Топ оголошень Бірків

185 000 $
1 194 $/м²
Сагайдачного
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
155 / 63.44 / 40.57 м²
2 поверхи
5 сот
4 кімнати
сьогодні
Продаж сучасного двоповерхового будинку в с. Бірки, вул.Сагайдачного
Пропонуємо до продажу просторий та якісний будинок площею 155 м² на ділянці 5,16 сотих, розташований у центральній частині Бірок, неподалік Брюхович.
Основні характеристики:
• 2 поверхи з продуманим плануванням
• Ціна: 185 000 $ БЕЗ КОМІСІЇ
• Будинок зведений з керамоблоку, утеплений пінопластом
• Залізобетонне перекриття, панорамні металопластикові вікна
• Броньовані протипожежні двері
• Чорнова штукатурка стін – готовність для Вашого індивідуального дизайну
• Простора тераса та накриття для авто
Комунікації:
• Електрика: 3 фази, 10 кВт
• Газ підведено
• Вода – власна свердловина
• Каналізація – біосептик
Переваги лока...

2 000 $/міс
Шевченка, 22
ПРЕМІУМ
299 / 75 / 54 м²
3 поверхи
45 сот
4 кімнати
сьогодні
ОРЕНДА БУДИНКУ | ГОСТЬОВИЙ БУДИНОК | БАСЕЙН/САУНА
Адреса — село Бірки, Львівської області.
Кількість кімнат — чотири.
Поверховість — триповерховий будинок плюс цокольний поверх.
Матеріал стін — цегла.
Ділянка — 45 соток, огороджена.
Загальна площа — 299 м², житлова — 75 м², кухня-вітальня — 54 м².
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка: духовка, холодильник, пральна і сушильна машини, телевізор, три кондиціонери, мікрохвильовка.
Опалення — газовий котел.
Балкони — чотири
Санвузоли — два, суміжні.
Цокольний поверх будинку включає: тренажерний зал, котельня, кладова.
Перший поверх: коридор, кухня-вітальня, гардеробна, санвузол.
Другий поверх: три кімнати...

135 000 $
1 262 $/м²
Золотого Лева
107 / 38 / 36 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2021 рік побудови
сьогодні
У продажі два одноповерхові будинки.
Адреса — село Бірки (Брюховичі), вулиця Золотого Лева, Львівська область.
Кількість кімнат — три.
Поверховість — одноповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 6 соток, огороджена, велика прибудинкова територія біля заїзду.Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 107 м, житлова — 38.2 м, кухня - вітальня — 36.2 м.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення — передбачено під газовий котел.
Тераса - одна.
Санвузли — два (з можливістю зробити гардероб).
Перший поверх будинку включає: передпокій, технічна кімната, санвузол, гардероб (з можливістю використати як другий санвузол), три...

120 000 $
902 $/м²
Садова
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
133 / 65 / 23 м²
2 поверхи
4 сот
3 кімнати
2025 рік побудови
сьогодні
🔥 Продаж сучасних котеджів в котеджному містечку Lisopotik Village
Без комісії для покупця!
с. Лісопотік
Пропонується до продажу стильні 2-поверхові котеджі у сучасному котеджному містечку. Ідеальний варіант для комфортного життя поруч із природою та неподалік міста 🌿
📐 Загальна площа: від 119-140 м²
🌳 Площа ділянки: 3.1-4.5сотки
Планування
🔹 1 поверх:
• простора кухня-вітальня з виходом на подвір’я
• окрема кімната (кабінет або гостьова)
• санвузол
🔹 2 поверх:
• 3 спальні кімнати
• санвузол
• 2 балкони
Переваги
🏡 Котедж зданий у травні 2025 року
🔌 Підключені всі комунікації
🔥 Тепла підлога по першому і частині другого поверха.
🌿 Озеленена територія
🔒 Закрита територія котеджного містечка
🚗...

178 000 $
1 187 $/м²
Янівська
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Magnolia Dream
150 / 84 / 35 м²
2 поверхи
8 сот
4 кімнати
вчора
Продаж елітного двоповерхового будинку в котеджному містечку Magnolia Dream Elite. Бірки
Ціна: 178 000$ - без комісії
Площа: 150м² / кухня 35 м²
Поверх: 2
Санвузол: 2
Опалення: індивідуальне газове
Локація: с. Бірки, вул. Янівська
Здача - вересень 2026 рік.
Планування:
1 поверх — кухня-вітальня, санвузол, 1 кімната, технічна кімната, тераса
2 поверх — 3 ізольовані кімнати, санвузол, 2 гардеробні, балкон , горище
Комунікації:
електрика (3 фази), газ, свердловина, септик
Додатково:
ділянка 6 - 8 соток, озеленення в подарунок, поруч ліс
забудовник може зробити басейн
можна окремо придбати сауну !!!
можливий ремонт під ключ
Умови:
можливе перепланування
розтермінування
будь-який вид опл...

