Фільтри
Продаж квартир в Чорноморську (Ільчівську)
23 оголошення
- найбільша площа
23 оголошення
- найбільша площа
44 000 $
710 $/м²
Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 1-С
2 кімнати
62 / 45 / 10 м²
поверх 11 з 12
2024 рік побудови
сьогодні
🔥 Продам 2-кімнатну квартиру в новому ЖК «Морський»
✔ Вікна на захід
Поруч школа, садок, магазини та транспорт 🚍
💰 44 000$
📞 [телефон приховано]Ірина
60 060 $
801 $/м²
Лазурна вул. (Гайдара), 2-Б К3
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Парус
2 кімнати
75 / 40 / 15 м²
поверх 5 з 10
2024 рік побудови
вчора
🌊 Простора 2-кімнатна квартира біля моря в Чорноморську — ідеальний варіант для комфортного життя!
ЖК Парус 🌼
🏡 Загальна площа — 75 м²
✨ Зручний 5 поверх
✨ Панорамні вікна з видом на місто та двір
✨ Індивідуальне газове опалення — встановлений газовий котел
✨ Новий великий ліфт у будинку
Планування дуже зручне.
🌴 До моря та пляжу — лише 2 хвилини пішки! Поруч супермаркет, магазини, кав’ярні, кафе та ресторани ☕🍽️
Школа та дитячий садок — усього 7 хвилин.
Будинок заселений, сусіди вже живуть 👍
💰 Ціна: 60 060$
📞 [телефон приховано]Ірина
Пишіть або телефонуйте — із задоволенням покажемо квартиру 😊
118 650 $
791 $/м²
Лазурна вул. (Гайдара), 2-Б К3
4 кімнати
150 / 110 / 25 м²
поверх 9 з 10
2024 рік побудови
вчора
🌊 Простора дворівнева квартира біля моря в ЖК «Парус» — ідеальний варіант для великої родини або інвестиції!
150,1 м² з можливістю перепланування під себе:
✔ 4–5 спалень
✔ велика кухня-вітальня
✔ індивідуальне газове опалення (є можливість встановити котел)
🏢 Новий будинок, ліфт, вже заселений
🌊 До моря — 2 хвилини пішки
🏪 Поруч магазини, кафе, школа та садочок
💥 Найнижча ціна серед аналогів у цьому ЖК!
💰 118 650$
📞 [телефон приховано]Ірина
Телефонуйте — квартира варта перегляду!
43 000 $
1 132 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 40-Б
1 кімната
38 / 27 / 10 м²
поверх 10 з 10
2018 рік побудови
3 дні тому
🏡 1-кімнатна квартира з євроремонтом біля моря! Чорноморськ 🌊
Шукаєш готове житло без вкладень? Це саме той варіант — зроблено якісно, для себе 👇
✨ ЖК «Кольоровий Бульвар»
✨ Сучасний євроремонт
✨ Нова квартира в новому будинку
✨ Все продумано до деталей
✨ Біля дому: супермаркет, магазини, кав’ярні ☕
✨ Зручна транспортна розв’язка
💰 Ціна: 43 000$
📞 [телефон приховано]Ірина
👉 Телефонуйте вже зараз — такі квартири швидко продаються!
43 000 $
1 138 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 42
1 кімната
38 / 16 / 14 м²
поверх 10 з 10
2016 рік побудови
сьогодні
🔥 Просто ідеальна 1-к квартира для життя та інвестицій!
Продається світла та затишна 1-к квартира 37.8 м² з капітальним ремонтом:
Ціна:43000$
✨ Простора кухня 14 м² — місце для сніданків і вечерь
✨ Уютна спальня 16 м² — тепла та комфортна
✨ Суміщений санвузол
✨ Невелика гардеробна як бонус
Ідеальна для життя одразу або як інвестиція під оренду.
Закрита охороняєма теріторія з зонами відпочинку, магазинами, дитячими та спортивними закладами, вільною стоянкою.
Через дорогу Таврія-В та зупинка транспорта.
Телефонуйте, дивиться та обирайте.
📞 Телефонуйте зараз для перегляду!
Ірина т.[телефон приховано]
61 000 $
801 $/м²
Лазурна вул. (Гайдара), 2-Б К2
ПЕРЕУСТУПКА
ЖК Парус
2 кімнати
76 / 28 / 36 м²
поверх 1 з 10
вчора
Продаж: Двокімнатна квартира в новому будинку в Чорноморську. Перша лінія моря. Чудова простора квартира в новобудові ЖК «Парус». Дуже цікавий об'єкт. Хороший, теплий будинок, облагороджена територія, розвинена інфраструктура. Квартира площею 76 м², просторий санвузол, велика кухня, лоджія, 2 великі кімнати. Квартира світла, з видом на місто та у двір. До моря 2 хвилини! Телефонуйте, покажу у зручний для вас час. Є квартири різної квадратури та ціни.
