-й кілометр».
Кооператив «Райдуга».
Можливий продаж за державними програмами.
Дуплекс якісної забудови, утеплення фасаду.
Продумане планування:
1-й поверх: простора кухня-студія 43 кв. м, санвузол, госпприміщення.
На 2-й поверх ведуть сходи зі зручним кроком, де розташовані 3 окремі спальні та просторий санвузол.
Виконано всі чорнові роботи.
Сам дуплекс розташований на 3 сотках землі.
Є документи на землю та на будинок.

31 200 $
800 $/м²
Південна
БЕЗ КОМІСІЇ
39 / 19 / 10 м²
1 поверх
1 сот
2 кімнати
вчора
Стартує новий проект під назвою Грос Лібенталь - це європейське еко котеджне містечко закритого типу з власною інфраструктурою.
На продаж земельні ділянки від 1,5 сотки з будинками від 40 кв м. дуплекси таунхауси та котеджі.
Все оздоблення ви можете замовити під ключ. Охайна ділянка з підведеними комунікаціями, збудований будинок із якісних матеріалів та зроблений ремонт на ваш вибір. Будинок здається у трьох станах - від будівельників, з чистовим ремонтом white box, та з ремонтом заходь та живи!
Містечко буде розташовано на 35 Га землі в районі 7 км овідіопольської дороги.
Ціни стартують від 31 200$ у першій черзі будівництва за будинок з ділянкою без ремонту!
Єбагато варіантів будинкі...

84 500 $
949 $/м²
Фруктова вул.
БЕЗ КОМІСІЇ
89 / 46 / 28 м²
2 поверхи
1 сот
3 кімнати
2026 рік побудови
вчора
БЕЗ КОМІСІЇ
ARTPARK - це комплекс із 120 таунхаусів, дуплексів та котеджів на закритій приватній території, лише за 15 хвилин від центру Одеси. В наявності також таунхауси різної площі та видом на озеро та парк з Вашої власної тераси.
Кожен будинок — з унікальною архітектурою, власним плануванням, зеленим двориком, паркомісцем. Також будується приватний садок та комерційні приміщенні під різниі види бізнесу для зручності мешканців комплексу.
Доступні вигідні умови РОЗТЕРМІНУВАННЯ до 50 місяців з першим внеском від 35%. Здача першої черги 01.09.2026.
Будівельна компанія веде діяльність у галузі будівництва житлової та комерційної нерухомості з 2014 року, більше 30 реалізованих проектів як...

100 000 $
1 000 $/м²
Селекціонерів
єВідновлення
100 / 55 / 10 м²
3 поверхи
2 сот
3 кімнати
4 дні тому
Код об'єкта: 385629. АН "Атланта".
Будинок вашої мрії в ЖМ "Добрий"!
2 поверхи, 100 м² із продуманим плануванням: вітальня, кухня, спальня, санвузол, ванна кімната, балкон.
Гараж + паркування у дворі.
Зелений двір із альтанкою, мангалом та гойдалкою — місце для відпочинку всієї родини.
Сонячні панелі — економія та незалежність.
Закритий і безпечний масив із великим дитячим майданчиком.
💎 Перевага: затишок і комфорт подалі від метушні, але поруч із усім необхідним.
📞 Телефонуйте зараз!
Такі будинки швидко знаходять своїх власників!
120 000 $
606 $/м²
Добрянського вул., 1
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
198 / 73 / 24 м²
2 поверхи
4 сот
5 кімнат
1 тиж. тому
Представляємо до вашої уваги унікальну пропозицію — новий будинок у смт Авангард, розташований у престижному районі поруч із церквою. Цей будинок будувався для себе, з любов’ю та турботою про кожну деталь. Широка асфальтована вулиця, ділянка 4 сотки. На першому поверсі будинку розташовані кухня-їдальня з вітражним склінням, просторий хол-вітальня, санвузол та бойлерна. На другому поверсі — три роздільні кімнати та ще один санвузол. Мансардний поверх площею 68 квадратних метрів з трьома вікнами — ідеальне місце для творчості або відпочинку.
Цей будинок має всі необхідні комунікації, включаючи теплу водяну підлогу, що забезпечує комфорт і затишок у будь-яку пору року. Розташування в районі з...
95 000 $
633 $/м²
Фруктова вул., 11
150 / 80 / 20 м²
3 поверхи
3 кімнати
2 тиж. тому
Таунхаус 150 кв. м з двома паркомісцями та заднім двориком. Телефонуйте та приїжджайте на перегляд. Шикарний район для життя!
210 000 $
600 $/м²
Кленовая, 25
БЕЗ КОМІСІЇ
350 / 150 / 45 м²
2 поверхи
8 сот
5 кімнат
2 тиж. тому
Знову в продажу цей будинок
Червоний Хутір
вул. Кленова, 25
8 соток, 350 м²
(За документами 315)
Вода, світло, сплачено пайовий внесок за газ, залишилося тільки підключитися.
У будинку виконані всі чорнові роботи, розводка комунікацій.
За проєктом: 1 спальня
на 1 поверсі
Та 3 спальні + кабінет
на 2 поверсі
Величезна кухня-студія, вітальня, кілька санвузлів, гардеробні, топкова/пральня.
215 000$, торг.
У нас ключі 🔑
170 000 $
1 214 $/м²
Урожайная, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
140 / 63.9 / 37.6 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2 тиж. тому
Авангард — 10 хв на авто до центру міста, повністю забудована і тиха вулиця.
У продажу два однакові одноповерхові будинки.
У першого ділянка — 5,3 сотки.
У другого — 6,7 сотки.
Площа будинку — 140 м² (передпокій, кухня-студія 38 м², 4 окремі кімнати та 3 санвузли).
Будинок уже дав усадку, побудований у 2019 році!
Лаконічне планування, з кухні-студії вихід на терасу. Будинок поділений на два крила: ліва частина — це 2 спальні та 2 санвузли, яку можна використовувати під дитячі або гостьові (кабінет), і права частина — господарська, тут так само дві спальні (одна з них зі своїм санвузлом).
Будинок збудований з якісних матеріалів, утеплений, дах — натуральна черепиця, є мансарда (горище), яку м...
350 000 $
1 872 $/м²
Сельская, 1
БЕЗ КОМІСІЇ
187 / 65 / 42 м²
2 поверхи
6 сот
3 кімнати
2 тиж. тому
У продажу будинок з басейном у передмісті Одеси, Авангард.
До міста 10 хвилин.
Будинок розташований на 6 сотках землі. Площа — 187 м².
Ремонт 2020 року. Жили рік. В ідеальному стані.
На території ділянки:
1. Основний будинок із літньою терасою.
2. Літня закрита альтанка (кухня), укомплектована меблями та мангалом.
3. Господарське приміщення площею 24 м², поділене на комору з підвалом (у якому встановлено обладнання для басейну), бойлер, гібридний інвертор вартістю 20 000$ (16 годин безперебійного живлення всього будинку).
4. Басейн 3х7.
5. Дитячий ігровий майданчик.
Планування будинку:
1-й поверх:
- простора кухня-вітальня 42 м²;
- технічне приміщення;
- санвузол із душовою;
- спальня.
2-й...