165 000 $
1 269 $/м²
Янівська
БЕЗ КОМІСІЇ
КМ Magnolia Dream
130 / 75 / 48 м²
1 поверх
8 сот
3 кімнати
вчора
Продаж елітного одноповерхового будинку в котеджному містечку Magnolia Dream Elite Бірки
Ціна: 165 000$ - без комісії
Площа: 130м² / кухня 48 м²
Поверх: 1
Санвузол: 2
Опалення: індивідуальне газове
Локація: с. Бірки, вул. Янівська
здача – вересень 2026 рік.
Планування:
3 ізольовані кімнати, кухня-вітальня, 2 санвузли, гардеробна, тераса, горище
Комунікації:
електрика (3 фази), газ, свердловина, септик
Додатково:
ділянка 6 - 8 соток, озеленення в подарунок, поруч ліс
📞 [телефон прихо...

115 000 $
1 106 $/м²
Яблунева, 7
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
104 / 70 / 30 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2 дні тому
Будинок у Green Hills біля Брюхович, закрите котеджне містечко
Продається будинок у передмісті Львова, лише 13 км від центру, у закритому котеджному містечку Green Hills.
- Загальна площа 110 м², тераса 30 м²
- Ділянка 5 соток, приватна власність
- 2 поверхи, 3 кімнати
- Свердловина на воду, септик, електроенергія 3 фази (12 кВт, можна збільшити)
- Газ за бажанням
- Об’єкт у 0-му циклі: встановлені вікна, двері, фасад, штукатурка, чорнові стяжки, заведені комунікації
- Документи готові
Ексклюзив від Cherry Estate. Дзвоніть — покажемо сьогодні.

115 000 $
1 045 $/м²
Яблунева
БЕЗ КОМІСІЇ
єОселя
єВідновлення
110 / 59 / 27 м²
2 поверхи
5 сот
3 кімнати
2 дні тому
Продаж будинку в с. Бірки (поруч Брюховичі)
13 км до центру Львова
Пропонується сучасний будинок у закритому котеджному містечку з автоматичними воротами.
Тиха, зелена локація поруч із лісом - ідеальне місце для життя та відпочинку.
Площа будинку 110 м2
Земельна ділянка 5 сот
+ Власна простора тераса з виходом у двір
Планування:
1 поверх: Простора кухня-вітальня з виходом на терасу, ізольована кімната, санвузол, прихожа, господарське приміщення
2 поверх: 3 ізольовані кімнати, одна кімната з власним гардеробом, санвузол
Будівництво:
Стіни цегла + утеплення пінопластом
Дах металочерепиця
Комунікації:
Власна свердловина
Каналізація септик
Електроенергія 3 фази, 12 кВт (можливість збільше...

175 000 $
1 207 $/м²
Лаваневського
145 / 45 / 20 м²
2 поверхи
4 сот
2 кімнати
6 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Бірки, вулиця Леваневського, 10
Кількість кімнат - дві.
Поверховість - двоповерховий.
Матеріал стін - дерево.
Земельна ділянка - 4 соток, неогороджена.
Загальна площа будинку - 145 м2, житлова - 45 м2, кухня - 20 м2.
В будинку зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка: холодильник, електрична плита, пральна машина.
Опалення - електричний котел, камін-буржуйка.
Балкони - три.
Санвузол - один,суміжний.
Перший поверх будинку включає: житлову кімнату, санвузол, гардеробна, кухня- студіо.
Другий поверх: житлова кімната.
Наявні комунікації: електрика, центральне водопостачання, каналізація септик.
Хороший варіант під комерцію є орендар на довгос...

