Без комісії. Оренда офісу у Бізнес Центрі "Палладіум Сіті" біля ТРЦ "Ocean Plaza",
вул. Антоновича 172, До ст. м. Либідська у пішки 1 хвилина.
Метраж: 98 м2
Офіс розташований на 8-му поверсі.
Планування: Open Space. Скляні перегородки. Панорамний крайовид на місто.
Якісний ремонт, розводка інтернет.
Презентабельне лобі. Охорона на вході до бізнес-центру + вхід до бізнес-центру за чіп картами.
Ціна оренди на місяць: 33000 грн. + Ком. платежі. Без комісії.
Здається приміщення в Голосіївської районі біля метро Либідська, по вул Антоновіча 165.
Площа приміщення 70м2, роздільні кімнати, також є кухня, санвузол та вітальня, знаходиться на 15-му поверсі 18-у поверхового будинку, приміщення з ремонтом. Поряд з приміщенням метро Либідська та ТРЦ. Оушен плаза. Підходить під будь-яку діяльність, дуже розвинута інфраструктура.
СВИТЛО ЗАВЖДИ Є !!!!
Здається в оренду офісне приміщення з великою терасою в ценрі міста вул. Малевича 86 Д
Кухня оснащена усіма потрібними меблями, кабінети без меблів
комунікації: опалення, електроенергія та вода, генератор на всю будівлю
За детальною інформацією телефонуйте
Без комісії!!!
Здається в оренду офісне приміщення з великою терасою в ценрі міста
Кухня оснащена усіма потрібними меблями, кабінети без меблів
комунікації: електроенергія та вода, генератор на всю будівлю
Без комісії!!!
За детальною інформацією телефонуйте
Здається в оренду офіс в центральній частині м. Києва. вул. Антоновича 131.
Офіс загальною площею 100 кв.м. і складається із:
- ресепшин;
- кабінет деректора;
- 2 кабінети для підлеглих;
- облаштована кухня з меблями та технікою;
- санвузол.
Ремонт виконаний в класичному стилі. Облашований дорогими та якісними меблями відомих європейських виробників преміум класу. Шикарна вхідна група із вітражом на стелі, ресепшин виконано із натурального масиву дерева як і всі двері.
Кабінет керівника обмебльований якісним робочим столом із масиву дерева. диван, столик та зона TV. Кабінети підлеглих теж облаштовані якісними меблями та столами. Є окрема гардеробна кімната.
Даний офіс чудово підійде для...
ВІД ВЛАСНИКА!-ІДЕАЛЬНИЙ ОФІС, В УСЬОМУ ДЛЯ ВСІХ! Фабрика Рошен- Київ, проспект Науки 1. Затишний, безпечний, вдало розташований, авто парковка, зона відпочинку, фонтани, аромат шоколаду та солодощів)), фірмовий магазин, метро та бомбосховище 5 хвилин пішки, центральний Автовокзал, ресторани KFC та MacDonald's, ринок, Голосіївський ЦНАП, Нова Почта, лікарня. І все це 5 хвилин пішки! ПРОПОНУЄТЬСЯ В ОРЕНДУ 2 ПОВЕРХИ: 2 ПОВЕРХ -315м2, 3 ПОВЕРХ 310 м2. Дуже теплі приміщення. Повністю з ремонтом та меблями, с охороною, пожежна сигналізація. СВІТЛО НЕ ВИМИКАНЮТЬ НІКОЛИ! Високо-швидкісні мережі інтернету, телефонія. Електронний доступ до поверхів та кабінетів. ІДЕАЛЬНО СЕРЙОЗНИМ ТА УСПІШНИМ IT КОМПА...
Клиника, стоматология, детский садик, школа, студия, салон красоты, коворкинг, офис.
Без комисии!
Аренда помещения Печерск, улица Тютюнника 37, ЖК Престиж Холл под клинику, стоматологию, детский садик, школу, студию, салон красоты, коворкинг, офис.
