Котеджні містечка Бірків, які починаються на "A-Z"
Топ оголошень Бірків

185 000 $
1 194 $/м²
Сагайдачного
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
155 / 63.44 / 40.57 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж сучасного двоповерхового будинку в с. Бірки, вул.Сагайдачного
Пропонуємо до продажу просторий та якісний будинок площею 155 м² на ділянці 5,16 сотих, розташований у центральній частині Бірок, неподалік Брюхович.
Основні характеристики:
• 2 поверхи з продуманим плануванням
• Ціна: 185 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ
• Будинок зведений з керамоблоку, утеплений пінопластом
• Залізобетонне перекриття, панорамні металопластикові вікна
• Броньовані протипожежні двері
• Чорнова штукатурка стін – готовність для Вашого індивідуального дизайну
• Простора тераса та накриття для авто
Комунікації:
• Електрика: 3 фази, 10 кВт
• Газ підведено
• Вода – власна свердловина
• Каналізація – біосептик
Переваги лока...

120 000 $
902 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
133 / 65 / 23 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
🔥 Продаж сучасних котеджів в котеджному містечку Lisopotik Village
Без комісії для покупця!
с. Лісопотік
Пропонується до продажу стильні 2-поверхові котеджі у сучасному котеджному містечку. Ідеальний варіант для комфортного життя поруч із природою та неподалік міста 🌿
📐 Загальна площа: від 119-140 м²
🌳 Площа ділянки: 3.1-4.5сотки
Планування
🔹 1 поверх:
• простора кухня-вітальня з виходом на подвір’я
• окрема кімната (кабінет або гостьова)
• санвузол
🔹 2 поверх:
• 3 спальні кімнати
• санвузол
• 2 балкони
Переваги
🏡 Котедж зданий у травні 2025 року
🔌 Підключені всі комунікації
🔥 Тепла підлога по першому і частині другого поверха.
🌿 Озеленена територія
🔒 Закрита територія котеджного містечка
🚗...

135 000 грн
1 262 грн/м²
Золотого Лева
107 / 38 / 36 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
У продажі два одноповерхові будинки.
Адреса — село Бірки (Брюховичі), вулиця Золотого Лева, Львівська область.
Кількість кімнат — три.
Поверховість — одноповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 6 соток, огороджена, велика прибудинкова територія біля заїзду.Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 107 м, житлова — 38.2 м, кухня - вітальня — 36.2 м.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення — передбачено під газовий котел.
Тераса - одна.
Санвузли — два (з можливістю зробити гардероб).
Перший поверх будинку включає: передпокій, технічна кімната, санвузол, гардероб (з можливістю використати як другий санвузол), три...

115 000 $
1 106 $/м²
Яблунева, 7
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
104 / 70 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
вчора
Будинок у Green Hills біля Брюхович, закрите котеджне містечко
Продається будинок у передмісті Львова, лише 13 км від центру, у закритому котеджному містечку Green Hills.
- Загальна площа 110 м², тераса 30 м²
- Ділянка 5 соток, приватна власність
- 2 поверхи, 3 кімнати
- Свердловина на воду, септик, електроенергія 3 фази (12 кВт, можна збільшити)
- Газ за бажанням
- Об’єкт у 0-му циклі: встановлені вікна, двері, фасад, штукатурка, чорнові стяжки, заведені комунікації
- Документи готові
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

115 000 $
1 045 $/м²
Яблунева
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
110 / 59 / 27 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
вчора
Продаж будинку в с. Бірки (поруч Брюховичі)
13 км до центру Львова
Пропонується сучасний будинок у закритому котеджному містечку з автоматичними воротами.
Тиха, зелена локація поруч із лісом - ідеальне місце для життя та відпочинку.
Площа будинку 110 м2
Земельна ділянка 5 сот
+ Власна простора тераса з виходом у двір
Планування:
1 поверх: Простора кухня-вітальня з виходом на терасу, ізольована кімната, санвузол, прихожа, господарське приміщення
2 поверх: 3 ізольовані кімнати, одна кімната з власним гардеробом, санвузол
Будівництво:
Стіни цегла + утеплення пінопластом
Дах металочерепиця
Комунікації:
Власна свердловина
Каналізація септик
Електроенергія 3 фази, 12 кВт (можливість збільше...