60 000 $
1 071 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 42а
2 кімнати
56 / 31 / 11 м²
поверх 4 з 10
вчора
У продажу 2 кімнатна квартира в новобудові Чорноморська. 4 поверх, сучасний ліфт, оригінальне планування. Великі кімнати, простора кухня- столова, велика лоджія. У квартирі зроблений сучасний якісний ремонт. Залишаються меблі та побутова техніка. Дзвоніть [телефон приховано]Лариса, ан Експерт.
75 000 $
1 316 $/м²
Хантадзе вул., 3
Відеотур
ЖК вул. Хантадзе, 13
1 кімната
57 / 22 / 20 м²
поверх 3 з 14
2 дні тому
Продам стильну квартиру біля узбережжя Чорного моря!
Сучасний авторський ремонт, якісні вбудовані меблі та надійна побутова техніка — усе продумано для комфортного життя.
Загальна площа — 57 м², кухня-вітальня — 20 м².
Ця квартира — ідеальний вибір для тих, хто цінує елегантність, зручність та атмосферу затишку.
Ціна: 77 500 у.о.
Жити зі смаком — легко, коли це саме те місце, телефонуйте:
+380 67 300 20 77 Наталія
Шукайте нерухомість в Чорноморську (Ільчівську) за фільтрами
45 000 $
763 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 42-Б
2 кімнати
59 / 32 / 11 м²
поверх 3 з 10
2021 рік побудови
2 дні тому
2-комнатная квартира в ЖК Цветной бульвар.
Две отдельные комнаты — чтобы у каждого было своё пространство.
Утром можно выйти с кухни на лоджию с чашкой кофе, а вечером — открыть дверь из спальни или зала и просто выдохнуть после дня.
Квартира на 4 этаже — не высоко и не низко, именно так, как любит большинство.
Общая площадь — 59 м², кухня — 11 м².
Две застеклённые лоджии — больше света, больше воздуха, больше возможностей.
Состояние от строителей — и в этом свой плюс: можно сделать всё так, как хочется именно вам, без чужих решений и переделок. При желании кухня легко объединяется — и получается уютная кухня-гостиная.
Территория закрытая и охраняемая — спокойно за себя, за детей, за дом.
Це...
45 000 $
1 184 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 42а
1 кімната
38 / 15 / 23 м²
поверх 10 з 10
3 дні тому
Квартира в новому будинку. Щойно зроблено якісний ремонт. Квартира вільна, заходь і живи. Світло в комплексі не вимикають, є додатково свій генератор. До моря 15 хвилин спокійним кроком. Телефонуйте, домовимося про перегляд.
45 000 $
1 184 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 42а
1 кімната
38 / 17 / 8 м²
поверх 10 з 10
3 дні тому
Квартира в новому житловому комплексі, заходь і живи!
капітальний ремонт
меблі та техніка
комора
тепла підлога
Телефонуйте.
45 000 $
1 286 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 40-Б
1 кімната
35 / 25 / 10 м²
поверх 10 з 10
2018 рік побудови
3 дні тому
🔥 1-кімнатна з ремонтом та меблями в новому ЖК | Кольоровий бульвар 🔥
Продається затишна 1-кімнатна квартира площею 35 м² у сучасному новому житловому комплексі на Кольоровому бульварі.
10/10 поверх — багато природного світла, тиша та приємний вид з вікон.
✔ Якісний сучасний ремонт
✔ Теплі підлоги
✔ Усі меблі та техніка залишаються
✔ Формат «заїжджай і живи» — без додаткових вкладень
Ціна 45000$
[телефон приховано]Ірина
45 000 $
1 184 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 42а
1 кімната
38 / 15 / 5 м²
поверх 10 з 10
3 дні тому
Квартира-студія в ЖК Цветной бульвар. У квартирі виконано свіжий сучасний ремонт, лоджія з'єднана з кімнатою. Кухня з вбудованими меблями та технікою, санвузол суміщений з душовою кабіною. У квартирі залишаються всі меблі та техніка, можна заходити і жити.
45 000 $
1 023 $/м²
Лазурна вул. (Гайдара), 2-Б К2
єОселя
ЖК Парус
1 кімната
44 / 32 / 12 м²
поверх 1 з 9
5 днів тому
Продам 1-кімнатну квартиру 44 м² у 150 м від моря та центрального пляжу Чорноморська.
✔️Новий зданий будинок ЖК «Парус».
✔️Квартира на низькому поверсі, тепла підлога, заведено електрику та газ, лічильник і газовий котел, каналізацію та воду. Нові вхідні броньовані двері. Стан квартири від будівельників.
✔️Поруч супермаркет «Таврія», «АТБ», «Нова пошта», школа та садок, зупинка. ‼️До моря зручний спуск, усього 3 хвилини пішки. Це перша лінія біля моря.
Ціна 40 000 $
067 600 44 58 Ірина
38 000 $
884 $/м²
Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 1-С
1 кімната
43 / 30 / 10 м²
поверх 11 з 12
2024 рік побудови
5 днів тому
🔥 Простора 1-кімнатна квартира в ЖК «Морський» — біля моря!