184 680 $
1 200 $/м²
Яблунева
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
154 / 100 / 47 м²
1 поверх
5 сот
3 кімнати
сьогодні
Продаж одноповерхових будинків в Бірках. БЕЗ КОМІСІЇ!
Локація: вул. Яблунева
Площа: 153,9 м2
Ціна: 1200 $/м2
Будинок збудований з цегли, утеплений пінопластом, буде повністю готовий фасад, вмонтовані дорогі пластикові вікна та броньовані вхідні двері. Заведені комунікації, газ(буде), світло 9 кВт, каналізація септик, скважина.
Подвірʼя буде повністю готове до вкладання бруківки. 5,8 СОТИХ власної ділянки, ззаду будинків величезний задній двір, де ви з легкістю можете розмістити альтанку, басейн чи щось інше, що вам до вподоби.
Планування: велика кухня-вітальня площею 47,2 м2 з виходом на власну терасу площею 16,1, санвузол роздільний, технічне приміщення, гардероб, 3 роздільні кімнати. В...

132 000 $
1 067 $/м²
Коновальця
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
123.74 / 80 / 26 м²
2 поверхи
2 сот
5 кімнат
2025 рік побудови
сьогодні
Продаж котеджу "Lisopotik wilage"(Бірки )
15 км.до Львова
Загальна площа : 123.74
2 поверхи + 1.5 сот.земельної ділянки
1 поверх
Тамбур
Коридор зі сходовою кліткою
Кабінет : 10.81 м.кв
Кухня вітальня : 29.93 м.кв.
Санвузол і душова .
На 2 поверсі 3 спальні кімнати
Гардеробна кімната : 6.38 м.кв.
Ванна кімната + санвузол ,балкон 🙌
Переваги містечка : закрита територія та безпека .
Якісне будівнитство з сучасних матеріалів.
Підключені всі необхідні комунікації 🙌💣
Вартість : 132.000$ без комісії для покупця 💪💥
Софія АН Golden City [телефон приховано]

2 000 $/міс
Івана Франка
ПРЕМІУМ
299 / 75 / 54 м²
3 поверхи
45 сот
4 кімнати
сьогодні
ОРЕНДА БУДИНКУ | ГОСТЬОВИЙ БУДИНОК | БАСЕЙН/САУНА
Адреса — село Бірки, Львівської області.
Кількість кімнат — чотири.
Поверховість — триповерховий будинок плюс цокольний поверх.
Матеріал стін — цегла.
Ділянка — 45 соток, огороджена.
Другий поверх: три кімнати...
55 000 $
2 048 $/сот
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
сільгосппризначення
26.86 сот
сьогодні
Продаж земельної ділянки у с.Бірки ( за Брюховичами ) від Львова 10 км .
Ділянка розташована в мальовничому місці біля лісу , поруч розташоване котеджне містечко Green Hills, будинки .
Електрика відразу біля ділянки , газ -50 м .
Район активно розбудовується , дуже перспективна ділянка , яка з роками буде лише здорощувати

360 000 грн/міс
200 грн/м²
Лугова, 1
ПРЕМІУМ
БЕЗ КОМІСІЇ
багатофункціональне приміщення
1800 м²
вчора
Оренда комерційної будівлі — 1800 м2 (с. Бірки)
Пропонується до вашої уваги капітальна триповерхова комерційна будівля з продуманим плануванням, що ідеально підходить для великого торгового центру, будівельного гіпермаркету або виробничо-складського комплексу з офісною частиною.
Основні характеристики:
Загальна площа: 1808,4 м2
Локація: с. Бірки (Яворівський район), вул. Лугова, 1.
Поверховість: 3 поверхи.
Планування по поверхах:
1 ПОВЕРХ (602,5м2) - Основна торгова зона.
Центральний зал площею 495,5 м2 з колонами, що дозволяє організувати зручну навігацію для клієнтів.
Наявність декількох допоміжних приміщень, санвузлів та окремих вхідних груп.
2 ПОВЕРХ (612,1 м2) - Формат "Open Space"....

78 000 $
709 $/м²
Янівська, 124
110 / 74 / 22 м²
2 поверхи
2 сот
4 кімнати
вчора
ПРОДАЖ КОТЕДЖУ
Адреса - с. Бірки, Львів.
Кількість кімнат - чотири.
Поверховість - двоповерховий будинок.
Загальна площа 110 м2, житлова площа 73.7 м2, площа кухні 22,2 м2.
Земельна ділянка 2 соток (огороджена)
Опалення - двоконтурний газовий котел.
Лоджія - дві.
Санвузли - два.
На першому поверсі є тамбур, санвузол, кухня-студія, балкон.
На другому поверсі є коридор, три кімнати, балкон, санвузол.
В будинку сучасне планування, нанесена гіпсова штукатурка, встановлені чорнові сходи, проведено проводку, газ, світло.
Вода загальна скважина, каналізація загальний септик. Фасад клінкер.
Є правовласності терміном 3 роки.
код...

