1
2 700 $/міс
30
$/м²
приміщення вільного призначення, приміщення для надання послуг
90 м²
2 дні тому
5 міс. тому
36 (сьогодні 0,
вчора 3)
Опис
Оренда приміщення 90 м² у центрі Києва | Майдан Незалежності | Паркомісце, генератор
Локація / орієнтир
Приміщення розташоване в самому центрі міста — Майдан Незалежності. Поруч метро, ділові квартали та активний потік потенційних клієнтів.
Площа та планування
Загальна площа: 90 м²
Фасадне приміщення, цокольний поверх, який і є укриттям
4 окремі кабінети
Основний манікюрний зал на 8 робочих місць
Ідеально під салон краси або суміжні сфери
Стан та оснащення
Виконано якісний ремонт
Приміщення повністю мебльоване
Встановлений генератор, який забезпечує роботу всього салону
Переваги об’єкта
У вартість входить паркомісце
Дозволені власні ремонтні роботи без застави
Ремонтні канікули надаються
Топова центральна локація з високою прохідністю
Готовність до оренди
Приміщення вільне — можна розпочинати роботу одразу.
Телефонуйте — організую перегляд у зручний час.
ID 29023
Локація / орієнтир
Площа та планування
Загальна площа: 90 м²
Фасадне приміщення, цокольний поверх, який і є укриттям
4 окремі кабінети
Основний манікюрний зал на 8 робочих місць
Ідеально під салон краси або суміжні сфери
Стан та оснащення
Виконано якісний ремонт
Приміщення повністю мебльоване
Переваги об’єкта
У вартість входить паркомісце
Дозволені власні ремонтні роботи без застави
Ремонтні канікули надаються
Топова центральна локація з високою прохідністю
Готовність до оренди
Приміщення вільне — можна розпочинати роботу одразу.
Телефонуйте — організую перегляд у зручний час.
ID 29023
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Клас A, Приміщення в житловому будинку, Приміщення для надання послуг, Приміщення вільного призначення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 9 поверхів. У приміщенні 5 кімнат. Безбар'єрність: вхід у будинок на рівні землі, дверні отвори в будинку шириною понад 0.9 м, паркувальні місця для осіб з інвалідністю, ліфт, пристосований до крісла колісного. Без комісії
Історія зміни ціни
| 15.05.2026 | + 860 $ | 2 700 $ |
| 11.12.2025 | 1 840 $ |