178 000 $
1 187 $/м²
Янівська
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Magnolia Dream
150 / 84.3 / 35 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
вчора
Продаж елітного двоповерхового будинку в котеджному містечку Magnolia Dream Elite. Бірки
Ціна: 178 000$ - без комісії
Площа: 150м² / кухня 35 м²
Поверх: 2
Санвузол: 2
Опалення: індивідуальне газове
Локація: с. Бірки, вул. Янівська
Здача - вересень 2026 рік.
Планування:
1 поверх — кухня-вітальня, санвузол, 1 кімната, технічна кімната, тераса
2 поверх — 3 ізольовані кімнати, санвузол, 2 гардеробні, балкон , горище
Комунікації:
електрика (3 фази), газ, свердловина, септик
Додатково:
ділянка 6 - 8 соток, озеленення в подарунок, поруч ліс
забудовник може зробити басейн
можна окремо придбати сауну !!!
можливий ремонт під ключ
Умови:
можливе перепланування
розтермінування
будь-який вид опл...

165 000 $
1 269 $/м²
Янівська
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Magnolia Dream
130 / 75 / 48 м²
1 поверх
8 сот
3 кімнати
вчора
Продаж елітного одноповерхового будинку в котеджному містечку Magnolia Dream Elite Бірки
Ціна: 165 000$ - без комісії
Площа: 130м² / кухня 48 м²
Поверх: 1
Санвузол: 2
Опалення: індивідуальне газове
Локація: с. Бірки, вул. Янівська
здача – вересень 2026 рік.
Планування:
3 ізольовані кімнати, кухня-вітальня, 2 санвузли, гардеробна, тераса, горище
Комунікації:
електрика (3 фази), газ, свердловина, септик
Додатково:
ділянка 6 - 8 соток, озеленення в подарунок, поруч ліс
📞 [телефон прихо...

175 000 $
1 207 $/м²
Лаваневського
145 / 45 / 20 м²
2 поверхи
4 сот
2 кімнати
5 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Бірки, вулиця Леваневського, 10
Кількість кімнат - дві.
Поверховість - двоповерховий.
Матеріал стін - дерево.
Земельна ділянка - 4 соток, неогороджена.
Загальна площа будинку - 145 м2, житлова - 45 м2, кухня - 20 м2.
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка: холодильник, електрична плита, пральна машина.
Опалення - електричний котел, камін-буржуйка.
Балкони - три.
Санвузол - один,суміжний.
Перший поверх будинку включає: житлову кімнату, санвузол, гардеробна, кухня- студіо.
Другий поверх: житлова кімната.
Наявні комунікації: електрика, центральне водопостачання, каналізація септик.
Хороший варіант під комерцію є орендар на довгос...

184 680 $
1 200 $/м²
Яблунева
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
153.9 / 99.9 / 47.2 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж одноповерхових будинків в Бірках. БЕЗ КОМІСІЇ!
Локація: вул. Яблунева
Площа: 153,9 м2
Ціна: 1200 $/м2
Будинок збудований з цегли, утеплений пінопластом, буде повністю готовий фасад, вмонтовані дорогі пластикові вікна та броньовані вхідні двері. Заведені комунікації, газ(буде), світло 9 кВт, каналізація септик, скважина.
Подвірʼя буде повністю готове до вкладання бруківки. 5,8 СОТИХ власної ділянки, ззаду будинків величезний задній двір, де ви з легкістю можете розмістити альтанку, басейн чи щось інше, що вам до вподоби.
Планування: велика кухня-вітальня площею 47,2 м2 з виходом на власну терасу площею 16,1, санвузол роздільний, технічне приміщення, гардероб, 3 роздільні кімнати. В...