135 000 $
1 262 $/м²
Янівська
107 / 38 / 36 м²
1 поверх
6 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
5 днів тому
ПРОДАЖ БУДИНКУ
У продажі два одноповерхові будинки.
Кількість кімнат — три.
Поверховість — одноповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Земельна ділянка — 6 соток, огороджена. Призначення — для будівництва і обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку — 107 м², житлова — 38.2 м², кухня - вітальня — 36.2 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Опалення — передбачено під газовий котел.
Тераса - одна.
Санвузли — два (з можливістю зробити гардероб).
Перший поверх будинку включає: передпокій, технічна кімната, санвузол, гардероб (з можливістю використати як другий санвузол), три житлові кімнати та кух...

160 000 $
842 $/м²
Паркова
190 / 64 / 35 м²
2 поверхи
6 сот
5 кімнат
сьогодні
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса - село Бірки, вулиця Паркова.
Кількість кімнат - 4
Поверховість - двоповерховий будинок.
Матеріал стін - цегла.
Земельна ділянка - 6,4 соток, огороджена. Призначення - для будівництва і
обслуговування житлового будинку.
Загальна площа будинку - 190,4 м2, житлова - 63,8 м2, кухня - 35,4 м2.
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту. Залита цементна стяжка на підлозі, поштукатурені стіни, встановлені металопластикові вікна, вхідні двері, утеплений дах. Будинок зовні утеплений мінеральною ватою, фундамент утеплений екструдованим пінопластом.
Опалення - індивідуальне газове.
Три балкони. Виходи на балкони з кімнат на другому поверсі. Балкони із гідроізоляцією, утеплені піно...

200 000 $
881 $/м²
Янівська
227 / 74.8 / 52.7 м²
2 поверхи
6 сот
4 кімнати
2025 рік побудови
вчора
ПРОДАЖ БУДИНКУ
Адреса — село Бірки, вулиця Янівська, Львівська область.
Кількість кімнат — три.
Поверховість — двоповерховий будинок.
Матеріал стін — цегла.
Загальна площа будинку — 227 м², житлова — 74.8 м², кухня — 52.7 м².
Будинок в 0-циклі, тобто ще без ремонту.
Балкони — два.
Санвузли — два.
Перший поверх будинку включає: технічну кімнату, санвузол, коридор та велику кухню - вітальнню.
Другий поверх: коридор, санвузол, три спальні та гардероб.
Наявні комунікації: електрика 21 кВт / можливість підведення газу / свердловина / каналізація септик.
Особливості даного будинку — це суч...

1 500 $/міс
Схили
75 / 30 / 35 м²
2 поверхи
4 сот
2 кімнати
вчора
Оренда 2 поверхового видового будинку біля Львова
Пропонується сучасний двоповерховий будинок площею 75 м² з ділянкою 4 сотих. Простора тераса площею 70 м² створює додаткову зону відпочинку.
Планування:
• 1 поверх – кухня-вітальня площею 35 м², суміжний санвузол (душ, велика ванна з панорамним вікном)
• 2 поверх – дві просторі спальні, облаштовані двоспальними ліжками
Зручності:
• Скважина, септик, електрика
• Підігрів підлоги (1 поверх), кондиціонер
• Генератор, камін-буржуйка
• Повністю облаштована кухня: варочна панель, духова шафа, мікрохвильова піч
• Побутова техніка, меблі, диван, обідня зона
• Парковка на 3 автомобілі
Можлива короткострокова оренда.
Огляди вже
Бірки КМ Схили
Б...

1 000 $/міс
Схили
55 / 25 / 25 м²
2 поверхи
4 сот
1 кімната
вчора
Оренда Будинку, км “Схили”, біля Львова с. Бірки
Ціна: 1000$
Площа: 55 м² + тераса 40 м²
Тип: Котедж
Ділянка: 4 сотки
Поверховість: 2
Кімнат: 1
Стан: дизайнерський ремонт
Можна з дітьми та тваринами
Планування:
• 1 поверх: кухня, обідня зона, диван, суміжний санвузол, душова, пральна машина, гардеробна, вихід на терасу