20 000 $/міс
10
$/м²
Березняківська вул., 22а
Комісія 50%
Проспект Соборності
виробниче приміщення, склад
2068 м²
вчора
3 міс. тому
113 (сьогодні 0,
вчора 1)
Опис
❗️Оренда виробничого комплексу
❗️Вул. Березняківська 22-А, м. Київ, Березняки, Лівий берег
Наразі використовується для обробки деревини, виготовлення заготовок під меблі, паркетну доску.
✅Майновий комплекс складається із комплексу будівель, загальною площею 2068 м2.
До складу будівель входить:
Два виробничі цехи, площею 698 м2 та 157 м2
Дві сушки 42 та 37 м2 (вмісткість до 35ти та 20ти кубів відповідно
2-поверхова Будівля гуртожитку, площею 260 м2 на 22 койко-місця (8 кімнат), кухня та санвузол з душовими
Будівля охорони 90 м2
Три криті склади, площею 143, 273 та 326 м2
Комплекс займає територію 1 га (в оренді), огороджена по периметру, широкі ворота для заїзду вантажних автомобілів. На території достатньо місця для розвороту фур.
✅Всі приміщення облаштовані верстатами для обробки деревини.
Комунікації:
опалення- два твердотопливних котла
Каналізація- вигрібна яма
Електрика- 60 кВт/год (є можливість збільшити)
У користуванні також можуть бути 2 погружчики, міні екскаватор.
Можна орендувати як із обладнанням, так і без нього.
Вартість оренди 10$/м2
Можливий продаж
❗️Вул. Березняківська 22-А, м. Київ, Березняки, Лівий берег
До складу будівель входить:
Два виробничі цехи, площею 698 м2 та 157 м2
Будівля охорони 90 м2
Три криті склади, площею 143, 273 та 326 м2
Комунікації:
опалення- два твердотопливних котла
Каналізація- вигрібна яма
Електрика- 60 кВт/год (є можливість збільшити)
Можна орендувати як із обладнанням, так і без нього.
Вартість оренди 10$/м2
Можливий продаж
Деталі
Об'єкт комерційної нерухомості, Комплекс будівель, Склад, Виробниче приміщення. Об'єкт на 1 поверсі, У будівлі 1 поверх. Приміщення вільного планування. Комісія за послуги 50 %

Пташник Олексій
Рієлтор
| Активних оголошень | 31 |
| Ексклюзивних об'єктів | 0 |
| Рекламна активність | 771 |
| Останній візит на сайт | вчора |
Рекомендувати
Історія зміни ціни
| 25.01.2026 | - 680 $ | 20 000 $ |
| 25.01.2026 | 20 680 $ |