Предлагаем в аренду просторное коммерческое фасадное помещение в ЖК премиум-класса «Престиж Холл», общая площадь 85 кв.м.
Помещение имеет 2 отдельных входа и является идеальным местом для клиники, стоматологии, офиса, салона, коворкинга, студии, детского садика или учебного заведения.
Основные преимущества:
- Просторная площадь 85 кв.м.
- Имеет 2 отдельных входа - 1 с фасада, 2 через подъезд
- Качественный ремонт
- Имеются все...
Сдам в аренду офис г.Киев Печерский район – 35 кв.м., 1/5 этаж, кирпичное здание, ул.Предславинская, ремонт, подогрев полов, телефон, интернет, индивидуальное отопление, охрана, место для парковки, рядом метро Дворец Украины. 700 у.е.+коммунальные. http://[ссылка скрыта].ua/ [телефон скрыт]
Офіс з ремонтом та меблями в проїзному, прохідному місті,фасад не далеко від метро Дружби Народів, метро Либідська, Оушен плаза, велика парковка, сигналізація, ролети охорона.
Адреса бульвар Дружби Народів, зараз Миколи Міхновського будинок 13, ключі, телефонуйте для перегляду.
Офіс мебльований якісними меблями, великий опенспес та 7 кімнат, не враховуючи приймальні.
Дуже яксно виконаний ремонт, на вінах ролети, сигналізація, 3 окремі входи, вікна виходять на фасад та в двір.
Приміщення ідеально під офіс закритого або відкритого типу, під приміщення вільного призначення тощо.
Не співпрацюю, комісія 50%
ОРЕНДА приміщення з кухнею під кафе, харчовен виробництво, бар, паб, фастфуд, ресторан на Печерську
на 1-му поверсі в самому центрі на вул. Велика Васильківська, 97
Вхід з фасаду
До Метро Палац Україна - 100 метрів
Загальна площа: 137 м2
БЕЗ КОМІССІЇ ДЛЯ ОРЕНДАРЯ
У ресторані 2 гостьові зали на 35 посадкових місць: центральний на 20 посадкових і атріум на 15 + місця на барі.
Наявна літня тераса із дозвільними документами!!!!
Загальна площа: 137 м2
Ресторан оснащений кухнєю з горячим цехом.
Споміжні приміщення: склад, кладова, кімната персоналу, адміністративний кабінет
Ресторан здається як прибуткове підприємство.
Наявні всі первинні правоустановчі документи.
Дозвіл/ліцензія на продаж ал...
Пропонується в оренду фасадний цоколь в БЦ біля ст.м. Деміївська ВХІД 1.
Просп. Голосївський, 30, до ст. м. «Деміївська» 20 м.
Цоколь має два фасадних окремих входи. Зі сторони ВХІД 2 є орендар. Вітрині вікна(нижче рівня землі).
Місце під зовнішню рекламу.
Площа, що пропонується в оренду 240 м2 вільне планування.
Приміщення під ремонт. Надаються ремонтні канікули.
Загальна потужність 80 кВт. Висота стелі - 3, 30м-3, 80м.
Орендна ставка 450грн/1м2(з урахуванням ПДВ)+ 50грн/1м2(експлуатаційні)+ лічильники.
Лумумби 7, 1 поверх/5к. Сталінка. 75/50/9. Роздільні кімнати. Одна квартира на поверсі. Двостороння. 2 фасадних вікна, 2 у двір. Практично весь 1 поверх викуплений під коммерцію. Є підвал. Будинок на перехресті Іоанна Пвла на Фортечний провулок. Навпроти ТЦ Good Life/ Парковка
Можливо під любий вид бізнесу
Метро Палац Украіна, Звіринецька, Печерська 10 хв
Вільна
Поряд бомбосховище
Оренда офісу закритого типу площею 140 м2 розташованого в Печерському районі Києва.
Розташований на 3 поверсі сучасного ЖК Cardinal.
В офісі виконаний ремонт за авторським проєктом. Кабінетне планування, власна кухня та санвузли. Офіс світлий та просторий має власну терасу. У будинку консьєрж сервіс. Є можливість орендувати більшу площу 280 м2.