129 900 $
1 048 $/м²
Бузкова
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
124 / 44 / 51 м²
2 поверхи
7 сот
3 кімнати
2019 рік побудови
сьогодні
Продаж будинку у котеджному містечку
Praud Hills.
Розглядаємо продаж по програмі єОселя (для ВПО)
Двоповерховий будинок площею 124,1 м², розташований на власній ділянці 7
соток.
Планування:
• 1 поверх: велика кухня-вітальня (51 м²), санвузол, паливна, коридор
• 2 поверх: три спальні (18,2 м²; 13,9 м²; 12,0 м²), кабінет (6,2 м²), санвузол (9,5 м²),
коридор
• Зручне планування з великими житловими кімнатами та просторою
кухнею-вітальнею. 2 великих балкони
• Задній двір (тераса) виходить на сонячну сторону
Комунікації:
• Газ на ділянці
• Центральне водопостачання + на ділянці власна свердловина
• Електрика у будинку: 15 кВт
• Центральна каналізація
• Зроблені виводи під камін, вентканали
• П...

135 000 $
1 262 $/м²
Янівська
107 / 38.2 / 36.2 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
4 дні тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
У продажі два одноповерхові будинки.
Кількість кімнат — три.
Поверховість — одноповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 6 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 107 м², житлова — 38.2 м², кухня - вітальня — 36.2 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення — передбачено під газовий котел.
Тераса - одна.
Санвузли — два (з можливістю зробити гардероб).
Перший поверх будинку включає: передпокій, технічна кімната, санвузол, гардероб (з можливістю використати як другий санвузол), три житлові кімнати та кух...

160 000 $
842 $/м²
Паркова
190 / 64 / 35 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
вчора
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Бірки, вулиця Паркова.
Кількість кімнат - 4
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 6,4 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і
обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 190,4 м2, житлова - 63,8 м2, кухня - 35,4 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Залита цементна стяжка на підлозі, поштукатурені стіни, встановлені металопластикові вікна, вхідні двері, утеплений дах. Будинок зовні утеплений мінеральною ватою, фундамент утеплений екструдованим пінопластом.
Опалення - індивідуальне газове.
Три балкони. Виходи на балкони з кімнат на другому поверсі. Балкони із гідроізоляцією, утеплені піно...

78 000 $
709 $/м²
Янівська, 124
110 / 73.7 / 22.2 м²
2 поверхи
4 кімнати
вчора
ПРОДАЖ КОТЕДЖУ
Адреса - с. Бірки, Львів.
Кількість кімнат - чотири.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Загальна площа 110 м2, житлова площа 73.7 м2, площа кухні 22,2 м2.
Земельна ділянка 2 соток (огороджена)
Опалення - двоконтурний газовий котел.
Лоджія - дві.
Санвузли - два.
На першому поверсі є тамбур, санвузол, кухня-студія, балкон.
На другому поверсі є коридор, три кімнати, балкон, санвузол.
В будинку сучасне планування, нанесена гіпсова штукатурка, встановлені чорнові сходи, проведено проводку, газ, світло.
Вода загальна скважина, каналізація загальний септик. Фасад клінкер.
Є правовласності терміном 3 роки.
код об'єкту 1981

179 000 $
789 $/м²
Янівська, 140
БЕЗ КОМІСІЇ
227 / 127.5 / 35 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
5 днів тому
Продаж будинку в Бірках — 227 м², 6 соток, Без комісії для покупця!
Продається просторий 2-поверховий будинок у с. Бірки, всього 10 хв до Львова. Зручна локація: поруч школа, садок, магазини, супермаркети, транспорт, парк, ліс та озеро.
Основні переваги:
* 227 м² загальної площі
* 4 кімнати
* ділянка 6 соток
* будинок з цегли, утеплений 12 см пінопластом
* дах утеплений 20 см екструдованим пінопластом
* своя свердловина 38 м
* світло 3 фази, 21 кВт
* газ біля будинку(за потреби можна провести)
* виводи під тепловий насос, сонячні панелі та камін
* 2 і більше санвузлів
* стан — під чистову обробку, можна завершити ремонт під себе
Окремий плюс — будинок розташований у мальовничому місці, п...

200 000 $
881 $/м²
Янівська
227 / 74.8 / 52.7 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
5 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Бірки, вулиця Янівська, Львівська область.
Кількість кімнат — три.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Загальна площа будинку — 227 м², житлова — 74.8 м², кухня — 52.7 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Балкони — два.
Санвузли — два.
Перший поверх будинку включає: технічну кімнату, санвузол, коридор та велику кухню - вітальнню.
Другий поверх: коридор, санвузол, три спальні та гардероб.
Наявні комунікації: електрика 21 кВт / можливість підведення газу / свердловина / каналізація септик.
Особливості даного будинку — це суч...

