Фільтри
30 оголошень
30 оголошень
32 500 $
942 $/м²

Торгова вул., 7

ПЕРЕУСТУПКА ЖК ЖМ Сьоме Небо
1 кімната
35 / 25 / 9 м²
поверх 5 з 5
2011 рік побудови
3 тиж. тому
Продам 1-кімнатну квартиру ЖК 7 Небо вул. Маріупольська, 7 Поверх 5/5 Площа 34,5 м2 Площа кухни 9 м2 Повністю укомплектована – заходь і живи Окна виходять на двір. Уютна та тиха квартира Ціна 32500$ Переуступка [телефон приховано] Віктор АН Shark estate
Рієлтор
67 000 $
1 155 $/м²

Спрейса вул., 13

2 кімнати
58 / 35 / 10 м²
поверх 9 з 10
2020 рік побудови
3 тиж. тому
Продам 2-кімнатну квартиру в ЖК Артвіль Поверх 9/10 Площадь 58 м2 3 кондиціонери 3 телевізори smart Холодильник LG Пральна машина Beko Духовий шкаф Hansa Максимальна комплектація Ціна 67,000$ [телефон приховано] Віктор АН Shark estate
Рієлтор
30 000 $
500 $/м²

Овидиопольская, 1

3 кімнати
60 / 40 / 8 м²
поверх 1 з 2
4 тиж. тому
Ексклюзив! Продам простору 3-кімнатну квартиру в «сталінці», район 7 км. Усі кімнати роздільні! Автономне опалення. Меблі та техніка, два кондиціонери — заїжджай і живи, особливо тим, хто працює на 7 км та поруч! Крокова доступність до роботи. Зелений і затишний двір, альтанка для відпочинку.
Рієлтор
Атланта
24 500 $
766 $/м²

Виноградна вул., 1

єВідновлення ЖК Авангард
1 кімната
32 / 11 / 10 м²
поверх 6 з 7
2020 рік побудови
1 міс. тому
Код объекта: 386239. АН "Атланта". Продається однокімнатна квартира в житловому комплексі ЖК Авангард, розташованому в затишному селищі Авангард, район «Промринок 7 км». На даний момент у комплексі всього кілька однокімнатних квартир, і їхня ціна мінімум на 7 500 $ вища, що робить цю пропозицію особливо вигідною! Квартира з зручною плануванням: окрема спальня, кухня, місце під гардеробну, санвузол із ванною та великий засклений балкон. Виконано ремонт, квартира повністю укомплектована меблями та технікою, яка залишається новому власнику. Великою перевагою є автономне опалення (котел АОГВ), а малоповерховий будинок із ліфтом та закритою територією забезпечує комфорт і безпеку. У дворі передб...
Рієлтор
31 000 $
1 107 $/м²

Спрейса вул., 8

1 кімната
28 / 11 / 8 м²
поверх 11 з 11
1 міс. тому
Однокімнатна квартира в ЖК «ARTVILLE». 7-й км Овідіопольської дор. Закрита територія, що охороняється, дитячі майданчики, зона відпочинку, барбекю та гостьова парковка. Квартира-студія 28 кв. м з якісним ремонтом. Усі необхідні меблі та техніка. Право власності.
Рієлтор
Shark Estate
30 000 $
1 034 $/м²

Спрейса вул., 13

1 кімната
29 / 15 / 10 м²
поверх 6 з 10
2020 рік побудови
1 міс. тому
Продам студію ЖК Артвіль Меблі та техніка Поверх 6/10 Площа 29 кв. м Переуступка
Рієлтор
18 000 $
818 $/м²

Спрейса вул., (Будинок UM-3)

БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА ЖК Житлове містечко ARTVILLE
1 кімната
22 / 17 / 3 м²
поверх 12 з 12
1 міс. тому
Терміново!! Продається смарт-квартира на комфортному 6-му поверсі 12-поверхового будинку, ЖК «Артвіль». Можлива купівля з ремонтом (заїжджай і живи), ціна тоді становитиме 24 335 $. Будинок та двір: Житловий комплекс «Артвіль» має все необхідне для життя всередині: САДОК ШКОЛА МАГАЗИНИ АПТЕКИ АМБУЛАТОРІЯ ВІДМІННА ТРАНСПОРТНА РОЗВ’ЯЗКА ПО ВСЬОМУ МІСТУ
Рієлтор
Shark Estate
30 000 $
968 $/м²

Проїзна вул., 9

1 кімната
31 / 15 / 9 м²
поверх 4 з 4
2014 рік побудови
2 міс. тому
У продажу 1-кімнатна квартира, ЖК «7 небо». Загальна площа 31 кв. м. 4/4 поверх. Засклений балкон. Затишна квартира. Меблі та техніка. Ціна 30 000$. 0638327001 Можна за програмою.
Рієлтор
Shark Estate
68 000 $
1 172 $/м²

Спрейса вул., 2

2 кімнати
58 / 45 / 10 м²
поверх 2 з 11
2020 рік побудови
2 міс. тому
Рієлтор
24 000 $
762 $/м²

Проїзна вул., 12

1 кімната
32 / 15 / 8 м²
поверх 4 з 4
2015 рік побудови
2 міс. тому
Продам 1-кімнатну квартиру Проїзна 12 Поверх 4/4 Площа 31,5 м² Залишається все, як на фото Під косметичний ремонт! Ціна 24 000$
Рієлтор