1
32 175 $
1 170  $/м²
провулок Хантадзе, 8
Комісія 5% єВідновлення
27.5 / 12 / 5 м²
поверх 8 з 8
Цегляна
Спец. проект
2 дні тому
1 міс. тому
54 (сьогодні 0, вчора 0)
Опис
Ціна: 32175$
М.Чорноморськ

Класна квартира-студія для бізнесу та як інвестиція в своє житло.
Нова квартира за новим ремонтом, світла та зручна.
Кухона зона зручно розташована.
Єдиний варіант зі своїм балконом!
Влітку можно відпочити за чашкою чаю або кави!
Гарно сдається влітку в сезон.
Для БІЗНЕСУ!

Світла та уютна квартира - студія з гарним плануванням.
Площа - 27.5м2.
Виконано ремонт.
Бонус - балкон з видом моря.
8-й поверх. Працює ліфт.

Ірина т.[телефон приховано]телефонуйте, дивиться та обирайте
Квартира для життя, під інвестиції та для оренди.
Деталі
В квартирі 1 кімната, висота стелі 3 метра, Технологія будівництва - Цегляна, Тип будинку - Спец. проект. Немає газу. Немає балкона. Загальний стан квартири - З ремонтом. Гаряча вода - електричний бойлер. Кількість санвузлів: 1. Власник погоджується продати по програмі єВідновлення. Тип кухні - кухня-студія. Кількість спален: 1. Немає підземного паркінгу, доступного як укриття. Інфраструктура території: дитячий майданчик, спортивний майданчик. Комісія за послуги 5 %
Верифікований профіль
6
Років досвіду
2
Місяці на сайті
Активних оголошень 16
Ексклюзивних об'єктів 0
Рекламна активність 0
Останній візит на сайт 2 дні тому
Рекомендувати
Історія зміни ціни
25.03.2026 + 7 175 $ 32 175 $
25.03.2026 25 000 $
Адреса
Чорноморськ (Іллічівськ), провулок Хантадзе, 8
Вашу скаргу прийнято!
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.