RR101.18
Оренда офісу закритого типу площею 140 м2 розташованого в Печерському районі Києва.
Розташований на 3 поверсі сучасного ЖК Cardinal.
В офісі виконаний ремонт за авторським проєктом. Кабінетне планування, власна кухня та санвузли. Офіс світлий та просторий має власну терасу. У будинку консьєрж сервіс. Є можливість орендувати більшу площу 280 м2.
RR10.117
Оренда чудових офісних приміщень по вул.Іоанна Павла ІІ, буд.21
Офісне приміщенні 2к., 46м2
Новий ремонт кімнат в бізнесцентрі
1 лінія
Охорона 24/7
Парковка
Гарні сусіди - один поверх займає компанія Jusk. В будівлі стоматологія, фітнесс клуб, кафе в якому можно проводити корпоративи.
Центр міста. Метро Печерська та Звіринецька в пішої доступності. ПNOVUS та безліч кафе та ресторанів.
Багатий вибір офісів на данний момент
БЕЗ КОМІСІЇ
ГЕНЕРАТОР - СВІТЛО ТА ТЕПЛО Є ЗАВЖДИ!
Без Комісії
Дружби Народів, 14-16. Новий будинок в 5 хвилинах ходьби від метро Дружби Народів. Своя закрита територія з охороною, відразу під будинком Новус.
Житловий фонд, квартира зроблена під офіс, знаходиться на 4 поверсі.
За плануванням:
- великий open space зал з виходом на відкритий балкон, з меблями та кондиціонером
- переговорна кімната з кондиціонером і меблями
- кабінет керівника
- санвузол з душовою
- комора/серверна
- повністю обладнана кухня
- передпокій з великою шафою-купе
Є відеоспостереження, сигналізація, індивідуальні лічильники на опалення, воду та електроенергію
Ремонт у хорошому стані
Проблем з сусідами немає, оскільки був офіс з самого введення в експлуат...
Оренда будинку під офіс, печерський район, вул. Яготинська. Поряд м. Дружби народів, новус. Площа 200м2
1й поверх 2 кабінета 32,3 і 12.4м2 ,с/в, кухня
2й поверх 3 кабінета 24,5 21,5 та 14.5м2
Ділянка 5 соток, гараж на 2 авто, є парковка біля будинку.
Максимальна кільність людей 10.
Оренда нежилого приміщення 376 кв.м під ремонт у Печерському районі
Без комісії для орендаря.
Нежиле приміщення загальною площею 376,4 кв.м знаходиться на цокольному поверсі у ЖК "Avenue 14-16" на бульварі Миколи Міхновського (колишній Дружби народів) 14-16.
Приміщення 2012 року після будівельників, окремий вхід із вул. Чеська, висота стелі 3,7 м, потужність електропостачання 54 кВт, можливо використовувати як укриття, над приміщенням 2 поверхи нежитлових приміщень (сервісний центр та медична клініка).
Можливе додаткове використання прилеглої території вздовж приміщення.
Для спортивного клубу, медичної клініки, школи, дитячого центру, клубу, ресторану та інших потреб.
На період...
Оренда сучасного офісу з дизайнерським ремонтом у ЖК Richmond ідеальний вибір для вашого бізнесу!
Характеристики приміщення:
Адреса: ЖК Richmond, Печерський район
Площа: 141 м.кв.
Новобудова 2017 року. Офіс знаходиться на 3-му поверсі з великими вікнами, що забезпечують природне освітлення. Висота стелі 3 м. Складається з 4 кабінетів та кухні площею 4 м, має два балкони. Офіс укомплектований меблями на 15 робочих місць.
Основні переваги:
- Ремонт преміум-класу: здійснено дизайнерський ремонт із високоякісними матеріалами.
- Технологічна оснастка: є розводка під відеоспостереження та мережева інфраструктура. Магнітний замок із картковим доступом та відеодомофон.
- Безпека: у будівлі в...
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН