торгівельне приміщення, приміщення вільного призначення, виробниче приміщення, склад, приміщення для надання послуг, офісне приміщення, банківське приміщення
250 м²
1 тиж. тому
2 тиж. тому
4 (сьогодні 0,
вчора 0)
Опис
Пропонуємо вам в оренду приміщення під ресторан (кафе) яке знаходиться в самому центрі столиці по вул. Велика Васильківська.
Приміщення знаходиться на цокольному першому поверсі з загальною площею 250 кв.м.
Планування:
Три зали, санвузол, технічне приміщення, кухня, кімната холодильник.
Другий вихід (аварійний) через кухню на під’їзд будівлі.
Раніше був ресторан. Витяжка на дах будинку. 4 вводи електроенергії 155 кВт. 2 вводи міської води. Каналізація. Є кухонне обладнання та кондиціонери. Під ремонт.
Приміщення здається в оренду з будівельними матеріалами що є на фото і кухонним обладнанням. Ремонт обговорюється особисто при зустрічі.
Також система витяжної вентиляції але частково розібрана. Система кондиціювання. Пожежогасіння. Відеоспостереження і охорона частково. Очищення води. Котел водогрійний. Бойлер.
Інфраструктура приміщення знаходиться в прохідному місці центра площі де знаходяться багато кафе,ресторанів,бутиків та магазинів.
Поруч Арена Сіті, ТРЦ Гулівер, Бессарабська пл., вул. Саксаганського,Хрещатик,Шота Руставелі,Басейна.
БЕЗ КОМІСІЇ !!!
Код об’єкту 16883
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Приміщення в офісному центрі, Банківське приміщення, Офісне приміщення, Приміщення для надання послуг, Склад, Виробниче приміщення, Приміщення вільного призначення, Торгівельне приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 4 поверхи. Будинок побудований в 1889 році. У приміщенні 3 кімнати. Без комісії
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:
1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.
Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Вітаємо! Рекомендацію зараховано!
Незабаром рекомендація зʼявиться на сторінці рієлтора.
Рекомендацію не зараховано.
Ви вже залишали рекомендацію даному рієлтору.
В пропозиції є незбережені дані.
Додати оголошення
Публікація оголошень доступна для зареєстрованих користувачів в ролі “Рієлтор” чи “Власник“.
Якщо на вашій сторінці АН залишились оголошення, які ви хочете опублікувати, будь ласка, напишіть нам за ким із рієлторів вашого агентства їх закріпити.
Зареєструйте рієлторів АН на RIELTOR.UA, та привʼяжіть їхні акаунти до акаунту АН, щоб:
бачити сукупну статистику та витрати по оголошенням ваших рієлторів,
поповнювати баланс вашим рієлторам,
бачити в кабінеті всі оголошення, створені вашими рієлторами,
оголошення рієлторів були брендовані логотипом вашого АН