179 000 $
789 $/м²
янівська
227 / 127 / 55 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
Продається окремо стоячий будинок у Бірках
Пропонується до продажу сучасний окремо стоячий будинок у с. Бірки в ідеальному місці для проживання — поруч ліс і ставок загального користування.
Основні характеристики:
• Загальна площа — 227 м²
• Житлова площа — 127 м²
• Кухня-студія — 55 м²
• Площа ділянки — 6 сотих
Конструкція та утеплення:
• Будинок утеплений 12 см пінопласту, виконано фасад
• Дах утеплений 20 см екструдованим пінополістиролом
• Залита суха стяжка, дах ізольований рубероїдом у два шари
• Перекриття між поверхами та дахом — монолітне залізобетонне
• Фундамент з гідроізоляцією, виконані ливневі водовідводи
Комунікації:
• Свердловина — 38 м
• Електрика — 21 кВт заведено в буд...

115 000 $
1 045 $/м²
Львівська
110 / 75 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж окремостоячого будинку у передмісті с. Бірки, 0- цикл
Будинок введено в експлуатацію:
- загальна площа будинку 110 кВ м
- площа ділянки 5 соток
- свердловина
- каналізація скептик
- електроенергія 3 фази - 12 кВт
- газ ( поруч на ділянці є)
Будинок якісно збудований - утеплений пінопластом, цегла ( 38 см ), встановлено пластикові вікна, двері вхідні броньовані.
По плануванню 3 кімнати, два санвузли, кухня -студія
Ціна: 990$/м2
Дім знаходиться у чудовій локації - поруч сосни, ліс .
До зупинки та магазину 700 м
До школи 1,5 км
Документи усі готові до продажу, ділянка приватизована.
З витрат 2% + послуги нотаріуса
Телефонуйте, оглянемо у зручний для вас час.

129 000 $
2 345 $/м²
Схили
55 / 25 / 25 м²
2 поверхи
4 сот
1 кімната
сьогодні
Продаж Будинку, км “Схили”, біля Львова с. Бірки
Ціна: 129.000$
Площа: 55 м² + тераса 40 м²
Тип: Котедж
Ділянка: 4 сотки
Поверховість: 2
Кімнат: 1
Стан: дизайнерський ремонт
Планування:
• 1 поверх: кухня, обідня зона, диван, суміжний санвузол, душова, пральна машина, гардеробна, вихід на терасу
• 2 поверх: спальня з двоспальним ліжком, панорамні вікна, велика ванна
Інженерія: електрика, свердловина, септик, електричний котел, підігрів підлоги, кондиціонер, камін-буржуйка
Матеріали: утеплення базальтовою ватою
Озеро на території
Телефонуйте Сергій [телефон приховано]

129 000 $
2 345 $/м²
Схили
55 / 25 / 15 м²
2 поверхи
4 сот
1 кімната
сьогодні
Продаж Будинку, км “Схили”, біля Львова с. Бірки
Ціна: 129.000$
Площа: 55 м² + тераса 40 м²
Тип: Котедж
Ділянка: 4 сотки
Поверховість: 2
Кімнат: 1
Телефонуйте Сергій [телефон приховано]

110 000 $
550 $/м²
Скитницька
200 / 100 / 30 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
сьогодні
Будинок біля лісу | Бірки – Брюховичі | до 200 м² | 6–12 сот | від 110 000 $
Продається будинок у надзвичайно атмосферній локації — між Бірками та Брюховичами, поруч із лісом, тишею та чистим повітрям. Ідеальний варіант для тих, хто шукає приватність і водночас швидкий доїзд до Львова.
🏡 Площа будинку — до 200 м²
📍 Ділянка — 6 соток
💰 Ціна — 110 000 $
Будинок збудований із цегли, продумане планування дозволяє реалізувати сучасний простір під власний стиль: велика кухня-вітальня, кілька спалень, гараж, тераса. Є можливість зробити саме той будинок, який ви хочете, без переплати за чужий ремонт.
📌 Додаткова можливість:
Поруч є ще одна ділянка 6 соток — можна об’єднати і отримати простору т...
Всі котеджні містечка