Мрієте жити поруч із морем або шукаєте вигідну інвестицію? Ця квартира — саме те, що потрібно 🌊
🔹 Площа — 43 м²
🔹 Зручне та продумане планування
🔹 Будинок зданий — можна одразу починати ремонт
🔹 Чистова лазерна стяжка підлоги
🔹 Своя дахова газова котельня
🔹 Підключені всі комунікації
📍 Ідеальна локація:
— до пляжу всього 7 хвилин
— школа та дитячий садок через дорогу
— супермаркет у будинку 🛒
Чудовий варіант як для життя, так і під оренду 💰
💵 Ціна: 38 000$
📞 [телефон приховано]Ірина
Телефонуйте та записуйтесь на перегляд — квартира вже чекає на свого власника!
90 000 $
1 406 $/м²
Парусна вул. (Героїв Сталінграду), 1-С
БЕЗ КОМІСІЇ
ЖК Морський
2 кімнати
64 / 50 / 10 м²
поверх 2 з 12
2024 рік побудови
5 днів тому
🏡 2-кімнатна квартира біля моря — 7 хвилин пішки! Готова для життя вже сьогодні! 🌊
Другий поверх, працюючий ліфт, якісний ремонт і повна комплектація — заїжджайте одразу без зайвих витрат!
✔️ Квартира практично повністю мебльована
✔️ Залишається техніка та меблі
✔️ Своя дахова газова котельня (працює навіть при відключенні світла)
✔️ Вода є постійно
✔️ У будинку супермаркет "Таврія В"
✔️ Школа та дитячий садок через дорогу
✔️ До моря 7 хвилин пішки
💛 Підходить під державні програми: Є-Оселя, постанови та інші.
💥 НУЛЬ КОМІСІЇ для покупця!
💰 Ціна: 90 000$
📞 [телефон приховано]Ірина
Телефонуйте вже сьогодні — квартира в одному з найкращих районів довго не чекає!
75 000 $
1 271 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 42-Б
2 кімнати
59 / 35 / 15 м²
поверх 6 з 10
2021 рік побудови
5 днів тому
У продажу новенька сучасна двокімнатна квартира у закритому красивому ЖК нашого міста. Квартира розташована на зручному 6 поверсі 10ти поверхового будинку, не кутова, має дві окремі кімнати. Один балкон залишили, а інший об'єднали з кухнею та за рахунок цього вона стала простора, має близько 16кв.м.На балконі тепла підлога, у квартирі всюди встановлені нові двокамерні склопакети.
При продажу залишаються майже всі меблі та техніка.
Цей житловий комплекс має закриту доглянуту територію, два шлакбауни, де є охорона. Цокольний поверх під всім домом де є вихід з кожного під'їзду. також є можливість придбати кладовку в цоколі. На територіі є магазин, укрпошта, дитячі заклади, салон краси, стомато...
43 000 $
1 132 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), (Будинок 5)
1 кімната
38 / 18 / 10 м²
поверх 10 з 10
2017 рік побудови
1 тиж. тому
Світла квартира з заходами сонця — ваш затишний простір у Чорноморську.
Якщо ви шукаєте невелику, але дуже затишну квартиру для життя, зверніть увагу на цей варіант у ЖК «Кольоровий бульвар».
Квартира площею 38 м² з продуманим плануванням:
окрема спальня
окрема кухня - 10 м²
ванна кімната
кладова для речей
З вікон відкривається просторий вид на місто та поле, без щільної забудови перед будинком. Квартира розташована на південно-західній стороні, тому після обіду вона наповнюється теплим сонячним світлом і дарує дуже красиві заходи сонця.
Житловий комплекс створений для комфортного життя:
закрита територія
сучасні дитячі майданчики
укриття під будинком, до якого спускається...
42 500 $
1 118 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 42
єВідновлення
ЖК Цветной бульвар (Чорноморськ)
1 кімната
38 / 16 / 12 м²
поверх 10 з 10
2016 рік побудови
1 тиж. тому
Все як шукаєте, квартира вже з готовим ремонтом
1к.квартира, новий будинок
38м; кімната 16м
вмістка кухня 12м
Світла, простора та затишна квартира чекає на свого нового господаря
Будинок розташовано на зачиненій території нового комплексу «Кольоровий бульвар», де є все необхідне для комфортного проживання
Також поруч зупинка транспорту, нова пошта та Таврія через дорогу
45 000 $
1 184 $/м²
Захисників України вул. (1-го Травня), 42
1 кімната
38 / 15 / 8 м²
поверх 9 з 9
2016 рік побудови
1 тиж. тому
Продаю однокімнатну квартиру в ЖК «Кольоровий Бульвар». Квартира продається з меблями та технікою. Зроблено ремонт із якісних матеріалів. Тепла підлога по всій квартирі. Гардеробна. Закрита територія, що охороняється. Покази у зручний для Вас час.