115 000 $
1 597 $/м²
магистальный кооператив
72 / 43 / 18 м²
1 поверх
6 сот
2 кімнати
2024 рік побудови
3 тиж. тому
Будинок, де вже все зроблено за вас — заїжджайте і живіть із комфортом та автономністю
Сухий Лиман, кооператив «Магістральний»
Основний будинок 72 м²
Гостьовий будинок 35 м²
Гараж 50 м² (з ямою)
Ділянка 6 соток
Головна перевага:
• будинок 2023 року побудови (будували для себе)
• 2 будинки на ділянці — ідеально для родини або гостей
• сонячні панелі — економія та автономність
Додатково:
• гараж 50 м² із ямою
• зручна ділянка з можливістю відпочинку
Стан...

620 000 $
954 $/м²
Ангарська вул.
650 / 500 / 60 м²
3 поверхи
9 сот
6 кімнат і більше
2018 рік побудови
1 міс. тому
Продаж будинку 650 м² на 9,1 сотках в Авангарді
Рік побудови: 2018, будували для себе!
Є відеоогляд
На території: гараж на 2 авто, навіс, альтанка (мангал, кухня, гостьова кімната, санвузол). Ділянка озеленена, автополив.
• Перший поверх: вітальня з каміном, кухня, кабінет, санвузол, вихід до гаража. Сходи — мармур. Тепла підлога.
• Другий поверх: 4 спальні, санвузол, вихід на терасу.
• Мансарда: зона відпочинку, 2 окремі кімнати, гардероб, санвузол.
• Підвал: спортзал, серверна, кінотеатр, санвузол, технічне приміщення, пральня.
Встановлено камери відеоспостереження. Генератор. Резервуари з водою. Сонячні панелі. Будинок повністю автономний!
Телефонуйте для запису на перегляд
105 000 $
808 $/м²
Авангард
130 / 80 / 17 м²
2 поверхи
10 сот
3 кімнати
1 міс. тому
Продається просторий двоповерховий будинок капітальної забудови — ідеальне місце для життя та відпочинку! На ділянці 10 соток розташовано все, що потрібно для комфорту: гараж, сауна, доглянута територія та зручний під’їзд. Всередині — продумане планування:
• Кухня-студія — серце будинку, простір для сім’ї та гостей
• Три затишні кімнати великого метражу, достатні для комфортного проживання великої сім’ї
Будинок теплий, надійний, світло подається без перебоїв, що сьогодні особливо цінно. Цей будинок — чудове вкладення та прекрасне місце, де хочеться залишитися надовго. Готовий зустрічати нових господарів!
Всі котеджні містечка