3
3 000 $/міс
19
$/м²
торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, виробниче приміщення, приміщення для надання послуг, офісне приміщення
161 м²
6 днів тому
1 р. тому
248 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
СУПЕР ПРОПОЗИЦІЯ! ЦЕНТР! ЯКІСНИЙ РЕМОНТ! ОКРЕМИЙ ВХІД!
Оренда елітного, повністю мебльованого офісу 161м2 в самому центрі столиці! Продумане планувальне рішення – авторський дизайн! Всі необхідні офісні комунікації, панорамні енергозберігаючі вікна з гарним виглядом. Розташований в престижному місці.
Переваги: - Площа 161м² - Нежитловий фонд - Центр Печерського району, вул Заньковецької 8, 1-поверх Функціональне планування офісного простору - Інтер'єр виконаний в авторському стилі - Високі вікна з видом на місто - Кабінет, простора кухня і оснащена якісною технікою: холодильник, мікрохвильова піч, кулер для питної води, чайник, кавамашина - Ресепшн - Гардеробна - 2 санвузли з душем - 2 входи (передбачений свій окремий вхід) - Цокольний поверх з кімнатою - Оптоволоконний інтернет - Охоронна та пожежна електро-авто - Шлагбаум у дворі (можна спокійно запаркуватися) - Станція метро Хрещатик - 3 хв ходьби - Маріїнський парк знаходиться в 10 хвилинах ходьби.
За питаннями телефонуйте з повагою Іван.
За питаннями телефонуйте з повагою Іван.
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Приміщення в житловому будинку, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Виробниче приміщення, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 10 поверхів. Без комісії
Історія зміни ціни
| 19.06.2025 | - 499 $ | 3 000 $ |
| 12.06.2025 | - 491 $ | 3 499 $ |
| 26.04.2025 | 3 990 $ |